Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výroba a nátěr 3D pozadí

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Výroba a nátěr 3D pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2007 21:22 Zephyr Re: Štěpán
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Takže pozadí jsem začal vyrábět odznovu a to z 10cm poliestyrenu.
Teď mi řeknite jestli je to aspoň ucházející a mám to posypat tím pískem, nebo něco upravit, nebo to zahodit?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2007 21:19 Štěpán Re: Zephyr
Zephyre, to pozadí v tom akváriu budeš mít dost dlouho, s tím se nevyplatí moc spěchat!

Já osobně (mám dost pochybnosti o svým výtvarným nadání), bych si někde vyfotil nějakej zajímavej kus skály a ten se pokusil nějak vymodelovat. Možností je víc, plochy můžeš dělat tou letlampou, můžeš to řezat, můžeš to pálit páječkou s očkama různýho průměru...

Ještě jednou upozorňuju, že většina polystyrenových pozadí co jsem zatím v akváriích viděl vypadala dost podivně. Já jsem takovej šťoura... :(

Edit: Jo, je lepší pracovat s fasádním hutnějším polystyrenem, ne obyčejným.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2007 21:12 Zephyr
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku protože se mi to zdálo málo 3D tak jsem se rozhodl jít pro změnu do prostoru a to pomocí montážní pěny.
ohle je prozatím konečná, protože došla pěna :-/
Plánuju zadělat i levý bok a schovat za něj trubku filtru

Při nejhorším to vyhodím, a začnu znovu :-D
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2006 14:29 tomas j – re:pozadí
Já mám klasiku z břidlice tomovoakvarko.wz.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2006 21:08 Tom.Rockys – DÍKY
děkuju vám moc .. já to budu dělat spíš až tak za rok protože asi tak před dvěma měsícema sem dělal kompletní přestavbu a čištění tak je na to teď moc brzo ... ale časem se do toho určitě pustim X-) díky moc za odkazy a inspiraci potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2006 20:18 Marccello – pozadí
když to zadáš do gůglu, najdeš určitě víc postupů, zkus tady ten odkaz
www.akvamalawi.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2006 20:04 Muž wladys [291] - Cichlidy – pozadi
...tady jsou mé výtvory.... www.akvastranky.unas.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2006 11:58 Tom.Rockys – pozadí
já nechci z břidlice kvuli váze a nějak nemám moc možnost jí sehnat ... a mám 170litrů tak je mi jedno jak to bude silný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.11.2006 10:27 Muž pantany [7] – a este nieco
niekde som nasiel tu na fore ako spravit 3D pozadie, skusim vygooglit nejake linky na webe :
http://www.ramon-hobby.com/Slovak/RAMON.htm
http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtopic.php?t=1515 ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2006 10:23 Muž pantany [7] – preco nie bridlicu?
no ja sa chystam spravit 3D pozadie z bridlice. Akurat zohanam plastovu tabulu hrubky len do 5mm nech to nie je zbytocne hrube a na tuto tabulu budem lepit velmi tenke platy bridlice tak do cca 5 mm. Hrube 3D pozadie spravit nemozem lebo akvarko mam hlboke len 30 cm. Dufam ze sa mi podari spravit 3D pozadie hrubky len do 1,5cm. Polystyren je dost hruby tak typujem cca az 7 cm a mas s tym vela roboty. Musis to tepelne zaleptat a navyse dat nan nejaky ten granulat. Ale drzim palce nech to mas very good! ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2006 09:28 Tom.Rockys – jak vyrobit prostorové pozadí
čaaaaaau ... chtěl bych si vyrobit prostorové pozadí nejspíš z polystirenu ... takže jak to mám rozleptat aby to rybám pak neškodilo a pak dál to mám upravit jak aby to vypadalo jako skála ? .. díky mooooc X-) ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 12 ...... [13]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 13199x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/522?od=601