Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mečovky - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 14 Žádná další stránka   1  
Mečovky - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2005 21:26 xdis – Malé akva
Mečovky myslím mají rády rostlinnou potravu. 37l akvárka je dost málo na mečovky. Doporučuju ti, kup si alespoň 70-90l, rybky chtějí svůj prostor, a když ho nemají, tak jsou agresivní!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:25 Katka – 37 l
Mám 37 litrů a krmím je 2x denně. Ale jsou fakt děsně divoký.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.02.2005 21:24 xdis – Podle krmení
Záleží na tom, jak velké máš akvárium. Jak je krmíš? Mečovky by měly bít bezproblémové.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:23 Katka – Mečovky
Ahoj, tak se chci opět zeptat nebo spíš poradit. Mám v akvárku mečovky, který útočí na další ryby, např. na skaláry a taky okusují rostlinky. Ale to mi ani tak nevadí jako to útočení. Překvapilo mě to, jelikož jsem četla, že mečovky jsou pohodové klidné ryby, které jsou vhodné pro začátečníky. Tak jak to teda je? A hlavně, co s tím? Díky.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 13 ...... [14]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 10107x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5320-mecovky--chov?od=651