Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 11:17 Muž ondralomnice [81] Re: ZdendulinCZ
nakupuju tam dost často teda hnojiva od Easy Life nikdy nebyl problém spokojenost ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 10:45 Muž Maaara [95] Re: ZdendulinCZ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 23:50 ZdendulinCZ – www.aqua-obchod.cz
Ahoj, má někdo nějaké aktuální zkušenosti s tímto e-shopem? www.aqua-obchod.cz Hlavně by mě zajímalo, jak se obchod staví k reklamacím atd. Zaujal mě tam vnější filtr, který je o 500Kč levnější než u konkurence, ale mám obavy.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2014 22:36 Muž Pepyyczek [17] – Prosba
Zdravím a prosím o pomoc.Znáte někdo tento e-shop,jestli ano tak jaké s ním máte zkušenosti : www.akvar.eshop-zdarma.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2014 11:27 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: jamro
Je to medzi zastávka China-Európa ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2014 13:00 Muž jamro27 [40] - krevetky
mate niekto skusenosti s www.co2supermarket.co.uk

chcel by som objednat www.co2supermarket.co.uk/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2014 22:29 Muž jiri609 [91] Re: Legioix
díky, použil jsem.... i když ty vyskakovací reklamy mne s.... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2014 11:39 Muž Legioix [574] Re: jiri609
Vše co hledáš mají zde: www.akva-tera.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2014 23:16 Muž jiri609 [91]
nevím, zda tahle stránka bude fungovat....
rozhoupal jsem se a chci koupit nový filtr do setu, tj. čerpací hlavu a kostku biomolitanu,
a druhá investice difuzér pro co2... a světe div se, nemůžu najít e-shop, který by měl v nabídce oboje :-( , nebo se pletu, někdo poradí?? ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.05.2014 06:08 Muž LiborSprysl [9015] Re: MarekP
MarekP napsal: Obě dopravní společnosti jsou v pohodě.
Jestli to nebude tím, že PPL je součástí DHL smich :-P hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2014 22:24 Muž Amras [34] Re: MarekP
Já vím. S PPLkem má i pozitivní zkušenosti, ale když jsem dal ,,DOPRAVA A PLATBA" tak tam je napsáno jenom křehké zásilky a u DHLka i akvárka, terárka atd.. Tak mě to zmátlo a radši jsem se zeptal. Díky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.04.2014 22:16 Muž MarekP [812] - MalawiRe: Amras
Obě dopravní společnosti jsou v pohodě. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2014 22:09 Muž Amras [34] – Akva-tera
Hledal jsem a našel :) . A našel jsem 53 litrové akva (23860-diversa-akvarium-rovne-50x30x35cm.html) a k tomu vnější filtr Resun HF 2002(www.akva-tera.cz/…).
Nevíte někdo jestli dopravu PPL nebo DHL ? Do České pošty radši nejdu :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2014 19:04 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Amras
Objednala jsem si tam akvárko 100x40x40, bylo to před Vánoci, nejdřív jsem tam volala, paní mě ujistila, že akvária posílají hodně často a reklamace skoro nebývají. Tak jsem to riskla. Poslali to přes TOPTRANS. Všechno proběhlo v pohodě, řidič byl šťastný, že se toho problematického nákladu zbavil a já byla šťastná, že akvárko vypadalo neporušeně, zabalené, obložené polystyreny. Neteče, pohoda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2014 18:56 Muž Amras [34] – Doprava akvárka
Chtěl bych si objednat nové akvárko ( www.vyprodeje24.cz/… nebo www.vyprodeje24.cz/…) a jako dopravu mi to nabízí TopTrans (u obou) nebo Českou poštu ( u 25l)... Neáte někdo zkušenosti s dopravou akvárek pomocí těchto dopravců?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 19:00 amrtin Re: Aforte
Jo,jo,já od něj kupoval pogostemon a samozřejmě přišel v emerzní formě.Ale v perfektním stavu a i komunikace mejlem byla ukázková.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2014 17:55 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: Aforte
Konečně jsem objednal. Pana Růžičku musím jen pochválit. Super komunikace a ochota při objednání věci, kterou ani v e-shopu nemá. Ještě dodám info, jak to přišlo. potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:42 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: MarekP
Díky za recenzi. Přečetl jsem si to a vyvodil jsem z toho tohle:

+
rychlost dodání
kvalita zabalení
množství rostlin
cena rostlin/věcí
přehlednost stránek
komunikace

-
malé prostory při osobním odběru
rostlinky bez názvů

K těm malým prostorům - to je spíše názor jednotlivce. navíc já bych si to nechal poslat. U těch rostlinek mi to nevadí. Rostlinky, jako takové poznám, takže v tom nevidím, žádný problém. :) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:37 Muž Aforte [533] - Rostliny
Děkuji všem. To mě potěšilo. Já s tímto obchodem mám jen jedinou zkušenost a to komunikaci skrz e-mail. Za mě 100%.

Na ten článek se podívám. Ten jsem neviděl a děkuji za odkázání. palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 12:25 Muž erik1982 [23] - rastlinneRe: Aforte
Mam len dobre skusenosti.Objednavky mam uz za sebov cca 10 a stale 100% spokojnost.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 11:31 Muž LiborSprysl [9015] Re: Aforte
Naprosto v pohodě...stačí si tu přečíst v článcích den otevřených dveří...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 11:06 Muž MarekP [812] - MalawiRe: Aforte
Nemám s ním zkušenosti, ale vypadá důvěryhodně. Nějaké mini recenze si můžeš přečíst zde - obchody.heureka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2014 07:17 Muž Aforte [533] - Rostliny
Co říkáte na tento e-shop: www.akvariumruzicka-eshop.cz ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   30.11.2013 21:09 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: jakubknotek
za mě aqua daho, marně vzpomínám, že bych byl kdy nespokojen....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.11.2013 20:23 Muž Aforte [533] - Rostliny
Proč zakládáte nová témata? Co třeba použít jedno E-shopy

Aqua-daho.cz - dobré, levné, dobře zabalené
aquascape.cz in-vitro - kvalita, dražší, pokud ti nevadí utratit více peněz ber tohle
akvarijnirostliny.eu - levné, menší výběr
burzy - nenajdete vše, levné
Rataj.spk.cz - kvalitní, levné až dražší rostliny


Je toho hodně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 20:17 jakubknotek – e-shop na kytky do aqva
Ahoj vsem,jake mate dobre ai spatne zkusenosti s e-shopama na kytky do akvaria,doporucte,diky Kuba

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 07:54 Muž Aforte [533] - Rostliny
Už jsem se na to díval. Rostlinky jsou opravdu nádherné. :) Aqua-Daho znám. Rostlinky jsem už z tama kupoval. Akorát mě zajímalo, jak to mají ostatní prodejci rostlinek. Nejspíš se zase vrátím k Dahu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 23:34 Muž půlpy [2131] Re: Aforte
Jak už se zmínil Libor, fota rostlinek ze Dne otevřených dveří najdeš ve fotoreportáži : "Dny otevřených dveří" a ty rostlinky ve skutečnosti byly ještě hezčí než na fotkách palec
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 20:10 Muž Bankai [22] Re: Aforte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.10.2013 19:58 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Aforte
Daho
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 15:43 Muž LiborSprysl [9015] Re: Aforte
Aforte napsal: Máte někdo zkušenosti s tímto e-shopem a hlavně rostlinkami? V jaké jsou stavu, množství? Jsou zdravé a jak vypadají?
Pavel patřil vždy mezi slušné, ale nikdy jsem od něj nic nekupoval...ale je o něm reportáž ze Dne otevřených dveří v článcích...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 15:40 Muž Aforte [533] - Rostliny – www.akvariumruzicka-eshop.cz/
Máte někdo zkušenosti s tímto e-shopem a hlavně rostlinkami? V jaké jsou stavu, množství? Jsou zdravé a jak vypadají?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:08 Muž Bankai [22] Re: acik
NO a co se tyka dodacich lhut. Tak jsem objednaval u nich, neco co meli a stale maji skladem, v utery ve 12:00 a po dnesnim telefonickem rozhovoru jsem zjistil, ze mi to prijde az pristi pondeli. Jinak ceny nemaji zle. Na druhou stranu postovne dela 159 kc. Takze nakonec lituji, ze jsem neobjednal jinde. Pres vikend jsem mohl viko dostavet. Pro priste holt poucen. petdiscont uz ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:05 Muž acik [416] Re: romant
jj o nich vim :) me slo,jestli to nebude mit někdo na burze :)
romant napsal: Jejich smůla. ;-)
Edit: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:01 R Muž romant [27982] Re: acik
Jejich smůla. ;-)
Edit: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:40 Muž acik [416] – Re: romant
Romane máme ve Znojmě velkou akvaristiku,delaji i shop a myslím,ze ceny nemaji nektery spatny, mozna je někdo bude znat petdiscont.cz ,samozrejme ze Torben vedou a to ve 180ml

poptával jsem ten torben

Já:
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat zda jste schopní sehnat tento rašelinový koncentrát ve větším balení,například 3000ml . Jedná se o tento produkt: Kód výrobku: 6612 , ale máte ho jen ve 180ml .

PetDiscont:
Bohužel ho nemáme, a za 19 let mého podnikání, jste první zákazník co to poptává.

ptal jsem se,jestli teda jsou schopní sehnat požadované množství a to bylo už bez odpověďi,tak jsem zašel přímo na prodejnu a bylo mi řečeno,že větší bohužel opravdu neseženou. :)


S pozdravem Váš PetDiscont.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 12:11 Muž volhpe1 [41] - TetryRe: Bankai
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 12:09 Muž Bankai [22] – petdiscont
Má někdo zkušenost s petdiscont a jejich dobou dodání?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 21:52 Muž Bankai [22] Re: darka
E-shop to bude asi dobry. Jen dodaci lhuty budou ukrutny. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2013 22:38 Žena darka [520] Re: Bankai
Velmi dobré ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2013 22:31 Muž Bankai [22] – http://pmdd.mrp-cz.com/
Nemate nekdo zkusenost s timto e-shopem?
pmdd.mrp-cz.com

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 17:24 Muž Rostislav84 [1] – e-shop info
Zdravim lidi.
Zajimalo by mě jestli někdo nezná tenhle e-shop www.aqua-terra.cz Vubec mi neodpovidaji na e-maily a telefoní kontakt je taky k ničemu.

Tak mě zajimá jestli je někdo zná a nebo to je už zrušeny shop.A je to jen ztrata času.Chtěl jsem unich nakoupit endlerky a asi nic nebude.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.05.2013 16:21 Muž Burik [727] - AquascapingRe: rostlinnakvaria
dobrá,nemám důvod nevěřit..jedině dobře.Jen tak dál a ať se daří ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 14:42 Jarda Re: Kytka
Já plně souhlasím, také jsem s www.rybicky-rybky.cz spokojen. Nakupuji jedině tam
co se týká moře a jsme velice spokojen. Tak nechápu, jak někdo může psát negativ.
Spíš si myslím, že nechtěl přistoupi na obchodní podmínky a tak je akorát špiní. To je tak, když lidi nečtou a pak píší hovadiny.
Za mě 100% spokojenost. potlesk potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 13:14 rostlinnakvaria Re: dimmur
Ano, samozřejmě. Byla to moje chyba, protože za všechny odchozí balíky ze skladu zodpovídám já.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 12:56 Muž dimmur [283] Re: rostlinnakvaria
toto je jen vymluva /brigadnik/, dulezite je, aby vse bylo dobre zabaleno atd....ja jsem s Vami velmi spokojen, rychla komunikace, dodani, baleni... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 12:53 rostlinnakvaria Re: Burik
Na začátku roku a před Vánoci došlo k velkému náporu, takže se u nás střídali brigádníci. Nyní už jsme situaci stabilizovali a zásilky by měly být zabaleny všechny kvalitně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 11:51 Žena Karnal [196] Re: Kytka
Objednávala jsem na rostlinná akvária taky světelnou rampu a hnojiva, vše došlo bez problémů a velmi rychle. Za mě velká spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 11:29 Muž Burik [727] - AquascapingRe: rostlinnakvaria
Jsem velmi rád,že jste zlepšili kvalitu balení,jelikož můj předchozí balík přišel ve značném stádiu "rozkladu" sice to byl co2 set bez lahve,kde se nemá v podstatě co rozbít,ALE..zboží bylo ve velmi tenké krabici a spoje byly zalepeny jen jednou vrstvou izolačky,takže při manipulaci se krabice prohnula a páska samozřejmě odlepila..navíc ten den pršelo a řidič jak chodí ze silnice do auta,tak měl na podlaze vozu mokro,takže balík byl napůl nacucaný a byla tam dokonce díra v rozmočeném kartonu..(za to Vy nemůžete)

ze všech možných eshopů chodí balíky ještě zabalené do folie,která vodu spolehlivě odpudí.Možná byste to měli také zkusit.

Dále mě překvapila faktura..byla tam zmuchlaná,jako kdyby si s ní někdo vytřel zadek..pochopil jsem přehnutou na půl,ale byla opravdu zmuchlaná do kuličky a hozena do krabice..Působilo to na mě dojmem,že to tam balí nějaké malé děcko..Na tak velký eshop je to neprofesionální.

Můj další nákup u Vás mě to odradilo..ale po Vaší reakci ohledně zlepšení kvality balení Vás asi opět vyzkouším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 10:22 Muž Mispulin [67]
Prispeji svou zkusenosti z tohoto tydne s "rostlinnaakvaaria": v nedeli objednan elmag ventil, v utery odpoledne me telefonicky ridic postovniho auta kontaktoval jestli jsem doma. Odpovedel jsem, ze budu tak za pul hodinky a on me oznacil ulici, kde se bude pohybovat. Nasel jsem ho bez problemu a jak jsem videl, tak nekolik dalsich lidi taky. Jo, misto konani: Olomouc - Povel. Za me musim pochvalit jak Rostlinnaakvaria, tak i Ceskou postu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=151