Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 20:13 Muž navik [908] - Sumci – Re: PentueR
stejně dobrá zkušenost s profizoo - již několikrát objednávka vyřízena obratem, stejně jako info o stavu vyřizování. Mohu s klidem doporučit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 16:29 Muž Povalec [7] - Cichlidy – Re: ghostik
ja si v miga vyzvedaval osobne, a bez potizi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 15:34 sokar
Mám dobrou zkušenost s www.AKVA-TERA.CZ
Bral sem tam 2x Fluval FX5 a osvětlovací tělesa 3x.Rychle vyřízeno.Bez problémů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 15:33 Muž ghostik [81] – Re: Povalec
Ja mnel s miga zkusenost ze nikdy nedoslo vse najednou a nektere veci vubec :o(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 15:21 Muž Povalec [7] - Cichlidy – osvedcene
Me se osvedcila na veci miga.cz a na kytky pestirna-jaromer.webgarden.cz komunikace i rychlost v poradku, co slibili, to splnili. Zadny neprijemny prekvapeni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 13:36 Muž PentueR [256]
www.profizoo.cz Drobná objednávka za pár set a milá slečna mi volala už dvakrát. Poprvé o možném zpoždění dodání jedné položky, podruhé (po dvou týdnech) o tom, že dodávka je již kompletní - jestli ji stále chci. A ještě mi chvíli po rozhovoru přišla sms o předání zboží na expedici.

Po zkušenostech s jinými shopy (např. akvaristika.eu - excelentní příklad nereakce, nezájmu a nekomunikace) mě to skoro rozbrečelo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 12:18 Vééna – Akvaristiky
Já přidávám mojeakvarium.cz ... nakupoval jsem u nich už dvakrát, výběr pro mě dostačující, rychlé doručení, bez problémů... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 22:19 Muž Yirka [9126] – Re: Lorsson
Připojuji se, akvarista.cz, dobrá komunikace, rychle a bezproblémově provedený obchod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 20:40 Žena Dinamit [68]
www.allpet.cz je taky dobrej obchod. Spolu s kamarádkou jsme si tam objednávali nějaký zboží pro ryby, křečky a hada, všechno bylo v pořádku. Vyzvedly jsme si to přímo u nich v e-shop prodejně, příjemná pani..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 20:34 Lorsson – Re: kalahare
Pridavam se , akvarista.cz bezproblemova a rychla transakce.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 19:54 Muž kalahare [11]
Taky chválim www.akvarista.cz, no problema. A taky s Akva-tera.cz. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 19:46 Muž Diego [72]
Já taky chválím akvarista.cz a akvatech.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 18:45 Muž keyrumek [2]
taktez mam dobrou zkusenost s akvarista.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 15:50 Muž DonJuanKarlos [30] – Re: weru
Já mám dobré zkušenosti s www.akva-exo.cz (dokonce o stavu vyřízení informují smskami)
a akvarista.cz palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 14:08 Muž Yirka [9126] – Re: weru
V tvém případě bych tedy postupoval tak, že bych si vybral obchod podle ceny nejdražší položky a přitom přiobjednal i ty levnější - i když jsou tam třeba větší rozdíly. Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 12:37 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: Marianesca
Mam podobny zkusenosti, koupil sem si u nich filtr a prisel mi nekopletni, chybela tam vrtulka, tak sem tam volal a zvednul to majital firmy pan Hampl, byl hodne neprijemnej a vlastne me obvinil ze lzu, ze filtr musi bejt urcite kopletni, no tak sem jim pak psal meila kuli reklamaci a nebyli schopny odpovedet, takze v exo-eko us rozhodne nic, sou to zlodeji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 12:13 Muž krysikmouse [11]
já jsem kapupoval v profizoo.cz a bez problémů ještě firemní propiska k tomu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 11:49 Žena Marianesca [3]
Souhlasim s předešlými názory ale rozhodně nedoporučuji.www.exo-eko.cz zaplatila sem zbozi a vubec se ke me nedostalo a pak sem se s tou firmou hodne dlouho hadala aby mi vratili zpět peníze..hold musis hledat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 11:43 Žena Somali [98] – Re: weru
Záleží na tom, co hledáš, kolik do toho chceš investovat... Pokud čekáš nějaký univerzální tip, tak se ho asi nedočkáš, jak psal Jiřin - všude je něco, někde výhodnější, někde míň, ale zase je tam jiná věc výhodnější... Musíš hledat podle toho, co odpovídá Tvým možnostem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 11:39 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: weru
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 11:36 weru – Re: Jiřin
to jo ale nechci platit tolik poštovných potrebuju fakt nejakej bezva tip!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 11:30 Jiřin – Re: weru
No tak to je ruzné, já osobně jich projdu vždycky víc a z každého si vybru něco, protože všude dobré něco jiného ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 11:21 weru – nejlepší e-shop pro akvaristické potřeby
ahoj všichni chci se zeptat z jakeho internetoveho obchodu nejvice objednavate a v jakem e-shopu vite ze maji nejvice potreb pro akvaristiku???? predem diky :-) :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2007 23:09 Muž wayn [79] – Re: ToGi84
Kdybys chtěl nakouknout jak to chodí, tak tady je článek přímo od něj: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2007 23:02 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: ToGi84
on je nemá:-)''pracuje'' pro nákou výkupnu a ta má možnosti importů atd:-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2007 22:56 Muž ToGi84 [2]
Me by třeba zajímalo, jak tady nekdo zminoval radek-ryby.wz.cz jak je možne mít k dispozici tolik stovek ryb najednou pro zakazniky coze coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2007 18:42 werča
Já nakupuji jen v Mize, mám to blízko a není to drahé. Akorát přes net už odmítám. Terárium přišlo po dvou měsících místo po třech týdnech a potom už jsem to nezkoušela. Ale majitel příjemnej a ty pipinky co mu tam prodávaly už tam nejsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2007 13:50 Muž Paul Ramon [17] – Re: Vaclav
Slušný obchod možná(nevím nic jsem tam neobjednával), ale s neslušným panem jednatelem... :-|

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2007 20:26 Muž wayn [79]
Už jsem něco párkrát na internetu koupil, no nikde se to neobešlo bez menších zádrhelů, ale celkově můžu doporučit:
1x ryby: www.radek-ryby.wz.cz/…
2x rostliny a krmivo: www.aqua-daho.cz/…
2x technika a krmivo: www.akvarista.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 12:19 langosh – to Tortojs
Tak to je klasika... www.akvarko.cz/…
Roman X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 11:32 Tortojs
Podle mě miga je o trochu levnější to je pravda. ale nejsem s ní spokojená...5.6. jsem si obejdnala zboží a stále ještě nemám nic doma...nikdo se neozval, nedal vědět, že by něco nebylo a na netu mají všechno uvedeno skladem nebo do několika málod dnů....a hle máme 26. a nic! s migou po této objednávce končím... tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2007 23:50 RedDevil
Tak me osobne miga az tak extreme levnejsi neprijde.
A myslim,ze se pri nakupu mensich druhu rybek po nekolika kusech vubec nevyplati.
Jedine az na vylozene drahych a malo beznych druzich mozna ano.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 17:43 Muž matlala [798] - Rostliny
já jsem kupoval krevetky cherry a jsou zdravý-byli zabalený v těch supr sáčkách co vyměňují plyny-ale nevim kde je ten chlap sehnal??? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2007 12:54 zoo – miga
halo, halo, taxe hlasim, dneska dorazily krevetky z migy, jsou ok. po telefonu jsem se zeptala, jeslti je maj, na netu je objednala a uz jsou v akva. takze prvni zkusenost a doporucuju.
zu ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2007 00:38 zoo – to sid
taxem na to koukla hned, hmm, zkusim tam zitra zavolat, telefon udajne funguje kazdy den do 22 hodin a doufam, ze se nejak dohodnem.

to all:
no ale pokud ma nekdo doma ´pruhovany´ krevetky a chtel by je poslat...koupim.

no, tak zatim dobrou.
zoo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2007 00:33 zoo – diky
diky Side,
rano to prostuduju.
zu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 23:42 Sidonius – To zoo
Právě se na toto téma vedla diskuse na Akvarista.cz :-)
www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 23:23 Terezka
Kdo je z Východních Čech,může si zajet do Dříteče/PU/,mají tam nádherný a velikánský výběr,poradí a hned si je vezete.Mám dojem,že posílají i na dobírku.Pro nakupující mají otevřeno jen v pátek od 8hod-do 15hod.Je zde obrovský výběr terčovců,kdo se jimi zabývá-nádhera. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 22:30 zoo – to tau
dekuju, zkusim to ano
a jaxis je nechal poslat?
zoo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 22:01 Muž tau [14] – 2zoo
z migy ber, miga je super:) mam od nich hrbohlavce a jsou naprosto vpohode
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 21:05 zoo – ??
tak co, mate nekdo zkusenosti??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 12:55 zoo – opr.
zviratek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2007 12:54 zoo – MIGA
mate nekdo zkusenosti se zasilanim zivych zviratech e-obchody??
chci si obejdnat nejake krevetky od migy.

diky za reakce.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2006 14:59 Muž [] – HK
ja vetsinu potreb nakupuju v hradeckym hornbachu... dokazali mi tam hodne poradit... rybicky teda odtamtud mam jen 4 tetry cerny a 5 pancernicku zelenejch a 2 mrenky nadherny vsechny sou v poho az na ty mrenky... dostali krupicku ale uz sem je vylecil ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2006 14:50 teekey – hornbach
Dneska se du mrknout do Hornbachu v Brne na Herspicke, prej tam maji taky nejakou akva sekci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 16:57 volfik – e-shop
ja kupuju na miga.cz a zatim vse bez problemu.Akorat ze si to vyzvedavam na prodejne :) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2006 18:56 Muž [] – .
Například Miga.cz prodává živé ryby,ale zaplatíš 180kč za dopravu vlakem. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2006 18:38 Muž [] – chovatel.eu, zive rybky - kde?
zatim jsem nakupoval jenom u chovatel.eu a prvni objednavka prisla domu polovicni s dodatkem na fakture, ze se omlouvaji, ale zbale zbozi neni skladem. Tak u druhe objednavky jsem dopsal do poznamky, ze chci byt informovany o pripadnem nedostatku zbozi, jinak to neodeberu - nejlepsi je fakt, ze vsechno co maji na webu maji skladem :-D Uvidime jak dopadne druha objednavka (prijde v patek). Oni nektere eshopy zasilaji i ryby? :O To bych hned zkusil, nemam moc moznosti nektere druhy ryb v me lokalite koupit a jezdit pro rybky treba 100km se mi zda trochu drahe :/ Muzete dat odkaz na nejaky obchod, kde prodavaji ZIVE rybicky a zkusenosti? diky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2006 12:09 Kryštof – e-shop
A máte třeba někdo zkušenosti s e-shopem Aquatera?Mě zas příde,že ceny sou ve všech e-shopech podstatně nižší než v akvaristikách(hlavně co se týče těch ryb a ostatních živočichů),ale asi se to zas vykompenzuje cenou za dovoz..?Ale stejně mi to příde trochu jako kdybych kupoval "zajíce v pytli"..Tak se podělte o vaše zkušenosti!Neřikejte mi,že Maxim je jedinej,kterej takhle nakupuje ;-)
For Maxim:díky za reakci!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2006 21:58 Maxim – good
Kupoval jsem z Migy 6 akar hnědých a dva hrotočelce ostnoploutvé. Rybky dorazily v pořádku a dodnes jsou úplně v pohodě. potlesk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [10] 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=451