Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqua - Daho

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Aqua - Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 15:11 Mrakoplash Re: Sirah
Emerzní rostoucí "na suchu".
Submerzní roustoucí pod vodou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 15:05 Žena Sirah [11] Re: grimmi
no jelikoz toho o rostlinach vim houby (zjistila jsem si akorat ty nenarocne druhy, ktere jsem si u daho objednala), muzete mi nekdo rici jake jsou rozdily mezi emersni a submersni formou?

Jinak me melo dorazt akva dneska...a nejak nedorazilo :( Tak mam rostlinky v kyblech a salatove mise :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 14:41 grimmi Re: Sirah
Stejná zkušenost před cca týdnem. Rostlinky (celkem asi 20 košíčků) přišli hned den po odeslání (o němž jsem byl informován), výborně zabalené v mokrých novinách,krabice vyteplena polystyrenem. Všechno mladé, malé a zdravé rostlinky, co rostou po zasazení do akva jako z vody smich (kromě Vallisnerie všechny emerzní). 2 košíčky Sagittarie bonusem. Žádná záměna, jen objednávka neobsahovala Křín Thajský, který nebyl skladem. Prostě super. Když si připočtu dobré ceny, tak už asi vždycky touto cestou.
EDIT: a abych nezapomněl, zatím žádný nový návštěvník v akva, který by s rostlinkama přicestoval ;-) palec :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 10:32 Žena Sirah [11] – Aqua Daho - pochvala
tak mi dnes prisly rostlinky od Aqua Daho :) nejen, ze jsou tam moc prijemne ceny, ale rostlinky jsou moc pekne a jeste jsem dostala 2 jako pozornost :) Takze chvalim :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 02:39 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: Jakubqo814
Aqua Daho posiela na Slovensko, staci pohladat vo fore, uz som to tam nedavno pisal... Ja som zvolil platbu na dobierku a poslat kurierom, a na dalsi den som ich mal doma. Kurierska sluzba to prepocitala nejakym kurzom z CZK na EUR a tu sumu v eurach som zaplatil kurierovi.

Alebo v poslednom case je mozne napr. cez internet banking zadat regulovany prevod v ramci EU (do 50.000 eur). Zaplatis priamo zo svojho uctu taku sumu aku chces (aj v mene aku chces), a na dalsi den je to tam. Banka si za to vypyta nejaky drobny poplatok, napr. VUBka 16 centov :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 13:23 Muž BAKrv [2]
už po několikáté jsem si u nich objednal rostliny přišly dobře zabalené, jen škoda že občes vymění druhy (nevím proč i když sem jim psal že to nechci). pokaždé sem dostal nějakou rostlinu zadarmo. A čemu se nedá věřit je jejich aktuální sklad z 1/3 to na skladě nemají
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 13:16 Yana Re: Jaqubko814
aqua-daho posiela aj na slovensko, aj do blavy ich vozia, dokonca zadarmo, aspon mne to tak napisali. A ked si si to objednal 14teho, mozno to nestihli nabalit a poslat, preto ti to neprislo, pripadne ako uz ktosi spominal, ked to poslu, posielaju sms
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 13:07 Jakubqo814 Re: Hansol
Ale Aqua daho priamo na slovesko rastliny neposielaju ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 21:20 Hansol Re: Jaqubko814
Ja som objednával pred mesiacom z AQUA-DAHO ked boli tie velké mrazy a odpisali,že mi ich pošlú až ked nebude tak mrznuť ale že ked chcem tak ich pošlú avšak bez záruky.Preto som si tri týždne počkal.Rastliny som si nechal poslať na českú poštu a len som si ich tam vyzdvihnul.V den odoslania mi napísali email,že rastlinky sú na ceste-pondelok a v utorok som ich už mal na príslušnej pošte v ČR.Balik prišiel v neporušenom stave a tak isto aj rastlinky.Jednotlivé košíky boli zabalené vo vlhkých novinách a vložené do polystyrenovej krabice.Samozrejmostou bola pozornosť od predajcu,dva košíky Valisnerie.Takže ja môžem odporučiť AQUA-DAHO. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2010 20:45 Jakubqo814
to je dobre máte skusenosti s Aqua-daho dovážaju rastliny aj na slovensko ?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 11:14 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: hf
Ja ho tiez mozem odporucit - kvalita rastlin vyborna, uchytili sa vsetky, co patrili pod vodu :) Len vzdy tam pribalia 3-4 terarijne rastliny, ale pri tej cene to zasa nie je nejaka velka skoda. Cez PPL to posielaju aj na Slovensko. Ja som isiel cez objednavku pre obchodnikov, tam sice moznost PPL bola, ale zasa chybala moznost objednat set....stacilo to dopisat do poznamky a nemali s tym vobec problem :-) Su velmi ochotni, mozem ich len odporucit palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 22:13 Muž hf [54]
Já ten startovací balíček můžu s klidným svědomím doporučit. Pro začátek to naprosto stačí, jsou tam hlavně základní rychlerostoucí kytky plus něco na okrasu, stejně časem něco z toho zajde a jak budeš narážet na nové a nové kytky tak si dycky něco přiobjednáš až se dostaneš na plusminus stabilní seznam kytek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 21:44 Muž Dzira [38] - RostlinyRe: čichavec
Ale asi jsou tam vyšší ceny co? Podle ceníku jo, ale neměl sem možnost porovnat od obou zasílané množství, takže je treba možný, že je ta cena uměrná k množství. Nevím. Kdo ví, odpoví :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 18:45 Muž čichavec [0] - ŽivorodkyRe: Landvir
zkus se kouknout na rataje tam maji taky pěkný a velkej výběr palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 18:41 Kačulka Re: Landvir
Také jsem dnes na jejich stránky(AD) koukala,ceny se mi líbily,ale v objednavácím formuláři po PPL ani zmínka.Také bych ráda volila možnost rostlinek až do domu,než je nechat cestovat poštou :-( .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 18:38 Muž Landvir [57] Re: Silent
Ahoj volal jsem tam a prej by bylo dobrý počkat, teď skoro nic neměli z toho co jsem chtěl, tak sem koukal na Agroholding a taky nic moc je to teď bída:(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 17:20 R Muž Silent [5949] Re: Landvir
Tady máš kontakty. Tak se s nimi spoj a můžeš se zeptat. www.aqua-daho.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2010 17:15 Muž Landvir [57]
Zdravím všechny při večeru, chci se zeptat jak mám požádat akva daho aby mě rostlinky poslali přes PPL. V informacích to nabízí ale ve formuláři nic o PPL není je tam jenom pošta a kurýr ČD díky moc za odpovědi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2009 16:55 Muž Skid [2]
Ahoj, objednal jsem celkem cca 10 rostlinek a spokojenost. Akvarium uz bezi asi 2 mesice a rostlinky prosperuji :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 19:42 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Dixon
Zakladna matematika ;-)
Postovne ma vyslo na 280 Kč.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 18:44 Muž Dixon [13] - Sumci
Ako to je s cenami?je tam napisane ze cena je uvedena bez 9%DPH,a kolko je posta na Slovensko?ked stoji rastlina 25,- tak + to dph je kolko? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2009 19:23 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: filipsi
Však oni fungovali.. Mě je také milejší mail, ale asi po 4 vyměněných mailech mi radši zavolali :-D . Jen je pravda, že odpovědi trochu vázly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2009 18:48 petulevrtule Re: filipsi
Třeba maj po ruce něco jinýho a nechce se jim to hledat smich :-D Nevím, logicky prostě když napíše člověk, že nahrazovat rostlinky nechce (na objednávací straně je na to přese kolonka) nepošlu přece to, co ten člověk neobjednal...A nebo spoléhají na to, že rostliny jsou kvalitní a člověk je líné stvoření a balík jim zpět nepošle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2009 11:34 Muž filipsi [1295] Re: Johan
Pro nas asocialy, co telefonujeme az kdyz jina moznost neni, bych ocenil, kdyby fungovaly elektronicke kanaly ;-) . Asi zalezi, kdo objednavku prave prebira a kompletuje, a jak dobre umi cist. Ale jak jsem psal, je to u vsech firem na tomhle "pisecku", a neni to pokazde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 22:58 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: filipsi
jedine co mi vadi, je zamenovani rostlin a neinformovani o tom, co prave je a neni Když sem si zavolal, tak mi řekli co mají "skladem" a co ne a dokonce mi i řekli, co by mi mohli zkusit objednat mimo oficiální nabídku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 22:18 petulevrtule Re: filipsi
Tak nám přišlo vše z toho, co sme si objednali, plus nějaké rostlinky navíc. palec Nemohu si stěžovat...Tak rostliny, co jsme tu sehnali, ve většině případech odumřely ( i taková nenáročná Egerie...) Takže doufám, že tady u těch rostlin to nezažijeme...Tamty kytky se lámaly i při sebemenším dotyku, tyhle se i dobře sázely. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 22:06 Muž filipsi [1295] Re: petulevrtule
petulevrtule napsala:...Krásné tuhé rostliny...
Jojo, po delsim case pod vodou, az vymeni listy, uz tak tuhe nebudou :-) .

(take jsem s ad byl spokojeny, jedine co mi vadi, je zamenovani rostlin a neinformovani o tom, co prave je a neni. Ale to je bohuzel u vsech stejne, snad to casem zmenime. Ja se zarekl, ze dalsi balik jde bez milosti zpet, kdyz tam nebude to co melo byt)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.04.2009 21:57 petulevrtule – Aqua Daho
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Chválím ...posílám fotky rostlinek plus jak je zabalili. Opravdu na jedničku, vše dorazilo v pořádku a v daném termínu. Oproti rostlinám, které jsme koupovali kolem v akvaristikách, na jedničku! nemožné srovnávat...Krásné tuhé rostliny...
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2009 17:13 Tomasovic Re: Petvunka
Minulý týden jsem koupil rostliny u Aqua-Daho. Jsem moc spokojený, všechno přišlo v pořádku, dárek jsem obdržel také. Rostlinky se mají zatím čile k světu a vypadá to, že přežijí všechny, takže bude akvárko na prasknutí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 22:30 MartinPHX Re: Petvunka
Mam taky par kytek od DAHO, kupoval jsem je ve zvěráku, který mám kousek od baráku.
Taky se tám dá s nimi domluvit, že až budou objednávat u DAHO další várku, tak objednají i kytky které budu chtít. Mam jim jenom dat seznam kytek s kódy.
Pracuje tam sousedka, tam je to méně práce. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 21:06 Otta Re: Petvunka
Asi před týdnem jsem dostal zásilku asi za 800kč z DAHO,neobjednal jsem to přes jejich stránky ale poslal jsem mail,chtěl jsem 3 echinodory ale napsal jsem jich 8 popořadě jak je maj nahrazovat když některý nebude.Dále jsem poprosil o kousek dvou rostlin které maj vyškrtlé,obě poslali.Jeden echin.dali jako dárek.Vyřízeno na 100%,mohu jen doporučit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 20:27 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Petvunka
Ja som si tiez objednaval od A-D rastliny. Nebol ziadny problem sa snimi dohodnut cez e-mail, ze do kolko dni ich dodaju na Slovensko a ked ti budu meskat tak je na tom pocasie. Lebo tie rastliny pojdu lietadlom :-) . Sice postovne je dost drahe , ale fakt stoji to za to ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 19:25 Petvunka
Dobrý den,
také jsem nakupovala u Aqua-Daho,a byla jsem velice spokojená!!!Mnoho kytiček nám dali zdarma jako dárky,takže všem dopuručuji!!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 22:04 Muž capretto [32] Re: Dixon
JU, objednal jsem si 13 kytek a dvě mi přidali jako dárek. Byly pěkný, žádný chcíplotiny. Doporučuju... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 21:37 Muž Barney [61] Re: Dixon
No ale podívej se, jaké rostliny mají a jaké ne, prý je jejich nabídka na webu aktuální.
www.aqua-daho.cz/… U rostlin, které chceš, se podívej, jestli je napravo zelený čtvereček, pokud ano, tak je mají, ale když je červený, tak máš smůlu jako já. ;-)

Já proti Aqua - Daho nic nemám, mají opravdu dobré rostliny, ale v zimním období mě štve, že nemají skoro žádné kytky na prodej. Teď v pátek jsem si objednal 5 rostlin a měli jenom jednu a tak jsem musel objednávku zrušit a šel na řadu Rataj, který má všechny. Ale Rataj a Aqua - Daho se v kvalitě rostlin nedají srovnat, Aaua - Daho je výrazně lepší. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 19:34 Muž Dixon [13] - SumciRe: Mrakoplash
aha,to som si tam nevsimol
ked dam zbozi zaslat postou a zaskrtnem-den odeslání pondělí a úterý tak mi to pride vo stvrtok alebo piatok?slovaci piste :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 19:28 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Dixon
Oni tam mají napsáno :
Rostliny dodáváme do prodejen s chovatelskými potřebami a akvaristik po celé České republice,exportujeme do mnoha evropských zemí.
V České republice rádi uspokojíme i jednotlivé objednávky maloodběratelů - akvaristů.

i když věřím tomu ,že po domluvě zašlou i na slovensko. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 19:23 Muž Dixon [13] - Sumci
Ahoj,budem asi objednavat od Aqua-daho,ale v objednavkovom liste je ze-Datum dodání zásilky:
napisem tam datum a vtedy mi to pride?v Cesku viem ze hej ale aj na Slovensko to pride v ten datum?
Zboží zaslat vlakem Kurýr ČD.....funguje to aj na Slovensko?dakujem :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2009 12:44 Muž Snofrev [54] Re: jablko
do celé Evropy

Jealoussy: včera aktualizovali, takže to co tam teď je zelený, tak by opravdu měli mít
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2009 12:15 Muž jablko [0]
Posiela aqua-daho aj na slovensko ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2009 11:08 Jealoussy Re: xOB
Me psali,ze si mam pockat minimalne do brezna,ze driv to s kvalitou a sortimentem lepsi nebude :-O Hold zima,no... Tak jsem objednal,uvidim co vsechno nahradi... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2009 10:23 Muž xOB [83] - CichlidyRe: Jealoussy
Mel jsem toho za skoro 3 tisice (do dvou velkych nadrzi)
Prevazne anubiasy a echinodory, ale byla tam i kupa jemnolistych jako Limnophila.
vse doslo v poradku, a dokonce jsem dostal i nekolik echinodoru navic zdarma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 22:34 Gimlous Re: Povalec
bez šneků???
no nevim, mně přišly s Člunkama (nebo člinice, nevim) a Plovatkama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 21:55 Muž Sadman [0] Re: Povalec
tyjo , já dostal indiána jenom jednoho.. ;] to gratuluju teda.. .ale zas na druhou stranu má druhý den už dva submersní listy..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 21:49 Muž Povalec [7] - CichlidyRe: Gimlous
Jo, je to trochu freestyle, ale myslim, ze za ty prachy posilaj dost kytek. Nedavno jsem objednaval ech. indian red a v kosicku byly 2 docela pekne narostly kytky. Ech. orisis jsem dostal necekane pekne velkej drn kytek. Samozrejme, ze submerz to neni, ale do par tydnu se to srovna. Aspon to posilaj bez sneku a bez ras, coz se neda rict o jinech dodavatelech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 19:54 Gimlous Re: yanilishka
to není pravda! mají to tam napsané, větší kytky jako echinodory jsou po jednom v každym koši, malé a obyčejné rostliny jsou po větších skupinkách, já třeba echinodorus tenelus dostal myslím po 4-5 v každym koši
stejně tak valisnerie, egerie a tak podobně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 18:43 yanilishka Re: mar
Ahoj, pred 3 tydny mi od nich taky dosly rostlinky a nevim, jak to bylo driv, ale ten kos znamena, ze ti to poslou v takovych tech malych plastovych kosiccich, co normalne vidas v akvaristikach. Treba u Egery densy to muze znamenat, ze v tom kosi mas tri stonky, ktere spolu tvori jeden "kericek" ale treba u thajskeho krenu je v tom kosicku proste jedna rostlinka. Vpodstate 1 kos=1 rostlinka. Zrejme se nic nezmenilo, jenom to jinak pojmenovali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 18:36 mar – rostliny z AQUA DAHO
Předloni jsem si objednával rostliny z aqua daho a daly se objednat po kusech...nyní sem koukal že mají v nabídce pouze koše. Tak mně zajímá kolik rostlin je v koši zasazenejch?Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 17:42 Jealoussy Re: xOB
Muzu se zeptat,co jsi objednaval?Ja chco taky udelat objednavku,ale to pocasi,to je masakr...Tak proto se obavam o kvalitu.Preci jen,ted neni moc svetla,tak vubec nevim jak by rostliny mohli vypadat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 16:41 Muž xOB [83] - CichlidyRe: Sandman
V utery mi dosla zasilka od Aqua-Daho a opet velka spokojenost (jiz jsem u nich objednaval). Takze Aqua-Daho doporucuji

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 33642x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4279-aqua-daho?od=301