Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2017 19:13 Muž půlpy [2131] Re: Tojsouvěci
Děkuji,
ale už jsem dostal echo od Mrakoplashe do vzkazů,
ještě jednou oběma díky
hotel už mám zajištěný po celou délku výstavy
pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   10.08.2017 21:43 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: půlpy
Fotka k příspěvku Termín výstavy v Rychnově nad Kněžnou 2017.Rozklikni obrázek.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2017 19:07 Muž půlpy [2131]
prosím,
jak to zatím vypadá s pořádáním výstavy letos 2017 ?
tedy kdy se uskuteční, pokud někdo z pořadatelů to ví stydim
jen abych si stihl zajednat včas ubytování ;-)
děkuji za odpověď
ahoj
PS: počítám tedy od 16.09.2017 (ale nikdy nevíš)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.10.2016 13:26 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: půlpy
No to jsme na tom asi stejně. Ty opravdu dobré fotky jsou v článku, což je cca 150, a to jsem se s některými hodně navztekala, abych z nich udělala koukací. Ostatní neprezentuju.
Fůra ryb byla zalezlých a ven nechtěly, nebo když vylezly, tak jezdily fofrem po AQ, a to se nedalo. Bohužel jsem se snažila fotit rychle, tak jsem ani na ty zalezlé nečekala, protože jsem měla s sebou manžela (nejsem řidič). Ale i tak jsem tam byla tři hoďky a přetahovala jsem se s návštěvníky o místo. Tvůj foťák dost dobře bral i ta žlutě osvětlená malá AQ. Mně na ně z blízka odmítal ostřit, hlavně v prvním patře uprostřed, a to obě strany, což mě docela mrzí. A ani mi nešlo vyfotit modrého raka. Červený šel bez problému. Asi ta modrá barva vadila. Stejně tak mořské AQ - osvětlení domodra. Taky jsem tam strávila dlouhou dobu, než se mi něco povedlo vyfotit. Z klaunů mi nevyšel ani jeden, mrchy byly dost rychlé, takže fotky byly všechny rozmazané. A co mě docela překvapilo - akvárka s LED osvětlením se velmi dobře fotila. Prostě jsem párkrát cvakla a bylo to. Ale vcelku jsem spokojená. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2016 11:28 Muž půlpy [2131] Re: Jája
spíš o víkendu si zvykly, protože v pondělí dostávaly od školáků a hlavně předškoláků pořádnou čočku ;-)
na některé rybky jsem si musel taky pořádně počkat než vylezou a stejně je nemám všechny a pak se i spousta fotek vůbec nepovedla
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2016 10:37 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: půlpy
Tak jsem dokoukala tvoje fotky. Je vidět, že ty ryby jsou na nich v pohodě. Já když jsem v sobotu fotila, tak jich bylo hodně vystresovaných a schovávaly se. Určitě to bylo z toho, že na ně čuměly mraky lidí a neměly chvilku klidu. Podle tvých fotek bylo ve všední den méně návštěvníků, což prospělo i rybám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2016 20:59 R Muž Mrakoplash [1776] Re: půlpy
Super, hlavně to zachycení že Zdenda chrápe :-) Kosák poslouchá jak Kačena probírá politiku. Jako bych to slyšel.... smich

Crenichichly se ti povedli. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   05.10.2016 18:51 Muž půlpy [2131] – fota z RK
Ahoja
tak už konečně jsou upraveny fotky z výstavy v RK u jsou vyvěšeny na:

www.zonerama.com/…

je tam něco přes 550 fotek, tak snad si každý vybere ;-)
ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 19:45 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: romant
Těžko říct , ale dle už velmi brzkých příprav na tuhle akci , musel bejt ve vynikající kondici smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 19:43 R Muž romant [27987] Re: MonterMonty
A nebo že by naopak? :-D smich :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 19:38 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: půlpy
Jestli to nebude tím že jsi u toho nebyl dostatečně "upravenej" smich potlesk pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 19:15 Muž půlpy [2131] – úprava fotek
tak jsem dnes přijel domu a podíval se na fotky co jsem včera sem vyvěsil z máminého počítače coze co jsem viděl je hrůza a ostuda stydim
slibuji, že už nikdy nebudu upravovat fotky na cizím počítači
jdu upravovat
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 17:59 R Muž vaclav [14604] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: MonterMonty
Je to prodejní výstava a prodají ti všechno co tam plave. Žrádlo tam moc není jen něco od Tetry. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 17:46 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: vaaclav
prodávaj Václave taky nějaké žrádlo a jiní věci než kytky ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2016 16:17 Muž půlpy [2131] Re: vaaclav
právě, že váhám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   21.09.2016 16:07 R Muž vaclav [14604] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: půlpy
To by jsi mohl stačit ještě jednu výstavu. smich vaclav123.rajce.idnes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.09.2016 15:59 Muž půlpy [2131] – krevetky
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku najdete mezi krevetkami na posledních čtyřech fotkách Helenku
z první fotky?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.09.2016 15:54 Muž půlpy [2131]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku pak dám odkaz na všechny upravené fotky
a samozřejmě bude i fotoreportáž
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.09.2016 15:52 Muž půlpy [2131]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku než se mi podaří je doma upravit
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.09.2016 15:50 Muž půlpy [2131] – a další
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku než se dostanu domu
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.09.2016 15:47 Muž půlpy [2131] – troška do mlýna
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2016 05:25 R Muž Mrakoplash [1776] Re: PaDa
Ty z Potštejna měly super čepičky. To je výbornej nápad:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   19.09.2016 22:21 Muž Lada50 [165] - Rostliny – Pár fotek
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   19.09.2016 22:10 Muž Lada50 [165] - Rostliny – Pár foteček
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2016 20:33 Muž půlpy [2131] Re: PaDa
nejspíš, že to nebyla jediná, během dopoledne se tam vystřídalo asi 15tříd ze školek a škol

kromě druhého či třetího akwa hned za dveřmi bych měl mít nafoceno snad vše, ale tyhle potvory si našli v sobotu(možná už v pátek) v pravém dolním rohu schovku a dodnes nevylezli tone
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2016 20:11 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Mrakoplash
Co máš proti mateřský škole z Potštejna? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2016 15:00 R Muž Mrakoplash [1776] Re: půlpy
Jo, chvilkama to bylo docela drsný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2016 14:53 Muž půlpy [2131] Re: Mrakoplash
už mám skoro odfoceno, už jen pár fotek
ale je to dnes zajímavý a nemyslím jen ty školy a školky a družiny, ale nejdřív mi došla baterie pak i paměťová karta - naštěstí obojí mám nahradní ;-)
nyní opět čekám až dětcka odejdou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 22:01 R Muž Mrakoplash [1776] Re: půlpy
přes den určitě ne, večer možná. Záleží jestli tam někdo s tebou zůstane. Žena má zítra noční, takže já to nebudu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 21:37 Muž půlpy [2131] Re: Jája
proto jsem si tu bral hotel na tŕi noci aby na tu poslední mi dovolili fotit - doufám, že chápeš, že je to myšleno s nadsázkou, třeba mi to navíjde. Stejně přes den, kdy tam budou lidi mi to neshasnou ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2016 21:32 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: půlpy
Letos tam bohužel moc nejsem. Manželka šla po mateřské do práce, tak mám na krku ty naše ratolesti :-)
Pokud se nic nepodělá, tak zítra tam dopoledne chvilku budu :-)
...myslel jsem, že jsi na fotkách od tojsouveci, tak nic :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2016 20:36 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: půlpy
Á pán bude mít speciální servis "aby mi navečír až nebudou lidi tak zhasli ". To bych si nechala taky líbit, to focení za tmy je o něčem jiném než za světla a s lidmi všude okolo. Jestli nebudeš mít z toho večerního focení perfektní fotky, to bych se divila. Už se na ty fotky těším. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 20:18 Muž půlpy [2131] Re: Mrakoplash
nevím jestli jsem blbě nehledal, ale na fotkách od "Tojsouvěci" jsem se nenašel a ještě jsem žádné fota nepublikoval (letos z RK) - vlastně jsem se nabonzoval sám :-)
mimochodem zítra bych chtěl fotit jako drak s tím makrem a případně se s někým domluvit aby mi navečír až nebudou lidi tak zhasli
další mimochodem jak se Tě dopátrám? nejde se mi doptat ani na Mrakoplshe ani na Dušana
jinak všem návštěvníkům výstavy v RK hezký večír
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 19:51 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Jája
Lidi jsou tam v podstatě celej víkend, Pokud chceš klid, je lepší jet ve všední dny. To jsou jen školy, školky a podobná zařízení. No.... klid :-)
Bohužel jsou prodejci jen o víkendu, takže kvůli nákupu je to asi jasné.

Fotky určitě budou od Půlpyho :-) fotil jako drak, zrovna když jsem se tam kolem motal. Jenže to jsem zase nevěděl, že je to on, až z fotek tady.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 19:50 Muž půlpy [2131] Re: Jája
tak takto jsem dopadl v prodejně mořské akvaristiky na Uruguajský, na displeji ve foťáku vypadaly fotky dobře, ale pak ta modrá nešla upravit a nevím co stím, když to chci v počítači upravit bílou (modrou) na bílou tak je to nepřijatelně zrnitý. Nutí mné to do budoucna koupit barevný fitr, ale která barva je proti (neutralizuje modrou) modré?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.09.2016 19:31 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: LiborSprysl
Taky k tomu přistupuju tak, že fotograf nejsem, navíc nemám žádný spejšl foťák. Ale jsem zvyklá, že mi fotky jindy vyjdou podstatně lépe, např. v botanické zahradě v Liberci. Jenže tam jsou plně zařízená stálá akvária s osvětlením, které můj foťák akceptuje a ještě si u toho mlaská. ;-) Jen jsem si myslela, že výsledek včerejšího focení bude lepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 17:59 Muž LiborSprysl [9015] Re: romant
Bych teda řekl... fotografové se s daným osvětlením umějí vyrovnat... :-P ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.09.2016 17:53 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
Možná optika, možná něco jinýho, ale nejspíš bych to viděl na subjektivní vidění, tedy včetně různé míry osvětlení nádrží. Jinak výstava není dělaná pro fotografy, ale pro širokou akvaristickou veřejnost, tedy tak to vidím já. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 17:30 Muž LiborSprysl [9015] Re: Jája
Obávám se, že to bude spíš problém optiky vašeho fotoaparátu, pokud za to opravdu může... ;-)
Protože co na výstavu jezdím, a to bude tak 15 let, viděl jsem neskutečné množství fotografií z ní v tisku publikovatelné podobě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2016 17:23 Muž půlpy [2131] Re: Jája
co jsem koukal na fotky co jsem včera a dnes nafotil obič setovým objektivem, tak jsem se světlem spokojenej(při zvětšení nejsou moc zrnitý), horší to je s ostrostí, že jsem neodhadl správně kdy zmáčknout spoušť a zrovna se rybka potvora dala do pohybu...
a zítra mně čeká focení s makrem a monopodem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.09.2016 17:03 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: půlpy
Ne všechna akvária byla osvícená, že by se dalo fotit z papírového foťáku. Papírový foťák nemám, ale s tím osvětlením si kolikrát vůbec neporadil, takže nemám nafoceno vše, co jsem chtěla a ani v kvalitě dle mých představ. :-( Nasekala jsem nějakých 1200 fotek a zatím jsem jich smazala polovinu. A hodně těch fotek, které jsem si zaškatulkovala jako "použitelné a možná použitelné", musím pořádně prohnat Zonerem. No a z toho ještě budu vybírat ty, co se dají prezentovat. To ovšem není kritika výstavy. Na koukání se to dalo, ale optika foťáku má prostě na to jiný názor. A pak těch lidí bylo od rána hodně, takže prostory se bohužel nějak kloudně nedaly vyfotit. Počítala jsem s tím, že je víkend, tak to nechají spíš na odpoledne, ale akvaristi jsou ranní ptáčata. Dorazili jsme cca 8:45 a už tam nebylo k hnutí a při focení jsem se tam pořád s někým přetlačovala o místo. Ale zase mě potěšilo, že tam nikdo nespěchal, a když mě návštěvníci viděli, že fotím, tak počkali, což dost oceňuju. No alespoň, že moji miláčci mají nové zásoby papání. Kvůli výstavě jsem jela nadoraz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2016 12:46 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Tojsouvěci
Lákali mě abych jel, nejel jsem, dobře mi tak. Tak jsem se aspoň vyřádil v Ostravě na burze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.09.2016 04:18 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Já fotím,ještě na skleněné desky s želatinou,ale pána s kartonovým foťákem,dle návodu z ABC,zde někde vidím,stydím se ,že je v leže,ale je půl páté ráno,tak snad promine.
A jéje,i jinde se nezadařilo.hop: potlesk ;-) Atmosféra přednášek,omlouvám se ing.Kroupovi,sledoval jsem výklad,tak se za rok polepším a budete tam komplet.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 04:09 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak a konečná,cca 17.30.Mám pěkný Anubias Barth,mandlovníkové listy,nějaké půlkilové platíčka koreter a bezva den za sebou.Večer párty a sem přidám něco ráno o přednáškách.
TOP den.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 01:20 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Čtyřicátáprvní Výstava akvarijních ryb v Rychnově nad Kněžnou, se bude pořádat 16.9.2017.
:-) pivo
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 01:04 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Chce to v klídku projít,dát si kávičku a vrátit se,jestli jsme něco co se hned tak nevidí nepřehlédli
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 00:52 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku A jsme mezi čudlami hop hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 00:40 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Krmení pro psy tady nevedou hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 00:29 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Každý si něco odnese
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.09.2016 00:21 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku jak to vypadalo před zahájením výstavy
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48361x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090?od=201