Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqua - Daho

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 11 Žádná další stránka   1  
Aqua - Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2007 18:16 petrr Re: 1977
Fotka k příspěvku Byl jsem osobně u nich. Jsem velice spokojen.Prohlídnul jsem si rostlinky,ty co jsem chtěl a neměli tak nahradili po dohodě jinými.Obsluha perfektní.Ceny super palec
Několik rostlinek mi dali zdarma.Mohu jen doporučit. palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2007 16:50 Muž [] Re: 1977
Jsem s nimi a jejich rostlinami velice spokojen. Dodávka naprosto bez problému a rostliny rostou jak o život. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2007 16:40 R Muž Mrakoplash [1776] Re: 1977
v obchodech od nich vetsinou berou tak se toho neboj ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2007 16:35 ... Re: 1977
mnohem levnejsi a lepsi nez z obchodu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2007 16:33 Žena 1977 [0] – AQUA-DAHO
Chtěla bych se zeptat,jestli má někdo zkušenosti s firmou AQUA-DAHO. Chtěla bych si od nich objednat rostlinky,ale nevím,zda do toho jít,když je neuvidím ani jak vypadají. Poraďte. Díky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2007 18:35 maliman Re: procha
Já bych taky ty balíčky nedoporučoval. Pracovníci s AD asi nevědí jaké máš osvětlení, rybky a ,které rostliny se ti líbí. Takže ti dojde třeba nějaká roslina ,která potřebuje hodně světla a ty máš nějaké úsporky. Nebo ti přijdou tuholisté rostliny a ty zase rády rybky. Proto si tady najdi v atlase rostliny ,ketré jsou dobré a ty si objednej :-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2007 07:54 DanMan Re: procha
Rostliny jsem si kdysy objednával z Aqua Daho a dorazili uplně v pohodě zabalený v balíčku v novinách
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 18:32 Muž [] Re: procha
Já bych radila neobjednávat balíček rostlin,ale raději si vybrat jednotlivě.Myslím ,že jsem někde četla,že v balíčku nejsou nejvhodnější druhy rostlin.S výběrem ti tady určitě někdo poradí.Rostliny skladuj ve vodě a hlavně na světle(třeba jim přisviť lampičkou). ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 18:23 Muž matlala [798] - RostlinyRe: procha
jo akvadaho je velice dobré já sem sice nikdy od nich neobědnával ale kámoč(450l akva)ano posílaj to zabalený v mokrých novinách a rostliny možeš hodit do kýble s vodou ale na denní rozptýlené světlo jinaki uhynou a le kkyš zůstanou zabalený v originál balení(jako nerozbalenej poštovní balík)tak bys to moh nechat možná 2-4 dny a neuschly by(ale to nevim)osobně bych volil malé akva nebo pruhlednej kýbl s vodou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 18:09 procha – aqua daho
Ahojík.Prosím, máte někdo zkušenost s rostlinkami od aqua daho? Neobjednával si tam někdo z vás náhodou jejich balíček pro aqua již hotový? Ještě bych potřebovala poradit, jak uchovat rostlinku, když ji nechci hned zasadit do aqua (chystám se na předělání). Dík. ;-) X-) palec ahoj
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2007 19:10 Muž LordP [7] – Aqua-Daho
Aqua-Daho = 100% spokojenost

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2006 19:42 Žena Wampi [54] – spokojenost
Já osobně jsem byla mile překvapená a zcela spokojená :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2006 18:27 co? Re: .......
Dyk tam píšou poštovné 105korun,tak jaký ch 120-150???
Jo ale když si vobjednám jen třeba 4 košíčky, tak takovej košíček jako je tady za dvacku bych koupil u nás v akvaristice za 40-50 (zn.Rataj) a este takovy polo chcipacky, takze me se to vyplati.Navic u nas nemaj to co bych chtel, pak clovek do akva přidá sem tam rostlinku, podle toho co zrovinka maji a nevypadá to vůbec hezky.Ted budu osazovat rovnou všechny a v aqua daho maj prej dost pěkný.Čau :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.08.2006 17:33 Janik Re: .......
tady jde spis o to ze si muzes vybrat jaky rostliny chces a z velkeho vyberu, to pak prijde diky postovnemu drahsi no. Zato kdyz pujdes do obchodu tak tam maj jen par kousku a z nich si moc nevyberes. Zalezi jen na tobe jak ti zalezi na rostlinach v akvu, jestli chces mit presne vybrany druhy nebo ty co ti zbydou v obchodech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2006 16:38 ......... – ........................................
Hele a to se jako platí poštovné 120-150 jo? to se mi zdá blbý že si vobjednám tří kytky za 100kč a zaplatím 250.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 14:19 langosh Re: kiiki
Já nevím, co tady špekulujete - každý balík vám pošta doručí domů - a pokud vás doma nezastihnou, tak zase vy valíte na poštu. Kapišo? ;-)
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 13:08 Roman Re: mikča
Asi to maj jak u koho.Já si před 4 lety objednal velký vnější filtr telefonicky(neměl jsem net)a za 3 dny mě nějakej frajer zazvonil u dveří dal mě fakturu,filtr ja jemu prachy a hotovo.Byl z nějaký kurírní služby co má s danou firmou smlouvu na určitej region.Jelikož žiju v Praze tak to můžou rozvážet,ale pokud bych bydlel někde v Horní Dolní tak bych asi musel někam na poštu.Jinak si to nedokážu logicky vysvětlit.Stačí si při objednávce dát dotaz či vám to dodaj až do ledničky či si musíte skáknout na poštu :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 13:06 kiiki Re: mickča
Mě to přivezli autem AŽ domů.Peníze jsme jim dali na ruku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 12:46 mikča Re: kiiki
počkej, to to dovezou fakt autem až domů?já jim tam psala a ona mi odepsla, že to prijde na poštu a tam že mám dát peníze . . . no to jsem z toho jelen . . . :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2006 11:21 Zzzuzi – aqua-daho
mně zase přišlo zbytečný dávat za kořen 250 korun v petcentru, když u aqua-daho je maj za 40 a chci si ho objednat, s nějakejma rostlinama, ale přijde mi to mírně podezřelý, že je tak levnej . . . nemáte někdo od nich kořen? dík předem X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2006 10:42 kiiki Re: aaaa
Dopravujou je až domů autem :-O X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2006 10:19 aaaa Re: langosh
jo to chapu že to prijede vlakem,ale to mi zavolaj nebo jak se dozvim že to přišlo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2006 09:13 langosh Re: aaaa
A co se tak podívat např. na jejich stránky? www.aqua-daho.cz
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 23:00 aaaa – doprava?
DObrej.chtěl bych se zeptat čím ty objednané rostlinky dopravujou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.07.2006 21:46 kiiki Re: Logos
Já jsem si tam taky objednávala(skoro)všechny rostlinky co mám.Dostala jsem 2 dárky.Určitě je to lepší než si v akvaristice koupit nějaké chcípáčky.Byla jsem ohromená!!Objednala jsem si to v neděli večer a ráno v 10 h. už jsem je měla doma!!!!Určitě si z tama nějaké rostlinky objednej.Stojí to za to!!!!!! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 20:13 Janik Re: logos
davaji cely kos a ted naposled sem dostala ludwigia repens
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 19:09 Krivak Re: Logos
Vsechny kytky prisly v poradku, takze spokojenost. A jako darek jsem dostal Echinodorus argentinensis. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 16:24 logos Re: Janik
1kytku jako dárek, hmm a to jako jeden kus nebo třeba koš... a co třeba poslali tobě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 16:01 Janik Re: Logos
Ahoj, objednavala sem u nich uz dvakrat a byla jsem velmi spokojena. Kytek si tam muzes objednat kolik chces a prijdou vsecky pekne a vporadku (akorat nektere trebas nemaj na sklade a neposlou). Balicky rozesilaj v pondeli a utery aby ti do konce tydne prisly (vetsinou je mas uz ve stredu nebo ctvrtek). Ostatne tohle vsecko mas napsany na jejich strankach, staci se tam podivat. A ke kazde objednavce davaj darek jednu kytku navic:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2006 15:35 Logos – Aqua-Daho
Jaké máte zkušenosti s objednáváním kytek z aqua daho??Dá se tam obj i třeba 2-3 druhy rostlin (po 1 košiku), nebo je to jen pro velkoobchody?Doručily vám je v pořádku? A za jak dlouho??? Díky za vaše zkušenosti a názory :.-)
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [11]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 33642x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4279-aqua-daho?od=501