Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Květy akvarijních a jezírkových rostlin

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny  

Přejít na předchozí stránku 39 Žádná další stránka   1  
Květy akvarijních a jezírkových rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2007 21:12 Usine – ukackoR
Echinodory máš pěkné, ale na těch dvou fotografiích ti žádný nekvete. S květy to zas tak jednoduché není. Někteří ech. kvetou stále, jiní jen v určitou dobu a pár jich ke kvetení nepřinutíš snad ničím. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2007 20:56 Muž ukackoR [1]
Dávám kuličky Bivoj od Rataje, s ničím jiným nemám zkušenosti. Echinodory mi od té doby kvetou pravidelně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2007 20:44 Muž ukackoR [1]
Mám vyzkoušeno u echinodorů, že když přidám ke kořenům kuličky hnojiva, tak zanedlouho kvetou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   16.09.2007 19:33 Žena Alena.sv [89]
Fotka k příspěvku Mě teda anubias vykvetl pod vodou.Je umístěný na kořenu asi 15cm pod hladinou.Nevím čím jsem mu pomohla ke květu,ale kvetl hodně dlouho a měl dva květy.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2007 19:31 Muž Criple Fishx [5] – anubias
kvete i u dna (vlastni zkusenost) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2007 19:22 Usine
S kvetením tvých rostlin to není tak jednoduché. Cryptocoryny nemají klasický květ ale jen takový toulec, kterého si nemusíš ani všimnout a kvetou jen vzácně. Limnophila aquatica potřebuje ke kvetení dost dlouhou dobu a mě se to povedlo až když jsem ji vyndal na slunce. Bohužel tím rostlinu zničíš, protože pak roste jen nad hladinou. Anubias ti u dna nepokvete asi vůbec. Musela bys ho mít blíž k hladině aby se květ dostal nad ní. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2007 22:24 Muž Eff [417] - Rostliny
Anubias mi kvetl jako pominutý když jsem ho umístil asi 3 sm pod hladinu. Echinodorus uruguaiensis vykvetl, když se všechny jeho listy už pěkných pár týdnů válely po hladině.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2007 19:08 Muž georged [44] - Živorodky
Některé rostliny kvetou jen nad hladinou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2007 16:01 athaya – ...kvety rastlín
ahoj na viacerych fotkach akvaristov je vidno ze vase rastlinky maju kvety. coze
npr. vam kvitnu cryptocoryny, anubiasy, valisnerie, echinodory,...
jak je mozne, ze moje rastlinky este vobec nemali kvety? :-( robim nieco zle?
zda sa mi ze moj anubias rastie paradne a rychlejsie, cryptocoryna to iste ale kvety ziadne ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2007 15:00 Muž Killer [133] - Sumci – květy
mě kvetly zatim cabomba carolineana, cabomba piauhyensis, bacopa carolineana,ludwigia repens, echinodorus tropica,hydroctyle leucopetala,sagittaria subulata, pistia stratoties,ceraptoptyllum demersum, didiplis diandra echinodorus amazonicus a ještě jeden druh echinodoru..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   20.08.2007 21:38 Vrubouš
Fotka k příspěvku Blizsi pohled.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   20.08.2007 21:19 Vrubouš
Fotka k příspěvku Detail kvetu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.08.2007 21:19 Vrubouš
Fotka k příspěvku Taky se musim pochlubit...Mam rostlinu Aglaonema simplex uz asi rok na okne.Momentalne kvete.Ma 4 kvety.Vice na fotkach :-)
P.S.Jde jasne videt ze lepe se ji dari v kvetinaci na suchu nez v akvarku ;-)
-Na fotce je cela rostlina + kvety.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2007 18:17 Muž georged [44] - Živorodky
Dost vodních rostlin kvete, ale o většině se dá říct, že kvetou, pokud se jejich část dostane nad vodu(je tam nutno mít na to prostor)....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.08.2007 18:16 Žena petrys [107]
Fotka k příspěvku květ aponogetonu
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   20.08.2007 18:16 Žena petrys [107]
Fotka k příspěvku anubias barteri
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 38 ...... [39]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 81772x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4023?od=1901