Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 23:19 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Bella
Určitě to tam půjdu okouknout v tejdnu , taky mě zajímá jak to vypadá v Praze , dnes podruhé v Rychnově a podruhé parádní zážitek potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 21:03 zvedavka Re: Bella
:) Tak to mě taky zaujalo!! rybicky.net/atlasostatnich/rak_cerveny Asi se bude jednat o bílou variantu červeného raka. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 20:52 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: Bella
Je to druh "rak červený" ve varietě "white", tedy bílý . ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 20:43 Žena Bella [1047] - Rostliny
Pro zajimavost - byl nekdo zaroven na prazske a rychnovske akci?
Zajimalo by me porovnani - jak vystavenych nadrzi tak nakupnich moznosti.

A jen takovy navrh na vylepseni - par nadrzi melo popsane i rostliny... bych se za rostlinkare primlouvala k rozsireni popisek :-)

Priteluv dotaz - byl tam vzhledove bilej rak, anglicky white, a cesky... cervenej :-)
To je jak s vinem, nebo co? Jako cerveny tramin co je bilej... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 20:37 R Muž Mrakoplash [1776] Re: RAP
hmm taky :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 20:36 RAP
rybicky.net/fotogalerie.php…
Opravdu tam bylo "tohle"? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   13.09.2014 20:13 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Xabara
Já s paní kolegyní vcelku souhlasím. Podle mých znalostí situace nejen v Evropě, ale i v USA a Asii není Rychnovská výstava největší v Evropě, ale na celém světě. A POZOR!!! Nepleťme si pojmy s dojmy. Jediné akce takového druhu, jako je akce rychnovská, byly v posledních deseti letech pořádány pouze cichlidáři v Holandských Antverpách (cca okolo 60 výstavních nádrží - něco málo přes 60 druhů a forem cichlid) a před několika lety v Chicagu (USA) severoamerickými cichlidáři (okolo 100 výstavních nádrží - necelá stovka druhů a forem cichlid a pár zástupců z jiných čeledí jako doplněk).
Nesmím samozřejmě zapomenout na VÝSTAVU v Pražské Botanické zahradě. I ta je množstvím výstavních nádrží a pestrostí rybek větší než byly obě zmíněné zahraniční akce.

Pokud by chtěl někdo srovnávat Rychnov s akcemi typu á la Singapore nebo Fridrichshafen, tak tam jde sice o akce s převahou akvaristiky, ale naprosto jiného zaměření!
Prostě a jednoduše. Všeobecnou výstavu tropických rybek v takovém rozsahu jako jsou rychnovská a pražská v BZ nikde na světě nikdo neprovádí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.09.2014 18:57 R Muž romant [27982] Re: Xabara
Až budeš mít možnost právě ty ostatní evropský akce porovnat, třeba změníš názor, ale rozhodně se kvůli tomu nemusíš trápit, ty lidi co tam nechali stovky hodin práce si o tom budou myslet svoje, stejně tak jako ty. ;-)
Edit: Jenom bych požádal ostatní, nepalcujme se tady za jiný názor, to mě příjde dětinský. Ono když by dotyčná osoba s oním názorem měla tu možnost se na výstavě spolupodílet, byl by to jistě jiný pohled, tedy já jako nenapravitelný optimista tomu chci věřit. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -7   13.09.2014 18:44 Žena Xabara [-16] - Živorodky
Výstavní akvárka sice hezká, ale příště prosím stahnout tu hlášku - největší podobná akce v evropě :-) Podle toho se čekalo něco tak 5x většího. Opravdu to odpovídá na objetí zverimexů po závozu :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 16:59 Muž volhpe1 [41] - Tetry – Rosliny
P.s. nevím kdo tam prodával ty rostliny, ale měl by slečnám vysvětlit jak rostliny zabalit a gumičkovat do sáčku ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 16:53 Muž vlk9 [296] - Halančíci
Hezký, moc hezký. Tak pěkně zařízený výstavní akvárka se jen tak nevidí, ryby taky nádherný a krásně vzrostlý kusy, škoda jen (pro mě), že nebylo víc halančíků, ale na ty je jiná akce a to bych chtěl moc a prostory by musely být nafukovací a organizátoři být roboty. Nakoupil jsem živý krmení u super paní, takže nezbývá než jen poděkovat nejen jí, ale všem těm, co se okolo motali a přiložili ruce k dílu potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 16:25 jitkaS
Právě jsme se celá rodina vrátili z výstavy. Jedním slovem NÁDHERA!!Sice tam zrovna neměli v prodeji rybičky, které sháním, ale zklamaná rozhodně nejsem a peněz za cestu a vstupné nelituji. Naopak jsem nadšená výstavou i krajinou a hlavně lidmi. Nátura Rychnovských ať rybičkářů, nebo kaktusářů se nedá vůbec srovnat s náturou středočechů "většiny". Jsou milí, otevření a je na nich vidět, že to dělaj s láskou a pro radost a ne pro peníze. Hned bych se stěhovala X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 15:24 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: zvedavka
Já jsem po návštěvě naprosto spokojený, přivezena nějaká ta trpasličí cichlidka, okounuto spousta druhů ryb, které jsem do teď neviděl, hlavně oceňuji pěknou sbírku krunýřovců, a to velkých, dospělých kusů a mnohdy krásně chlupatých! Je fakt že mi z mého pohledu něco málo ryb chybělo, ale kus práce který je se tam odvedl je obrovský a klobouk dolů přede všemi, kteří v tom tom mají prsty. Výše vstupného je k smíchu a ceny ryb a rostlin také velice přívětivé.
NEJDE JINAK, NEŽ DĚKOVAT!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 15:08 zvedavka Re: Bella
Výstava se mi taky líbila, ale to rok co rok.:-) Nad ledňáčky se v našem kraji pozastavuje spousta "cizinců". :-D Nevím, jak je na tom Kněžna, ale v Orlici jsou k vidění i raci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 15:00 Žena Bella [1047] - Rostliny
Ted jsem se na netu podivala co jsem si to koupila za rostlinku - ammannia praetermissa (od Denerle, potesilo, ze v kosicku bylo napechovanych neuveritelnych 10 stonku!) - pry obtizne pestovatelna (to teda zas bude vyzva)... ale kdyz vona byla tak hezky cervena :-) Kdybyste s tim nahodou mel nekdo zkusenosti - by me zajimaly, klidne do soukrome zpravy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 14:18 Muž patamatix [408]
Jsem velice spokojen s vystavou,nemluve o tom ze se my povedlo sehnat ryby co jsem dlouho shanel :-) a to rasborky galaxy.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 14:17 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvku doufam, ze to nedate jako off topic, kdyz to nejsou rybicky :-)
ale kdyz uz do Rychnova prijedete, tak na ty kaktusy muzete zajit :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 14:16 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2014 14:15 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvku Tak uz jsme se vratili z rychnovskyho trojboje, ktery byl malem ctyrbojem:

- rybicky - klidne bych dala i 150,- ze vstup (mam svoji prvni buckuuu! - bucefalandru, jeste ze jsem tam byla brzo rano, uz dochazely) parkovani bylo v poho (dano nejspis tim, ze jsme prijeli rano)
(jediny zklamani - uz pred 11h! dosel kanci gulas)

- kaktusy (super prekvapeni! bezte se tam taky podivat) vstupne 25,- ceny kaktusu 10-25,- (nebo 5Kc kdyz jste meli stesti v losovani) staci sledovat znacku "kaktus". Na rybickach byl plakatek, ale byl trochu nenapadny... nebyt kaktusu u cesty tak bysme si toho nevsimli a to by byla vazne skoda!

- pivovar - vstupne 30,- akce se teprv rozjizdela, vyborne kolacky, zajicovy kapsicky a teply jablko nebo jak se to piti jmenovalo, domu jsme si koupili mistni pivo 1litr v hezky lahvi (cena pod 60kc)

No a kdyz jsme jeli pres Tyniste nad Orlici - maji tam obchod pro konaky... nestihli jsme zaviracku o 30 min :-)

Jo, a v Rychnove u splavu jsem videla lednacka!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 14:07 Muž AK47 [4] – nádhera
Díky moc za skvělé sobotní dopoledne, spousta nádherných ryb, krásné nádrže, super lidičky. Příští rok jedu stopro znovu,stojí to za tu dálku cestovat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 12:08 zvedavka – Upřesnění - rodinné vstupné
Rodinné vstupné:
2 dospělí a 2 více dětí - 200 Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 08:21 Žena Raviolka [2148] Re: Xabara
To vstupné se fakt rozpitvává naprosto zbytečně. Tak jen na margo toho, že o výstavě není na netu nic k dohledání a člověk nemá dopředu představu... existuje spousta detailních reportáží.
Za sebe můžu jmenovat Akvárium č. 2, 8, 14, 20, 26 ke stažení zde - www.klub.akva.sk/… X-)
Klidně kdo váhá, tak se podívejte a zjistíte, že o nákupu rybiček to vůbec není.
Rychnov doporučuju a... hrome, už vyrážím ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 08:04 R Muž romant [27982]
Hele lidi, už to vstupný nepitvejme. Kdo chce a může přijet, přijede. Výstava ať se jako každoročně povede, prodejci ať mají sukces a návštěvníkům ať se líbí. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 07:55 Žena petulinakk [2016] – Re: Xabara
Xabara napsala: rodinné náklady na vstup jsou prostě zbytečně vysoké na to abychom po vstupu zjistili, že stačilo abych přijela sama vlakem
Proc tedy neprijedete sama vlakem?

Xabara napsala: V dnešní době mi stačí projet Královéhradecké zverimexy v den závozu a mám nakoukáno.
No pokud si myslite ze uvidite to same co do kvantity i kvality jako v Rychnove... coze

Moc vas nechapu, pokud jste peticlenna rodina, tak par set vyleti pri nakupu z penezenky jako nic, ja se kazdou chvili divim kdyz jdu nakoupit jen zakladni veci, jak rychle ty penize mizi...
Chapu i to ze 300 muze byt pro nekoho opravdu velka suma, jak pise Pepan, ale takovy clovek se pak obvykle nevenuje akvaristice, protoze ta celkove neco stoji.
Spis to u vas bude o prioritach, coz je uplne v poradku, jen bych tu pak nepsala ze je vstupne drahe, ale spis ze se mi tam proste nechce.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 07:20 jamajcan Re: Johan
Člověk by měl být soudný a pokud chci jít na kvalitní akci,musím si uvědomit,že uspořádání takové výstavy není zadarmo.Podle mě je i tak to vstupné nízké.A jak píšeš,je to o prioritách.Pokud je ta akce pro mě důležitá,tak nebudu brečet,že lístek stojí 80Kč,ale dal bych klidně i dvojnásobek.Pokud není,půjdu radši s celou rodinou na sobotní dopolední výlet do Kauflandu,kde utratím za zboží v akci dva litry.
Edit pro Pepan:Teď čtu Tvůj postřeh a vidím,ty body shody :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 02:46 Muž půlpy [2131] Re: rudolf
krásné fota palec
bojím se, že toto nezvládnu stydim
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   13.09.2014 02:37 Muž rudolf [4681] – Obrazová galerie z výstavy
První fotografie z již plně osazených nádrží jsou k dispozici v galerii, která se bude průběžně doplňovat:
www.aquatab.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 02:08 sakura Re: Xabara
je to sice pravda že poštovné je za100kč než se někdo začne zajímat co to v balíku je pak bude velký problém protože je zákaz posílat živé zvířata pod pokutou až 50000kč příjemné nakupování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 01:28 Bobby Re: Xabara
Vstupné:
dospělí - 80 Kč
děti - 40 Kč
zlevněné vstupné - 60 Kč
Rodinné (2 dospělí a dvě a více dětí) - 200 Kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 01:06 Muž půlpy [2131]
několik posledních příspěvků mi příjde divných, na výstavu se jedu PODÍVAT na výstavní ryby, kterýma se pokochám a udělají mi radost,když chci nakoupit tak pojedu na BURZU.
Já tam tedy jedu pokochat se rybičkami a pokusit se je vyfotit, proto se snažím jezdit na výstavy ve všední(pracovní) dny a ne o víkendu, kdy je tam spousta lidí.
a jak tu už psali někteří dal bych jako oni za vstup i 200kč pokud by tolik chtěli, spíš mi příjdou dneska předražené jiné akce
;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 00:38 Žena Xabara [-16] - Živorodky
Mi napůl také. Ale bohužel nejsou nikde na internetu žádné pořádné informace o této akci a celkové rodinné náklady na vstup jsou prostě zbytečně vysoké na to abychom po vstupu zjistili, že stačilo abych přijela sama vlakem (například místo převahy ryb převaha elektroniky do akvária a doplňků). Navíc pokud to není o tom jít tam něco koupit, tak proč tu 80% příspěvků je o - a budete tam mít tu a tu rybu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 00:28 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Xabara
Tak to je mi líto, že to vidíte takhle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2014 00:26 Žena Xabara [-16] - Živorodky
Když je prodejní, tak je :-) V dnešní době mi stačí projet Královéhradecké zverimexy v den závozu a mám nakoukáno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2014 00:16 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Xabara
Výstava ale bohužel není o tom, něco si koupit. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   12.09.2014 23:38 Žena Xabara [-16] - Živorodky
Lépe řečeno - radši si to objednám na internetu a mám poštu za 100, než projet benzín za 200, dát 300 za vstup a pak zjistit že nemají nic co bych chtěla :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 23:36 Žena Xabara [-16] - Živorodky
Na nás vysoké je, 300 za vstup pro rodinu nedám :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 21:12 R Muž romant [27982] Re: snehulda007
Naopak, jen hezky zveřejnit, kde se dá skouknout to co v Rychnově v domě chovatlů za takovej peníz? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 21:09 Muž snehulda007 [850] Re: romant
Tu info o vstupném jsem pustil v dobrý víře,že tazatelku uklidním,že vstupný není nijak vysoký,protože vzhledem k úrovni akce by dost lidí očekávalo cenu několikrát vyšší. A taky jsem psal,že to nevím 100%ně. Omlouvám ae,jestli jsem to neměl zveřejňovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 19:41 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: romant
Já tady taky nechci rozpoutávat polemiku o tom, jestli to vstupné je drahé nebo není, ale je fakt, že jsou lidé, kteří si to pro celou rodinu nemohou dovolit. Na druhé straně znám lidi, kteří tvrdí, že nemají peníze a umírají hlady a pak v Ostravě nafárají na víkend do Shopping parku nebo Karoliny a nechají tam klidně za ten víkend třeba pět litrů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 19:37 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Hansel
Jestli na to nemá peníze, nebo říká že je to drahé, to je jenom slovíčkaření. Prostě si to nemůže dovolit a je fuk, jak se to nazve.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 19:36 R Muž romant [27982] Re: Pepan
Já tady nechci rozpoutávat debatu na téma sociální situace našich rodin(čímž nic neznevažuji, neposmívám se), ale z mé strany to možná neobratně bylo myšleno na kategorii celoživotních zakyslíků a rejpalů, kterejm je prostě všechno drahý i kdyby to zadarmo bylo. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 19:33 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: Pepan
To ale potom znamená, že v takové situaci na to člověk nemá peníz, nikoli že je to drahý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 19:27 Muž vlk9 [296] - Halančíci
ze špitálu jsem utek, zítra mě tam máte :-D A abych přispěl do tématu, tak vstupný, vzhledem k tomu, že jedu z jižních Čech (se zastávkou a přespáním u rodičů) svým osobním vozem a vzhledem k cenám benzínu, se tam tak nějak ztratí :-D plus jestli tam nechám nějakou kačku.... no už se těším :-D snad někde nějak zaparkuju...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2014 19:19 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: romant
romant napsal: Ale to právě tyhle lidi nezajímá, pro ně je to prostě drahý. ;-)
Já bych to zase tak jednostranně neviděl. Pokud člověk vydělá třeba třicet měsíčně, tak mu to vstupné drahé nepřipadne. Ale znám dost lidí, kde celkový příjem rodiny je pod dvacet tisíc a takové lidi chápu, že nejsou ochotni třeba na burze utratit pětikilo za krevety a i ty tři stovky za vstupné jsou pro ně velký luxus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 19:11 Muž patamatix [408] Re: romant
Tak ať sedí doma na zadnici :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 18:52 R Muž romant [27982] Re: patamatix
Ale to právě tyhle lidi nezajímá, pro ně je to prostě drahý. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 18:50 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: jamajcan
Co je pro jednoho málo, pro druhého je moc. Já bych třeba za rybu 100 nedal, jiný běžně kupuje ryby na 500. To je prostě na každým co je ochotný za něco dát..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 18:31 Muž 0 [1718] - Obecné. – Re: zvedavka
Mi prosím takové komentáře nepište, já si nestěžoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2014 18:21 Muž patamatix [408] Re: romant
Ale,takoví lidi si musí uvědomit,že pořadatele mají nemalé náklady s uspořádáním takové akce. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.09.2014 18:04 R Muž romant [27982] Re: jamajcan
Moje řeč, teď když už se den zkracuje a je vidět vo tři piva míň, máš na vstupný hned. :-D Jinak vždycky bude kategorie lidí, kterejm by bylo drahý i vstupný za 5,- Kč. :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48268x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090-vystava-akvarijnich-ryb-rychnov-nad-kneznou?od=501