Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqua - Daho

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Aqua - Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2008 10:35 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Diego
A co fa. Rataj a syn? Odtud byste fotky neměl? :) Když už jste byl tak blízko, mohl jste zaskočit. :) (Mám ale obavu, že byste dopadl, jako já: "Dovnitř? Ani náhodou!" "Koupit kytku takhle z ulice?! Túdle-núdle!" :-P)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2008 08:28 Muž Diego [72]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdarec,Ve čtvrtek jsem byl osobně v aqua-daho a mám pro vás fotky. ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2008 21:44 Xmacala
Mam rostlinky z Aqua-daho.Byl jsem tam osobně a maji to tam spickove. Muzete porovnat. Mam zalozene akvarko tak 10 dni, takze muzete zkouknout rostlinky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2008 17:52 Xmacala – Aqua-DAHO ROCX
Já to mám super. Bydlím v šumperku a mam to do toho obchodu asi 10 km. Sice jsou velkoobchod, ale kdyz tam dojedete, tak se o vas postaraji. Odvezl jsem od nich asi 20 rostlinek za par supek. Se muzete podivat na moje akvarkko po 10 dnech jake tam mam rostlinky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 20:55 Muž Jurasek [137] Re: dado
Asi ano, protože na stránkách mají: Doručení zákazníkovi: v ČR vlakem ( Kurýr ČD ) ,poštou( Česká pošta ) ,PPL - obvykle do 24 hodin,nejpozději do 48 hodin.,do ostatních evropských zemí dle individuální dohody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 20:34 dado
Ahoj,nechcel som zakladat nove tema tak to pisem sem,posielaju rastliny od Aqua-Daho aj na Slovensko?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2008 15:48 JouZee Re: Martafix
Až ti ji vyřídí ... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2008 15:32 Muž Martafix [12] - Rostliny
Eště jedend dotaz objednal jsem včera a tak by mě zajímalo kdy přijde mail o vyřízení objednávky??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2008 17:52 Žena bucliik [99] Re: Martafix
já myslím že ju, já taky jeden dostala, naneštěstí docela náročnou, do měsíce bylo po ní :-(
ale jinak byly krásný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2008 17:51 JouZee Re: Martafix
Prý pošlou bonus i k té nejmenší objednávce. Já si zatím objednával třikrát a třikrát mi přišla jako bonus Limnophila sessiliflora. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2008 17:47 Muž Lukysek [8] Re: Martafix
jj je to pravda poslali mi Limnophila sessiliflora zdarma hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2008 17:42 Muž Martafix [12] - Rostliny
Mám dotaz.Je pravidlem že firma aqua-daho posílá 1 košíček rostlin zdarma ke každé zásilce?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 21:52 Muž frmol [14]
tak po 2 tydneh zacinaji odchazet emerzni listy napr echinacu - hnede fleky, doufam, ze to neni rasa, takze uvidime :-O
svitim 12 hod denne 2x54W ale cervenym rostlinam se zatim rust nechce, jen prezivaji :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2008 18:55 Slávek
ahoj
kupoval u nich někdo z vás kořeny ? jsou poměrně levné tak jsem si říkal že bych dva 0,5 kg koupil je to hodně nebo málo do 100l akva ? :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2008 22:02 Muž frmol [14]
moji objednavku vyridili do dvou dnu, rostliny zdrave, uvidime za mesic dva jak se jim povede
dostal jsem asi 60 rostlinek 30 druhu, napraskal jsem je vsechny do 240 l, uvidime kterym se povede... silny prezije ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2008 19:48 Muž isamik [180] Re: Petrson
Nejlepe do kremiciteho dna o velikosti 2-4mm.

Neco ke cteni:
www.akvarijni.cz/…
www.horacovoakvarium.cz/…
www.klub.akva.sk/… (prvnich cisla ale i ty ostatni stoji za to)
rybicky.net/rady/zalozeni-akvaria
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2008 19:41 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Petrson
kytky neni důvod hnojit,sou ''nadopovaný'' ze skleniků:-) a určitě bez košičků a vaty :-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2008 19:38 Petrson
Chci si objednat celý komplet od AD.
Ale mám ještě pár asi "hloupých" dotazů při osazování do mého prvného aqua.
Je lepší sázet v dodaném květináči (koši), nebo ho odstarnit, a to i včetně vaty?
Musí být při zakládání aqua pod šterkem na dně hnojivo, nebo něco jiného?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 18:18 irča Re: Wampi
Stejně mi to byloé líto :-(

Jinak proti nim nic nemám, většinu kytiček mám od nich a dnes jsem si koupila další tři ;-)
žádné experimenty, ale osvěčené rychlerostoucí a nenáročné:))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 18:13 Žena Wampi [54] Re: irča
jde o to, že se prodávají jako vrcholové řízky a tak kořínky nemají , to je normální, u některých co je mají déle odstřihlé a stihnou je pustit , tak je mají. Je to jak kdy.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 18:11 Muž isamik [180] Re: irča
Rotala nemusi mit korinky pri koupi (zajimavy je u ni premena z emerzu na submerz), ona si je vytvori kdyz se ji dari. To same jako sessiliflora, ta se chytne z minima :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 18:06 irča Re: isamik
No tak Rotala wallichii, tu jsem zkusila pak ještě jednou (je moc krásná) a ani jednou neměly řízky jediný kořínek a Limnophyla taky bez kořínku, ale ta se chytla - takový nezmar:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 17:36 Žena 1977 [0]
V mém akvárku jsou rostliny pouze od této firmy a nemůžu si na nic stěžovat. Samozřejmě, že některé po vysazení slupnou rybičky,ale to se s tím musí počítat. Rostlinky krásně rostou, cena velmi přijatelná, já jsem maximálně spokojená. palec palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 12:53 rolandmynar Re: wayn
Díky za uklidnění. Mám všechny od Aqua Daho a samozřejmě nevím, jak byly vypěstovány. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 10:40 Muž wayn [79] Re: rolandmynar
Všem ne, jen těm vypěstovaným mimo vodu. U vypěstovaných pod vodu může taky pár listů odumřít, ale zdaleka to není tak jako u těch mimo vodu. Za 3 měsíce by rostliny už měly obražené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 10:08 rolandmynar Re: sakrbleK
Všem rostlinám? Mě to udělal jen Echinodorus. Mám se těšit u všech na takové děravé odpadlé listy? Sadu rostlin mám vysazenou ve stejný čas asi před třemi měsíci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 10:01 sakrbleK Re: irča
I kdyby přišly Echinodory bez listů a kořenů (blbost) a v košíku by byl jen rhizom,stejně vy se nic nedělo a rostliny by začali stejně růst.Rostlinám emerzně vypěstovaným odomřou jak listy,tak kořeny ve vodě a ve vhodných podmínkách rostlina roste.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 09:16 Muž wayn [79] Re: irča
U některých rostlin to nevadí že nemají kořeny, stejně by po zasázení odumřely a pustily nové. Když je pak zaštipuji taky přece vzniklé řízky nemají kořeny. Více záleží v jakém jsou rostliny stavu a jak byly pěstovány.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 08:49 Muž frmol [14] Re: irča
echinodory, valisnerie, cryptocoryny, anubiasy - super korenovy system, a tu rychlerostouci cabomba, mor atd byly jen rizky s malymi koreny, ale tak to delaji prece vsechny pestirny...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 08:32 rolandmynar Re: isamik
Jestli ty nemyslí to svoje Ceratophallum? coze :-D Já mám s jejich rostlinkama nejlepší zkušenost.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2008 00:06 Muž isamik [180] Re: irča
A co to bylo za rostlinky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2008 23:04 irča
Ahoj, mám zkušenost s jejich rostlinkami pouze prostřednictvím akvaristik, kdy jsem si vybrala překrásné rostlinky :-) No a po vyndání z košíčku se z nich staly jen řízky bez kořenů tone
Vyhozené poníze...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2008 22:12 DandyK Re: frmol
Nechal jsem si je taky v nedeli vecer poslat a v utery ve tri rano jsem pro nej ficel na nadrazi :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2008 19:56 Muž frmol [14] – AQUA DAHO
v nedeli jsem si objednal z Aqua Daho rostliny, komplet pro 200 l aq, vcera to poslali a dnes mi to postacka dodala az do domu, rostliny zdrave + darek, spokojenost. cena asi 1/3 v porovnani s prazskymi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2008 20:10 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Naďa
Dobrý den,

na Slovensko bohužel poštou poslat rostliny nejdou - dodací lhůty jsou pro
přepravu rostlin příliš dlouhé.Na Slovensko je možno rostliny poslat pouze
přepravní službou PPL - cena přepravného se pohybuje kolem 300 CZK + 19%
DPH.Platit budete v SKK při odběru balíku přímo řidiči přepravní
společnosti.
Pro úspěšné dodání balíku je nutné uvést aktivní telefonní číslo, na kterém
budete dostupný po celý de, a dále adresu doručení, na které se během dne
nejvíce zdržujete ( může být i do práce)..... tolko odpoved o zasielani tovaru na Slovensko ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2008 22:00 Žena Naďa [33] Re: kuriertomas
Telefon by se ti asi prodražil, pošli tam dotez e-mailem. Než jsem objednala kytky, několikrát jsem tam poslala v noci e-mail a ráno jsem měla odpověď, po té, co jsem tam nechala telefon, tak mi paní Štolcová několikrát i sama volala. Jsou velice ochotní. Věřím tomu, že pokud by to šlo, tak by vyhověli. Otázkou bude cena poštovného a doba, po kterou budou kytky na cestě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2008 21:48 Muž kuriertomas [13] - Raci, krabi, krevetky
ahoj chem sa opytat,ako je to z dovozom rastliniek od aqua daho na slovensko..nenasiel som na ich stranke nic,napr Rataj mal aj info o tom ako to prebieha,tam neviem..je tu nejaky Slovak ktory ma s objednavkou odtial skusenost? :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 15:25 Sidonius Re: Malapa
Právě přechod na submerzní spůsob je docela náročný, leckteré rostlinky to nepřežijí. Je poznat, že vás víc baví rybky... :-)
Já mám také poněkud raději kytky ze skleníku, než z vody. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 13:26 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: filipsi
Mohu sem hodit fotku listů co má nově vyrostlý amazonicus ze šlahounu(jsou měkké, lehce průsvitné a) a zbytků listů co jsou u mateční rostlinky(tuhé, neprůhledné tmavě zelené)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 13:21 Muž filipsi [1295] Re: Johan
tak amazonicus se asi moc emersně nepěstuje nemyslíš?..
Myslim, ze muj byl pestovany mimo vodu. V prirode roste sice ve vode, ale vzhledem k tuhosti si opravdu myslim, ze v pestirne vyrostl "na sousi". Mozna je potreba vetsi mlzeni a vlhkost....
Je tu nekdo, kdo to muze potvrdit nebo vyvratit? Treba to byl jen muj pocit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 13:10 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: johan
Amazonicusy mám 3 co krásně rostou, pustily šlahouny a jsou z nich už i malé další, ale 2 prostě ztratily listy a odešly během prvního měsíce sad Proč ? To nevím, ale tím že by to pro ně bylo nevhodné o tom pochybuji... když hned vedle se další krásně rozrostl. A proč by tam neměl patřit Echinodorus cordifolius ? Ten se do akvária normálně dává hmm a on "vyčuhuje" nad hladinu :-D

Jinak z tomu nepřežití... nepřežily přepravu a změnu prostředí. O tom, že by to bylo spojeno s pěstovaním nikdo nemluvil :).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 13:06 Muž filipsi [1295] pod x nad
Souhlasim, take se nyni spis klonim k "nadvodnim", zvlast, pokud to neni osobni odber. Druhy, ktere pod vodu patri a jsou v dobre kondici, nemaji problem. Na rozdil od podvodnich, zpracovanych postou na castecny spenat ...
Driv jsem to take videl velice kriticky, zpracovan sugestivnim clankem p. Pelikana (mezi radky, a v diskuzi se tam potom najde, ze "nadvodni" ani on nezavrhuje). Ale cim vic clovek cte, a cim vic toho vidi .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 13:05 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: georged
tak amazonicus se asi moc emersně nepěstuje nemyslíš?.. proč dáváš do akva cordifoliuse?.. to máš paludárko?=)a když to nepřežil amazonicus, nemyslíš, že tvoje akva pro něj není vhodné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 13:02 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Malapa
Mne to nepřežil 2x Echinodorus amazonicus a 1x Echinodorus cordifolius jinak se všechny ostatní chytly a krásně rostou. Což je dle mého názoru úspěch X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.12.2007 12:59 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Malapa
jo, ale většinou to nepřežijí ty, které tam nemají co dělat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 12:58 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: Petr1
Právě přechod na submerzní spůsob je docela náročný, leckteré rostlinky to nepřežijí. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 12:57 Petr1 Re: Malapa
Kytky nejsou tak křehké, takže snadněji přežijí transport, žádné řasy, snižuje se riziko parazitů a šneků ...

Chvíli rostou, po týdnu vyhodí nové listy a stonky a je to. Za měsíc máš krásné rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 12:55 Muž georged [44] - ŽivorodkyRe: Malapa
Pěstované jsou nad vodou(kdyby je pěstovali pod vodou, tak budou stát 3x tolik :-O ). Ale po 2 měsících už mají všechny submerzní listy :-D

V Hornbachu jsem teĎ viděl submerzně pěstované rostliny, ale ceny se pohybovaly kolem 150Kč/kus, zatímco u DAHO jsem za emerzně pěstované stejně velké platil okolo 30 kč/kus...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 12:54 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: tau
Naštěstí nad vodou? rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2007 12:33 Muž tau [14] Re: Malapa
vsechny z daha jsou nastesti pestovany nad vodou. stejne tak v jakekoliv jine pestirne. ja jsem ted na navstivil pana horanka a nechal jsem tam 1500... ceny sly nahoru

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 33642x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4279-aqua-daho?od=401