Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Rychnov nad Kněžnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.09.2015 21:24 Muž půlpy [2131]
výstava byla boží, jsem zvědavý na fotky, až je uvidím zítra v počítači. Nejvíc se mi líbilo v přízemí to obří aqwa s duhovkami - to mně dostalo do kolen a jen jsem slintal smich
moc povedená výstava potlesk
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2015 18:26 R Muž Mrakoplash [1776] Re: vaaclav
Letos bylo kytek opravdu hodně :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2015 18:00 R Muž vaclav [14593] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Mrakoplash
Z těch fotek je vidět že jste se hodně polepšily pokud jde o výběr rostlin. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2015 16:15 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Bella
Pan Malina se rád podělí o zážitky z cest. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.09.2015 16:14 RAP Re: Mrakoplash
Pěkné fotky, Dušane, ale tahle mrakoplash001.rajce.idnes.cz/… je nejlepší. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2015 14:38 Žena Bella [1047] - Rostliny
Byla jsem v Rychnove s pritelem i rodici (jak by rekli amici: family quality time :-) ) a ac neakvaristi (a nekaktusari) tak se to nam moc libilo a uzili jsme si (hlavne povidavej pan v mistnosti s pavoukama :-) ). A oba zamecky okruhy taky (tata Krystof si zazvonil na Krystofa - zvon; + dojem udelala Edisonova zarovka a pevecky projev pruvodce v kostele). Pivovar byl z toho nejslabsi (priste tohle asi vynechame), ale i tak ok. Proste moc povedeny rodinny celodenni vylet. Za rok si to zas urcite radi zopaknem.
V jednom z akvarii jsme dokonce pozorovali treni rajovcu, meli jsme stesti, ze jsme to chytli, protoze tanecek trval jen chvilku, meli tam postaveny penovy hnizdo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.09.2015 12:07 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: Mrakoplash
Rychnovským a všem zůčastněným za snahu a vynaložené úsilí v prezentaci české akvaristiky potlesk potlesk potlesk!!!Děkuji a těším se v příštím roce na čtyřicátý ročník.Zájemcům o vystavované exponáty ,pokud mohu doručit zakupte si průvodce výstavou,vše v něm najdete i s adresami a telefoními kontakty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   14.09.2015 06:42 R Muž Mrakoplash [1776]
Tady jsou moje fotky v nízkém rozlišení.
mrakoplash001.rajce.idnes.cz/…

za to moře se omlouvám, ale to se fakt nedá fotit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.09.2015 22:30 sakura Re: matlala
Děkujeme všem kterým se naše výstava líbí a uměj ohodnotit naší práci ,jsou to stovky hodin práce a dřiny děkuji Robert potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 22:21 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Mrakoplash
Ještě, že tak, nechápu, že někoho něco takovýho vůbec napadne coze
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2015 22:17 R Muž Mrakoplash [1776] Re: MonterMonty
Naštěstí podchyceno včas a relativně rychle zlikvidováno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.09.2015 22:15 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Mrakoplash
Tak to je na přezdržku ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 22:07 R Muž Mrakoplash [1776] Re: vaaclav
Václave, letos jste mi chyběli na lepení popisek. Sem na to po půlnoci už pomalu neviděl. :)

Ještě jedna dnešní perlička.
Jak je tam otevřené akvárium, tak nám do něj, nějaký "dobrák", nasypal celej pytlík reklamního krmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2015 22:03 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintky
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 22:00 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: půlpy
Jsou modré Půlpy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   13.09.2015 21:59 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Mrakoplash
Výstava parádní jako vždycky , na řeči některejch nedej, brblaj většinou Ti co maj doma v akvárku pět neonek a jednoho ancáka a ví prd o tom co je zřídit tolik vody a aby to bylo i ke koukání pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:55 Muž půlpy [2131] Re: Mrakoplash
těším se čim dál víc. Ta skalára mi příjde na mobilu namodralá. Taková je nebo to je jen stín? Vloni jsem v Praze na výstavě viděl právě modré skaláry, jen si nevzpomenu jestli to byla výstava letní nebo až ta druhá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:51 R Muž vaclav [14593] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Mrakoplash
Vypadá to opět parádně, škoda že jsem se tam nedostal ale příští rok to snad určitě vyjde. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   13.09.2015 21:43 R Muž Mrakoplash [1776] Re: půlpy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku ještě pár fotek :-) akorát sem to zapomněl ořezat, tak nevím jak velké to systém nechá
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:15 Muž půlpy [2131] Re: snehulda007
až zítra :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:14 Muž půlpy [2131] Re: Mrakoplash
no jo, ale já se už nemůžu samou zvědavostí dočkat zítra až to uvidím na vlastní oči stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:13 Muž snehulda007 [850] Re: půlpy
Jak více, na fotky jsi tady ty,ne? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:12 Muž snehulda007 [850] Re: Mrakoplash
Na ty jsem taky koukal,ale mě nevyjela ven ani jedna..mrchy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:11 R Muž Mrakoplash [1776] Re: půlpy
To je na dlouho, než to promažu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 21:10 Muž půlpy [2131]
chlapci, více foto, více více více... potlesk
pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2015 21:00 R Muž Mrakoplash [1776] Re: snehulda007
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Mám ji z malinko větší dálky, ale naživo to je lepší X-) Mě se zaujala ta Crenicichla saxatilis, škoda že jsou skoro pořád pod kořenem.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.09.2015 20:20 Muž snehulda007 [850]
Fotka k příspěvku Na fotce to díky mému antitalentu nevynikne, ale v reálu má tahle nádrž úžasný layout...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.09.2015 20:13 Muž snehulda007 [850]
Fotka k příspěvku Tihle fešáci mě hodně zaujali ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   13.09.2015 18:34 Muž snehulda007 [850]
Tak jsem se vrátil z výstavy a ty keci o vyhozených penězích a strátě času nechápu. výstava byla opět super a organizátoři zaslouží obrovskou pochvalu a to i za víc než lidové vstupné. potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   13.09.2015 15:24 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Mrakoplash
Jeje, ja zas vypadám :-D
Za mě a zbytek Kroměřížského akvaristického spolku obrovská pochvala organizátorům.

Organizace, zařízení, propagace.... A to všechno, hlavně fyzicky i psychicky náročná příprava takovéhle akce... A hlavně chystání a tahání toho písku a nádrží, voda. Proboha všichni co tady nadáváte, běžte si to chystat a vymyslet jinak, aby to fungovalo.

V prodejní místnosti to bylo náhodou vymyšleno suprově. Představte si to, že by se lidi mačkali před akvarky, nedalo by se lovit ani by nebylo vidět na ryby. Děti nebo i nehoda typu rozbité sklo...

Takže náhodou supr. Styděl bych se být Vámi nadávat na špatnou organizaci. Ti všichni lidi to dělají zadarmo, řada z nich si bere dovolenou i víc než týden aby to nachystali.


No a večer a další den je už kapitola neveřejná, bylo to taky supr, poznali jsmd nové lidi, potkali se sr starými známými...

Určitě přijedeme i za rok na tu jubilejní 40. výstavu.

Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 09:04 Muž TOMPAJ [1] - AmerikaRe: romant
Samozřejmě że jsem to nemyslel zlé.
I ten prodej tam patří.Ale na výstavě takovýho formátu!!! Mohlo by to vypadat trošku jinak.
Osobně bych akvária s rybičkama dal více do předu a pódium za ně.Toť můj názor :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2015 04:57 Muž LiborSprysl [9015] Re: romant
romant napsal: Njn, kdo asi může za to, že ty výstavní akvária vypadají jako fotky, tedy podle vkusu některých návtěvníků. Tedy to mě příjde jako slušná pochvala všem těm bezejmeným. ano
A Josef Chadraba je buď nějaký úhlavní rychnovský nepřítel, anebo vůl!!! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2015 22:58 Muž půlpy [2131]
už se těším na pondělí, až dorazím na výstavu, už jsem se stihl přemístit trochu blíž - do Bohdanče ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.09.2015 22:50 R Muž romant [27987] Re: TOMPAJ
Tak bez urážky a hnusně řečeno, to co navštěvujeme se jmenuje VÝSTAVA. A jinak co se týká té tlačenice před stupínkem, lze jí srovnat s nejednou u nás pořádanou burzou, kde bývají před prodejci taky pěkný hrozny nakupujících, ale je to o vkusu a naturelu každého z nás, vím že jsi to nemyslel zle. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2015 21:38 Muž TOMPAJ [1] - Amerika – Parádní výstava!!!
Výstava udělaná perfektně.
Sám rád zařizují nové nádrže.Klobouk dolů před organizátory.
Akorát co mi vadilo to byla prodej.
Chlapi běhají po pódiu a zákazník nemá možnost prohlédnout si rybičky.
Chápu że asi nejsou prostory.
Osobně bych tam nic nekoupil...
Ať to všem plave;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.09.2015 21:10 R Muž romant [27987] Re: rak
Njn, kdo asi může za to, že ty výstavní akvária vypadají jako fotky, tedy podle vkusu některých návtěvníků. Tedy to mě příjde jako slušná pochvala všem těm bezejmeným. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2015 21:06 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Hodnocení na facebooku
Hana Ederová to je už tenhle víkend?
To se mi líbí · Odpovědět · 1 hod

Lubo Macek jo
To se mi líbí · Odpovědět · 1 hod

Miloslav David spis mi to prijde jako sbirka forek necich akvarii nez vystava
To se mi líbí · Odpovědět · 52 min

Josef Chadraba Nevyhazujte za to peníze, to co letos předvádí je ostuda. Katastrofa, burza v Aldisu, má větší úroveň, letos jsem tam byl v Rychnově naposled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   12.09.2015 20:17 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintky
Taky jsem tam dnes byla a bylo to moc fajn. Nádrže krásně osázené, pěkné rybky, zázemí dobře připravené, příjemné prostředí, k prodeji nečekaně dost rybek a krásné rostlinky. Za vším byla vidět ta hromada práce, kterou si s tím pořadatelé dali. Byla jsem pak i na přednáškách, které byly v kulturáku a byly moc zajímavé. Díky všem, kteří se na přípravě výstavy podíleli, za hezký zážitek. potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.09.2015 20:07 R Muž romant [27987] Re: Mrakoplash
Chlapci děkujeme, dejte si pivo a vytrvejte ve svém úsilí, jste realisté a víte že není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   12.09.2015 19:50 R Muž Mrakoplash [1776]
Fotka k příspěvku Pár lidí jsem zahlédl (některé zdravil). Samozřejmě neznám všechny. (na fotce Matlala)

Po včerejším finiši, který pro mě skončil o půl jedné ráno a pro některé ještě později, to bylo dnes náročné (zvláště proto, že jsme tam museli být brzy a ještě doladit detaily).

Snažíme se každý rok, přijít s něčím jiným, než v letech předchozích. Není to lehké a je to časově hodně náročné.
Ne každému se to, co děláme bude líbit, ale každý má možnost se na přípravě výstavy podílet.
Letos máme ve "hře" 207 nádrží ryb a 30 terárií + 1 miniakvárium.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.09.2015 19:05 Muž ivo1339 [161] - Amerika
Taky jsme tam byli, "vypravoval" jsem se na tu výstavu dobrých 30 let.A hodnocení? Úžasné! Úžasné proto, že v zemi zůstal alespoň jeden fungující spolek akvaristů, když nepočítám speciální kluby. Hezká výstava potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.09.2015 18:32 jitkaS
Já dnes taky na výstavě pokoukala a bylo to moc hezké. Nádrže krásně osázeny a naaranžované kameny i kořeny. Rybičky také hezké. Popisky rybiček i kytičky nechyběly. Rybičky na prodej byly také i hezké květinky ,i ostatní materiál se našel.Stihla ještě i výstavu kaktusů. Proto musím říci všem, kdo mi to umožnili.
Velké díky a hodně zdaru. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2015 13:28 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Zoidik
Tak jsem tam byl.Vstupné 80 Kč dospělí.Jinak pro mě nic moc (dvě nádrže s raky).K nákupu nějaké krevety (moc se po nich nekoukal)z raků Procambarus fallax,Procambarus clarkii a Cambarellus ninae. Vím že za tím je dosti práce,ale před lety tam toho bylo více jak ve výstavních nádržích tak i k prodeji (druhově)-můj osobní názor.Možná že někdo bude to hodnotit jinak(každý má jiný názor).Nádrže ale byly krásně osázené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2015 11:26 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
S tilleckem se tam zítra ukážeme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2015 06:24 R Muž Mrakoplash [1776]
Včera nám Jirka Plíštil trochu utíral prach, tak vyfotil prvních pár kousků.
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:35 Žena Danila [4489] - SumciRe: Mrakoplash
Vy mi taky budete chybět, zase budu muset čekat celej rok...Mám vás ráda, bando love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:27 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
BUdeš nám chybět love

RAK: nerad bych kecal :-( vážně si teď nevzpomenu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:11 Žena Danila [4489] - Sumci
S brekem hlásím,že letos nedorazím, protože vrchní velení se zmítá v Jižní Americe na Rio Nanay ve člunu a tudíž někdo musí zůstat v pracovním procesu sad
Moc mě to mrzí, Rychnovská výstava je pro mne událostí, na kterou se celý rok těším a která bude určitě minimálně stejně vydařená, jako ty předchozí.
Užijte si to draci :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 16:52 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky
Jaka je cena vstupu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 08:47 Muž LiborSprysl [9015]
Jedu v sobotu, pokud někdo bude něco potřebovat pište do vzkazů... divoké živorodky, dva druhy perlovek ( jeden výrazně málo agresívní - červenožlutá H.cristatus), nikaragujci, cutteri...Případně pak návštěva u nás, pokud jedete v jiné a dny něco potřebujete... :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 26 27

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 48331x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8090-vystava-akvarijnich-ryb-rychnov-nad-kneznou?od=301