Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqua - Daho

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Aqua - Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 17:02 Muž masterPKbanan [34] Re: Wanna
Já měl zase objednaný 1x Echinodor-různé druhy a byli tam vždycky 2 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 12:51 Žena Kalupinka [32] Re: ČichavecTom
.... nebo osobní odběr ... :-) V pátek jedeme z hor, tak se tam stavíme. Těším se jak malé děcko :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 12:00 Wanna Re: ČichavecTom
Já jsem si nechával nedávno posílal od Daho přes PPL a nemužu si stěžovat. Snad ani jedna nenamrzlá a u některých rostlin byli takový trsy že to šlo krásně jěště rozdělit. Například z Anubiasu který sem měl objednáno 1x mám teď 3 X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.02.2011 11:47 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: ČichavecTom
A proto je lepší kupovat kytky výhradně v období od jara do podzimu, zaprvé jich má daho v nabídce více a zadruhé nezmrznou, o poště už se totiž nedá mluvit tak hezky jako o daho ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 10:53 Muž ČichavecTom [92] - RostlinyObjednávka z AD
U mě také spokojenost, kytky z AD pěkný kousky, vše krásně zabalené.
Bohužel totéž nemohu říct o naší staré kamarádce české poště...
I přesto že na balíku bylo vyditelné označení AKVARIJNÍ ROSTLINY - CHRÁNIT PŘED MRAZEM, stejně to někde ty lumpové nechali namrznout. Bohužel to odnesly všechny anubisy, repensky, corymbosy. Polyspermy a micranthemum a ludw. peruensis se dlouho vzpamatovávaly a znova obrazily ze zbytků tak po 14ti dnech. Úplně v pohodě byla snad jen heteranthera, echinodory a ta tráva parvulus...

Takže nereklamovatelná škoda tak za 700 korun. Nakonec jsem musel dokoupit ty chcíplý kytky v hornbachu...

Takže AD ano, pošta ne... Prý je lepší posílat ČD kurýrem, nebo neobjednávat v zimě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 23:24 Muž masterPKbanan [34] Re: beowulfx
Přesně moje slova palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 23:05 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: LMI
No jo no, Daho je prostě nej, každý je s nima spokojený, doufám, že jim to dlouho vydrží a%t máme všíchni kde nakupovat kvalitní zboží. :-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.02.2011 21:59 Muž LMI [6]
Takže, pre všetkých akvaristov, najmä zo Slovenska. Objednal som si v pondelok večer z Aqua Daho rastlinky. Prišli vo štvrtok zabalené v mokrých novinách v krabici, zateplenej asi 1cm polystyrénom. Objednaná kolekcia pre 51-100 litrové akva, vystačilo aj na 126 l akva. Dostal som toho viac ako dosť (väčšieho aj menšieho vzrastu, celkový počet rastlín odhadom asi 100 ks), ako pozornosť podniku - Ech. Beauty Red - cca 20 cm veľký (veľmi príjemné prekvapenie, čakal som niečo oveľa menšie). Okrem toho som si k tomu priobjednal 3 cladophory veľkosť L.
Poštovné - cca 12 EUR, celkom 55,90 EUR.
Z mojej strany - spokojnosť. Verím, že sa všetky chytia a čoskoro sa k nim zaradia aj ryby :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 20:06 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: S@L@
Stačí vysvobodit z košíčku a vaty a dát rovnou do akvária. Hypermanganová koupel a další takové se používají na dezinfekci rostlin (a jiného). Samozřejmě je vydezinfikovat můžete, ale např. já to nepoužívám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 20:05 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: jalea
Vůbec vás nechápu. Objednáte si kytku, která pod vodou neroste a oni vám v rámci nahrazování pošlou jinou, podobnou, která také pod vodou neroste. A ty echinodory? Vždyť jsou skoro stejný. hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 20:00 Muž masterPKbanan [34] Re: jalea
Taky mi dnes přišla faktura a Osiris tam mám, asi jich měli málo :)
v pondělí objednáno, dnes dodáno :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 19:59 Muž S@L@ [11]
Ahojky vespolek,prosím Vás když jsem si objednal kytky také z Aqua-Daho,musím je v něcem vypláchnout a nechat probrat?Někde jsem četl že v hypermangánu,a nebo je rovnou mohu lupnout do akvárka.
Předem dík za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.01.2011 19:54 Muž Sid [6637] - Rostlinyjalea
...ten zbytek to je hnus velebnosti...
A na co si vlastně stěžujete? :-)
V rámci stanovených podmínek, (já blbec jsem zaškrtla jsem že chci nahradit kytky co nemají), dělali, co mohli. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 19:19 Muž TomV [13] Re: jalea
U mě v poho, předevčírem jsem objedal, dnes přišla faktura, zejtra kytky - jediný, co mi nahrazovali, byli e.argentiensis za e.amazonicus, a to jsem tam měl i E.osiris.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2011 18:22 Žena jalea [3] – akva Daho
Vážení teda tak dneska mi posli z Daha faktůru. Já blbec jsem zaškrtla jsem že chci nahradit kytky co nemají. Ted se pokochejte čím co mi nahradili. zítra si to ta paní tam pěkně vyslechne.
Toto: www.aqua-daho.cz/…
nahraženo tímto: www.aqua-daho.cz/…
COŽ VŮBEC NENÍ AKVARIJNÍ ROSTLINA!!!!!!!!
Pogostemon Helferi tam nemám vůbec. Ani nenahražen.
Místo tohole: www.aqua-daho.cz/…
mám tuhle příšeru: www.aqua-daho.cz/…
a místo: www.aqua-daho.cz/…
mám tohle: www.aqua-daho.cz/…
přemýšlím,že jim to tam pošlu zpátky no :-| rozzureny

ještě bych jim odpustila to syngonium to byla moje chyba,že jsem se pořádně nepodívala ale ten zbytek to je hnus velebnosti rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 15:52 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Urgy
normálně to zasazej pinzetou po menších trsech (po jedné rostlince je to ještě lepší) a vršky zastříhej (stejně by se měl stříhat protože je emerzní). Podle mě se vzpamatují.
Jednou jsem dostala pixli s eleocharisem, kterej tam byl týden zavřenej a smrděl už jak močůvka. Ale po vymáchání a zasazení lepších rostlinek se přecejen docela vzpamatoval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 15:28 Žena Miluška [9] Re: Nigerin
Taky si myslím, brácha objednával také Eleocharis v průběhu prosince a říkal, že když přišel, nevypadal také moc dobře, ale asi po měsíci v akva už se zazelenal a začal prospívat ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 15:08 Žena Nigerin [19] Re: Urgy
Ahoj, já si objednávala taky eleocharisy v prosinci a přišly podobné. Ony jsou takové zahnědlé, protože jsou pěstované emerzně a ty kořeny nejsou úplně bílé. ;-) Nemusíš se bát, v akva po čase zezelenaj. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 15:00 Muž Urgy [3] Re: Kuca
Fotka k příspěvku a posledná, zastrihnuté hnedé vršky, korene nemajú byť biele? nie sú zhnité alebo majú vyzerať takto?
tak to že je zima, to viem, ved som aj čakal kým prestane mrznúť, ale ak vidia že rastlinky sú zhnité, tak ich hádam nepošlem, nie? Len chcem vedieť či sa to oplatí aj zasadiť, alebo to mám rovno vyhodiť.... :-(
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 15:00 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: Urgy
Je zima,takže nemůžeš čekat zázraky jako v létě či ne jaře. X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2011 14:58 Muž Urgy [3]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj, chcem sa spýtať, kupovali sme s kamošom rastlinky v aqua-daho, všetky prišli v pohode pekné, vyzerajú zdravo až na eleocharis parvulus, objednal som tri košíky a prišli teda dosť úbohé, chcem sa spýtať či to mám vôbec sadiť, alebo či to mám rovno vyhodiť, kuknite fotky.... A neviem, nemal by som to nejako reklamovať? Myslíte že sa to má šancu v akva uchytiť?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2010 22:35 Žena jalea [3] Re: katterinecka
nene raději si zaplatím kurýra než pak kupovat znovu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2010 21:29 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: jalea
semnou se taky domlouvali když byla zima, mají s tím zkušenosti, pokud je kolem nuly (a ne třeba mínus dvacet) tak je to kurýrem v pohodě. Jestli chceš poštou tak to buď risknout, nebo počkat až bude trochu tepleji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2010 21:26 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: jalea
bud v klidu postou ti to neposlou. psal sem o tom asi dva tydny zpatky. objednal sem, za hodku zavolali ze postou ted neposilaj a druhej den rano sem naklusal na nadrazi kam mi to poslali cd kuryrem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2010 21:08 Žena jalea [3] – přeprava v mrazech
ahoj chtěla jsem se zeptat jestli je rozumné posílat kytky z akva Daho balíkem i ted. nezmrznou? při představě,že to půjde českou poštou mě jímá hrůza :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2010 07:28 Muž Roby [17] Re: Rollcut
Na nádraží. A požadovali hotovost, platba bankovní kartou nebyla možná. Musíš se na to dívat s jistým nadhledem, protože je to služba poskytovaná státním molochem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2010 00:13 Muž Rollcut [-1]
Když mi přijedou rostlinky kurýrem ČD, tak se to platí na nádraží ta faktura a nebo převodem na učet?? Na tý faktuře, kterou mi totiž poslali je jejich číslo učtu a datum splatnosti.. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2010 10:09 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: tucapa
tak sem vyzkousel tento obchod a musim rict ze naprosta spokojenost, vcera kolem poledniho sem objednal, natahnul se na gauc a v tom telefon z aqua daho, ze v devet rano to mam na nadrazi pres cd kuryr a ted v eset rano uz je mam doma v akva, plus dve rostlinky jako darek. jen kdyby ten kuryr nebyl tak drahej.... Krabice vylozena polystyrenem, noviny, pytlik a rostlinky dal kazda jednotlive zabalena v dalsich navlhcenych novinach palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 17:27 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: tucapa
v aqua daho jsou docela ochotní, mě sami loni v zimě zavolali že by nebylo dobré rostliny ve velkých mrazech posílat, tak jsme se domluvili že mi je pošlou další týden až bude tepleji. Taky jsem si je nechala poslat kurýrem, protože tak jsou na cestě jen několik málo hodin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 15:48 Muž Jurasek [137] Re: tucapa
Vloží do krabice polystyren - déle si to pak udrží svou teplotu. Ale jak to bude převážet a skladovat dopravce, to už asi nikdo neovlivní...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 15:21 Muž tucapa [1] – zima....
Jak je to s tím,když si chci objednat asi 7 rostlin tet v zimě?.........co já wim tak AQ rostliny na mraze zmrznou a pak ve vodě uhnijou.....jak to dělaj lidi z Aqua daho když je zima?.....pls...poradte :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2010 19:23 Muž Maza [89] - Raci, krabi, krevetkyRe: Misho258
www.aqua-daho.cz/…
Poslední řádek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2010 19:22 Muž Dixon [13] - SumciRe: Misho258
zasielaju,mne akurat uz cestuju hop palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2010 19:15 Muž Misho258 [10] – Aqua - Daho
som zo slovenska a rad by som si unich nieco objednal ale neviem ci zasielaju aj na slovensko,
neviete to nahodou ???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 20:06 Stistko Re: Usine
Tak určitě chci nějaké rychlerostoucí, aby se to pěkně rozjelo. Ze začátku budu mít jen jen 2x 39, druhou sadu budu přikupovat pozdějc, asi tak až na Vánoce :-D . Jinak z cichlidek chci udělat nějakej výběr...snažil jsem si vybírat ty, které k sobě jdou co se týče parametrů vody, tak snad jsem vybral dobře. Je tam nějakej problém mezi nima?? Budu rád za každou radu. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 19:46 Usine Re: Stistko
Pokud zakládáš akvárium tak to chce co nejvíce rychle rostoucích rostlin a vyhnout se těm jemnolistým. Až si vybojuješ problémy z řasou, tak můžeš začít vybírat i ty náročnější. Ty cichlidky tam doufám nechceš mít všechny co máš na seznamu.
Pozor na světlo, na začátku bych asi nezapnul těch 4x39w. Dej si pozor na rostliny do akvária nevhodné. www.akvarijni.cz/…
www.akvarijni.cz/…
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 15:30 Stistko – kolekce rostlinek do 270tky
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jaký máte zkušenosti s kolekcema rostlinek pro akva od AquaDaho. Zakládám 270tku - Jižní Ameriku. Chci tam apistogrammy (borellii, panduro, viejita, cacatuoides, agassizii), mikrogeophagus (ramirezi, ramirezi neon blue, altispinosus) a pak krunýřovce L270. Písek Hagen 2-3 mm, dekorace větve a břidlice. Osvětlení zatím Ruwal T5 2x 39 W - 1x (možná 2x), bude i CO2 systém.

Původně jsem si chtěl vybrat rostlinky sám - někde v akvaristice, ale když jsem viděl ty chudinky, které tam prodávají, tak jsem rezigoval. Četl jsem, že z AquaDaho jsou rostlinky většinou pěkné a daří se jim.

Nevím, jestli si vybrat co se mi líbí (s přihlédnutím k nárokům kvality vody a teploty vzhledem k rybímu osazenstvu), nebo to nechat na nich a vzít kolekci?

Moc roslinkám nerozumím a vybírám spíš pohledem.

Díky moc za radu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 13:07 Muž hf [54] Re: ustavprochore
Však já to hodnotím pozitivně. Nejdřív jsem šneky rozmačkával a rybičky je žraly, ale pak nějak došli (ti šneci), tak jsem přestal mačkat a doufám, že se zase trochu zmátoří. Hlavně levatky mi chybí, s těma byla sranda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 19:17 Žena ustavprochore [567] Re: hf
Máte to i s úklidovou četou, oni vědí proč. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 18:24 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: hf
Nj ale tak ty dostaneš všude, to už patří k českému standartu! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 13:23 Muž hf [54] Re: Deathbull
Jj, také tam rád nakupuji. Člověk často dostane zdarma i spousty různých šneků. :P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 22:21 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Musim Daho pochválit, dneska mi přisly kytky za cca 800 do rostlinné 54 v kuchyni a nemám absolutně co vytknout. Super balení, krásné rostliny...ještě kdyby se samy vymotaly z vaty ale to bych chtěl asi moc :) U mě za 1 potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2010 17:27 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: katterinecka
jj, to je jasné... tak 2-3 rostlinky k sobě... a mírně zastřihnout kořínky...následně i list.... mám na něj nachystáno miniakva s osvětlením 1W/l, tak snad půjde :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2010 17:10 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Darsilius
mě nikdy nešel, tak se ratši zeptej někoho jinýho ;-) Ale měl by se zastřihnout a asi by bylo lepší sázet ho po jednotlivých rostlinkách
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2010 17:01 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: katterinecka
thx, takže eleocharis mám asi zkrátit ne ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2010 16:56 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Darsilius
emerzně, jako většina rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2010 16:52 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetky – emerzní ?
Zdravím, zítra mi dojdou rostlinky od teto firmy... jen se chci zeptat, eleocharis parvulus v jejich nabídce je emerzně pěstován, nebo submerzně ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2010 20:06 Usine Re: KarlosRed
Pozor na silné světlo 0,7w/l je na začátek poměrně hodně a pěkně ti může zezelenat akvárium.(řasy)
Nepoužíval bych ze začátku moc jemnolisté rostliny.
Rotala macrandra není rostlina na začátek.
Ze začátku bych použil co nejvíce rychle rostoucí levné rostliny a po čase je můžeš vyměňovat za něco lepšího. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2010 19:41 KarlosRed
Zdravim,
znovuzakladam akvoso a chci si objednat rotlinu z aqua daho (je to o dost levnejsi nez primo od prodejce)
mam asi 140 litru akvario, jako dno ricni pisek nejakych 4-5 mm, a svetlo cca 0,7w/l
mam zatim vybrany tyhle rostliny - myslite ze je todobra kombinace a je jich dost?

Glossostigma elatinoides 2x
Hygrophila difformis subm. 2x
Echinodorus quadricostatus 2x
Hydrotriche hottoniflora 2x
Cryptocoryne pontederiifolia 2x
Rotala macrandra 2x
Pistia stratiotes 5x
Micranthemum micranthemoides 2x
Ludwigia peruensis 2x
Limnophila sessiliflora 1x
Vallisneria asiatica 2x

dikec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.03.2010 15:28 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: Sirah
Pokial ide o submerzne rastliny úestovane emerzne jasne ze ide..to len v pestovateľských zahradach ich pestuju emerzne.ak ich dáš do akva tak vačšinov zhodia listy pestovane emerzne a vyrastu nove listy už v submerznej forme ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] ...... 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 33642x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4279-aqua-daho?od=251