Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 12 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.09.2014 18:04 R Muž romant [27987] Re: jamajcan
Moje řeč, teď když už se den zkracuje a je vidět vo tři piva míň, máš na vstupný hned. :-D Jinak vždycky bude kategorie lidí, kterejm by bylo drahý i vstupný za 5,- Kč. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   12.09.2014 17:58 jamajcan
Nechápu,jak v dnešní době,kdy lístek do kina stojí více než stovku,pivo v hospodě třicet,tak se řeší symbolické vstupné na akci,která člověka obohatí víc,než to pivo v hospodě,popř.brakový film americké provenience.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2014 17:49 Muž patamatix [408]
To jo opravdu za pár korun.A minule my ještě dali nějaké krmení ke každé vstupence a vzhledem k tomu,že nás bylo 6,tak jsem to za rok ještě nezkrmil :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2014 17:48 R Muž romant [27987] Re: zvedavka
Já to napsal proto, že jsem si to takto z minulých ročníků pamatoval a kolegovi takto "bez záruky" sdělil. Jinak na téma ceny vstupného je podle mě diskuse bezpředmětná, protože v Rychnově bude narváno i kdyby to stálo ty dvě kila a přeji touto cestou všem zainteresovaným ať je narváno hlavně v té malé místnosti se stupínkem, ať je tržba slušná. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 17:41 zvedavka Re: romant
Přesně tak. Je to super, není to za 200 pro dospělého a za 100 pro dítě, ale je to jen 80,- a 40,- Kč potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 17:38 R Muž romant [27987]
Jenom cvičně, to je to vstupný fakt jenom 80,- a 40,- Kč? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   12.09.2014 17:36 zvedavka Re: 0
Co si koupíte za 80 korun? Nula nula nic. Ta výstava je prakticky "zadarmo". (Vemte děti na pouť - tam jedna atrakce stojí 80 korun a co z tech třech minut na té atrakci vlastně mají??) Je mi až líto, jak se tady o tom polemizuje. Mně to vstupné připadá levné. Chodím se kochat tou výstavou rok co rok a vím, že to stojí za to.
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2014 17:12 Muž 0 [1718] - Obecné. – Re: Xabara
Fotka k příspěvku Vstupné se odvíjí od doby trvání, z toho odvozené pracnosti s přípravou i údržbou a, též popularity, to jest značková tradice a kvalita.

Sice jsem na této akci v Rychnově nikdy nebyl a ze dvou podstatných důvodů, bych se ji zúčastnil, jen jako prodejce svých přebytků, ale dokážu porovnat s podobnými aktivitami, co to obnáší a proč tedy těch 80kč je požadováno.

Na jednodenní burzu bývá vstupné 30 - 40Kč, kde se dá toho, taktéž hodně vidět, "zažít" i nakoupit, jenže tam pořadatelé nemusí zařizovat i "rušit" akvária, zodpovídat za členský i cizí inventář a po několik dní zajišťovat údržbu a dozor.

Když jde člověk sám, tak ta částka se dá "unést". Za více lidí se to násobí a placení z jedné peněženky je citelnější.

Dobrou vůlí a vstřícností pořadatelů, by mohlo být zavedení skupinové, nebo rodinné vstupenky se sníženou sazbou.

Takové rozhodnutí je na nich samotných, pokud by se na tom všichni podílníci společně dohodli a příliš jim to neovlivnilo rozpočet.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 16:38 Muž rudolf [4681] – První upoutávka
První obrazová upoutávka na zítra začínající výstavu je zde:
www.aquatab.net/…
Postupně by se měly na Aquatabu objevit další fotografie.
Jaroslav Hofmann
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 08:52 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Bella
Parkování je vždycky potíž. Je to tam kolem domu chovatelů hodně úzké a Pivovar má akci loučení s létem. Takže je to docela masakr. Parkoviště je cca kilometr po nábřeží směrem k městu. Co se týče piva tak dole v hospodě (v domě chovatelů) točí svijany.

www.mapy.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 08:39 Žena Bella [1047] - RostlinyRe: zvedavka
"Rychnovské pivo je mimochodem skvělé. Pivovar je hned proti Domu chovatelů (Hospody U vody)."
dik za info, pojedu z pritelem, tak aby z toho chlap taky neco mel :-) je jasny, ze zas budu ridit ja...

Kdyz uz nas tady informacne rozmazlujete...

Jeste by bodlo info, kde se da nejlip zaparkovat a dobre najist :-)
(na mapach na Seznamu jsem videla u ulice Dobrovskeho nejake parkoviste...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 06:01 Muž LiborSprysl [9015] Re: snehulda007
Tak Rychnováci nekecají a makaj každý rok aby byli nejlepší... ;-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2014 05:54 Muž snehulda007 [850] Re: Xabara
Upřímně řečeno 80kč mi přijde jako víc než lidová cena.Předesílám že jsem jen řadový návštěvník. Taky jedu s rodinou.A jestli opravdu bude k vidění tolik druhů ryb tak bych klidně dal za vstup 200.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   12.09.2014 00:01 Muž volhpe1 [41] - TetryRe: Xabara
Proč je vstupné 80Kč to je přece jasné! Akvaristé do toho vloží strávený čas + svoje finance (voda, osvětlení - elektřina - dekorace atd.), není snadné zařídit tolik akvárií a starat se o tolik živočichů po dobu výstavy.
Už se těším, i kdyby bylo vstupné 200 Kč je mi to jedno :-D Jen tak dál Rychnováci akvaristé X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 26   12.09.2014 00:01 TomášKučera Re: Xabara
Vstupné neplatíte za možnost si něco koupit. Vstupné platíte za zážitek z krásné výstavy, největší u nás a s dlouholetou tradicí. Za tyto peníze uvidíte největší počet druhů akvarijních ryb na jednom místě. Stojí to za to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 23:36 Žena Xabara [-16] - ŽivorodkyRe: snehulda007
Děkuji, škoda. 300 za to abych si mohla něco koupit je moc :( dva dospělí a tři děti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 21:40 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Kdyby měl někdo zájem, tak mohu přivézt zachovalý Fluval 405.
Cena 1500,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 21:38 Muž Johan [4945] - Rostliny
Nemá někdo z Rychnováků navíc násadu nelétavých octomilek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 21:33 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: snehulda007
Díky za info ohledně lorikárií.
V sobotu po obědě se přijedu podívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.09.2014 21:21 Muž snehulda007 [850] Re: Xabara
Vstupné by asi mělo být 80 a 40...nevím to na 100%
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 21:16 Muž snehulda007 [850] Re: Kuca
Měly by být v prodeji oboje. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2014 20:29 zvedavka Re: blegon
Náměstí,
Panská, Kolowratská, Kaštany.
Rychnováci tyhle ulice notoricky znají, nebojte se zeptat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 20:24 R Muž Mrakoplash [1776] Re: blegon
akvatera-rk.cz/…

vlakáč je tam vidět ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   11.09.2014 20:04 zvedavka Re: blegon
V Rychnově pracuju. Z vlakového nádraží to je podle mě nejrychlejší a nejjednodušší takhle: Přejít na nejbližších semaforech rovně za nosem a pak kolem obchoďáku Kněžna (bude po vaší levici) za "davem" na náměstí (případně zeptat se u nádraží kudy). A z náměstí z levého horního rohu směrem vzhůru k zámku (bude vlevo) a od zámku ulicí Kolowratská projdete kolem kostela Nejsvětější trojice (opět stojí vlevo) a pak po silnici vlevo dolů (Kaštany). Zní to složiitě, ale VŠUDE tam jsou sytě žluté plakáty a šipky.
(A autobusové nádraží je pod náměstím. Kdo přijede busem, má to o kousek blíž.)
A ptejte se na Hospodu u Vody, nebo na Pivovar. Rychnovské pivo je mimochodem skvělé. Pivovar je hned proti Domu chovatelů (Hospody U vody).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 20:03 Muž půlpy [2131] Re: Kuca
nevím jestli bude mít někdo čas z fungovaných Ti odpovědět, vem v úvahu, že přípravy finišují a nemají čas se dívat na internet
atzservis napsal: Vážení přátelé a kolegové, není opravdu v našich silách neustále dokola zjišťovat které konkrétní ryby budou na naší výstavě v prodeji, v jaké velikosti, samci vs. samice, barevné variety apod. Jednak to vůbec ještě není jisté, který chovatel co nakonec do prodeje přiveze, jednak těch pár lidí co se motá kolem výstavy má opravdu co dělat a většina k tomu chodí do práce a po odpolednách, víkendech a večerech pro Vás připravují výstavu včetně prodeje a to opravdu řekl bych s vypětím všech sil.
Takže těšíme se na Vás na naší výstavě od této soboty do příští středy - a nenechte se odradit od Vaší návstěvy proto, že nějaký konkrétní druh nebude zrovna v prodeji v té velikosti jak byste ho potřebovali sehnat. Myslím, že každý si tam něco najde co ho zaujme a nebude litovat výletu do našeho krásného kraje ... ahoj

;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 19:54 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Budete mít v prodeji i lorikarie similima a Rio Atabapo?
Díky za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 19:28 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Ok.Tak to se projdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 19:19 Muž půlpy [2131] Re: blegon
vloni jsem tam šel pěšky z autobusáku asi kilák a na zpět jsem šel na vlakáč asi 1,5km
(přibližně podél řeky)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 19:10 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Nevíte někdo jak daleko je to na výstavu od vlakového nádraží?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 12:34 Žena Xabara [-16] - Živorodky
Prosím vás, kolik je vstupné? Nemůžu to najít. Musíme jet s dětmi, tak aby nám také zbylo na rybičky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2014 04:17 Muž LiborSprysl [9015]
Pokud někdo objednával rybky které mám vézt do Rychnova telefonicky, ať prosím učiní preventivně i sem do vzkazů,nebo na mail...mám pocit, že jsem na někoho zapomněl... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2014 20:31 sakura
Dobrý den všichni zároveň vás zvu na 38 výstavu akvarijních ryb a terarijních zvířat jdoucí po sobě od 13.9-17.9 od 9hodin do17hodin ve 3 výstavních místností a 1 prodejní, zároveň sobota a neděle velký prodej pomůcek krmiv, prodej ryb zhruba v 60 prodejních nádrží a +-110 druhů ryb, krevet i raků. Tak neváhejte a přijeďte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2014 08:44 Muž Arthas [60] Re: atzservis
Chápu. Starosti máte nad hlavu, finišuje se. Na výstavu přijedu tak jako tak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   08.09.2014 08:34 atzservis Re: Arthas
Vážení přátelé a kolegové, není opravdu v našich silách neustále dokola zjišťovat které konkrétní ryby budou na naší výstavě v prodeji, v jaké velikosti, samci vs. samice, barevné variety apod. Jednak to vůbec ještě není jisté, který chovatel co nakonec do prodeje přiveze, jednak těch pár lidí co se motá kolem výstavy má opravdu co dělat a většina k tomu chodí do práce a po odpolednách, víkendech a večerech pro Vás připravují výstavu včetně prodeje a to opravdu řekl bych s vypětím všech sil.
Takže těšíme se na Vás na naší výstavě od této soboty do příští středy - a nenechte se odradit od Vaší návstěvy proto, že nějaký konkrétní druh nebude zrovna v prodeji v té velikosti jak byste ho potřebovali sehnat. Myslím, že každý si tam něco najde co ho zaujme a nebude litovat výletu do našeho krásného kraje ... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2014 08:03 Muž Arthas [60]
Ahoj. Bude na výstavě k sehnání cichlidka Thomasova? Nějaké mladší kusy? Předpokládám, že Ramirezky budou bez problemu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2014 20:42 atzservis Re: Johan
Dneska kolega říkal že budou hnědé "texanus"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2014 20:10 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Elffka
Zdravím, tak bohužel ani jedny z těhle ryb nebudou v prodeji nikdo je nenabídl.
Farlowelly má údajně v nabídce Papík Dříteč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2014 18:45 Žena Elffka [9]
Ahoj, bude možné na výstavě koupit rybky Dermogenys pusilla a Farlowella accus?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2014 14:31 R Muž Mrakoplash [1776] Re: RSvorcik a Johan
Cpo budou v prodeji, hnědé nevím kdyžtak ti ještě napíšu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2014 10:02 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: RSvorcik
Já bych se připojil s dotazem, zda tam někdo nebude mít hnědou formu...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.09.2014 09:01 Brunda Re: Mrakoplash
Přednáška o živorodkách bude na téma "Výběrový chov čistých kmenů gupek".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2014 22:11 Muž RSvorcik [0] Re: Mrakoplash
Bude někdo na výstavě v sobotu 13.9.2014 prodávat raky Rak mexický zakrslý (Cambarellus patzcuarensis sp. "Orange") nebo by je někdo byl na výstavu ochoten přivést?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2014 20:48 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Raviolka
Přesně přednášky nevím. Snad se ozve Zdenda. (atzservis)

Živorodky má mít někdo z Brna. Bohužel jsem byl trochu marod, tak jsem několik posledních brigád nebyl a mám trochu mezery... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   05.09.2014 20:46 R Muž Mrakoplash [1776] Re: zvedavka
Bezbarierové to není, ale vždycky jsme vozíčkáře pomáhali vynést. Stačí si jen říct ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2014 19:52 Žena Raviolka [2154]
Jeden dotaz do Rychnova - už se ví podrobnosti o přednáškách?

A druhý dotaz do Liberce - najde se někdo, kdo se chystá o víkendu 13.-14.9. na rychnovskou výstavu a byl by ochotný tam něco převzít a odvézt pak do Liberce? Pokud ano, tak mi prosím pošlete zprávu.

Jinak se na všechny těším pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2014 11:21 zvedavka – Dotaz
Ačkoliv to U Vody znám, tak si nějak nemůžu vybavit: Přízemí je bezbariérové? Dostanu tam vozíčkáře? Chodíme tam (ze zaměstnání) rok co rok s postiženými dětmi, ale teď bych tam ráda vzala i seniory.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.09.2014 08:44 atzservis Re: Mrakoplash
Hele ty se tady nevybavuj a koukej dělat na katalogu rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2014 21:52 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
Taky se těšíme :-) takže v pátek naviděnou X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2014 18:43 Muž snehulda007 [850] Re: Danila
Tak teď se mi málem kousla pumpa,protože jsem se lekl,že už je to tento víkend coze :)
Těším se jak malej,doufám,že se něco nepos.. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2014 17:22 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Už se chystáme do Rychnova hop
Nejen oplatit pomoc, kterou jste nám poskytli v červnu (viz foto), ale taky vrátit světla a nejlepší českou výstavu si pořádně užít.
Moc se těšíme, dorazíme v pátek, abychom do sobotního otevření výstavy byli něco platní. pivo Dan a Ziky
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [12] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48361x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090-vystava-akvarijnich-ryb-rychnov-nad-kneznou?od=551