Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.09.2023 20:46 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: půlpy
www.facebook.com/…
Pár foteček mám,ale momentálně jsem v stresu a časovém presu. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2023 18:41 Muž půlpy [2131]
Ahoja,
tak co výstava, to nikdo nefotil?
Pochlubte se.
ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   09.08.2023 22:39 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: půlpy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Co je psáno,to je dáno,členské základny veteránů řídnou a mládí má své zájmy na netu a mobilmánii,pokračuje hra vabank o povědomí a významu české akvaristiky.
Držím posledním Mohykánům pevné zdraví,aby akci zvládli,snad to motivuje nové tváře s pomocnou rukou na konci ramene,aby se v příštím roce konala pětačtyřicátá výstava akvarijních ryb v Rychnově nad Kněžnou v plném rozsahu,tak jak na ni byli zvyklí návštěvníci,nejen z Česka,ale i ze zahraničí. Přijeďte,odměníte svojí návštěvou úsilí pár patriotů,kteří se nevzdávají a pořádají jednodenní akci k setkání akvaristů.
V reálu je výstava zredukována o spodní sál a prodejnu (zprovoznění všech nádží na jeden den,pozbývá smysluplnost), částečně bude prodej živočichů a rostlin zachován.
Prostory na pokec s občerstvením,včetně grilování jsou dostupné v pátečním odpoledni a celou sobotu,expozice bude v prvním patře a prodej technických pomůcek,dekorací a krmiva standardně v párty stanech.Zájemci o ubytování mohou kontaktovat Roberta Koska.
Informace jsem získal při akvaristickém grilování u Pana Zdeňka Dočekala ve Vojnově Městci minulou sobotu, Robertovi se omlouvám pokud by moje podroušená mysl pozměnila význam slov.
Kdo se chce setkat s přáteli,tak se s nimi setká,přiložené foto ze sobotní akce,Zdeňek je frajer s velkým F v dobrém slova smyslu,opětovná akce,kde se lidé sešli s lidmi. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.08.2023 19:27 R Muž romant [27977] Re: půlpy
Ano je to pouze jednodenní akce, na víc letos nemáme dech. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2023 17:52 Muž půlpy [2131] Re: Tojsouvěci
Mně to letos na 80% nohy nedovolí přijet,
ale znamená tento příspěvek, že letošní výstava
bude trvat jen jeden den? To by se asi ani nevyplatilo.
Doufám, že platí 16.09. - 20.09.2023 ?
Nejspíš jsi zapomněl jen přidat, že se tento plakát
týká jen přednášek?
Nebo ne?
Půlpy
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.08.2023 17:07 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlama
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.01.2023 15:59 R Muž afc1886 [14632] Re: lucinecka
O pár příspěvků níž to píše Roman.
Od 16.9. do 20.9.2023
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2023 13:13 lucinecka – výstava
Ahoj prosím o info kdy se bude letos 2023 konat výstava akvarijních ryb. Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2022 19:16 Muž půlpy [2131] Re: romant
píšu do diáře a v práci opět rezervuju dovolenou po celou výstavu
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.11.2022 17:26 R Muž romant [27977] Re: půlpy
Od 16.9. do 20.9.2023. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   25.11.2022 17:10 Muž půlpy [2131] – fotky
Ahoja,
bylo by zbytečné tvořit další fotoreportáž z výstavy, když už jedna existuje, tak aspoň odkazy na mé fotky z letoška:
eu.zonerama.com/…
eu.zonerama.com/…
eu.zonerama.com/…
tak opět za rok
pivo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   22.09.2022 12:30 Muž Kawasaki [2837] - Amerika
Do vlákna YouTube jsem vložil pěkné video z výstavy. Skoukněte a posuďte sami. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   20.09.2022 06:59 R Muž romant [27977] Re: MarekP
Za tým spodní místnosti, ale nejen za něho, za všechny členy Rychnovského spolku děkujeme jak za návštěvu, tak za kladné hodnocení naší práce. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2022 06:57 R Muž romant [27977] Re: Kozlik
Ano, ale nabídka již může být v některých druzích silně omezena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2022 20:33 Muž Kozlik [4]
Probíhá zítra ještě prodej rybiček a rostlin? Prodávají se krevetky a šneci? Díky za odpověď. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   19.09.2022 16:06 Muž MarekP [812] - Malawi – Pochvala organizátorům
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Také se připojím s pochvalou pro všechny organizátory a vystavovatele letošní výstavy. Ryby a akvária byly (a ještě jsou) nádherné. Zvlášť musím podtrhnout akvária v dolním sále, věřím tomu, že spousta lidí by si chtěla některá z nich rovnou odvézt domů (třeba já). potlesk

Pokud někdo váháte, zda se do Rychnova letos vydat, tak určitě jeďte. Sám jsem jel včera s dvouletým synem přes 150 km, po cestě z výstavy na parkoviště jsme zmokli jak slepice, ale klidně bych si to dneska zopáknul. palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   18.09.2022 10:03 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: romant
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   18.09.2022 09:51 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: romant
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   18.09.2022 09:41 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: Tojsouvěci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   18.09.2022 09:31 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: romant
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   18.09.2022 06:59 R Muž romant [27977] Re: Tojsouvěci
Děkujeme za návštěvu a kladné hodnocení. Kdo někdy takový podnik jako je výstava připravoval, moc dobře ví jak těžce se to někdy rodí, ale když se to povede, je to radost pro všechny. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 27   18.09.2022 02:14 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlama – AkvaExpo 44.ročník , 17-19 září 2022:
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Neskutečné se podařilo,velké poděkování všem,kteří se na realizaci výstavy podíleli a věnovali své motivační úsilí k životnímu jubileu nestorovi Rychnovských akvaristů Josefovi Ešpandrovi,kterému přeji,aby léčba nehody s poúrazovými následky byla úspěšná a umožnila mu osobní účast na příštím ročníku.Je mi smutno,že se nemohl spoluzakladetel výstav,ze zdravotních důvodů podívat,jak původní myšlenka pokračuje v reálu.
Díky členům Základních organizací Českého svazu chovatelů a jejich přízniců je akvaristika v povědomí našich
i zahraničních návštěvníků.Přítomní odborníci si při setkání na výstavě vyměňují zkušenosti,nejen mezi sebou,ale jsou ochotní poradit i novým adeptům akvaristiky,jak na to cestou nejmenšího odporu,tyto informace jsou podstatně schůdnější cestou k úspěchu,než naučené fráze podavačů supermarketů s komerčním zaměřením.
Při zakoupení vstupenky je k dispozici za mírný poplatek získat brožurku Průvodce výstavou akvarijnich ryb,kde je uveden seznam všech vystavovaných exponátů,včetně kontatních údajů vystavovatelů a firem,které se na výstavišti svým sortimentem podílí.
Pro někoho je akvaristika chvilkový rozmar,Ego,technika,chemické přípravky,bez základních vědomostí o vhodném prostředí pro živé organismy jsou zklamáním.V každém sále je dobrovolník,který Váš dotaz zodpoví,nebo napoví na koho se s případnou problematikou kontaktovat.Po ukončení výstavy bude část expozice prodejná,ale o tom by mohl mít přehled Robert Kosek v prodejní části výstaviště.
Nostalgie,každou výstavu navštěvuje předseda zaniklého spolku akvaristů Dvora Králového nad Labem - Miroslav Hvězda,desetiletí nemá doma,ani čudlu,ale srdce zaniklé lásky k rybímu světu tepe dál.
Za rok,opět na shledanou.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2022 21:15 Muž Roger [1873] Re: jab63
Hlavně v přízemí jsme se nemohli vynadívat. Díky za pěknou podívanou palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.09.2022 21:11 Muž jab63 [1418] - Borneo – Děkuji
Děkuji organizátorům. Příjemně strávený den. Škoda, že to bylo pro nás ze severu tak daleko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   16.09.2022 23:44 Muž rudolf [4681] Re: Kozlik
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2022 12:02 Muž Kozlik [4]
Ahoj kolegové. V Rychnově jsem na výstavě nikdy nebyl. Chci se zeptat jak je to vyřešené s parkování. Kde se dá zaparkovat. Předem díky za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.09.2022 22:05 R Muž romant [27977] Re: rak
Krevety,jak neo tak car.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2022 18:14 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: romant
Budou také ke koupi nějací korýši?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.09.2022 18:56 R Muž romant [27977]
Vstupne: 100,- dospělí, 50,- ,děti do 15 let, 270,- rodinné vstupné (2 dospělí + 2 a více dětí. Školy: 1.stupen (1.-5. třída) 20,- na dítě, 2.stupen (6.-9.trida) a střední skoly 30,- na dítě, pedagogický dozor neplatí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2022 17:35 Muž LubošJedlinský [594] - divoké a šlechtěné formy – přírodní živorodky
v případě že by měl někdo zájem o nějaký odchov přírodních živorodek je nutné si u mě ryby předem zamluvit, buď je dopravím na výstavu nebo je možné vyzvednutí u mě doma, seznam pošlu, ozvěte se popřípadě na email lubos.jedlinsky@seznam.cu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.09.2022 08:49 Muž jisyko [48] Re: Papik
Na prodej budou i další potřeby, nezbytné pro akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.09.2022 20:17 R Muž romant [27977] Re: Papik
Ano, jak ryby tak rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2022 20:09 Muž Papik [617]
Výstava je i prodejní? Jestli si mám brát peníze a přepravní box.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.07.2022 12:39 R Muž romant [27977] Re: půlpy
Obvykle chodíme soboty tak od 9 do 16 hod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2022 18:59 Muž půlpy [2131] Re: romant
Ahoja,
tak jak pokračují přípravy?
Bohužel nevím jak pomoci. Není problém na víkend zajet do RK,
ale jen bych překážel s tím metrákem a půl a nabourával morálku stydim
Kluci držím Vám všem palce a jsem přesvědčen, že to zvládnete
pivo
ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   11.07.2022 15:26 R Muž romant [27977] Re: půlpy
Akvária postavený, proběhlo základní umytí. Příští sobotu od 9 hod se perou písky, tak kdo chce může klidně přijít ;-) Snažíme se o co největší rybí pestrost, ale je to čím dál větší boj, doba covidová prosela i řady zkušených akvaristů a současná celospolečenská nálada, zvláštěpak ona energetická šlamastika žene k rychlejším koncům stále větší počet lidí co se tradičně na výstavě jako vystavovatelé spolupodíleli. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2022 23:47 Muž půlpy [2131]
Jak probíhají přípravy na výstavu v RK?
Já jsem si dnes zarezervoval hotel (tedy jen pokoj v něm) na výstavu od soboty do čtvrtka - to je tedy příjezd o den déle než jiné roky.
Už se na Vás všechny těším
pivo
ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.05.2022 15:48 R Muž romant [27977] Re: RAP
No, bude to ještě zajímavý. Tak trochu, no trochu více, skončilo s chovem tradičních přispěvatelů do řad vystavovatelů a když budeme chtít dělat výstavu v obvyklém formátu, začínáme narážet na daleko menší výběr ryb a mít v každým druhým akváriu neonky, to nebude ono(nic proti neonkám). hmm Tak nějak bylo, nějak bude, určitě se s přibývajícím časem co bude tlačit k datu otevření aktivují nějaký zálohy a dáme to zase tak, aby bylo na co koukat. :) Takže kdyby někdo chtěl nějakou tu čudlu vystavit, klidně se ozvěte třeba sem, nebo mě, nebo na email uvedený na stránkách info@akvaterark.cz, to samozřejmě platí i v případě, že bude někdo ochotný přijít pomoci s přípravou, budeme začínat v červenci vždy buď sobota, nebo neděle dopoledne. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   03.05.2022 22:03 Muž RAP [1546]
akvaterark.cz od 17.9. do 21.9.2022 potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2021 20:57 Muž půlpy [2131] Re: rak
nedá se nic dělat, ale aspoň se po x letech podívám na halančíky v Praze
musíme na všem hledat to dobré - ne naopak
pivo
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2021 20:17 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
Akvatera Rychnov nad Kněžnou
Přátelé nejen akvaristiky,
Dovolujeme si vám tímto oznámit, že ani letošní rok se spolek Rychnovských akvaristů po dlouhých debatách rozhodl tradiční zářijovou výstavu nepořádat.
Děkujeme všem kamarádům, přátelům a známým za podporu, kterou nám i v tomto nejistém čase poskytujete.
Nechceme dělat věci napolovic. Na viděnou v lepších časech, chceme věřit že v roce příštím.
Spolek akvaristů Rychnov nad Kněžnou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2021 22:35 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: romant
Hm, tak to je fakt škoda. Tak nezbývá než doufat, že si pořadatelé neřeknou do dalších let, že nedělat to je vlastně pro všechny jednodušší a lepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2021 18:17 Muž půlpy [2131] Re: MonterMonty; Romant; DavFM
a to jsem si zrovna koupil nový foťák a potřeboval ho vyzkoušet :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2021 17:10 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: romant
Velká škoda ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2021 15:45 R Muž romant [27977] Re: DavFM
S největší pravděpodobností. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2021 13:07 Muž DavFM [1371] - Corydoras&Apistogramma – Ani letos?
Tak jsem zaslechl, že ani letos nic ???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2020 06:24 R Muž romant [27977]
Z důvodů všem dobře známých nebude ani ta burza. Mějte se fajn, všem pevné zdraví a naviděnou na příští výstavě. ano palec X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2020 09:13 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: MonterMonty
Já z toho všeho začínám mít dojem, že se lidi, a hlavně teda ti starší, bojí. Prostě se bojí jít mezi lidi. Vidím to všude kolem sebe. A neřeknu nic nového, že akvaristů-důchodců je v takovém tom "pevném jádru" hodně a proto asi ani v Rychnově nebude účast bůhví jak velká. Hodně z nich by nejelo ani na výstavu kdyby byla, nepojedou ani na burzu. Ten letošní rok už je asi třeba odepsat, zapomenout a těšit se na novou sezónu.

PS: já teda do Rychnova pojedu i kdyby teda jen na dopolední burzu, aspoň někoho tam určitě potkám tak jako tak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2020 18:22 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: LubošJedlinský
Osobně si Luboši myslím že burza bude daleko totálnější propadák ,než případná výstava -např. ozvláštněná některým z dříve zamítnutých nápadů ...
Stračí se podívat kolem sebe - většina "turistických atrakcí" v zemi , praská ve švech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.08.2020 10:53 Muž RAP [1546] Re: LubošJedlinský
Tak držím palce.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48180x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090-vystava-akvarijnich-ryb-rychnov-nad-kneznou