Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 21:36 Maq Re: Cyklohentán
Články na jejich stránkách nepokládám za poctivý, marketingem nezatížený zdroj vědomostí.
Ale je to evidentně dobře vedený obchod, nakupoval jsem tam vícekrát a nemám žádné stížnosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 18:14 Muž Cyklohentán [257] - nízkoúdržbové akvária s veľa rastlinami a hejnovými rybamiRe: afc1886
Ďakujem za názor
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.02.2018 18:12 R Muž afc1886 [14681] Re: Cyklohentán
Akvaristice určitě rozumí více než dobře, ale tady jsou to hlavně prodejci a tak také vypadají jejich stránky. Nakupuji u nich dost často a klidně je doporučím ostatním.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 18:06 Muž Cyklohentán [257] - nízkoúdržbové akvária s veľa rastlinami a hejnovými rybami – Rostlinna-akvaria.cz
Ahoj, čo si myslíte o tomto e-shope a celkovo stránkach uvedených vyššie? Mne prídu celkom dôveryhodné, ceny a sortiment tiež dobrý. Samozrejme, nejaký ten marketing tam bude, ale myslím si že luhári to nie sú. Už som od nich kupoval in- vitro rastliny a hnojivá, spokojnosť. Ale niekde som čítal že to ani nie sú akvaristi... Ďakujem všetkým za názor :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2017 16:07 Muž 1965 [35] – Tady už nekoupím nic .
Psal jsem dotaz prodejci kdy obdržím zboží ? Obratem email : odešleme ještě dnes , nobo zítra . Ani zítra se nekoná , žádná komunikace .
akvaristika-365.cz/…
Tak po dvou dnech se prodejce ozval s omluvou s tím ,že pošle navíc dárek .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2017 19:32 Žena Karnal [196] – aquarium.cz
Zdravím, nakupoval někdo v poslední době ryby nebo krmení na akvarium.cz? Je to ok? Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 21:16 SatanekD
Hoši tak dík za uklidnění
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 19:15 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci
Já měl to samé. Poprvé jsem čekal asi 3 týdny, ale na email s urgencí zareagoval hned. Podruhé jsem objednával v předstihu a to poslal obratem. Obojí placeno předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2016 18:29 laKatos Re: FrantisekP
souhlas super klucina jen ta komunikace (telefon ma vyrizeny bezem pulminuty.... omluvit se, rict duvod, kdy to tak muze dojit a poprat pekny den.....nic vic neni potreba)... az na nej nekdo poda ztiznost za nedodrzeni kupni smlouvy bude mit pruser....
obchodni podminky bod 6.6. Zboží je odesláno do 9 pracovních dnů, není-li prodávajícím řečeno jinak u objednávek, které mají všechno zboží, které je dostupné - „skladem“

....pak bude deti krmit rohlikem.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 18:21 Muž FrantisekP [54] Re: laKatos
Já se s někým bavil a říkal to stejný. Ono by stačilo mít v potvrzení objednávky napsáno: "omlouváme se, máme toho moc, vyřízení objednávky bude trvat 2-3 týdny" a nikdo by to asi neřešil.
Poprvé jsem z té (ne)komunikace byl nervózní, napodruhé jsem to už vůbec neřešil a objednával s předstihem :)

Jinak vše precizně zabaleno, naváženo a každýmu doporučuju (s dovětkem, chvíli to trvá) :-D

To Stanek: mě zboží přišlo minulej pátek, takže buď bez obav. Na mejly neodpovídá, ale stav objednávky se po přihlášení mění (např. z čeká na platku, čeká na zabalení)... ;)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 18:12 laKatos Re: romant
mi nerikej ze nemuze vzit telefon. rict sry mam toho fest do mesice objednavka dojde. nez nechat zakaznika v obavach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 17:58 R Muž romant [27987]
Hlavní zaměstnání, dvě malý děti, nepamatuji se že by zůstal někomu něco dlužnej. Pravda je to trochu svéráz, ale co si kdo u něj objedná, má jistotu, že dotazí(teď neřeším termíny) přesně v tom složení, jak bylo objednáno. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 17:46 Muž dudak [1885]
bral jsem už několikrát, platil jsem předem, jednou to přišlo obratem, jindy jsem na to musel upozornit, ale pak taky v poho, dodací lhůty někdy trochu váznou, ale to se dá čekat, není to klasický eshop.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 17:12 laKatos Re: Jarry
taky jsem bral na dobirku a doslo vse po mesici OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 17:10 Muž Jarry [1437] Re: SatanekD
Objednaval jsem asi 2 mesice zpatky, dodani trvalo docela dlouho (mozna 3 tydny), pak to prislo mam dojem bez jakehokoliv upozorneni, ale vsechno v poradku. Pro jistotu jsem to tedy bral na dobirku, takze jsem byl klidnej :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 17:09 laKatos Re: SatanekD
ja nez se mu dovolal tak to taky chvilku trvalo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 16:58 SatanekD Re: laKatos
Me to poklada rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 16:57 laKatos Re: SatanekD
jo pan (MRP) je tak trosku zbrkly, ani neda vedet kdyz mas cekat. zazil jsem to osobne.. zavolej mu .. pak se to pohne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2016 16:54 SatanekD – Akvarijni-hnojivo.cz
Ahoj, nevite nekdo co se deje s timto eshopem? (www.akvarijni-hnojivo.cz) Na netu jsem nasel, ze si spousta lidi u nich objednavala pmdd a nebo navadeli nato si u nich objednat, ze tam taky berou, ale ja si tam objednal 2tydny zpet a rovnou zaplatil prevodem a uz na dva maily a dnes i volani nikdo nereaguje a neodpovida. Nevite neco blizsiho?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.10.2016 15:13 Muž LiborSprysl [9015] Re: threat
Dovolím si pochybovat... :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2016 15:09 threat – megaexotic
Nevíte náhodou někdo,zda se tenhle e-shop polepšil?Díval jsem se po nějakých rybách a mají hodně zajímavé ceny,což někdy (většinou) budí podezření.
Taky tam není žádný pořádný kontakt a když jsem napsal už dvě zprávy přes kontaktní formulář,tak nikdo neodpovídá-no možná jsem si už odpověděl sám :-),ale snad se najde někdo s pozitivní zkušeností.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2016 11:56 Muž LiborSprysl [9015] Re: Faire42
Opatrnosti není nikdy dost... ;-) :-P ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2016 09:10 Muž Faire42 [37] - Z donucení miníčka – zooholding.eu
Zdravím,
rád bych se zeptal, zda má někdo zkušenost s tímto obchodem, především dostupností a kvalitou jimi inzerovaných ryb?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2016 10:26 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: Marcel G
Děkuji za detektivní práci, prošla jsem recenze na oba e-shopy a ani jeden mě moc nepřesvědčil, takže se na to asi raději vykašlu, přeci jenom to není zrovna levná sranda. Asi mi nezbyde nic jiného než objednat z rostlinna-akvaria.cz tak jsem jsem chtěla původně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.09.2016 06:36 Marcel G Re: Kata3101
Kata3101 napsala: Ahoj má někdo zkušenosti s e-shopem AKVARISTKA-365.CZ?
Zkušenosti s tímto obchodem sice nemám, ale z veřejně dostupných zdrojů jsem k tomu zjistil následující informace:

Info z registru domén a živnostenského rejstříku:
prirodni-akvaria.cz = Lukáš Doubek (Kozmice), majitel domény: Martin Barot
akvaristika-365.cz = Martin Barot (Roštění), majitel domény: Martin Barot

Internetové stránky obou e-shopů jsou registrované na Martina Barota. Vypadá to ale, že M.Barot provozuje pouze e-shop akvaristika-365.cz, zatímco e-shop prirodni-akvaria.cz provozuje jeho kolega L.Doubek. Původně měli oba e-shop prirodni-akvaria.cz, takže předpokládám, že se časem "trhli" a každý si teď jede na vlastní triko. Myslím si, že oba e-shopy budou asi (+-) stejně spolehlivé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2016 13:07 Žena Kata3101 [0] - Amerika – AKVARISTIKA-365.CZ
Ahoj má někdo zkušenosti s e-shopem AKVARISTKA-365.CZ? Zjistila jsem, že mají ADA Aqua Soil Amazonia 9l o nějakých 80,- levnější než na stránce Rostlinna-akvaria a navíc mají k tomu dopravu zdarma přes společnost GEIS. Také se mi u nich líbí CO2 set s nočním vypínáním. Jen jsem u nich nikdy neobjednala. Jak je to s rychlostí dodání, reklamacemi atd..? Objednal z vás už někdo? Předem díky za reakce ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2016 12:22 Muž ovce [2] - bezudrzbove prirodni akvarium – rostlinna-akvaria.cz
Přidávám zkušenost s e-shopem rostlinna-akvaria.cz :
Rostliny berou od aqua-daho (proto je nejspíš posílají až v úterý, ne v pondělí), takže kvalita. Mají slušný sortiment příslušenství. Sháněl jsem k rostlinkám jednu konkrétní věc, kterou u Rataje ani v aqua-daho neměli, takže to byla rozumná alternativa, abych nemusel platit 2x poštovný. Spokojenost.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2016 23:54 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: paspap
objednávala jsem u nich 20.12., platba předem, zboží mi bylo doručeno za 2 dny k maximální spokojenosti ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2016 23:18 paspap Re: NHKG
Tak to jsem koukal, že mají v podmínkách, že odešlou i nekompl. objednávku a pak doručí i ostatní. Hlavně,že to funguje díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2016 18:56 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: paspap
Jop. Bral sem od nich 2x, vždy sem platil předem.

Poprvé nějaké testy za cca 500Kč. Zboží přišlo třetí den od objednání. Až se mi platba vrátila na účet, tak jsem zjistil, že jsem omylem poslal peníze na špatný účet a poslal jim je znovu.

Podruhé jsem objednával před týdnem. Teď už si počkali, až jim peníze dorazí na účet. smich A pak mi poslali objednávku. Jak jsem ji rozbalil, tak 1 položka chyběla a filtrační vatu mi dali od jiného výrobce. Napsal jsem jim a do hodiny mi volali a vyjasnili jsme si to. Položku neposlali, protože není skladem, ale pošlou později až bude dostupná. Jejich jediná chyba byla, že mě o tom ani emailem ani zprávou v balíku neinformovali.

Takže za mě doporučuju. Hlavně externí filtry JBL mají za luxusní ceny. Akorát pokud kupuješ ten externí filtr, doobjednej si nějaký filtrační materiál, JBL tam cpe samý molitan a minimum něčeho lepšího.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2016 18:49 paspap – Net obchod Aqua
Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem: www.aqua-obchod.cz
Na netu slušné ceny ale málo recenzí. Díky Petr

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2016 22:14 Muž RXC90 [12] – poormanovo AKVARIJNI-HNOJIVO.cz
takze telefon nikdo stale nezveda, na email napsany pred 4 dnema taky zadna odpoved ne ale nastesti dnes prisel email od PPL ze prevzaly zasilku, hura kulicky uz jsou na ceste potlesk docela divnej obchod, coze komunikace zadna, aspon ze posilaji objednavky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2016 08:42 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: RXC90
kolikrát to trvá i 14 dní než to pošle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2016 22:57 Deepinpeat Re: NHKG
Já jsem tam objednával nějaké chemikálie nedávno a dorazilo to bez problémů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2016 22:50 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: RXC90
Bral sem v červnu. Reakce na maily do druhého dne, potvrzení objednávky už nevím přesně, ale určitě ten samý den a akorát pak cca 14 dní trvalo, než to poslali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2016 22:42 Muž RXC90 [12] – poormanovo AKVARIJNI-HNOJIVO.cz
Zdravim, nevite nahodou nekdo jestli tenhle obchod (poormanovo AKVARIJNI-HNOJIVO.cz) nema ted dovolenou? objednal jsem pred dvema dny Osmocote kulicky, a doted jsem nedostal zadne info ohledne objednavky, ani mail s potvrzenim objednavky, vse bylo skladem. Dnes jsem zkousel tam volat, celý den meli vypnuty telefon :-( tak ted nevim co mam delat hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2016 14:43 Muž MarekS [16] - Rostliny – Re: Densi
Objednával jsem u nich v začátkem prosince JBL e1501+náplně a přišel mi do tří dnů zcela bez problémů a kvalitně zabaleno.

Ale snad rada bude k něčemu takhle po 2 měsících

:)

Za mně 1+ palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2015 15:48 Muž ondralomnice [81] Re: Densi
filtr sem tam sice nekupoval, ale veškeré jiné nákupy( hnojiva atd) proběhly OK mohu doporučit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2015 14:38 Muž Densi [40] - Amerika
Ahoj, máte někdo zkušenost s koupí vnějšího filtru JBL od firmy AQUA-OBCHOD ??? (viz adresa www.aqua-obchod.cz).
Mají v nabídce filtry se značným cenovým rozdílem oproti ostatním prodejcům....

Za zkušenosti předem děkuji....chci si pořídit e1500.... ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2015 20:08 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: NHKG
taky čekám již přes týden ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2015 19:45 Kulisek Re: NHKG
Mě to také dneska přišlo, jen jsem počítal že mi to přijde do 2-3 dnů, jako z jiných e-shopů. Příště s tím budu počítat a objednávat vše předčasně.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2015 17:50 Muž NHKG [3900] - Hadohlavciakvarijni-hnojivo.cz
Tak dorazilo 11.6.. Cca 2 týdny po objednání, to není zas taková hrůza.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 14:52 Marcel G
Já objednávám hnojivo buď u firmy fichema.cz nebo akvarijni-hnojivo.cz . V obou případech objednané zboží posílají nejpozději druhý pracovní den od objednávky (v případě platby na účet, druhý den po připsání platby).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 14:26 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Kulisek
Já objendnávám z pmdd-hnojivo.cz a taky je to otázkou cca 2 týdnů. Naštěstí mam rostliny, které jedou i samy bez hnojení, takže menší pauza mě nevytrhne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 12:47 Kulisek Re: Kaira
To je sice hezký, že ti to po 2 týdnech přišlo, ale já už ho celkem dost nutně potřebuji. Asi mi nic jiného nezbyde, než objednávku zrušit a objednat někde jinde tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 12:42 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Kulisek
Objednávala jsem odtud hnojivo asi před 2 měsíci. Trvalo to asi 2 týdny, ale přišlo to bez problémů (a bez varování ;-) ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 11:51 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Kulisek
27.5. jsem tam objednal, tentýž den měli peníze ode mě na účtu. 4.6. jsem se ptal kdy to dorazí, odpověď obratem že do pátku. Ziltra bude další pátek, tak snad mysleli ten. tone
Šve mě to, bo s takovou nebude co hnojit. Rostliny chcípnou dřív, než mi pošou hnojivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 11:01 Kulisek – akvarijni-hnojivo.cz
Jaké máte zkušenosti s tímto e-shopem? já jsem u nich objednával před více jak týdnem hnojiva a do dnes nic nepřišlo tone. Na email mi nikdo neodpověděl a po telefonu mi před 3 dny řekli, že na to mají týden. Dneska je stav objednávky "čeká na zabalení"....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 19:25 Muž ondralomnice [81] Re: ZdendulinCZ
nebál bych se toho v jednom balíku něco chybělo a po upozornění okamžitě poslal slušné jednání.Může někdy být delší dodací lhůta ale vždy vše přišlo a né jen hnojiva ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 19:06 ZdendulinCZ
U hnojiv bych se taky nebál, na nich se málokdy něco pokazí:-D Spíš mám obavy jak by eshop přistupoval k reklamacím.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=101