Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 17 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 15:27 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
jojo bleskovy povodne jsou peknej prusvih.... ochrana proti nim se hodne spatne vymejsli natoz realizuje....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 15:17 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
vy se budete bavit a ja na vas budu teskne vzpominat ve skleniku na Slupi....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 14:41 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Danila
Hm, mě uplavaly kytky z venkovních akvárek.. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2011 14:26 Žena Danila [4489] - Sumci
Rychnovští zřejmě pojali letošní výstavu ve velkém stylu, prostě chtějí zatopit celej Rychnov smich
Déšť na Rychnovsku byl nejsilnější za půl století hradec.idnes.cz/… coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2011 18:30 Žena Danila [4489] - SumciRe: Mrakoplash
Co se týče dopravy k vám, zabloudíme jako každej rok, objížďka neobjížďka:-)

Těšíme se na nejlepší výstavu v Čechách a taky doufáme,že konečně urazíme nějaké to pivo ve vaší příjemné společnosti:-) Spát budeme asi na baráku, neb bych se k vám už nedoplazila potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2011 09:01 R Muž Mrakoplash [1776]
Nevím jestli to silničáři dělají schválně a asi to bude i tradicí, ale opět kdo pojedete do Rychnova od Hradce Králové jeďtě přes Synkov a Slemeno. Cesta přes Lokot je uzavřená.

Stejně jako v letech minulých i letos budou o víkendu přítomni prodejci.( Sýkora, Koblasa, Suchánek.....) a v prodeji budou opět rostliny od Aqua Daho (o víkendu zástupci firmy AD)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2011 20:30 R Muž Mrakoplash [1776]
Tak to je rozhodně dobrá zpráva. :-)

O místo se budete muset poprat s tím naším magorem :-D (za předpokladu, že budete spát u nás :-D)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2011 06:20 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
Tak to je rozhodně dobrá zpráva. :-)
O místo se budete muset poprat s tím naším magorem :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2011 21:31 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Nevíte jestli budou k mání i Mesonauta festivus?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2011 21:27 jurek Re: honzales
Jsem přesvědčen že krevetky budou určitě ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2011 20:05 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: honzales
Minulý rok tam několik druhů měli.
Určitě tam byly Red cherry,Crystal red a black a možná i nějaké jiné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2011 19:49 Muž honzales [8] - Živorodky
Dobry den.
A budou tam mit i krevetky.chystam se tam poprve.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2011 14:27 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník jede do rychnováááááá hop hop hop pokud se nic nepopo, tak dorazíme, držte mi místo ve spacáku na baráku, ukrutně se těšíme.
Danila a Zikoušeek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 06:47 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Nemá někdo možnost přivézt na výstavu mesonauty či herose?
Předem děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2011 05:54 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
A neříkej, že nepřijedete :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2011 19:07 R Muž romant [27987] Re: Danila
10-14.9.11
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2011 19:04 Žena Danila [4489] - Sumci
Kolikátýho ten rychnov vlastně je?????
Jsem děsná skleroza tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2011 13:13 Mrakoplash
Tak už se zase pomalu blíží výstava v Rychnově. Nějak to poslední dobou letí.
Pokud by měl snad někdo zájem pomoct, nebo vystavovat tak akvatera-rk.cz/…

;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.10.2010 12:21 0 – Re: LiborSprysl
Fotka k příspěvku Moskvy jsou taky pěkné , ale nechtěl bych je.

S tím označením kreten co jste měl krátce za přezdívku to při oslovení vyznělo jako nadávka a asi Vás to " ťuklo " , když jsem psal 'elkovi'.

Foto: Tato varieta se mi líbí víc a v obchodech o tyto platy stále zájem přetrvává , jenže už mi zbyly z dříve početnějšího plodného hejna jen dvě samice a nedávná březost nebyla včas podchycena a o mladé jsem přišel.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2010 09:05 mlynář – Re: Johan
Malá galerie z letošního Rychnova:
akvacz.eu/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.09.2010 00:28 Muž Johan [4945] - Rostliny
Fotka k příspěvku Když bude mít někdo chuť prohlédnout si pár fotek z výstavy, tady jsou mé.
jansevcik.rajce.idnes.cz/…
Mám tam nejspíš i pár chyb - hlavně u gavůnků - a tak budu rád za případná upozornění.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 20:44 Muž LiborSprysl [9015] – Re: 0
Z plat mám nyní akorát Moskvy:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.09.2010 15:20 Muž hop [26] - Rostliny – Re: host
"hoste" už to neřeš, já to taky neřeším, škoda že se neumíš ani podepsat raději se schováváš za "host"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 15:18 Muž hop [26] - Rostliny – Re: DrBolíto
no tak to ti budu držet palce, do sulawesek chci taky jít, ale zatím vím jen o 2 lidech co to namnožili a ani jeden nežije v čechách sad tam bude hrozný průšvih voda palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 14:01 host – Re: hop
...
pokud neunesete ždibec kritiky a necháte se jen chválit a poplácávat po rameni, je mi vás jen líto,...

Jen upřesnění, nepatřím mezi organizátory. Tudíž nepotřebuji ani chválu ani plácání na rameno. :-D
Jen mne dostalo srovnání rychnovské akce se SOUTĚŽÍ ROSTLINNÝCH AKVÁRIÍ. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 13:56 Muž DrBolíto [254] - Rostliny – Re: metkyks
Black za 50 Red za 60, jsem rád, že je mám a zatím žádný úhyn.X-) Přivykal jsem je 12hodin + dvě hoďky s výměnou 50%. Já také velmi nerad prohrávám, chtěl bych se do budoucna poprat se Sulawesi krevetkami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 13:19 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetky – Re: DrBolíto
Jo to chápzu a plně souhlasím. A jen v případě že se mi rozmnoží CRS a CBS v hojném počtu začnu myslet na nějaké zdokonalování v gerade:-) Zatím je to pořád jen začátek boje ale já neprohrávám rád:-)
Mohu se zeptat po kolikati jsi je pořídil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 11:53 Muž hop [26] - Rostliny – Re: host
jj "hoste" asi jsem byl v zimě na jiném "hannoveru" a příští rok pojedu zase na jiný:-) výstava ryb pro mne znamená že v aq jsou ryby (možná dno) a nic jiného. výstava akvárií je pro mne dno, rostliny a ryby, výstava rostlinných aq je pro mne dno a rostliny.....jsem hloupý ale nepletu si pojmy s dojmy a podepíšu se pod to. znovu opakuji že si vážím toho že to tady někdo dělá a jen jsem demokraticky a svobodně projevil svůj názor na akci, pokud neunesete ždibec kritiky a necháte se jen chválit a poplácávat po rameni, je mi vás jen líto, jo a nejsem žádný machr z hannoveru no do těch mám hodně daleko dělám to zatím 27let ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2010 10:40 Muž DrBolíto [254] - Rostliny – Re: metkyks
Měl jsem dohodnuté s Jurkem CR a CB, obchod proběhl v utajení neb už byly zabalené. :-D
Co se týká stupně tak to přesně nevím řekl bych, že (grade A-B 3/4 White Bands). Nutno podotknout, že nesháním grade S a výš, zdá se mě to jako zhovadilost platit tisíce za něco, co žije rok a půl a je schopno chcípnout když se na to špatně podíváš.:-D A ani nemám odbyt, namnožili se mě cherry a i když jsem měl dohodnuto odebrání v místním zver., tak je nakonec nechtěly. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 22:41 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: 0
Ten samec je bomba. Držím pěsti aby se to podařilo udržet. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2010 22:18 0 – Re: elko
Fotka k příspěvku Zdravím , se zeptám jestli jste uskutečnil tu návštěvu Libora Š. (= provokater = kreten ) , když Vás zajímají ty čisté kmeny plat a pokud ano , co bylo k vidění ?

Pokud jste se podíval i na web. str. Akvarista.cz do fóra a prohlížel v tématu akvárium 2010 s menším počtem příspěvků ( jsou tam dva ) vložené fotky , tak na snímku DSC 8840 jpq. , je pěkná varieta platy s protaženou hřbetní ploutví. Určitě by se po oslovení těch správných lidí dal získat kontakt na chovatele .

Vložím snímek svého tři roky starého chovného samce. Musel jsem jej vylovit z plastové nádrže do flašky k nafocení. Tyto ryby se mi loni , ani letos namnožit nepodařilo. Samice po umístění do porodniček hynuly ( to se u jiných ryb nedělo ) a ve společné nádrži byly mladé sežrány. Spoléhal jsem tedy na odchov ve velkém jezírku , ale ani jeden kus potěru nebyl při výlovu nalezen , nejspíš z důvodu přítomnosti potěru dvou druhů gudeí , takže i proto nemám přebytky k nabídnutí.

Mezi těmi fotkami , kde je ta modrá plata , je i pár černých se světlým hřbetem , podobající se těm mým - na snímku zde vloženém , ale ten samec tam se mi nepozdává , má nějak moc zježené šupiny na spodku těla . Takových detailů je nutno si všímat při nákupu nových ryb .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 21:43 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetky – Re: DrBolíto
A co jsi tam kupoval za krevetky? CHerryny? nabo CRS gerade C?
Jo a co se týče Sklorexu je fak že to tu máme nádherný,ale je fakt že to je komerční záležitost a jde jen o biznys. Na druhou stranu je to důkaz toho jak se prodává u nás v ČR.
Je spousty nudných akvaristik ve kterých lidi kupují jen standartní rybky z přiměřenou cenu. Sklorex je akvaristika na TOP úrovni s trošku vyšší cenou ,ale oči kupují. Chodím tam jednou týdně a to byste nevěřili kolik zazobaných lidí tam nechává majlant jen pro tu kvalitu a zázemí.
Jediné co mě chybí je snad jen sedačka naproti nějakému velkému akva. Ale to je fakt, že to už bych tam asi nosil i svačinu jak by se mi tam líbilo potleskpalec
Rychnov je výstava kterou je nutné v určitém termínu začít zařizovat a po výstavě nejlépe ihned vypadnout.Takže termín a nasazení pořadatelů chálpu
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 21:38 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetky – Pozor
Já tu nechtěl nějak rozpoutat nějaký boj či hádky. Jen jsem řekl svůj názor na celou věc.
Po pravdě kdo by došel z vás za policistou a zeptal se ho kam se má postavit ,protože teď stojí tam kde nemá?? (Ze strachu z pokuty asi nikdo:-)
Moje námitky byly spíše myšlené v dobrém jen pro to aby sme se třeba příští rok dočkali nějakého překvapení a doslova nám spadli brady na zem.
Každopádně vím jak je obtížné zařídi nádrž aby aspoň trochu vypadala k světu jelikož mám doma 13 akva:-)
No příští rok se těším a přijedu kouknout zase:-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 19:54 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: mch.sokolov
Díky Sokole
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 10:59 Muž Gogi [25] - Cichlidy – nadhera
Bolo fakt dobre, nadherne akvarka. Dalekej cesty vobec nelutujem a ak mi do toho nic nevstupi pridem aj nabuduce.
A parkovanie? Neviem ako vy ja som zvyknuty parkovat kade tade. Odstavim niekde auto, peso sa bludi lepsie aj ked to nebol pripad tajto vypravy.

A este by som dodal ze sa vystava paci aj dvom absolutnym neakvaristom co boli so mnou a taktiez nelutuju cesty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 09:47 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Mrakoplash
moc pěkný a krásná práce:) palec X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2010 22:01 R Muž Mrakoplash [1776]
nějaká ta fotka z výstavy
akvatera-rk.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2010 08:17 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: LiborSprysl
Tak to si měl teda drahej vejlet :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2010 05:53 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Mrakoplash
smich smich asi už byla první várka návštěvníků odjetá, v devět bylo narváno a nedělej, že to nevíš. Ježíš tohle fakt není úplně podstatné, já ty tři kila pokuty do vašeho městského rozpočtu oželel už v sobotu. Beztak jste s měšťáky domluveni, aby bylo na dotace pro rozovoj spolku smich, tak to bylo na dobrou věc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 23:13 Muž Roman [100] - Cichlidy
Zaparkováno 100m od vrat do 30sec po uhnutí z hlavní cesty.a to pěkně v neděli cca 11h.Pro mě ryby jak srdcovky chyběli, ale být ujetej na ty menší, tak něco bych asi vyfotil.Jinak celkem standartní akce na kterou nejezdím jen na čumendu, ale pozdravit pár lidí se kterými se znám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 22:27 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: LiborSprysl
Moje žena kupříkladu zaparkovala cca 100m od domu chovatelů v sobotu kolem 10té a i v neděli opět dopoledne. Já myslím, že když si poradila ona, která tam vždy jezdila se mnou a nikdy neparkovala jinde než na dvoře nebo před pivovarem, tak místo musel najít každý jen trochu chtít. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 15:40 Muž LiborSprysl [9015] – Re: jurek
Jiříku vím, že jsem prudil kvůli parkování a ty víš proč, ale to je zu viel, když prudí lidé, kteří o tom nic neví. Výstava je v pohodě už řadu let a vždy je něco nového (letos třeba ti ostnáči byli unikátní). Jenže tohle "borci z Hanoveru" těžko ocení, když ty ryby ani neznají:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 15:20 host – Re: hop
Cit.:

jsem cajzl z práglu a viděl jsem opravdu hodně akvaristik, skoro po celem světě, a sklorex naprosto mi vyrazil dech, má to styl.. pravda jsem hloupý,

No, asi jste nebyl ani v tom Hannoveru na který jsem Vám dal odkaz, protože jinak by jste nesrovnával dvě naprosto odlišné akce a tudíž si jen vymýšlíte, anebo jste, JAK JSTE SI SÁM NAPSAL, hloupý.
A Sklorex, jak už napsala Markéta, profi obchod fungující 365dní v roce a živící majitele.
Což je zas úplně jiná parketa.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.09.2010 13:45 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
To: metkyks a hop
Já ve sklorexu nebyl, ale myslím, že je to velký rozdíl mít zařízená akvárka celoročně.
A nebo během pár dnů s omezenými možnostmi stvořit supr nádrž holandského či Amano typu.
Jsem kytičkář! taky bych uvítal supr zarostlé nádrže, ale do Rychnova jsem jel se mrknout na ryby, raky a krevety. Já bych spíše výtku směřoval opačně, páč když chcete vidět rybku, nebo si jí slušně vyfotit a ona je zalezla v rohu za trsem rostlin, tak se to moc neslučuje s výstavou ryb.
Pro mě to byl opět supr zážitek!!! i když letos hodně krátký, neb jsem měl strach o zakoupené krevetky/rybky a o bráchu (coby netrpělivého řidiče) protože tuhle mojí novou úchylku nechápe smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.09.2010 11:53 Žena Raviolka [2154] – Re: hop
Hope, já nechápu, co tu řešíš. Když dva dělají totéž, není to totéž. Kdo to zpochybňuje?

Sklorex se mi hodně líbí, mají tam pěkná akvárka a super ryby podle mého gusta. Ale myslím si, že akvárka, co mám doma já, jsou ještě hezčí ;-). Ani do Sklorexu, ani ke mně neproudí davy lidí jen tak na čumendu - zato do Rychnova jezdí z hodně velké dálky. Fakt je, že já toho mám doma málo - ale dělám to ve svém volném čase jen pro sebe. Ve Sklorexu je akvárií o dost víc, ale tam to zase dělají od rána do večera a živí se tím. A Rychnov?

Když dva dělají totéž, není to totéž... fakt není. Jsem si naprosto jistá, že pořadatele zajímají návrhy a přání návštěvníků. Ale posílat je ať se poučí od jiných machrů kdekoliv jinde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 11:45 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: hop
a sklorex naprosto mi vyrazil dech, má to styl.. No hlavně že ve Sklorexu není jedno akvárium jako druhé hmm
ROstliny mě přišlo že jsou všude stejné a dávané bez citu(mix z celého světa skoro v každém akva) To, že většina akvárií byla s rostlinami zařízená snad jen pro zmírnění stresu ryb mě sice také trošku ubíralo na zážitku, ale nejedná se náhodou o výstavu ryb? Takž i kdyby ty nádrže byly holé, tak to funkci plní. Čili zařízení se dalo brát jako bonus. =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2010 10:56 jurek – Re: metkyks
Kolego,
k situaci s parkováním jsem se vyjádřil již níže,objekt,ve kterém minulé ročníky bylo parkoviště již není k dispozici.Jestli místní policie měla nebo neměla žně je jen jejich problém,to ovlivnit nemůžeme!
Co se týká rostlin,opravdu jsme rozdělení podle světadílů neřešili.Že byly dávané cik cak je pravda,větší pozornost věnovali někteří vystavovatelé nádržím,ve kterých měli svoje ryby a to bylo doufám vidět.V tomto směru je fakt co zlepšovat,ale když máte osázet nějakých 160 nádrží v omezeném čase s omezeným počtem lidí je úkol dosti složitý.
Úhynům se na výstavách nikdy nevyhnete a že zrovna v době,kdy jste byl na výstavě Vy,nikdo uhynulé kousky neodstranil nám nemějte za zlé,zajisté byly odstraněny v klidnější dobu,případně večer,neboť se musí stojany odkapotovat,případně sundat osvětlení a to je při návalu návštěvníků trochu problém.
Jinak oba raci výstavu přežili bez zjevných problémů a Vy jako chovatel raků musíte mít určitě zkušenost,že zrovna oni mají tendenci občas akvárium opustit.I Vy nejste stále doma
;-)
V prodeji byla v drtivé většině klasika,co by jste také čekal,výstava není burza,kde se dají koupit i špeky,protože je nabízí chovatel sám a nikoli takováto masivní akce.
I když si myslím,že se zde pár zajímavějších druhů také našlo.
I tak Vám děkuji za Vaše hodnocení a přeji,ať jste napříště takovýchto zdrcujících zážitků ušetřen :-)
S pozdravem
Jiří Němec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 10:38 RAP
metkyks napsal: Akce jsem se zúčastnil a první zklamání bylo to parkování:-(
Ještě než jsem se na akci dostal jsem projížděl jako osel uličky a hledal kde auto mohu zaparkovat:-( Místní policie jak jsem koukal měla žně:-)

A co se té místní policie na parkování zeptat? ;-)
metkyks napsal:Během cca 2 hodin co jsem na výytavě strávil tam zdechla jedna krevetka, rak se snažil opustit nádrž a nešel jsem dvě mrtvé rybky v akva a pořadatelé se bavili a na akva ani nekoukli.
Ti pořadatelé toho měli za dobu přípravy "plné zuby", takže s otevřením si mohli trošku vydechnout. Pokud vím, stačilo by je upozornit a zjednali by nápravu.
metkyks napsal:Co se týká prodeje ryb a dalších potřeb opět mírné zklamání. Rybky byli hezké ovšem ne nic extra prostě akvarijní klasika.
Čekal jste nějaké rarity? Pro ty se jezdí k chovatelům. Jak jsem si tak všiml, domlouvaly se obchody s méně obvyklými rybami i zde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 09:31 Host – Re: metkyks
Milý kolego, a teď si představte, že jsou i tací, co jen v benzínu mají dva litry a k tomu strávený čas a bez nároku na honorář! Jen aby takoví jako Vy potom mohli říct, že to hodnotí na 3-.
Ano, nic není bezchybné, mnoho se dá zlepšovat, ale třeba to parkování, jste snad ochrnutý na všechny končetiny? Asi 500m od domu chovatelů je parkoviště které bylo takřka prázdné. Myslím, že ujít 500m není zas až tak velký problém. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 08:24 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetky
Akce jsem se zúčastnil a první zklamání bylo to parkování:-(
Ještě než jsem se na akci dostal jsem projížděl jako osel uličky a hledal kde auto mohu zaparkovat:-( Místní policie jak jsem koukal měla žně:-)
Co se samotné výstavy týče: Ryby byly opravdu nádherné a některé kousky byly obzvláště vydařené. Zklamání pro mě bylo ovšem vybavení akvárií. ROstliny mě přišlo že jsou všude stejné a dávané bez citu(mix z celého světa skoro v každém akva)
Ale je fakt že některé akvária stáli za to a rozhodně jsem měl z nich skvělí zážitek i inspiraci.Během cca 2 hodin co jsem na výytavě strávil tam zdechla jedna krevetka, rak se snažil opustit nádrž a nešel jsem dvě mrtvé rybky v akva a pořadatelé se bavili a na akva ani nekoukli.Co se týká prodeje ryb a dalších potřeb opět mírné zklamání. Rybky byli hezké ovšem ne nic extra prostě akvarijní klasika. Celkový dojem: moje známka by byla 3- a to předěvším kvůli parkování a dle mého nic moc zážitek . Úplné nadšení ve mě vzbudili některá akvária a stánek s perníky (kde jsem se totálně přesladil:-) Vzhledem k ceně výletu cca 800kč benzín nemohu hodnotit jinak, jelikož zážitků u kterých by mi padla brada na zem bylo poskromno

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [17] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48361x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090-vystava-akvarijnich-ryb-rychnov-nad-kneznou?od=801