Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2010 21:59 GHOST1970 – Hypancistrus aquarium e~shop
Ahoj vsem,chci se zeptat,jakou mate zkusenost s timto e~shopem?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2010 14:25 ajne Re: krucyp
Já to chápu. Jenže z vlastní zkušenosti je hledání nejnižší ceny jen o trable...takže jen prověřené obchodníky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2010 13:59 krucyp Re: ajne
ajne napsal: Prostě tak to bývá - renomované obchody = dražší, ale člověk má mnohem větší jistotu, že v případě problémů se má kam obrátit a že bude z druhé strany co největší snaha o nápravu. Nemusí to platit vždy, ale po několika zkušenostech s levnějšími obchody...radši připlácím a kupuju v řádných krámech či e-shopech. Vyplatí se to.
Mozna uz to tu zaznelo, ale priblizim vam jak to je. Novej eshop, aby mel nejakou sanci prorazit, musi snizit ceny na nebo pod uroven konkurence. Diky cenam ma vic objednavek -> vetsi odber u dodavatelu -> slevy za vyssi odber. Jenze kdyz neco prestane "fungovat", odnese to jen a jen zakaznik, kterej slepe jde za nejnizi cenou. Dalsi faktor je dodaci lhuta - maly eshopy nez nasbiraji dodatatecnej pocet objednavek aby dodavatel dojel, tak to chvilku trva. Vseobecne dobra rada je nakupovat u proverenych eshopu, ktere jsou na trhu jiz par let, maji vse zmaknute a idealne maji kamennou prodejnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2010 10:41 ajne
Prostě tak to bývá - renomované obchody = dražší, ale člověk má mnohem větší jistotu, že v případě problémů se má kam obrátit a že bude z druhé strany co největší snaha o nápravu. Nemusí to platit vždy, ale po několika zkušenostech s levnějšími obchody...radši připlácím a kupuju v řádných krámech či e-shopech. Vyplatí se to.

Tehdy jsem kupoval telefon SE k700i v kamenném krámku v Hradci, byl tam levný. Vypadal dobře, prodavač ochotný, předvedl, zaplatili jsme a šli. Po roce kiks, telefon přestal jít. Tak jsem jel do Hradce, krámek jsem už nenašel. Tak jsem to poslal do SE servisu. Po týdnu zpráva - oprava telefonu cca 2000,- Kč. Volal jsem tam, co to má znamenat, že je telefon v záruce. Prý výrobní číslo v záručáku se neshoduje s IMEI v telefonu. To číslo ale přepisoval před náma na pultě...když mi chtěla pomoci, ať řeknu IČO z papírů, že se na toho prodejce podívá...prý nikdy nebylo a není registrováno. Takže záruka v pytli a oprava telefonu nakonec 1400,-. IMEI schválně psal špatně, to ale nikoho z nás nenapadlo kontrolovat...paráda. Takže teď už jen telefony od oficiálních partnerů či přímo obchodů dané značky. Jsou dražší, ale tohle už nikdy nechci zažít.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 18:38 rendys Re: havex77
Taky jsem dvakrát nakupoval přes e-shop a velká spokojenost. rychlé vyřízení i dodání. Mohu jen doporučit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 15:25 Muž Kacoo [10] - CichlidyRe: havex77
Taky sem byl spokojenej :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 15:19 Pablo2 Re: havex77
Objednával jsem přes internet několik věcí z tohoto obchodu a jsem spokojen s cenou i termínem dodání. Jsem spokojen i s ochotou vyměnit vadný vnější filtr Tetratec za jinou značku (Fluval + doplatek) , což bylo provedeno obratem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 14:43 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: petram
teď jsem na to koukal a je to bohužel v nymburku - od prahy to tak daleko není, ale jen tak bych tam asi nejel...

www.exo-eko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 14:03 Muž Henry69 [23] - CichlidyRe: havex77
muzu doporucit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 14:01 petram Re: havex77
Já také nakupovala u Exo-Eko na netu a byla jsem moc spokojena. Abych pravdu řekla, tak jsem o jejich kameným obchodu neslyšela....kde pak se nachází? V praze? Že bych se zašla nechat inspirovat a něco utratit:-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 13:47 Muž Fáster [9] Re: havex77
Nakupoval jsem přes e-shop a bez výhrad, maximální spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 13:30 king Re: havex77
Nakupoval jsem přes e-shop . Maximální spokojenost. Předpokládám že kamenný bude na tom stejně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 12:43 R Muž romant [27987] Re: havex77
Objednával jsem přes e-shop a pak vyzvedával přímo v kamenný prodejně. Všechno O.K.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 12:40 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: havex77
objednával jsem přes e-shop a maximální spokojenost... jediné co mě trochu vadilo, bylo to, že ani při objednávce nad dva, tři tisíce není doprava zdarma, ale jinak ok...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2010 10:53 havex77 – Exo-Eko.cz
Máte někdo zkušenosti s tímhle obchodem?Myslím tím kamennou prodejnu.Dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2010 20:13 fugo – aquarientechnik
Ahoj, nemáte někdo náhodou zkušenost s objednávkou u tohoto německého eshopu? www.aquarientechnik-gralla.de
Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2009 23:48 Muž Horác [3942] – Re: Patris
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2009 23:39 Muž Patris [1] – AQUA-DAHO
Zdravím Vás ! Poradtě, jaké máte zkušenosti s aqua-daho , kde tam najdu ceny rostlinek, stačí jenom vyplnit ten obědnávací list a oni se ozvou pro jistotu.. a za jak dlouho to příde, hl, kytky zdravé a pěkné? Měl bych zájem obědnat kytky.. tady v okolí moc druhů na výber neni.. tak díky kdo to četl a odpoví :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 15:46 Toony
nezda se vam ten pisek{barva prirodni] moc svetlej?mam obavy, ze kdyz dam do akva, tak bude dno moc svetle a to se asi nebude libit neonkam apod, co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 15:34 Toony – re: Lucianetta
ja si ho chci objednat taky.nejsem teda primo z Brna, ale pracuju v Brne.jak to chces provist?Brno mam z domu stejne jako Ladnou.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 15:27 Žena Lucianetta [43] – objednávka Brno-Vyškov
taky o tomhle písku uvažuju a rozhodla jsem se jej objednat. Chci se zeptat, jestli někdo z Vyškova a okolí nebo třeba i Brna nepřemýšlí o objednání taky? Mohli bychom to vzít najednou X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 15:01 Muž PentueR [256]
Musím potvrdit, že písek z flexiobkladů je opravdu velice gut. Vypadá perfektně, jemný akorát na rostliny, nesedá - je pořád krásně sypký při odkalování a nejeví známky odbarvení nebo pouštění nějakých hnusů do vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 14:35 Žena darka [520] – Re: Polyfenes
Přesně ten černý mám,je to krása. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 13:04 Polyfenes – Re: darka
Skvělý objev, ten černý vypadá moc moc pěkně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 12:48 Žena darka [520] – křemičitý písek
Všem, kteří shánějí substrát na dno svého akva mohu jako velice spokojený zákazník doporučit firmu www.flexiobklady.cz/… . Jsou skvělí a rychlost dodání byla úžasná. Vřele doporučuji,kvalita na 1 s hvězdičkou(nejsem akcionářem firmy ani rodinným příslušníkem smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2009 16:55 praclovicek – Re: langosh
Když je účet u stejné banky, je tam platba ještě ten den, takže jsem to zaplatil ráno, v poledne se ozvali že platba přišla a dali to na poštu, a dnes to přišlo, ale mohu se mýlit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2009 15:56 langosh
praclovicek napsal: můžu doporučit eshop akvarista.cz, objednal jsem přes net 2.1.2009, zaplatil s trochou obavy převodem včera 5.1.2009, a dneska přišlo poštou 6.1.2009
Vzhledem k tomu, že se zboží posílá až po přijetí platby na účet mi to nepřijde moc pravděpodobné, ale mohu se mýlit...
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2009 15:30 pavel21 – Re: praclovicek
tak to je dobrá rychlost, chválim X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2009 12:19 praclovicek – akvarista.cz
Nazdar,
můžu doporučit eshop akvarista.cz, objednal jsem přes net 2.1.2009 ,
zaplatil s trochou obavy převodem včera 5.1.2009 ,
a dneska přišlo poštou 6.1.2009

nemohl jsme nikde sehnat eSHa EXIT a 2000 a tak tohle byla nejrychlejší a nejpohodlnější cesta, doporučuju

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2009 21:40 Muž ghostik [81] – Re: delete
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2009 21:33 Muž delete [0] – e-shop
ahoj pls doporučte nějaké e-shopy nějaké levné a kvalitní s čím máte dobrou zkušenost(kde mají velký sortiment)jinak dík X-) váš delete palec palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2008 11:55 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2008 11:23 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: FoRgY
biotop.sk
víc ti jich určitě poradí tady > www.akva.sk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2008 19:45 Muž FoRgY [42] - Cichlidy
Nevie niekto nejaku ale slovensku ?? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2008 15:23 jirkaa – Re: vero
díky ale buď neumím hledat nebo tam artemku nemaj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2008 09:24 _.:95301:._ – Re: jirkaa
zkuste navštívit akvahumble.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2008 22:52 jirkaa – artémie
nemá někdo zkušenost s artémií phoenix kterou za slušnou cenu nabízí fa epets a také jak dlouho trvá doručení zboží u této firmy?předem díky za informaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2008 21:28 klára – Re: Marianesca
Pokud Vám firma zboží odeslala, tak samozřejmě za něj zaplatila přepravci. A pokud Vám přepravce zboží nedodal, pak jste si měla stěžovat tam. Je jasné, že firma, která odesílá zboží nemůže doplácet na "šlendryján" někoho jiného (určitě mají doklad o odeslání). Pokud se Vám postup nezdál, mohla jste se obrátit na soud. Další věcí je, zda jste si vůbec zásilku vyzvedla. I pak má zásilková firma ze zákona právo požadovat po Vás poštovné. A reklamaci na poště musí podat příjemce zásilky a ne odesílatel. potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 20:38 Muž Barney [61] – xOB a filipsi :-)
Díky chlapi,
xOB - A tak to je supr zpráva hop, no taky uvažuji, že si od nich nechám udělat i skříň pod akva, ale nevím, nejspíš ne. :)
filipsi - Ano, něco takového jsem tam přečetl, budu důrazný, díky za radu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 20:23 Čiži
já nakupuji u www.aqua-daho.cz a spokojenost taky celkem dobrá, ale malá komunikace. ale jinak o.k. jsou i nějaké dárky, nebo možná náhrada zboží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 17:53 Muž deathfoe [58]
Já nakupoval na akva-exo.cz a shop.miga.cz a obě zasilky byli vyřízeny během pár dnů a přišli v pořádku, nemůžu si na nic stěžovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 11:09 jony
spokojenost i s www.zoo-hobby.cz kde jsem objednával veškerý hardware, splnili co slíbili,dobrá komunikace, vše ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 10:48 Muž filipsi [1295] – Re: Barney
Co se tyce kvality zkusenost perfektni, dodani to bylo horsi, pokud ti jde o dodrzeni terminu, je treba to zcela zrejme dat najevo uz na zacatku. Jak vozi ta akvarka "kdyz maji cestu", muze se stat, ze cestu mit nebudou mnohem delsi dobu nez je zpocatku specifikovana.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 09:06 Muž xOB [83] - Cichlidy – Re: Barney
Mam od nich devitistovku vcetne krytu a skrinky a nemuzu si stezovat. palec
Takze doporucuji. Az si budu porizovat dalsi, tak se na ne urcite obratim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 07:50 Žena Marianesca [3] – Re: Pavel
Chyba byl na straně dopravce ale přece jako solidní firma nemůžou trvrdit že sem zboží odmítla převzít a pak mi ani nevrátili všechny peníze poštovný si nechali..už si od nich nikdy nic neobjednám...už jen to že mi ženská jeden den napise že to bude na poště reklamovat a druhej den napíše že jí to neuznali je blbost..mám poštovní školu a vím jak se reklamace vyřizujou a nikdy to není 2. den a navic kdybych to jeden den neprevzala zustane to ulozeny na poste..bylo tam vic spatnejch aspektu a zaver uz nikdy od nich nic nechci,byla to totalni nekomunikace a az by se dalo rict i arogance v emailech co posilali..dost me zklamali..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2008 00:10 Muž Sprachys [48]
nedoporucuji levnaakvaristika.cz... zadna domluva prodejce/kupujici... dodaci lhutu DO 10 dnu dodrzuji tak ze vam to prijde fakt az 10. den... a to sem jeste psal e-mail... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 19:53 Muž Barney [61] – ZEKIA
Máte někdo zkušenosti s firmou ZEKIA ? www.zekia.cz Chtěl bych si u nich nechat udělat na míru akvárium a kryt. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2008 19:47 Pavel – Re: Marianesca
Pokud se k Vám zboží nedostalo, tak o asi byla vina přepravce a ne eshopu, pokud Vám v shopu doložili, že bylo zboží odesláno. Já jsem v www.exo-eko.cz spokojen a doporučuji. Občas si i vymyslím výrobek, o kterém jsem jen slyšel a nemají jej v nabídce a vždy mi jej sehnali. Naposledy jsem tu koupil www.exo-eko.cz/… a přišel mi druhý den po jeho objednání.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 22:03 móňa – dobrý obchod
mám skvělé zkušenosti s jkanimals.cz sice omezení především na značku atman, ale dobrý kontakt s klienty, akvárko mi dokonce dovezli osobně a zdarma - pokud je klient na jejich rozvozové trase, dodají to osobně, to bylo milé překvapení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 21:37 Muž ghostik [81] – Re: Povalec
OK ja ti to verim. Ja psal svoji zkusenost.
Jinak zde pro info z me skusenosti:
Datum objednavky 27-12-2007
Veskere objednane zbozi na webu hlaseno skladem
Po objednani a urgenci po 3 tydnech dodali pulku zbozi
Hned jedna vec raklamovana jelikoz byla nefunkci po 5 minutach ( mlhovac do teraria ) ale za to obchod nemuze je to vada vyrobce ale opet cekam dalsi tydny na zbozi z reklamace a doted nema cast objednavky coz je nekolik druhu pisku do teraria.
Nekde v unoru jsem se ptal jestli mi ho jeste v mem zivote dodaj ( v te dobe hlasen na webu ze je skladem ) odpovezeno ze ho nemaj a nema ho ani vyrobce !
To mi tedy nepripada jako OK
Ale jak rikam je to moje zkusenost Vase muze byt jina.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [9] 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=401