Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

TIBI krystaly

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
TIBI krystaly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.11.2010 22:45 pitrs06 Re: JuraH.
já jim tam každý víkend hážu cukr kostky- je to rychlejší a nemusím nic uklízet, když to rozsypu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 22:14 Muž tomsk1 [10] - Cichlidy – Tibi
Fotka k příspěvku Tibi som mal uz dlhsi cas vo flasi nevyuzite a rozhodol som sa ho pouzit, bolo ho dost pre dve davky tak dufam ze to pomoze k vyssej produkcii co2. Skusim ho pridavat cez difuzny zvon :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 18:48 Muž NASREDDIN [1383] Re: Kukocko
Jen pro doplnění.
V jakém množství vody to máte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 17:33 Muž JuraH. [5] Re: Kukocko
tož to je [kůl]; a co to jak někdo psal že jsou v tibi kvasinky, které potřebujou cukr z ovoce ? nevadí jim že jsou krmené jenom cukrem ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2010 14:21 Kukocko – Iba tibi a cukor
Ja do flasky s tibi nedavam uz nic len cukor. Prestalo ma bavit tam davat hrozienka, popripade citron.
Produkujem takto stabilne cca 40-60 bubliniek za minutu. Cukor (6 cajovych lyziciek) pridavam kazdy vikend, cast vody menim len obcas. Tibiciek mam cca 500-600ml :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.11.2010 19:13 Muž NASREDDIN [1383] Re: JuraH.
Tak to jsem na tom trochu lépe, zkoušel jsem 0,5l. dle původní receptury a dostal se na 20-25 bublin/min. Bohužel žádné "aj viac" se nekonalo.
Dnes jsem založil litrovou lahev, dle dnešní receptury, ovšem bez sody (zajímá mne účinost TIBI a ne neutralizace apod.) tak uvidíme co bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 19:04 Muž JuraH. [5] – Tibi
Opět se pomalu dostávám k CO2 a to protože jsem si koupil rotalu a aji bych byl rád kdyby ostatní rostliny vypadaly lépe + "velkým čištěním" jsem se zbavil řas
Tibi mi momentálně produkují +- 3 bubliny za minutu- 100ml Tibi, 4 ČAJOVÉ lžičky cukru, 1 sušená švestka, 500ml vody ----> takže nic moc... ale asi to bude tím že jsem se o tibi dlouho nestaral takže se musí trochu zregenerovat hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 15:43 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
cezarmilan napsal:tá zmes ak by bublala,
Věřím, že by bublala(není problém to zkusit)

Tady jde ale o to, že CO2 při vaší metodě má být produkt TIBI krystalů a ne jedlé sody a já nevím co tam ještě přidáváte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 15:40 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: NASREDDIN
Ja viem načo narážal. Tak presnejšie: tá zmes ak by bublala, ale nemyslím si, tak začala by po naložení bublať tak za dva-tri týždne a bublala by možno dva dni. S kryštalikami začne bublať za hodinu, niekedy skôr a ide 3-4 týždne :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 15:18 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
Pokud se nemýlím, tak kolega reagoval na to, že ta vaše směs by pravděpodobně "bublala" i bez TIBI ;-).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 15:13 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: DrBolíto
Mno, robím si tiež ovocný kvas v záhrade pre svoju potrebu a ver mi je v tom rozdiel a poriadny. Hlavne pre bytové podmienky je veľmi, ale veľmi nevhodný. Pri všetkej úcte, ale z burčiaku sa tiež dá páliť pálenka, (myslím droždie a cukor), takže tiež rovnaké prirovnanie.
Tibi sú pre bytové podmienky vhodné a veľmi vhodné pre mladších kolegov, ale každý nech si zvolí svoj spôsob
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 15:05 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: NASREDDIN
Teraz je to cca 6polievkových lyžíc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.11.2010 14:02 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: cezarmilan
No jak tak koukám, tak tam probíhá normální kvašení, tak že, základ bez TIBI by se hádám také rozběhl sám. Sorry milan běžné kvašení ovoce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 13:39 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
cezarmilan napsal: Zloženie pre jednu fľašu (1 liter): letná voda z vodovodu,pretože sa TIBI rozmnožili, tak 3 polievkové lyžice cukru, štipka sódy bikarb.,úlomok nevarenej vajcovej škrupiny a 6ks hrozienok.
A kolik "TIBI krystalů" ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 13:13 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: Maza
Je to voda pustená priamo z vodovodu doma, letná t.z. vlažná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 13:11 Muž Maza [89] - Raci, krabi, krevetkyRe: cezarmilan
No TIBI mi moc nefungují, jedině bych s jejich opečováváním strávil víc času než s akvárii :-)
Jen jsem se chtěl zeptat, co je to ta "letná voda"? Jaké má parametry a jaké parametry má voda "zimná"?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2010 13:02 Muž cezarmilan [591] - Rostliny
Takto už ide druhý týždeň, verím, že ešte týždeň a začnú znižovať výkon. Myslím, že to už bude stačiť, keby som pokračoval výkon by som dokázal ešte zvýšiť. Zloženie pre jednu fľašu (1 liter): letná voda z vodovodu,pretože sa TIBI rozmnožili, tak 3 polievkové lyžice cukru, štipka sódy bikarb.,úlomok nevarenej vajcovej škrupiny a 6ks hrozienok. No a tu je výsledok

www.youtube.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 21:06 Muž JuraH. [5] – CO2
Tibi krystaly jsou určitě dobrá věc mám jich doma minimálně 150ml a CO2 produkují dost ale já už nebudu hnojit ničím- ani CO2 ani hnojivo, rostliny rostou i bez těhle "vylepšovátek" příkladem je můj známý který má 25ku jako já, společně jsme si koupili akadamu - on tam nedává nic dokonce vzduchuje a krásně mu rostou všechny kytky (jávský mech anubiasy a ještě nějaké větší rostliny) jo a má tam krevetky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 19:10 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: NASREDDIN
Ja si tu s vami nechcem dopisovať, myslím však, že obaja píšeme o tom istom, len chápanie je rozdielné.
O CO2 a o kryštálikoch píšem ako o celku, to je forma akou som sa rozhodol to podávať. No a keď napíšem, že vďaka kryštalikom mi rastlinky rapídne začali rásť, vyfarbovať sa, množiť a čo ja viem čo ešte, tak tým myslím CO2, svetlo, substrát, voda, prúdenie vody,detrit a pod.A na druhej strane mám akvária, kde je to isté svetlo,ten istý substrát a rovnaké podmienky avšak tam nepridávam CO2 "pomocou TIBI" a ten rozdiel je poriadne markantný. Dokonca v spomínaných akváriach mám rovnaké druhy rastlín.Som si vedomý aj toho,keď píšem rovnaké podmienky,tak tým myslím pred pridávaním CO2.Po pridávaní CO2 sa podmienky prirodzene menia, ďakujem za pochopenie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 16:38 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
A jsme zase na začátku, já nepopírám vliv CO2 , já popírám Výsledok práce TIBI kryštálikov jak zněla vaše formulace u vložené fotky.
Jestli přidám CO2 produkcí TIBI, "burčáku", tlakové lahve, nebo jen neutralizací kyselin a zásad(což už jste tu taky radil) není rozhodující .
Pořád bude mít vliv pouze přidávaný plyn a ne jeho producent.

A pro upřesnění opět napíši to, co již dříve.
Nejsem v žádném případě odpůrce TIBI krystalů, jako možného producenta CO2 .
Jen se snažím uvést vaše formulace na pravou míru.
Je jedno jakým způsobem produkuji CO2.
Podstatné je pouze ho správně aplikovat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 16:18 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: NASREDDIN
Nie, nie! to som ovládal už na základnej škole, ja som dal jednoduchú otázku a chcel som jednoduchú odpoveď, Čo by bolo bez pridávania CO2?
Čo by sa stalo v prírode s flórou keby mali všetky faktory ideálné a nebolo by tu CO2?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 16:00 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
Mám vám tu vysvětlovat, že třeba osvětlení má na růst rostlin vliv?
Nebo i tolikrát diskutované proudění vody, přítomnost živin apod. ?
Pokud se domníváte, že za vším stojí jen a jen TIBI, nemá cenu o tom s vámi diskutovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:55 Muž cezarmilan [591] - Rostliny
To som vyrobil pre tento záber a pre tých čo neveria v dostatočnú produkciu CO2.
Rozdelil som násadu na dve, dal prirodzene do dvoch fliaš a do počitačky bublín samozrejme dva prívody. Treba si však všímať aj pohyb kryštalikov vo vedľajšej fľaši. Pokiaľ sa to nedeje je niekde chyba a produkcia CO2 je slabučká. Treba si všimnúť vrch, že sa tam nerobí žiadná pena ako u Juru Honča ;-)

www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:47 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: NASREDDIN
A tie "ďalšie faktory" bez pridávania CO2 by spôsobili akú zmenu?
O TIBI píšem ako o výrobcovi CO2, tak ako niekto píše o cukru a droždí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:43 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: Chem
S tým súhlasím, ale on píše tak, ako keby som tam CO2 nepridával a nerozpúšťal. Momentálne mám 8 akvárií a tak porovnávam s tými do ktorých CO2 nepridávam a informujem o mojich výsledkoch.
Kto chce nech sa do mňa pustí, aspoň už viem prečo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:38 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
Přesvědčit vás?
Oba víme, že to není možné.
Já jen napsal, že to není výsledek TIBI. O tom není třeba nijak diskutovat.
TIBI nemá na rostliny žádný vliv.
Pokud si myslíte opak je to jen váš omyl.
Vliv na rostliny má CO2, ale ani to samo o sobě bez dalších faktorů nepomůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:37 Muž Chem [837] Re: cezarmilan
Myslí to tak, ze vliv zvysene hladiny CO2 na rostlinu je pomerne velky. Rostlina potom roste rychleji a stavba bunek a tim padem i viditelnych tkani je trochu jina, nez kdyz rostlina roste rychle diky vetsimu mnozstvi dusiku ci jinych sloucenin obsazenych v detritu. Mysli to tedy tak, ze rostlina z Tve fotografie po subjektivnim vizualnim posouzeni vypada spise tak, jakoby vyrostla vlivem dobre pristupnych zivin v akva, nikoli vlivem vetsiho davkovani CO2.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:06 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: NASREDDIN
Nie ja sa do vás nepustím, to ste spravili vy teraz. Snáď ma nechcete presviedčať o mojom výsledku s TIBI o mojom akváriu, v mojom byte pod mojimi rukami, či ako
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 15:03 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: DrBolíto
Nerozumiem, čo myslíš tým "pod CO2 by vypadala inak"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 14:36 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: cezarmilan
Tato rostlina 100% není výsledek TIBI, pod CO2 by vypadala jinak, tenhle kousek rostl díky detritu a živinám ve vodě. Nicméně ti nechci kazit radost a klidně si to mysli dál.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.10.2010 13:38 Muž NASREDDIN [1383] Re: cezarmilan
cezarmilan napsal: Výsledok práce TIBI kryštálikov
Skutečně? Určitě ne.

Edit: Než zase spustíte, že mám něco proti vám či TIBI.
Na fotce je rostlina, která dosáhla pěkného vzrůstu díky vhodným podmínkám.
Příznivým hodnotám vody, vhodnému osvětlení, sycení CO2 (na jehož zdroji nezáleží) a jistě spousty dalších faktorů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2010 12:09 Muž cezarmilan [591] - Rostliny
Fotka k příspěvku Výsledok práce TIBI kryštálikov, musel som ho už vybrať a darovať.
Rástol tuto v tomto akvárku, ale už nebolo kde plávať
www.youtube.com/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   09.10.2010 12:27 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: JuraH.
ibaže by si viac čítal, poučil sa a nestalo by sa ti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 19:21 Muž JuraH. [5] Re: NASREDDIN
No já tam dal 3 sušené švesky 0,5l vody a myslím 5 nebo 6 čajových lžiček cukru, ale musím dodat že sundávat tu pěnu není pro osoby se slabým žaludkem :-D :-O je to jako plivanec s hustostí asi jako sliz od slimáka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 19:05 Muž NASREDDIN [1383] Re: JuraH.
JuraHonč napsal: tak už to vím 100% - když dáte hodně ovoce
Teď ještě definovat co je hodně ovoce a hodně cukru a máme tu recept na množení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 18:30 Kukocko Re: JuraH.
ochutnám ten zázrak :-D
Ked je tam citron, tak je to celkom fajn hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 16:22 Muž JuraH. [5] – tibi
tak už to vím 100% - když dáte hodně ovoce a hodně cukru tak vám to celé zhoustne tak že je z toho hnusný sliz s pěnou navrchu tu pěnu musíte sundat plastovou lžičkou a sliz nechat tak - postupně to řídne s tím že když to pak po týdnu měníte tak je těch krystalů dvojnásob neli víc hop X-) . Nyní mám asi 100 ml krystalků a bublá to celkem slušně, už se snažím vyvarovat houstnutí a zítra to napojím na akva + ochutnám ten zázrak :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 16:15 Muž NASREDDIN [1383] Re: Kukocko
Kukocko napsal: Hod sem videjko s TIBI ;-) K čemu by to bylo. 6 bublin za minutu si dovedeme představit ;-) .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 10:54 Peter+ Re: Kukocko
Pokúsim sa ale foťák som požičal tak mobilom ak bude niečo vidieť. Bublinky mi robí každých cca 10-12sec z hlavnej 1,5l flaše cez detskú odsávačku hlienu tá je vlastne počítadlo bubliniek. Ďalej ide cez vzduchovací kamienok do kusu molitánu cca 10x10x20cm a čerpacia hlava ich rozstreluje do akvarka v podobe malilinkých bubliniek. Skúsim urobiť nejaké foto resp.video.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 10:08 Kukocko Re: Peter+
Hod sem videjko s TIBI ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 14:14 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: Gordon
Fotka k příspěvku Niekde tu som už spomínal. Použiješ následovný spôsob: Za fľašu s TIBI dáš ešte jednu,tu natlakuješ a potom cez pripojený ventil uvoľníš tlak, ten difuzér pretlačí a potom je už bublinkovanie normálne.Pripravujem foto, tak ho potom sem hodím
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 14:05 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: AlQuids
Je na to jednoduché vysvetlenie: Niekto má problém s bublinkami, teda s počtom/min. a niekto sa ma pýta ako ich množiť. Tie ktoré prídu poštou sú zdecimované a treba ich oživiť, namnožiť. Tam dávam návod: širšie dno a otvorená fľaša, tam je prístup vzduchu, tak sa množia rýchlejšie. Tieto zotavené už dáš do fľaše na pridávanie CO2 a nemôžeš čakať, že do 10 min.začnú naplno bublinkovať.
Vzduch sa môže dostať do fľaše aj pri nesprávnej manipulácii počas chodu, niekto není spokojný s výkonom tak ich stále otvára a dosypáva cukor, na druhý deň citrón atď.Niekto, ako som tu čítal nepoužíva počítač bublín a má to pripojené rovno na akva a neustále to vyťahuje. Zrejme to bolo adresované iba im. Ja týmto apelujem na trpezlivosť a čím menej styku so vzduchom tým je rehabilitácia rýchlejšia a následne reakcia silnejšia.
To s tým vyťahovaním kamienka, neviem o tom nič


Tu je celý príspevok na vysvetlenie, musel som odbehnúť
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 13:59 Acinonyx Re: PETER+
6 bublin teda nie je bohvieco :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 13:15 Muž Maza [89] - Raci, krabi, krevetkyRe: PETER+
Gratuluji, je radost slyšet, že to někomu tak dobře funguje palec Nicméně 6 bublinek za minutu? To opravdu není nic moc. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 12:39 PETER+
Ćítal som celú diskusiu o TIBI kryštáloch a mám taký pocit že chlap chcel predstaviť iné ďalšie riešenie pridávania CO2 do akvárka a nejak si na ňom všetci zgustli. Každý si obhajuje len to svoje a ostatnému sa bráni. Nikdy som nemerak PH,Kh,.. a ďalšie hodnoty a 90l akvárko mi fungovalo ako fungovalo (povedzme prežívalo). Začal som sa zaujímať o CO2 najprv som zamýšlal nad klasickým burčiakom dosť som o tom prečítal ale v kútiku duše som mal trošku strach aby mi to nestrelilo nejak som sa dostal na podobnom fóre k TIBI kryštálom prečítal som aj ich zdravotné pozitíva aj jednoduchú inštaláciu. Rozhodol som sa pre TIBI. Objednal som si dávku niekde z KE za pár € dal som do 3dcl flaše trochu cukru, hrozienka a čakal večer som založil a ráno už frčalo 1 bublinka za min. Počítadlo bubliniek mám z detskej odsávačky hlienov. Najprv som mal podozrenie že to nieje boh-vie-čo samozrejme robil som s kovovými lyžicami a to je moja chyba. Našťastie kryštálom sa nič nestalo pridal som citrón do flaše a viac so o to nezaujímal buble-buble lepšie ako nič. Momentálne mám TIBI v 1,5l flaši asi 10 hrozienok 1 sušená slivka citrónový plátok a pár lyžíc cukru a robí mi asi 6 bubliniek za min. Do akvária mi to ide cez vzduchový kamienok do molitánového filtra a čerpacia hlava nasáva a rozfukuje do celého akvária jemnulinké bublinky stále. Rastlinky konečne žijú a nie prežívajú. Rozrastajú sa echinodorus ide kvitnúť. Samozrejme aj rybky majú lepšie prostredie, viac skríší a podarilo sa mi aj viac kusov odchovať nepoužívam žiadne pôrodničky. Moja osobná skúsenosť TIBI mi pomohlo ku krajšiemu a zdravšiemu akváriu ďakujem cezarmilan. Popísaná je len moja osobná skúsenosť k iným systémom pridávania CO2 sa nevyjadrujem nemám s nimi skúsenosti teda mi to neprináleží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.09.2010 11:29 Muž AlQuds [161] Re: Moucha
I kdyby se kaminek z akvarka na noc vyndal, kyslik by stale musel projit pres vodu v bublinkovaci, takze si vazne rad poslechnu, jak nam Milan sve tvrzeni vysvetli.

Jinak souhlasim, taky si stale myslim, ze TIBI (po nalezeni vhodneho pomeru mnozstvi krystalku/cukru/rozinek) muze byt dobrou alternativou pro miniakvarka (otazkou zustava, zda to bude levnejsi nez burcak a zda priprava/rozjezd reakce nebude mnohem pracnejsi). Akorat Milan tady prokazuje TIBI vskutku medvedi sluzbu svymi tvrzenimi, ktera jsou uplne mimo (viz vyjadreni k burcaku, cim mene cukru k TIBI tim lepe, ted to o kysliku jdoucim k TIBI pres bublinkovac apod.), ani nemluve o jeho reakcich na jakoukoliv kritiku ci jine nazory nekompatibilni s jeho "virou".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 10:08 JuraS Re: Kukocko
To se takhle nedá jednoznačně říct..záleží na tom jaké vstupní parametry vody bez přidávaného co2 máš, kolik a jakých rostlin v akva máš, jaké máš osvětlení (jedním slovem ale přitom velice obsáhlé téma)..každé akva potřebuje něco jiného a už při přidávání co2 se musí jeho množství časem měnit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 09:55 Kukocko Re: Moucha
Kolko bubliniek za minutu by malo prist do flipperu pre 200 litrove akvarko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 08:29 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: AlQuds
no asi je to tim jak kde si pisal ze na noc vyndava kaminek z akva... mozna se uz pletu protoze toho uz napisal mozna az privela

jinak od pondelka se mi uz naplnila 20ml strikacka, zkusim to tedka prepojit do krevetarka, kde uz urcite bude dochazet k ubytku vlivem rozpousteni CO2

tibi bych videl jako dobrou alternativu pro zasobovani malych akvarii, kde se burcak spatne vychytava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 22:23 Muž AlQuds [161] Re: cezarmilan
cezarmilan napsal:
Maximálný výkon dosahujú keď sa pri ich "práci" (myslím tým TIBI) k ním nedostane kyslík z vonku. Verím, že sa dá tomu rozumieť. Použivajú namiesto počítadla bubliniek fajku, klasickú pri kvasení vína.

Milane, muzete mi prosim vysvetlit, jak se pri pouziti standardniho pocitadla bublinek k TIBI dostava kyslik z venku? coze Tak nejak mi to neleze do palice ...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 14 15

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 31565x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15188?od=301