Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mohou být tyto rybky spolu?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 65 Přejít na další stránku   1  
Mohou být tyto rybky spolu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2009 18:48 paul – snášení
Dbrý den já mám 5 rájovců a 4 ancitrusi nevíte někdo jaké bych k nim mohl přidat rybičky hmm děkuji předem akvaristice zdar s pozdravem Pavel

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2009 12:33 Muž Jurasek [137] – Re: tereza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2009 08:05 tereza – PROSÍM O RADU
DOBRÝ DEN,POTŘEBAOVALA BYCH OD NĚJAKÉHO ZKUŠENÉHO AKVARISTY PORADIT JAK ZAŘÍDIL RŮZNORODÉ A BAREVNÉ AKVÁRKO-60LT-JAK KOMBINOVAT RYBKY,ROSTLINY,ATD....JSEM UPLNÝ ZAČÁTEČNÍK.DĚKUJI ZA POMOC MATESOS@CENTRUM.CZ tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2009 06:59 Jechová – Black Molly a Betta
Dobrý den, chci se zeptat, než si pořídím Bettu, jestli se snese s Black Molly??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 19:27 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Míša
Nevidím v tom problém. Sám to mám podobně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 16:45 Míša – Mohou být tyto rybky spolu?
Prosím o radu jestly mohou byt tyto rybky společně
Bojovnice pestrá
Neonka červená
Parmička červenoocasá
Mám 180L aqua..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 18:12 rogosak
dobře,díky za radu.A kolika litrové akvo potřebuje chlapík?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 17:35 callito – Re: rogosak
nevim,ale mě se ta kombinace už tak zdá přešvihlá do 56 litrů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 17:15 Bexi
on by ten červor mohl vyrůst do půl metru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 17:13 rogosak – Re: Bexi
tak nic to teda nemám.mám jen 56cm a 56litrů.je to škoda díky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 17:11 Bexi
toto ení ryba ;-) je to obojživelník stejně jako žáby,čolci a mloci.

Nevím nevím,pokud bys měl DOSTATEČNĚ velké akvárko... apon 150 cm dlouhé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 17:01 rogosak – Typhlonectes natans hodí se k nám?
Fotka k příspěvku Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli může být ryba Typhlonectes natans s Beťákem,Čichavcem perleťovým,neonkama,Tetrama červenýma,Sumečkem průsvitným,Panceřníčkama skvrnitýma a Pancéřníčkama panda?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 07:31 Mrakoplash – Re: grizly
Vylézají minimálně. Vidět jsou u krmení a občas když se vymění voda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:49 Muž grizly [145] – Re: bluedream
Tak po shlednuti akfa jsem klidnejsi. Jeste nejake prikoupim. Zatim jsem je ale jeste nevidel. Asi jsou zalezeni nekde za korenem. Casem si snad zvyknou na svetlo. Diky za informace a inspiraci. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:40 Žena bluedream [245] – Re: grizly
Tak těch 8-10cm to asi bude. To já mám buclaté nitěnky, jsou to hrozní nenažranci smich , počkej až se trošku vykrmí. Koukni na moje akva Pro Kačenku, je to totální megamix a "mrtvé moře" to není, sekavci jsou super a koukám, že tam zrovna jednoho mám na fotce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:29 Muž grizly [145] – Re: bluedream
Tak doufam, ze to stou krevetkou byl jen plany poplach a neudelaji mi z akfarka "mrtve more". planuju nakup dalsich, mam dva a chtel bych 6-8 kusu celkem. Jak jsou v dospelosti velci?(Pisou 10 cm) Ti moji maji 5-6 cm, jsou to ale takove tenke nitenky. Budou hrubsi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:22 Žena bluedream [245] – Re: grizly
Jj, žerou všechno od tablet pro ancíky, přes sak55, vločky, kousky ančoviček až po hikary micro wafers.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:12 Muž grizly [145] – Re: bluedream
Budu je bedlive sledovat. Cim je krmis? Pisou, ze zerou vsechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:01 Žena bluedream [245] – Re: grizly
Tak to bych se divila, mě tu vegetí s trošku odrostlým potěrem galaxy a i s normálníma krevetkama. Taky mi jedna filtrující kreveta po svléknutí umřela, ale se sekavcema mě tedy nenapadlo to spojovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 20:58 Muž ČUPR [204] - Tetry
S - Martin® – Půjde to?
NEPŮJDE ! Dokud nenapíšeš přesně o jaký problém se jedná. A docela se divím, že Správce fóra udělá takový "kopanec" a přesně nespecifikuje daný problém. To sepak nelze divit ani ostatním, že píšou do fóra heslovitě. Opět hrách na zdi....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 20:55 Muž grizly [145] – Re: bluedream
Podeziram je, ze mi zavrazdili filtracni krevetku, po tom co se svlikla. A taky pavi oko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 20:49 Žena bluedream [245] – Re: grizly
A co potřebuješ vědět? Vůči ostatním rybkám a krevetkám jsou v pohodě, potřebují úkryty a když na dno dopadne krmení, je to super pruhované hemžení :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 20:38 Muž grizly [145]
Jake mate zkusenosti se sekavcem pricnopasym?
akvapedie.cz/…)/

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 20:35 aLCaPONeBn – pradte mi pls ak viete
cavte nevie nahodou niekto preco my samec guramy modrej napada tetry krivopruhe dnes som ich kupil a bol taky agresivny ze som ho musel oddelit .........je pravda ze teraz ochranoval mlade ale tak do inym druhom v mojom akvariu toto nerobil co tetram krivopruhym.........neviete poradit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 12:05 BUBO
výška je 46 cm a przentácia sa časom spraví len dorobím akvo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 11:01 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: BUBO
Také bych tam už nic necpal, na tvou velikost akva tam toho máš dost X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 10:58 DeathAngell
řekl bych že je tam už dost ryb , Pro skalara aspon 40 cm na vyšku asi nemaš :) Nebo ano ? samozdřejme by bylo dobre založit si prezentaci abychom mohli radit a jen se neptát .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 10:53 BUBO
2x skalár amazonský,2x gurama perlrtová,3x plata pestrá,3x black molly,7x ancitrus ,5x pancerniček zelený
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 10:41 DeathAngell
já bych do toho už Nic nedaval , a počet ryb ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 10:34 BUBO
no uvidím ked nebudu okusovat skalare tak ok palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 10:32 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: BUBO
Pokud máš na tohle vše dostatečně velké akva, tak by v tom neměl být problém X-) Možná v období tření by Ramirézky mohly být agresivnější ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 10:31 BUBO
je 110 litrivé je prevažne rastlinné mám tam velku skalu a kokos a drevo jemny piesok ... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2009 09:31 DeathAngell
Ahoj , Kolika litrove to je Akvárium ? a nějake podrobnosti o něm by jsi neměl ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.08.2009 09:01 BUBO – pls poradte
ahoj chcel by som si kupit do mojho spolocenského akva mam v nom skalare,guramy,platy,ancitrusy,panciernicky zelené mohol by som k nim dokupit cichlidku ramirezovu v jednej knihe piše že skaláre a ramirezky spolu nažívaju dobre ale neviem ako s dalšími osadníkmi mojho akva nebudu skalárom ohrýzat plutvy..a pozierat platy a napádat guramy PLS ODPISTE....DAAAAKUJEM X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 19:33 Muž Martin [3]
;-) smich Už se na nně těšim!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 19:06 Muž Jrk [143] – Re: Martin123
Nevím sice kolik klidu vyžadují, já je mám v kuchyni a když skotačím s nádobím, tak vypadají, že chtějí skotačit se mnou - neskutečně zvědavé, přilepené na skle, dle jejich chování ze mě opravdu strach nemají, kdyby mohly, tak doplavou až ke dřezu... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 18:40 Muž Martin [3]
Já čet že Ramirezky chtějí klid,tak nevim jestli jim nebudou vadit s tím skotačením?!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 18:37 Muž Jrk [143] – Re: Martin123
Neonek 10 stačí (myslím nevím, jestli by už 15 nebylo moc - dokoupit se dají vždy lépe, než se jich zbavit), jak jsem jich měl míň jak 8, tak se chovaly uplně jinak - schované, bojácné...

Pandíků si myslím, že 5 ks stačí - tyto jsem taky choval, když byly 3 tak skotačily po celém akva, potom byly 2, to už nebylo ono, ale byly stále spolu. Tak jsem je daroval ke kamarádům - je jim líp!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 18:30 Muž Martin [3]
Bude tam:1.Ancistus(zlatý-už tam je-7-10cm)),10-15 Teter neonových(bude množství stačit?) a Panceřníčci Panda,ale nevim kolik kusů,10?A náku Cichlidek neuspechám!Jako první tam mam koupit panceřníčky,pak neonky a pak Ramirezky,nebo vše najednou,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.08.2009 18:16 Muž Jrk [143] – Re: Martin123
Pancéřníčci - viz zdejší atlas:
rybicky.net/atlasryb/pancernicek_maly
rybicky.net/atlasryb/pancernicek_nejmensi
rybicky.net/atlasryb/pancernicek_panda
rybicky.net/atlasryb/pancernicek_venezuelsky
Nebo se podívej sám, je jich tam spousta, určitě si vybereš!

Neonku bych volil raději klasickou, Neonku obecnou:
rybicky.net/atlasryb/tetra_neonova
A to z toho důvodu, že oproti červené je menší. Jinak tetrovité rybky jsou celkem čistotné, nedělají mnoho odpadu, takže se v jejich případě nemusíš držet toho 1 cm na litr, ale počítal bych tak asi 2 litry na Neonku obecnou.

Cichlidka Ramirézova: Nevím sice, kde je v okolí Plzně koupit, jen chci upozornit na to, že jejich nákup není vůbec dobré uspěchat. Jsou to párové rybky a je výhodné koupit si už hotový párek. Už v akvaristice poznáš, že sameček a samička se k sobě mají tak nějak víc a spolu jim to klape... Kolikrát se prodávají cca 2 měsíce staré (myslím) za cenu okolo 40,- Kč, u kterých jde sotva poznat kdo je samička a kdo sameček. U takto mladých rybek jsem nepozoroval párování. Proto, když jsem si tyto rybky pořizoval já, tak jsem koupil už spárované za cenu sice asi 120,- Kč, ale myslím, že se investice vyplatila. Plavaly si tak v akvaristice s ostatními Ramirézkami mezi neonkami... Jinak Ramirézky Ti budou tvořit dominantní rybky v akvárku, mají zájem o dění mimo akvárium - je s nima sranda! No a od té doby, co je mám se neonky chovají konečně jako hejnové rybky - do té doby byly strašně flegmatické...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 17:51 Muž Martin [3]
Jrk napsal: Jestli se jedná o akva v prezentaci a vypadá tak, jak je tam nafoceno (fotografie jsou zřejmě neaktuální), tak bych si nejdříve s tím akvišem trošku pohrál: Nějaký velký členitý kořen, dosadil rostlinky,... A potom přemýšlel o rybkách...

K tomu výběru:
1 x Ancitrus
0 x Parmička krásnoploutvá - je to relativně velká rybka
10 x Neonka černá - minimálně 10 ks, je to opravdu hejnová rybka
(10 x Fantom červený - hejnová rybka)
2 x Cichlidka Ramirézova - velice vnímavé rybky
5 x Pancéřníček drobný - je menší jak ten zelený a opět hejnová rybka

To akva je fakt malý, na daný počet rybek, takže Parmičku ne, vybrat si mezi Neonkama a Fantomem, pancéřníčky nějaké malé...

Tento návrh se mi líbí nejvíc,ale nešel by ňákej jinej Panceřníček?A co místo neonek černých tam dát neonku červenou,nebo ňákou jinou?Akvarium je hodně zarostlé a kořen už s emáčí,až to bude dam fotky!A nevíte kde koupit Cichlidku Ramirézovu v PLzeňským kraji?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 17:41 Muž Martin [3]
Nejedná se o akvárko na mém profilu,jedná s eo jiné!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 17:34 Roman1 – Re: Martin123
Já osobně bych tam dal párek ancistrusů, 10 neonek, 10 pak ty fantomy dobrý jsou třeba kardinalky byď mi každej říká že jsou to čistě studenovodní ryby velmi dobře snáší teplotu i 25 stupňů hold něco říká teorie a něco zase praxe. Možná bych to doplnil nějakou živorodkou. Ale vždy bych se držel zásady 1 l na 1cm ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 16:38 Muž Jrk [143] – Re: Martin123
Jestli se jedná o akva v prezentaci a vypadá tak, jak je tam nafoceno (fotografie jsou zřejmě neaktuální), tak bych si nejdříve s tím akvišem trošku pohrál: Nějaký velký členitý kořen, dosadil rostlinky,... A potom přemýšlel o rybkách...

K tomu výběru:
1 x Ancitrus
0 x Parmička krásnoploutvá - je to relativně velká rybka
10 x Neonka černá - minimálně 10 ks, je to opravdu hejnová rybka
(10 x Fantom červený - hejnová rybka)
2 x Cichlidka Ramirézova - velice vnímavé rybky
5 x Pancéřníček drobný - je menší jak ten zelený a opět hejnová rybka

To akva je fakt malý, na daný počet rybek, takže Parmičku ne, vybrat si mezi Neonkama a Fantomem, pancéřníčky nějaké malé...

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 16:27 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Martin123
Bez těch parmiček krásnoploutvích, a místo cichlidek Ramirezových třeba Cichlidka kakadu tak by to šlo X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2009 16:12 Muž Martin [3] – Půjde to?
Ahoj,
Mam 54l akvárium a je v ňom jen 1krunýřovec a ještě bych tam chtěl dát:3xParmičku krásnoploutvou,7xneonku černou,5fantomů červených,3panceřníčky zelené a 1 pár cichlidky Ramirezovy.Půjde to tak?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2009 19:50 Muž Yirka [9126] – Re: papina0
Cynik by řekl že tam máš v těch 56 l tolik ryb, že nějaký úbytek nádrži jen prospěje. (Ta závojnatka se tam vůbec, ale vůbec, nehodí).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2009 19:46 papina0 – Re: iblik
Hm, ale kdyby prostě umřeli, tak by tam někde byli. Ale oni tam nejsou, všechno jsem prohledala. Tak je možný že si je Dorothy (závojnatka) dala asi k večeři :) .Měli jsme ji chvilku v jiným akvárku a je pravda že se nám rozmnožili šneci, co tam nebyla :) . Asi je žrala, tak co by si nemohla dát nějakou tu rybku, co? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2009 13:26 Muž iblik [4] - Labyrintky – Re: papina0
no podle me ne jen si nejsem jiste s tou závojnatkou jelikož tu bych dal i tak pryč ale ryby ti mužou zamřít a ty si toho většinou ani nevšimneš hlavně u krunířovců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2009 13:13 papina0
Zdravím....
chtěla bych se zeptat někoho zkušeného. Máme asi 5 měsíců akvárko 56l a v něm :razbory klínoskvrnné, tetry průsvitné-měděné-citronové, black molly, ancistruse, neonky obecné a zlatou závojnatku. Problém mám v tom že se strácí rybičky. Chybí mi jeden ancistrus, jedna razbora a dvě neonky. Nemůže je tam někdo požírat? :-O

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [65] ...... 82

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 72696x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11849-mohou-byt-tyto-rybky-spolu?od=3201