Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2011 15:57 Muž Chem [837] Re: Sid
To je tedy parada, to se v CR nevidi... Pripojuji se ke gratulaci a smekam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2011 09:30 vlk9 Re: Sid
Tak to uz je vyssi liga potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 21:15 Muž Sid [6637] - Rostliny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 21:05 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: vóťa87
Dovolte, abych vám veřejně pogratuloval! palec :-)
www.aquascape.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 18:09 vlk9 Re: vóťa87
tak to je super, budu sledovat, dikec:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 17:59 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: vlk9
Ohledně mechů-zítra budu aktualizovat sklad, takže něco už zas skladem bude, na cestě je taky docela velká várka dalších druhů, ta by měla dorazit za 10-14 dní, ale zatím neslibuji, je to od nového dodavatele a nejsem si jist kvalitou, kterou mi nasliboval... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 17:52 vlk9 Re: vóťa87
zdravim, zrovna si prohlizim vasi nabidku, koukam hlavne na rostlinky a mimo jine na mechy. Dost jich neni skladem, tak se zeptam tu, kdyz tu jste:-) budou v dohledne dobe, ci je to na delsi beh
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 17:22 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: Bára
Pár lidí odtud z fora, kteří u mě už něco pořizovali a sdělí svůj názor, se tu snad najde...Zatím jsem žádnou stížnost neměl, tak doufám, že vládne spokojenost. Snažím se držet aktuální informace ohledně zboží na skladu, zbytek toho běžnějšího je vždy do týdne u zákazníka. Co nemám na webu, jde objednat i přes email, stejně tak i dotazy a rady směřujte vždy tam... :-)

A Libore Vám díky! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 16:57 Muž LiborSprysl [9015] Re: Bára
To ne, ale Adam Votava - a jemu snad stránky patří - je známý hračička, který umí vytvářet podvodní zahrádky netušené krásy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2011 15:51 Žena Bára [2]
máte někdo zkušenosti s www.aquascape.cz ?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2011 14:24 Jakub – Internetove obchody
Zdravím. Ja a kamarát (sme nadšenci machov :)) by sme si chceli z www.akvar.eshop-zdarma.cz objednať machy ktoré niesu na Slovensku dostupné a preto by som sa chcel spýtať či máte niekto s týmto e-shopom skúsenosti? Dik :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2011 10:52 Žena Frissky [5] - AsieAkvarijní rostliny. eu
tak jsem obchod vyzkoušela a s nákupem jsem byla spokojená rostlinky dorazily velmi brzy a v pořádku, až na Blixu japonicu (zřejmě kvůli jemným listům, které se během cesty rozpadly uvidíme jestli obroste...)v každém košíčku byly dvě rostlinky u blixi 4 za 30 - 40 kč se mi to zdá super vzhledem k velkému výběru i vzácnějších rostlin...nevýhoda je poštovné, ale i to se dá obejít když si pro rostlinky přijedete na některou z uvedených burz ve volbě dopravy...=) ještě bych zapoměla eschop je trochu nepřehledný, roztřízení podle abecedy nefunguje a pod písmenky jsou různé rostliny přeházené a opakují se, ale našla jsem tam co jsem hledala =) tak to byla toková malá reklama, ale zaslouží si to =) aspoň dle mého názoru =)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2011 17:22 Žena Frissky [5] - Asie – Akvarijni Rostliny .eu
Ahoj
Máte někdo zkušenosti s tímto e-schopem? Nalezla jsem ho náhodou a zde je o něm pozitivní zmíňka v diskzi o Aqvaburze v Ostravě. Nakupoval jste tam již někdo?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2011 20:14 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Obchod
Prosím nevíte o někom kdo obchoduje v ČR s tímto pánem Mike Lange Heder,je to německý obchod s korýši.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2011 20:04 Bobeš – Re: vitek38
Spíš bych pátral po ostatních akvaristech v okolí leckdo vyhazuje přebytky kytek nebo po drobných chovatelech.Je neuvěřitelné kolik lidí jsem vypátral já ve svém okolí.
Osobně můžu doporučit mnou vyzkoušený obchod(ale nevím jestli vedou i kytky)
www.gigaexotic.eu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   20.02.2011 21:42 Muž Mike [3] – Jezírka-Brno
Fotka k příspěvku Brno a okolí nyní máte možnost nakupovat do svých jezírek,Jezírka-Brno otevírá od 1.4.2011 prodejnu v Brně Sobolova 13 Bohunice. www.jezirka-brno.cz www.jezirka-shop.cz
Tak komentujte!:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2011 09:49 Markasimo
Agroholding pozor, radši ne! POkud teda nemáš náladu na x urgování milostivé paní (na obj. bez urgence vůbec nereagují), aby se tvou objednávkou vůbec zabývala - Kryptokoryny vůbec nemají a ani mít nebudou a poštovné stojí víc než mají psáno na webu. (moje zkušenost z 11/2010)
Výborný je AQUA - DAHO X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2011 21:22 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: vitek38
Než se to na vás sesype, zkuste se podívat sem: www.aqua-daho.cz :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.02.2011 21:21 Muž BikerJames [19] - Cichlidy – Re: vitek38
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 21:13 vitek38 – rostliny ?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo z vás zkušenosti ohledně nějakých akvaristických E-shopů. Jelikož sháním několik rostlinek v mém okolí nedostupných, napadlo mne prohledat svět za monitorem. Bohužel jsem nic zajímavého nenalezl (možná jen neumím hledat). Nejlepšíé by byl nějaký kontakt na nějakou "farmu" od které odebírají rostliny větší akvaristiky, nevítě o nějakém ?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 21:53 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: smidakkuba
No o tomhle jsme slyšel od pana Tichavského, když jsme u něj byli na ryby(nick claro www.hypancistrus.eu ), ryby vykupuje a prodává je hodně nad nákupní cenu, často i více jak 3* tolik.

Ovšem není jediný, kdo to dělá, proto jsou Lka tak drahá, a taky proto, že pomalu rostou a některé se množí v malých počtech, ale to je jiná problematika..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 21:38 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: Taroto
Můj děda si tam kupoval L134 a v poho ale platil to na nadraží když jsme pro ně jeli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 21:17 Taroto – http://www.hypancistrus-aquarium.cz/
Dobrý večer,
rád bych důrazně varoval všechny rybičkáře před obchodem www.hypancistrus-aquarium.cz. Na podzim roku 2010 jsem si objednal ryby v souladu s podmínkami obchodu. Ze strany obchodu bylo vše v naprostém pořádku, až do obdržení platby převodem z účtu. Od té doby žádným způsobem nekomunikuje. Ryby nemám a peníze taky ne! Možná máte i pozitivní zkušenosti, ale platby předem se nevyplácejí.

Mgr. Michal Ryšán

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 12:47 Žena Danila [4489] - Sumci
Z akvarista cz :

Zdravim vas. Pokud by jste chteli resit problemy s timto e-shopem (p.Blasko) obratte se na vyse zmineny e-mail - at se nas sejde co nejvice a mame moznost to resit pravni cestou. Dekuji
email - mailto:ppetruska@tiscali.cz
Ps: eventuelne do prilohy prilozte nejake objednavky apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.02.2011 20:46 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: BikerJames
Já slyšel ,že jo, už jen proto bych s tímto shopem neobchodoval ,že má jen platbu předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 20:43 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: Lipo
Je mi blbý Ti psát, dobře Ti tak těch iformací je moc na všech webech.I jsem psal o tom jak se přejmenovává i ,že asi má zase nový obchod.I vím kde se do nedávna zdržoval atd.málo platné.
V prosincuï měl na tuty přijed do Úval po té co jsme to zveřejnili tak nepřijel ani na schůzi cichlid klubu.Je to šmejd zadluženej.Nezbyde ti nežli se připojit k ostatním a podaž žalobu.Jinak není to tak dlouho co na akvaristovi sliboval ,že vše zaplatí a ty jsi další koho obral.Možná plastika obličeje by mu pomohla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 20:42 Muž BikerJames [19] - Cichlidy
Nevíte někdo jak je to s tím to eshopem? dost mě to zaujalo mají tam super ceny a i pěkný výběr ryb za skvělé ceny ale dost mi to připomíná styl p. Balžka tak nevím. www.levne-aquarium.eu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 20:38 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
V dnešní době neuvěřitelné, že ještě může podnikat. Spory s těmito lidmi bohužel asi nelze řešit klasickou cestou...sám se jí také vždy nedržím a mohu s čistým svědomím prohlásit, že mi nikdo nedluží ani korunu. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2011 20:36 Muž rriki [818] - Cichlidy – Re: zdendarybicka
Nalítl jsi Blaškovi a nalítnul by jsi zase Blaškovi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 20:19 zdendarybicka – Re: stetinka
Já měl také štěstí:-) Nechtěl jsem to platit předem, protože jsem už také naletěl u p. Blaška. Chtěl jsem to zaslat na dobírku a také přestali komunikovat...ještě že tak hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 19:28 Žena stetinka [270]
Tak to jsem měla velké štěstí. Protože o problémech Hypancistrus vím,ale objednávala jsem si u akvarijni-ryby.prodejce.cz a naštěstí chtěla osobní předání současně s platbou. Už se mi nikdy neozvali, takže jsem vyklouzla s čistým štítem ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 19:21 Muž Yirka [9126] – Re: Bob66
Zde to teď taky nemůžu nalézt, byla to asi přifařeno někde bokem, ale zde je odkaz na akvaristu: www.akvarista.cz/…=
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 19:13 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Yirka
Jj byla debata i zde na rybičkách o tomto e-shopu, bohužel ji nemohu najít, pokud by ji někdo našel ať mě dá vědět a já přesunu tyto příspěvky do daného tématu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 19:09 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Yirka
I zde je upozornění,jsou tu vyjmenovány další e-shopy téhož člověka.
www.akvarko.cz/…

Taky mi něco málo dluží, ale už z doby před dvěma lety....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 19:01 Muž Yirka [9126] – Re: Lipo
Máš pravdu, ale to že by o tomto pánovi a jeho obchodech zde nebylo psáno je nepřesné. Tento "obchodník" byl zde i na ostatních akvarijních webech docela důkladně proprán.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.02.2011 18:17 Lipo – Podvodné E-shopy
Zdravim, objednal jsem si rybky na E-shopu : hypancistrus-aquarium.cz , všechno probíhalo bezvadně, komunikace atd., avšak jen do doby než jim byly připsány peníze na účet:( pak se už nikdo neozval a ani nereagoval na hromadu e-mailů:( rozhod jsem se porozhlédnout po netu jak je to se zkušenostmi jiných lidí. Zjistil jsem, že je nás spousta co jsme naletěli. Překvapilo mě, že už před časem byly podány stížnosti na ČOI a obchod stále funguje a pan Radek Blaško i nadále příjmá platby a okrádá další a další nic netušící zákazníky. A aby toho nebylo málo, on to není jediný jeho obchod, má jich více:( Vypadají velice podobně, jsou tam menší rozdíly ať už v barvě či jiných detailech. Např.:http://akvarijni-ryby.prodejce.cz.
Když zkouknete tyto weby, tak podle jejich vzhledu najdete další...
Projížděl jsem zdejší diskuse a nikde tu nebyla o tom ani zmínka, tak jsem chtěl všechny varovat ať nedopadnou stejně!!!!!!!Tak POZOR*** Pěkný den... Lipo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 22:43 rriki – Re: kmara
Vyloučeno to není.Vzhledem ,že mají v obch.podmínkách typicky platba předem,hledal bych raději nějaký prověřený,nebo dojednat nakup na dobírku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2011 22:05 Muž kmara [10] - Cichlidy
Zdravím, má někdo zkušenosti s tímto obchodem ? levne-aquarium.eu

Jenom mi to připadá a nebo je to skutečně to samé jako hypancistrus-aquarium?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 18:39 Muž sollik [257] - Cichlidy – Re: sollik
Tak je to skutečně tak. Součástky na předělávku osvětlení z 2x18W T8 na 2x24W T5 (prozatím vyměním půlku a po čase druhý pár trubic) mě vyšlo na 709,- Kč. Předřadník 386,- Kč, trubice Osram Lumilux HO 24W/830 112,-Kč, ta samá /840 109,-Kč, patice (nevodotěsné)17,-Kč/ks a držáčky trubic 4,- Kč. Cena předělávky na trubice 39W je úplně stejná, trubice jsou za stejnou cenu a předřadník shodný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 22:06 Muž sollik [257] - Cichlidy – Re: Jurasek
Zítra bych měl mít v jednom takovém velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem připravené věci pro předělávku svého osvětlení z T8 na T5. Tj. předřadník, trubice, patice a kovové držáčky trubic. Jsem na to sám zvědavý, např. ty držáčky které prodává tuším Arcadia za 111,- Kč za pár by měly vyjít na 9,-Kč za pár :) Ale nechci předbíhat. Až to budu mít možnost prohlídnout dám vědět ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 21:48 Muž Jurasek [137] – Re: Bob66, aldas, Ivoš, sollik
Díky za reakce, mám o čem přemýšlet a snad něco vymyslím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 17:34 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky – Re: PAVEL311
Ja mám zatial jedinú skúsenosť a to s obchodom www.shopakva.sk. Objednávka bola doručená do 3 dní. Takže hodnotím kladne ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2011 16:01 PAVEL311 – obchod
Chcel by som sa spytat hlavne slovenskych akvaristov,ze aky je ich nazor na slovenske online pbchody (pokrytie,ceny,doprava a atd.) a spokojenost s nimi.
Dakujem za kazdy nazor a reakciu ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2011 13:57 Muž sollik [257] - Cichlidy – Re: Jurasek
Nezkouušel jsi velkoobchody s elektroinstalačním materiálem? Klasické 830/840 mívají skladem, v T5 okolo 75,- Kč Sylvania nebo 90,-Kč Osram, nebo není problém objednat ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 22:31 Muž Ivoš [1061] - Cichlidy – Re: Jurasek
V Baumaxu jsou o něco levnější než v OBI. Jestli sháníš jen 1-2 trubice, nekupoval bych to přes e-shop, co ušetříš na nákupce, vrazíš do dopravy, pokud náhodou nemá e-shop výdejní místo někde poblíž.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 22:17 Muž Jurasek [137] – Re: Ivoš
V Obi brigádničím, takže díval. Nabídka je tam skvělá, cena je ponekud vyssi, bral bych to az jako krizovou nouzovku. Baumax taky neni cenove nic extra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 22:01 Muž Ivoš [1061] - Cichlidy – Re: Jurasek
A díval ses po Baumaxech, Bauhausech, OBI a Hornbachu. Já jsem během týdne prošmejdil všechny tyhle obchody a nabídka zářivek 8XX je v nich slušná. Pravda, sháněl jsem T8, T5 mě nazajímaly ale předpokládám, že by je měli mít také.
Bauhaus+ OBI jsou zaměřené na Osram, Baumax na Philips, Hornach už nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 19:23 aldas – Re: Jurasek
U e-light jsem objednával, jedna zářivka nesvítila ale ani jsem ji nereklamoval kvůli poštovnému.
teď si raději zajdu do elektry, a oni mi jí objednají přesně podle značky a typu.
Ono, když so to spočítá, tak to vyjde na stejno né li levněji v prodejně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 14:16 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Jurasek
Kupoval jsem na Osram shopu 3ks zářivek (každou jinou) bez problémů ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2011 13:43 Muž Jurasek [137]
Brali jste někdo věci v obchodě e-light.cz nebo osram-shop.cz? Nikde jsem to tam nenašel, ale nemají třeba u zářivek nebo podobného zboží nějaký minimální odběr? Např. jedna zářivka je za 50 korun, ale musím jich vzít 10, coč je nejmenší prodejní balení? A jaké máte zkušenosti s poštou nebo kurýrem u takovýchto křehkých a dlouhých věcí? Moc k tomu důvěru nemám.
Případně nevíte někdo, kde "ulovit" zářivky T5 13W 8xx v okolí Kroměříže a Přerova? Většinou se mi pokouší nacpat obyčejné s Ra kolem 60, těma svítím teď z nouze, ale není to moc přesvědčivé...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=301