Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 16 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 07:16 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
Taky nevím, poslední roky jsem jezdil až v tejdnu s akvaristickým potěrem. Ty králíky a drůbež mám nějak zafixovanou z minulosti. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 07:14 Muž LiborSprysl [9015] Re: romant
To nevím, tak detailně jsem plakát nestudoval...myslím, že již několik let na zahradě stojí stany prodejců... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 07:10 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
Jasně skoukne králíky a nějakou tu drůbež, dá si pivko a klobásu, no prostě pohoda. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 07:07 Muž LiborSprysl [9015] Re: romant
Na zahradě je místa dost...když člověk proleze tou "mačkanicí", tak se pak srovná...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 07:05 R Muž romant [27987] Re: Mrakoplash
A vo tom to je. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2012 06:04 R Muž Mrakoplash [1776] Re: romant
Pravda :-)
sobota nebo neděle

A taky tam bejvá nejvíc narváno ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 21:15 jogr
Díky za váš čas
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 21:10 R Muž romant [27987] Re: jogr
Zahajovací víkend.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2012 20:52 jogr
Ahoj,
Pojedu na tuto výstavu (teprve) po 2. a chtěl bych vás požádat o radu:
Jaký den je nejlepší pro návštěvu co se týče nabídky sortimentu???
Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2012 10:24 R Muž Mrakoplash [1776] – 2012
Tak už zase pomalu začíná být aktuální výstava v Rychnově.

Pokud má někdo zájem pomoci při budování, nebo chce nabídnout rybky na výstavu tak má možnost mne kontaktovat.
Buď tady přes vzkazy, nebo přes web akvatera-rk.cz

Dušan Libra
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.09.2011 11:23 R Muž romant [27987] Re: Laduschka
A o tom to přesně podle mě je. Přes barevný(červený, modrý, zelený) písky k akvaristice přitáhnout další generaci potěru, či odrostlejšího potěru a časem se jistě jejich názor bude měnit a vyvíjet a nemyslím si, že u těch barviček zůstanou neustále, tedy pokud se akvaristikou budou zaobírat i v dospělejším věku. Těm odrostlejším, jimž se barevný písky líbí se tímto omlouvám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2011 11:02 Žena Laduschka [120]
Případní brblalové ohledně barevných písků si měli jít na chvíli k těm nádržím stoupnout a byli by překvapený ohlasama návštěvníků ... Taky nejsem příznivce tohoto čehosi barevnýho, ale holt to je zase něco jinýho a těžko budete ostatním vnucovat svůj názor, že potapěči a barevný písky jsou fuj. I když mě teda částečně "hřeje", že na akvaristickým fóru maj zatim pokud dobře čtu jen negativní ohlas. Ale takovým děckům nevymluvíte, že modrej písek není the best of ... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2011 22:56 Vája
To nebylo kvůli pískům. Pár lidí bylo okouzleno expozicí firmy Tropica a najednou jsme jim přišli děsně zaostalí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2011 19:14 RAP
jurek napsal:......Při výstavě v Lysé nám bylo vytýkáno že jsme se zasekli před dvaceti lety...... ano
To by mě zajímalo kým? Pokud jsem si stačil všimnout, tak většina začátečníků ho dříve či později vymění za obyčejný příp. černý či hnědý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2011 18:54 Muž Lada50 [165] - Rostliny
Jinak výstava jako taková neměla chybu.Ty písky jsou spíš módní záležitost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2011 18:46 jurek Re: Lada50
No koukám že se nějak nové trendy v akvaristice neujali(míněny barevné písky),takže klasika stále vede?
Při výstavě v Lysé nám bylo vytýkáno že jsme se zasekli před dvaceti lety...... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2011 18:39 Muž Lada50 [165] - Rostliny
Ty barevné písky tam byly jak pěst na oko,scházely k nim akorát vraky lodí a vodník Česílko.
Není nad obyčejný říční písek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2011 16:08 R Muž Mrakoplash [1776]
Pokud má někdo zájem, tak na adrese akvatera-rk.cz/…
jsou moje fotky z letošní rychnovské výstavy.


Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2011 10:21 Žena glumča [424] - Labyrintky
mě ty barevné písky taky rušily..nejvíc se mi líbily nádrže s tím klasickým říčním štěrkem ano asi se k němu vrátím.
Jinak mě hrozně překvapily ty tetry konžské,tak velké kusy jsem ještě nikdy neviděla palec
a škoda těch polozobánek..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 22:26 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: tomchamik
Černej písek se mi zdá stejně uhozenej jako třeba červenej, ale proti gustu... Krom toho spoustu lidiček začíná s akvaristikou jako dítě a myslím, že takhle se jich víc chytne.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 22:09 greenfish Re: vlad
Poprvé jsem viděl barevné písky v roce 1992 v Londýně a tehdy jsem si naivně myslel, že se taková hrůza do Česka nemůže dostat. Od té doby se mnohé změnilo a pokud to přispěje k udržení české akvaristiky nad vodou - proč ne. Každá koruna utržená na akvaristických krámech je dobrá. Já bych si to samozřejmě do nádrže nedal, ale třeba to přiláká nějakého mladého zájemce o rybičky a časem dostane rozum a bude používat přírodní písek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2011 22:08 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: vlad
Jediné co se dá je čistě černý...a pár akvárií se mě nyní snaží přesvědčit že i hnědý. Jediné dva barvené písky, co nebijí do očí. Pokud je venku trend používat zelené, modré...červené písky tak ať si to tam užijí, on byl také trend v evropě používat ojro...a víme jak to teď dopadá a nyní by ho chtěl snad je blázen, nebo diletant. Myslím že nemusíme mít všechno co říkáte? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 22:05 tomchamik Re: Mrakoplash
je to i o tom,že se snažíme udělat nějaký výsek z přírodního biotopu a ne z azijské tržnice :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 22:02 R Muž Mrakoplash [1776] Re: tomchamik
To nám taky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.09.2011 21:51 tomchamik Re: vlad
jsem zastánce starých kolejí,,modrý,nebo červený písek mi přijde jako kýč a to tak,že velmi :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 21:20 vlad – Barevné písky
Na výstavě v Rychnově n. Kn. je 8 nádrží zařízeno na různobarevných píscích. Pořadatelé mají zájem o názor ostatních akvaristů na využití barevných písků v akvaristice. Je to reakce na loňskou kritiku, kdy nám bylo sděleno, že jsme 20 let za světovým trendem v akvaristice a že stále požíváme přírodní písky. Prosím, rádi bychom znali názor většiny.
Vlad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 20:19 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: vlad
jojo..řekla bych,že málokoho z těch lidí (včetně mě),co přijde na výstavu se pokochat krásnými rybkami,které třeba jinak nemá možnost vidět na vlastní oči,napadne,co úsilí na těch pár dní vyložíte a jaké podmínky k tomu vůbec máte..proto jsem i napsala,že se mi v Rychnově víc líbí..jako úplný laik návštěvník ;-)
ještě jednou díky za výstavy a ať se vám daří i nadále ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 19:59 vlad Re: glumča
Ahoj, Glumčo,
Vaše hodnocení, stejně jako hodnocení Vašich předchůdců nás velmi těší. Výstavy neděláme pro své potěšení, ale pro přátele akvaristiky. A co se týká srovnávání s výstavou v Hradci - jsou to dvě zcela rozdílné akce realizované za zcela jiných podmínek. Jinak realizační tým v HK je z více jak 70% tvořen hochy z rychnovského spolku. Proto také nás těší, že jak výstava v RK, tak v HK jsou na slušné úrovni a akvaristé je navštěvují.
Vlad, RK
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2011 18:43 Žena glumča [424] - Labyrintky
právě jsem se vrátila z výstavy.bylo to krásně strávené odpoledne:-).byla jsem v Rychnově poprvé a příště přijedu zase ano,takže,kdo neviděl,ať tam běžíí!...a musím ještě napsat,že se mi u vás líbilo víc,než v Hradci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2011 18:24 R Muž Mrakoplash [1776]
Tady jsem si dovolil pár fotek z výstavy
akvatera-rk.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2011 16:22 vlad Re: Danila
Upřesnění počtů - trochu statistiky:
- počet výstavních nádrží - 208
- počet terárií - 30
- počet druhů a barev. variant ryb - 254
- počet druhů terrijních živočichů - 30
- počet nádrží v prodejně - 65
- počet druhů ryb v prodejně (sobota) - 186
- počet zúčastněných akvaristů z rychnovského spolku - 20
- počet vystavovatelů hostů - 22 (vč. teraristiky)
Všechny přátele rychnovských akvaristů zdraví Vladimír Hulman
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2011 16:15 vlad Re: Danila
upřesnění počtů - trocha statistiky:
- počet výstavních nádrží - 208
- počet terárií a terarijních živočichů - 30
- počet vystavovaných druhů a barev. varinat ryb - 254
- v prodejně: prodejní nádrže - 62

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.09.2011 22:57 Muž elko [30] - Sumci – Rychnov
Po několika letech jsem se v sobotu dostal opět do Rychnova.Bohužel jsem sotva stihnul proběhnout výstavu a musel zase frčet což mě fakt štvalo,ale musím říct že jsem byl nadšený.Vzhledem k tomu že se zde o výstavě moc nepsalo tak jsem se trochu obával ale opravdu zbytečně.Nakoupil jsem vše co během léta došlo,koupil i pár čudlů a načerpal energii mezi nadšenci akvaristiky.Nádrže byly opravdu nádherně upravené,celkově fakt moc pěkná výstava.Ale nejlíp to napsaly dámy předemnou ;-) Přeju organizátorům aby jim ta parta lidí co na tom maká vydržela i do dalších let,osobně děkuju taky Jirkovi Němcovi za ochotu.Dík palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2011 21:23 jurek Re: Danila
Kočko,moc děkujem za slova chvály,to potěší ;-) ,ale myslím a nejen já ,že je stále co zlepšovat,takže jak píše Dušan v příspěvku přede mnou,pokud se někomu něco nelíbilo,nebo by věděl co zlepšit,tak klidně sem písněte a vězte že naši členové bedlivě pozorují jaké má výstava ohlasy.
Takže kdo váhá,tak neváhejte a přijďte se k nám podívat,myslím že letošní výstava fakt za to stojí ano
A také my musíme poděkovat všem návštěvníkům a kamarádům,kteří se přišli na výstavu podívat a tak nás podpořit.Velký dík také patří prodejcům,díky nimž je naše výstava taková,jaká je.
Takže do středy máme otevřeno a těšíme se na všechny příznivce akvaristiky.
J.Němec,Akva-tera R.n.K.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2011 20:58 R Muž Mrakoplash [1776]
Všem děkujeme za chválu, ale upřímě pokud je něco k vytknutí tak sem s tím.
Přeci jen, je vždy něco, co by šlo udělat jinak a třeba i lépe.

Dášo rád jsem Vás oba opět viděl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2011 19:07 Žena darka [520] Re: Lentilka
V Rychnově jsem byla poprvé, opravdu super zážitek pro každého fandu akvaristiky, k Danilinému popisu není co dodat, přesně vystihla skvělou atmosféru celé akce, už se taky těším na příští rok! hop
Všem pořadatelům a lidem, kteří přiložili ruku k dílu při organizaci této skvělé akce velký dík! Moc se Vám to povedlo! A ať se Vám tak daří dál minimálně dalších 35 let! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2011 17:51 Muž Yirka [9126] Re: Lentilka
Dnes jsem RK, jako každý rok, navštívil, a byl jsem spokojen. Bylo to trochu méně hektické než předešlé roky, možná to bylo tím, že jsem byl hned ráno.
Jinak výstava stopro za shlédnutí stojí, ale pochopitelně záleží na tom co od ní očekáváš. Zda pokoukání na ryby - hezké, nebo nějaký nákup - to už je trošku horší (ani ne tak výběrem, jako vzduchem v prodejní místnosti). Po 10 min. je to náročné. Ale jinak pořadatelům všechny palce nahoru. Každý by si tam mohl to svoje najít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   11.09.2011 17:49 Žena Danila [4489] - Sumci
Právě jsme se vrátili z Rychnovské výstavy...

Kdo tam letos nebyl,udělal obrovskou chybu, protože tradiční Rychnovská výstava je to nejlepší, co je v Čechách v tomto směru k vidění a rychnovští se letos opravdu překonali - byla to jubilejní 35. výstava a přesně platí -léta praxe, léta odříkáníano

Prostor rychnovského klubu chovatelů je sám o sobě krásný a letošní výstava překonala i moje (nepředstavitelný) představy.

Zhruba 160 nádrží od miníček po tisícilitrové nádrže obsahovaly to nejlepší, čím členové spolku a přátelé disponují. Svoje tam našel každý: od krevetek, raků, halančíků,živorodek, cichlid, gavůnků, přes L-sumce, po cichlidy,pancéřníčky,arowany, piraně a další a další, prostě na co si pomyslíte.
A k tomu všemu fantastická úprava nádrží- neuvěřitelná inspirace a potěšení pro oko - nevím jak se řekne česky layout, ale bralo to dech.potleskVýstavu jsem během neděle prošla asi čtyřikrát a pořád bylo na co koukat.

Kromě toho v prodeji velkej výběr ryb,spousta kytek, včetně zastoupení Aqua Daho a venku ve stanech a na chodbách prodej úplně všeho, na co si akvarista vzpomene, od techniky, přes potřeby, krmení, kořeny, testy atd.

A plus navrch - hned naproti pivovarský festival hop

Urvali jsme se z práce i za cenu toho, že nebudem mít tenhle týden ani jeden den volna, ale stálo to za to a ukrutně se těším na příští rok.

Děkuji, bylo to krásné love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2011 16:44 Lentilka Re: Danila
Byl jste se letos někdo podívat v Rychnově ? Má to cenu ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2011 15:47 Žena Danila [4489] - Sumci
Tak už odpočítáváme posledních pár hodin a hurá do Rychnova ano
Moc se těšíme na to, co letos Rychnováci předvedou, podle mně je to nejlepší výstava v Čechách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 20:12 HEUREKA Re: gogle
Zřejmě nebudou. ale v nabídce budou tyto:
cichlasoma meeki, salvini, nicaraguensis ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 17:59 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Jurku nebudete mít k mání Mesonauta festivus??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 11:34 jurek
Tak letos by měla být v prodeji celkem slušná nabídka eLkových sumců.
Namátkou L 59,181,201,333,66,270,340 a další.
Na objednávku mohu dotlačit i dospělé L 173.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 23:48 tomchamik Re: olga
zítra budu vědět jestli pojedu,,jel bych na 9h abych tam byl a ve 14 h potřebuji být zase v Praze....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 22:31 Vlasta – Cyphotilapia frontosa
Fotka k příspěvku Zdravím zajímalo by mě jestli nejede někdo na výstavu do Rychnova nad Kněžnou a nemá na prodej Cyphotilapia frontosa. Pokud ano, tak budu rád, když se mě ozve mám o ně zájem. Zároveň mám na prodej pozadí 3D o rozměrech 200*50 a mohl bych ho tam v sobotu vzít s sebou. Toto pozadí je k mání za 1.500,-Kč. te.: 604/454513
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 19:24 Žena olga [4] – akvaristická spolujízda
Nejedete náhodou někdo v sobotu dřív ráno z Prahy tam, a/nebo před obědem z Rychnova zase zpět? Jiná spojení než autem (které nevlastním) jsou opravdu komplikovaná. Samozřejmě bych se podílela na výdajích!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 08:34 Muž Yirka [9126] Re: Mrakoplash
Díky,já tam budu v neděli v 08:45 jako každý rok. To jen pro pořádek, že jsem si ten plakátek přečetl celý.ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 05:45 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Yirka
Ano, 9-18 ve dnech sobota - úterý a ve středu 9-17.
Ono to na těch letáčcích snad nikdy nebylo, ale pokaždé o tom mluvíme během výstavy.
Snad příští rok :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 04:36 Muž LiborSprysl [9015] Re: Yirka
Devět Jirko je magické číslo pro začátek už asi dvanáct let co do Rychnova jezdím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 22:29 Muž Yirka [9126]
Jsme-li u rychnovské akce, trošku mi na plakátu chybí otevírací-výstavní doba o víkendu a ve všedních dnech.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [16] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48361x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090?od=751