Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 07:38 Beda81 – Dopravci
No ja teda nevim.
Ve FY v OL prebiram baliky od ruznych spolecnosti uz cca 6 let.
Zadnej balik nikdy nemel zadnou ujmu. Ano obcas se stalo, ze prislo neco o nejaky den pozdeji, ale to jsme dostali echo hned od prodejce, ze se zdrzel s predanim prepravci.

A to knam jezdi posta, PPL, DPD, toptrans, DHL a dalsi.
Za sebe muzu akorat jedno "negativum" k toptrans. Jsou to proste "ridici kamionu". Vetsinou jezdi v civilu a ten smrad z cigaret. Ale baliky dovezli v pporadku, i ty nad 100Kg.

Pro sebe nechavam baliky posilat postou nebo PPL.
Ohledne akva vic pouzivam postu. NIkdy zadnej problem.

Tak nevim jestli ja a muj zamestnavatel nejsme ohledne prepravcu "deti stesteny" :-)
Vlastne i ma manzelka. Ted pro naseho prcka postou v OL na Janskeho si necahva posilat a posila dale a take zadny problem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 00:47 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: rostlinnakvaria
"Okamžítě putují na poštu adresáta"? Myslím, že to jde stejně na třídící linky a druhá věc je poškození zásliky Českou poštou. Říkám to proto, že letos jsem reklamoval už dva balíky kvůli poškození. Česká pošta se po 14 dnech vyjádřila, že oni nic, oni svatí. Co mi potom platné, že balík mám po odeslání z e-shopu druhý den doma, když pak dva týdny reklamuju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.05.2013 23:11 rostlinnakvaria
Největší časové prodlevy vznikají na přepážkách České pošty a poté zásilky chodí pozdě. Na rozdíl od menších eshopů máme díky velkému počtu odeslaných balíků smlouvu s Českou poštou. Ta si vyplněné a označené balíky vyzvedne u nás na skladě, odkud okamžitě putují na poštu adresáta a neleží tak den nebo dva na podací poště. Další věc je, že každé takové firmě je přidělen obchodní zástupce, který dostává provize z prodeje, takže pokud je něco v nepořádku, tak okamžitě problém urguje a na pracovníky České pošty si "došlápne". Samozřejmě se nemůžeme zaručit za všechny, ale ze statistik, které máme k dispozici, balíky na druhý den opravdu chodí.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 22:48 Muž Jiri_99 [425] Re: invalida
Tak to by mě taky zajímalo.. Tohle u nás absolutně nehrozí..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2013 22:32 S Muž invalida [3881]
S dodací dobou České pošty bychom si s Vámi dovolili nesouhlasit. V 99% případů Česká pošta doručí naše zásilky do druhého dne..... hm a který roční období to tak funguje? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 22:29 Muž Jiri_99 [425]
Na vesnici možná pohoda, ale tady v Olomouci, v části kde bydlím je to děs a naprostá hrůza. To nepřeháním. Bydlel jsem tady i v jiné, okrajové části města, kde jsem spadal pod poštu do vedlejší dědinky /která i snad patří pod město jako jeho část??/ a nebyl jediný problém. Teď, co bydlím blíž centru, naprostá katastrofa.. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 20:55 Muž fido16 [631] Re: romant
Já tady ve Zlíně s nima problém mám a to velký. Tady je to strašná verbeš. Řikám třeba jinde je to lepší ale tady ve Zlíně je to děs.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.05.2013 20:43 rostlinnakvaria
Dobrý den,
chtěl bych zde krátce reagovat na předešlé příspěvky. Za prvé bych chtěl napsat, že kvalita balení se opravdu zlepšila. Na konci minulého a na začátku letošního roku jsme měli menší problém s balením CO2 tlakových láhví, které se hůře balí. Na problém jsme se zaměřili a myslíme, že i zdárně vyřešili. To potvrzují i naše čísla. Poškozené balíky tvoří cca 0.15%. To znamená, že z několika stovek odeslaných objednávek můžeme spočítat na prstech jedné ruky poškozené balíky. Nehledě na uznání reklamace ze strany dopravce bez prodlení odesíláme na adresu zákazníka novou zásilku. To samé v případě reklamací. Většinou řešíme reklamace tak, že okamžitě zašleme náhradu za vadný kus a teprve poté si necháme na naši adresu poškozený výrobek zaslat. Vše máme v dostatečném množství skladem a tak můžeme reklamace řešit v řádech dnů. Žádné 30 denní lhůty, kdy by byli lidé bez světel a trpěly by rostliny.
Chtěl bych se také zeptat uživatele Burika, kde se vyskytl problém v komunikaci, abychom jej mohli napravit. Na maily se snažíme odpovídat nejpozději do 3-4 hodin a to i o víkendech. Momentálně zřizujeme novou zákaznickou linku, pro ještě rychlejší komunikaci.
S dodací dobou České pošty bychom si s Vámi dovolili nesouhlasit. V 99% případů Česká pošta doručí naše zásilky do druhého dne + je zákazník ještě kontaktován sms a emailem o dnu doručení. Od změny dopravce z DPD na Českou poštu se nám snížil počet stížností.

S pozdravem
Vít Hellebrand
zákaznická podpora E-SHOP Rostlinna-akvaria.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.05.2013 19:43 R Muž romant [27987] Re: fido16
Jak kde, nemám s nima absolutně žádnej problém. Vesnice má i spousty výhod, holky pošťandy si Tě najdou ať jsi kde chceš, doručení v sobotu, řádná mimořádka. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 19:27 Muž fido16 [631] Re: Kytka
Přes českou poštu nic! Jsoun to zloději už 5 den mi chodí balík do ruky a vždy mi napíšou z technických důvodů nebylo zásilku možné doručit. Je to banda ha....!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 12:03 Žena Kytka [2146] Re: Burik
Ano, jediná možnost je Česká pošta, ach jo. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 11:46 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Kytka
jestli chceš tu rampu,jak jsi mi psala,tak zase tak křehká není..asi bych to risknul.

ale koukám,že už neposílají PPL,DPD

Když jsem to kupoval,tak mi to přivezl kurýr,teď už tu volbu nevidím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 11:40 Žena Kytka [2146] Re: Burik
Aha, chtěla jsem si tam objednat světla na akva, ale je to pár tisíc a křehké, tak se trochu bojím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 11:34 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Kytka
já tam kupoval co2 set..způsob balení a komunikace otřesná,ale vše přišlo v pořádku a včas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2013 11:11 Muž dimmur [283] Re: Kytka
objednaval sem od nich pmdd a vse v pohode, rychle odeslani atd.....jakmile jim prisly penize na ucet, ihned odeslali. Za me mohu jen doporucit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 11:06 Žena Kytka [2146]
Mátě nějaké zkušenosti s tímto e-shopem www.rostlinna-akvaria.cz ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 10:13 Žena Kytka [2146] Re: acik
acik napsal: velice špatné zkušenosti tone
Asi by to chtělo ty tvoje špatné zkušenosti rozepsat, takhle je to jen jak plácnutí do vody a o ničem.

Ragdas napsal: Já za sebe tento shop www.rybicky-rybky.cz mohu doporučit. palec Vše bylo rychlé...
Taky mám s nimi jen velice dobré zkušenosti.
Objednala jsem si lampičky na miniakva, v okamžiku objednávky nebyly nikde v republice skladem. Za pár dní mi majitel volal, že je vyzvedávají u dodavatele a druhý den si pro ně mohu přijet k nim. Nakonec jsem si je vyzvedla ještě ten večer během jejich cesty, protože projížděli kousek od mého bydliště.
Při rozhovoru jsem se zmínila, že budu časem potřebovat další, protože jsem zjistila, že příští naskladnění bude asi za měsíc, jelikož dodavatel nestíhal plnit objednávky obchodníků. Jednoho dne dorazil e-mail, že byla naskladněna nová dodávka, jestli mám stále zájem. A to jsem si prosím ani neposlala objednávku, bylo to jen na základě rozhovoru při prvním vyzvednutí. Takže dokonalý servis potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 13:07 Muž acik [416] Re: Ragdas
Ragdas napsal: Já za sebe tento shop www.rybicky-rybky.cz mohu doporučit. palec Vše bylo rychlé...
velice špatné zkušenosti tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 13:05 Muž Ragdas [4] – rybicky-rybky.cz
Já za sebe tento shop www.rybicky-rybky.cz mohu doporučit. palec Vše bylo rychlé...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 10:56 Muž CDB [4] Re: rak
To jsem samozřejmě pochopil, ale jelikož jsem doposavad za ten měsíc vyřídil cca 10 objednávek čekal by jste asi marně. Proto jsem si dovolil něco odpovědět. Začátky jsou opravdu těžké.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 10:49 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: CDB
Nic ve zlém,jen jsem chtěl nějaké reference od lidí co od Vás nakoupily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 10:29 Muž CDB [4] Re: rak
Dobrý den,

e-shop moc lidi znát asi nebude, teprv jsem ho rozjel. Každopádně jsem zapálený akvarista, který měl nápad, že si udělá e-shop potom co jsem několik let jezdil prodávat na aquaburzy po celé Moravě. Jsem rád, že lidem mohu nabídnout skvělé zboží značek, které na trhu doposavad moc nebyli jako Ocena Nutrition, Arcadia, Hikari...a sám jim na 100% věřím a používám. Prioritou pro mě je spokojený zákazník a proto se snažím o maximální vstřícnost a myslím, že díky tomu už jsem si pár stálých zákazníku zajistil. Na e-shopu www.habeo.cz najdete tedy člověka, který rád ochotně poradí + kvalitní zboží prověřených výrobců. Jelikož toto dělám jen jako vedlejší pracovní poměr a víceméně hobby, trvá mi trochu déle dát do kupy vše na stránkách a nastavit ceny podle konkurence, ale usilovně na tom pracuji každý den až do noci. Pokud by měl kdokoliv jakýkoliv dotaz rád jej zodpovím.

Jakub Peršín
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 07:43 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Dotaz
Máte někdo zkušenosti z tímto eshopem: www.habeo.cz?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2013 07:12 Muž ondra [168] - Živorodky
Musím se připojit se stejnou zkušeností. U nás (také vesnička středisková...) jen nejlepší zkušenosti. Děvčata mně najdou všude a balík doručí bez problémů. Narozdíl od některých spedičních společností, které jezdí pravidelně kolem poledne, takže nejblbější čas.
Je to asi přesný opak velkých měst.
Jinak kdo zná ceník české pošty tak může docela ušetřit. Takový doporučený dopis za cca 35 kč je úžasný způsob dopravy drobností.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:01 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kofejn
Na malém městě máme také dobrou poštu. Ale v Olomouci hrůza. V jedné části sem neměl sebemenší problém, ale v druhé mě nedošla ještě ani jedna zásilka (resp. ani lístek)... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 22:32 Muž fido16 [631] Re: ViktorX
Normální jev i tady u nás právě proto přes poštu posílám věci minimálně radši ppl toptrans dpd tímto nechci dělat reklamu ale pošta by se nad sebou měla zamyslet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 22:27 Muž ViktorX [474] Re: ludvik
Jak jsem to četl, zvednul se mi tlak... přesně, hajzlíci pošlou SMS, že se nepodařilo doručit, i když jsem doma. Fajn, druhý den tam aspoň 20x volám, abych domluvil další dodání, ale schválně neberou telefon. Tak tam radši zajdu a u okénka se ptám, proč že nezvedají telefon. Když odcházím, ještě slyším jak si hajzlíci přikyvují, že kdo by zvedal telefon, když už tak mají práce... Koho to zajímá, že jsem sí místo doporučeného zaplatil "Balík Do ruky", který to má v ceně. A další den mně šmejdi dorazili prvním lístečkem "dnes se nepodařilo doručit..."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   28.03.2013 22:12 Muž kofejn [963] Re: fido16
Jak řikám, u nás je to v pohodě. Balíky rozváží, nemají předtisknuté lístky o nezastižení adresáta. Ale jsme malá obec - vesnička středisková (pro znalce díla Járy da Cimmermana: Naše staré hodiny, bijí čtyry hodiny :) ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 22:05 Muž fido16 [631] Re: ludvik
Dobrý článek myslím si že hodně pravdivý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.03.2013 21:56 Muž ludvik [1082] Re: fido16
Zjevně nejenom Zlín je špatný: www.marigold.cz/…
fido16 napsal: No já tady ve Zlíně celkem špatné ...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 21:38 Muž fido16 [631] Re: kofejn
No já tady ve Zlíně celkem špatné už se mi stalo že mi nepřišel lístek od balíku do schránky nebo se stalo že bezdůvodně zásilku vrátily odesílately jako nevyzvednutou. A nebo hodily lístek do jiné schránky než měli takže od jisté doby poštu moc nemusím a beru to spíše jako nouzovku. Preferuji spediční firmy z důvodu jistoty dodání do druhého dne až domů a za uplně stejné peníze jak samotná pošta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 21:26 Muž kofejn [963] Re: fido16
V náší vesničce střediskové mám s poštou ty nejlepší zkušenosti palec .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 19:14 Muž acik [416] Re: ViktorX
přesně to jsem chtěl,nabídlnul jsem jim,že poštovné předem zaplatim,ale bylo to asi málo... :)

ViktorX napsal: Stačilo by zaplatit poštovné předem, ale souhlasím, je to šílený, co se toho vrací zpět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.03.2013 19:09 Muž fido16 [631]
Nj někteří lidi jsou opravdu vylízaní tak když to nechci tak to neobjednávám. Já osobně preferuji vždy spediční firmu druhý den mám zboží doma. Takže paráda. S poštou nemám dobré zkušenosti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 19:06 Muž ViktorX [474] Re: Dada39
Stačilo by zaplatit poštovné předem, ale souhlasím, je to šílený, co se toho vrací zpět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 18:21 Muž Burik [727] - AquascapingRe: acik
já s nimi mám naopak zkušenosti dobré..kupoval jsem tam několik věcí a vždy v pořádku..ale vyzvedával jsem vždy osobně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 18:19 Muž acik [416]
to je riziko podnikání - a přemlouvat ať pošlu aspoň půlku mi nepříjde profesionální
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   28.03.2013 18:05 Dada39 Re: acik
Já se ani nedivím, dělám na pošte u balíků a když vidím co se eshopům vrací balíků, které jsou na dobírku a lidé je nevyzvedávájí. Ja s tím plně souhlasím
co udělali. Nejsou hloupý. hop hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 17:04 Muž fido16 [631] Re: acik
Já mám rád akva-tera.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 17:03 Muž acik [416] Re: fido16
přišel o kšeft :)

ale doporučuji e-shop www.zoohit.cz objednal jsem filtr Eheim + filtrační náplně,když to vše přišlo,tak ve filtračních náplní chyběl filtrační molitan a fleesová filtrační vložka, jinak vše bylo kompletní,tak jsem napsal reklamaci a zaslal fotky.Dnes mi dorazila nová zásilka s dalšíma filtračníma hmotama a omlouvou,ty původní filtrační hmoty zpět nechtějí.
fido16 napsal: Nj asi někdo kdo to dělá doma jen tak pro zábavu. Co kdyby sis to rozmyslel a filtr si pak nevzal tak by mu tam ležel :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 16:52 Muž fido16 [631] Re: acik
Nj asi někdo kdo to dělá doma jen tak pro zábavu. Co kdyby sis to rozmyslel a filtr si pak nevzal tak by mu tam ležel :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 16:36 Muž acik [416]
nedoporučuji e-shop www.rybicky-rybky.cz

když jsem chtěl objednat filtr,tak chtěli peníze předem,což se mi u takového shopu nezamlouvalo,tak jsem je poprosil o zaslání na dobírku,bohužel to nešlo,pak přišel návrh od eshopu abych zaslal na jejich účet aspoň polovičku z ceny a zbytek na dobírku... :)
grunda napsal: co to bylo za e-shop?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 22:16 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Kaplan007
Tak ho prubni jako první ne a poreferuj.Má do písmene okopírovanou nabídku Petra Aqua jen místo 300% přirážky ma cca 80-200% Vč. DPH tak se to prodražuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2013 21:00 Muž Kaplan007 [51] – Aqua-terra.cz
Máte někdo zkušenosti s tímto e-shopem? Narazil jsem na něj dnes poprvé. Zaujal mě především obrovský výběr za příznivé ceny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 23:15 - Re: mamlasos
Tak tak.Ako obyčajný akvarista mám račej dobierku.V prípade,že si v balíčku nenájdete to čo ste hľadali máte možnosť pozastaviť platbu.Ak niečo zaplatíte prevodom,peniaze má predávjúci hneď a vy sa len zdĺhavo budete domáhať vrátenia peňazí.Je pravda,že podobne nedôverčivo môže reagovať i predávajúci.Preto odporúčam platiť dopredu len v overenom eshope a predávajúceho. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 20:18 mamlasos
No jasně v dnešní době něco platit předem kdy na českého (pod)obchodníka pak nemáte žádné páky. To určitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 19:31 Muž Chem [837] Re: ViktorX
ViktorX napsal: Není to to samé. Ty si můžeš a měl by sis před objednáním zboží o prodejci informace zjisit, má je zveřejněné i po různých rejstřících, zkušenosti zákazníků po webu, v ideálním případě 100% hodnocení na Heuréce. O tobě nebo o mně ví 99,9% obchodníků houby ;-).

Reakci na Yirkuv prispevek bych lepe nevyjadril - myslim si presne to same a castecne jsem to v prispevcich nize popsal.

S tou uhradou postovneho dopredu je to zajimavy napad, jenze hodne lidi, kteri kupuji na dobirku to dela z toho duvodu, ze nema internetbanking a jina reseni jsou pro ne komplikovanejsi, nez kliknout na eshopu na variantu "dobirka". Ale samozrejme je to jisty kompromis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.03.2013 18:37 Muž ViktorX [474] Re: Yirka
Není to to samé. Ty si můžeš a měl by sis před objednáním zboží o prodejci informace zjisit, má je zveřejněné i po různých rejstřících, zkušenosti zákazníků po webu, v ideálním případě 100% hodnocení na Heuréce. O tobě nebo o mně ví 99,9% obchodníků houby ;-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 17:26 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: acik
co to bylo za e-shop?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2013 16:40 Muž acik [416]
Tak pánové co říkáte na to,shop chce po mě aspoň půlku ceny z filtru předem,zbytek pošle na dobírku,tak jsem jim nabídnul,že zaplatím maximálně poštovné,prý ne,tak jsem jim řek,že nakoupim u konkurence,ukončil jsem debatu s tímto shopem.rozzureny smich edit: jo a když pošlu peníze předem uhradí za mě poštovné oni,to bych jim zas křivdil :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=201