Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

E-shop

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
E-shop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 17:05 Muž KMatteo [36] Re: vaclav
Já se s náhradami setkal letos poprvé, e-shop, jak jsem zjistil, byl pouze zprostředkovatel od Rataje. Přišel jsem na to po rozbalení, rostlinky nebyly ani značené. Reklamoval jsem to, a protože jsem je v e-shopu vyzvedával osobně, dohodli jsme se, že je vrátím, až si pojedu pro nové. Z Rataje opět poslali náhradu a já mezitím zasadil ty došlé. U akvariumruzicka.cz jsem minule místo rotala walichii dostal stolístek při osobním odběru (!), čehož si všimla až z fotky tramtra :-D , ale jinak zkušenost dobra. Spokojen jsem byl vždy u prirodni-akvaria.cz, rychlé dodání, kvalitní rostlinky, rychle se chytly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 00:13 R Muž Guppy [2277] - Rostliny, paví očka, malé cichlidyRe: vlka
Některé věci tam nevypadají zle, ale zarazilo mně třeba u stonkovek - množství 3 ks? :-O
Co jsem dosud vyzkoušel, bylo vždy u stonkovek množství v rozmezí 6 až 10, někde i více stonků. Hodně záleží na druhu, levných bývá víc.
Když shrnu svoje zkušenosti:
p. Skácel - naprostá spokojenost, vřele doporučuji www.akvarijnirostliny.eu
p. Růžička - rovněž spokojenost www.akvariumruzicka-eshop.cz
p. Rodriguez - slabší, kytky sice dorazily, ale vázlo to
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2019 23:02 Muž vlka [3441] – neznám?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2018 10:45 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: ZDRI
Tak pana Sýkoru také znám ale také používá náhrady, už jsem na jeho stránky dlouho nekoukal jestli to tam má ještě napsané. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2018 09:12 Muž ZDRI [1415]
Já bral většinu rostlin u pana Sýkory, zde:
www.fytosel.cz/…
Ale nemám zkušenost s posíláním poštou, zajel jsem si tam osobně.
S ohledem na jeho ceny se to i tak vyplatilo, člověk má navíc kontrolu, co si bere.
Není to překupník, vše sám pěstuje (malý akvaskleník, "přilepený" k domu).
Výhodou je, že drtivá většina jeho rostlin jsou submerzy, vyjma pár atypů (kelímky in-vitro).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2018 07:30 Muž Roger [1873] Re: vaclav
Tak to jsem netušil, ani mě to nenapadlo. Příště to tam napíšu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 22:55 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Roger
Náhrady jsou běžná praxe musíš vysloveně žádat že je nechceš. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 22:42 Muž Roger [1873] Re: LeRi
No, jelikož teprve stále začínám tak mi koukám dlouho potrvá než proniknu do praktik těchto eshopů s akvaristikou :-) jak jsem psal, co se týká kytek tak to byla asi poslední objednávka od nich :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 21:42 Muž LeRi [315] Re: Hanumana
Většinu rostlin si www.rostlinna-akvaria.cz/… nechává dodávat z www.aqua-daho.cz/… proto je tam tak dlouhá dodací lhůta a ty rostliny cestují dvakrát tak po 14 dnech v balíku nečekejte zázraky, navíc mi přijde že raději napíši lístek s omluvou (výmluvou) než aby vše rozbalovali a kontrolovali. Ověřeno přímo u www.aqua-daho.cz měl jsem podobný problém ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 21:34 Žena Hanumana [71] Re: Roger
Však já ti to neberu. Mám malého prcka a psala jsem tu zprávu na pokračování takže jsem si tvůj příspěvek přečetla až po odeslání. Reagovala jsem na Saru. Jojo četla jsem to už někde na tomto foru, že je to běžné že pošlou jinou kytky, když nemají tu kterou si chtěl a právě to jsem četla na jejich stránkách. Teoreticky skladem by ti měli poslat tu správnou a při označení dostupné ti pošlou co jim přijde pod ruku rozzureny
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 21:12 Muž Roger [1873] Re: Hanumana
Mě nešlo ani tak o noviny jako o to že mi neposlali to co jsem chtěl a zaplatil. Bez varování mi pošlou náhrady a ještě k tomu jedna z nich náročná na podmínky. Přitom jsem chtěl rozšířit stávající kytky které mám o ty samé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 13:59 Žena Hanumana [71] – Rostliny
Chci zkusit Tiger Lotus, jinak nemám úplně rozhodnuto, ale stejně se mi příčí, že bych dostala něco jiného než objednám. Jsem totiž hrozně nerozhodná, když je něčeho moc a jsem schopná to vybírat a rozmýšlet dlouho, tak by mě to pak asi naštvalo. Rostlinna-akvaria jsem taky zvažovala, ale nabídka je podobná jako u aqua-daho a nelíbí se mi, že mají rostliny skladem a nebo dostupné ve více ks (což znamená právě to co nechci). Nedávno jsem vyhrála 5 kytek v soutěži a taky byli v novinách v jednom pytlíku a všechny byly v pohodě, to bych asi neviděla jako problém. A snažím se o kompromis mezi náročností a tím co se mi líbí ano , tak uvidíme jak to dopadne. Abych nezapomněla tak všem děkuju za postřehy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 13:29 Muž Roger [1873] – Eshop rostlinná akvária
Moje zkušenost s tímto eshopem skrz kytky je negativní, když překousnu že balí kytky do novin, tak na květenstvo jsem čekal skoro dva týdny, když jsem po asi 3 dnech psal email kde mám zboží odpověděli mi že jedna z kytek je prý v pěstírně a závaží 1x týdně v úterý tak aby zajistili co nejlepší kondici kytek. Říkám si ok, ve finále mi po necelých dvou týdnech dorazila krabička o rozměrech cca 25cmx15x10cm a v ní jednom pytliku zabaleny v novinách (každá zvlášť) košíčky a namačkané v krabici, říkám si ok ale po rozbalení 4 objednaných košíčků byly 3 jiné než jsem chtěl a u tohi jakýsi papírek že původní kytky nebyli buď v dobré kondici a nebo je dodavatel nedodal tak mi posílají náhradu, což mi vadí jelikož jsem chtěl rozšířit stávající druhy kytek a né tam dávat nové. Jedna z nich podle atlasu je náročná na co2 apod.. tak jsem jim odepsal že kytky v pondělí posílám zpět, nejde mi o ty drobný cca 130kč ale o princip jednání. Navíc samotná zasilkovna čekala skoro dva dny než jim dal eshop kytky k odeslání. Když jsem objednal kytky z Rataje tak dorazili nezmuchlaný a precizně zabalený. Jinak vše ostatní od nich krom kytek dorazilo ok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.09.2018 13:04 Muž Vladik [16] Re: Hanumana
Solidní přístup i ceny mají i zde - Pěstírna akvarijních rostlin a ryb Jaroměř pestirna-jaromer.webgarden.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 09:55 Žena Sára73 [68] Re: Hanumana
Já objednávám na www.akvariumruzicka-eshop.cz. Sice rostliny balí do mokrých novin a následně po více kusech do pytlíku (prý to jinde dělaj pečlivěji), ale zatím s kvalitou rostlin spokojenost.

Edit: ale mám jen nenáročné druhy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 09:49 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Hanumana
To jsou největší producenti rostlin u nás (aqua daho a Rataj) a nevyplatí se nakupovat pokud nechceš něco speciálního u překupníků. Do objednávky musíš uvést že nechceš náhrady protože to dělají všichni a někdy to mají i v podmínkách. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 08:53 Silviebaris Re: Hanumana
www.rostlinna-akvaria.cz/… já byla spokojená i tady.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2018 08:50 Žena Hanumana [71] – Rostliny
Ahoj, nějak mě posedlá myslenka, že potřebují další rostliny a u nás ve městě je to mizerie. Buď kvalita na bodu mrazu a nebo ceny nasazené dosti vysoko a kvalita nevalná. Chtěla jsem se poptat jake máte zkušenosti s e-shopy? Zatím mě zaujala nabídka aqua daho a Rataj, ale pokud my doporučiti i jiný obchod budu ráda. Jde mi v první řadě o kvalitu a pak komunikaci. Nerada bych dostala jiný rostliny než si objednám bez nějaké domluvy. A pak ceny za kytky andopavu aby byly taky rozumný stydim. Já vím nejsem skromná. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2018 22:22 Jana
Já nakupuji potřeby pro naše zvířectvo na fera24.cz Doma máme hotový zverimex, takže je toho opravdu hodně co je potřeba. Nejenom rybičky. Doma máme taky psa, dvě kočky, dvě morčata, hada a teda ty rybičky. Kdysi jsem chodil nakupovat do zverimexu, ale to se už nevyplatí. Nejenom, že to tam mívají dražší, ale hlavně je toho hodně. Takže objednávám hodně přes internet, nejčastěji právě zde. V klasických obchodech nakupuji jen věci v akci

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2018 17:32 Muž Vladik [16] Re: Martimos
Pokud budeš potřebovat např. jemnější škrtící ventil RFO 352-M5, stejně se nákupu u prodejců vzduchotechniky nevyhneš.
Tento ventil doporučuje i Marcel G. Zde si o tom můžeš něco přečíst:
rybicky.net/forum/hledat/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2018 17:15 Muž Martimos [4] Re: Vladik
Aha, tak v tom případě není co řešit :-) Díky za info
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2018 17:10 Muž LeRi [315] Re: Martimos
Fotka k příspěvku Zboží do košíku vložit jde a potom odeslat poptávku ;-) Název společnosti bych zadal své jméno.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2018 17:08 Muž Vladik [16] Re: Martimos
Mám tam starou registraci. Myslím, že jsem tenkrát při žádosti o zaregistrování do pole IČ vyplnil nulu. Ceny se ti objeví až po přihlášení.
Ale asi tě zklamu s tím, že od nich nakoupíš levněji. Pro srovnání použiji např. zpětný ventil VNR-210-1/8:
shop.tech-con.cz - cena 219 Kč (bez DPH)
www.eshop.atmhydros.cz - cena 229,00 Kč (včetně DPH)
www.rostlinna-akvaria.cz - cena 199 Kč (včetně DPH)
Takže pokud nenakupuješ ve velkém, případně nesháníš nějaké neobvyklé komponenty, najdi si jiného prodejce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2018 16:21 Muž Martimos [4]
Kupoval prosím někdo v poslední době něco od Tech Conu (www.tech-con.cz)? Myslel jsem, že bych komponenty k CO2 od Camozzi nakoupil přímo od nich a měl to tak bez přirážky akva obchodů, nicméně na jejich stránkách sice odkaz na jakýsi e-shop je, nikde ale nejsou uvedené ceny, nelze vložit zboží do košíku, registrace bez IČ není možná a i do poptávkového formuláře je nutné napsat název společnosti. Dá se u nich ještě vůbec něco objednat jako koncový zákazník?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2018 13:39 Muž Zip [277] Re: martmart
Škoda, ale nakonec vše dobře dopadlo, díky za zpětnou vazbu a info k průběhu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.04.2018 12:45 Muž martmart [106] Re: martmart
Tak koupe molitanu u www.petshopik.cz v pondeli zrusena , pani nebrala telefon, nasledne vzal druhy tel manzel, vymluvy na dodavatele.. poslani penez zpet trvalo 5 dnu..cele trapeni 21dnu..
Doporucuji nevyuzivat www.petshopik.cz

nakoupeno v eshop.jezirkabanat.cz maximalni spokojenost, v pondeli rano objednano, zaplaceno, v utery kolem 13h doruceno. Narezane molitany na presnou miru, spravny pocet... neni co dodat, dekuji mnohokrat

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2018 02:24 Muž martmart [106] Re: antiA
Supr.. diky za reakce.. sem si zase vybral shop kurnik... tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.03.2018 11:57 Muž Zip [277] Re: martmart
Osobně zkušnost nemám, ale např. tady je to celkem napováženou obchody.heureka.cz/…
Takže držím palce....... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2018 11:51 Muž antiA [353] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: martmart
A doufej že ti přijde vše. Mě u větší objednávky nepřišly dvě věci v ceně cca 300kc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2018 09:23 Muž martmart [106] – Petshopik.cz
Petshopik.cz objednany filtracni naplne 21.3 2018

27.3 2018
Vážený pane/paní,

děkujeme Vám za objednávku v internetovém obchodě Petshopik.cz

Vaši objednávku zpracujeme v co nejkratší možné době. Objednávka je manuálně zpracovávána a prověřována, o dalším průběhu Vás budeme informovat.

Děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že budete nadále naši věrní příznivci.



Na brzkou shledanou a s přátelským pozdravem

petshopik.cz

Platba prevedena druhy den... poslano tone potvrzeni o platbe

Nevim co na tohle rict..
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.03.2018 18:26 Žena lenkalor [580] – Akvarista.cz
Shodou okolností jsem objednala několik balení krmiva a léčiva 7.3.2018. Zásilka byla odeslána včera a dnes jsem ji dostala. Prohlédla jsem exspirační dobu a vše je do roku 2019- 2022. Kromě jedné položky, ta je do 10/18, ale to jsem věděla, byla kvůli tomu ve slevě.
Takže já jsem spokojená. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2018 11:04 Muž Januk17 [96] - drobne cichlidkyeshop
E shop je vynovený www.aquariumparadise.eu ma viac produkty ma úplne co vôbec nemali to sú žive rybičky sladkovodné a morské rybičky na predaj. ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.03.2018 22:28 Muž powery [250] Re: Morty
Eshop - neotevřené vrátit ve 14tidenní lhůtě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 18:55 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: RAP
Tak JBL je ten jeden z nejhorších, objednal jsem si v Braníku náhradní náplň k jejich testu a trvalo to 4 měsíce než jsem je dostal. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 18:52 Muž PetrO [752]
Já tam koncem minulého roku kupoval světla.
A vše proběhlo bez problémů.
Samozřejmě s krmivem to může být úplně o něčem jiném..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 17:58 Muž Kubaa [718] Re: RAP
Ok, tak to schválně zkusím, ale i tak bych u aktivního eshopu čekal informaci, že je zboží nedostupné (JBL, really?), než prostě šedivé vyprodáno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 17:50 RAP Re: Kubaa
Stejný majitel samozřejmě, myslel jsem to tak, že tuto stránku www.akvarista.cz/… v podstatě tvoří akvaristi.
A co se týče sortimentu, stačí poslat dotaz. Někdy nemá sortiment ani dodavatel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 17:41 Muž Kubaa [718] Re: RAP
Stejná doména, stejný majitel. Nemluvím o foru, ale o vydávání článků. Ale to není podstatné, setrvalé "vyprodáno" třeba u náhradních náplní do testů a řady dalších položek ano.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 16:59 RAP Re: Kubaa
Kubaa napsal: On je ten eshop, zdá se, v úpadku. Velkou část sortimentu mají trvale vyprodanou. A nové články na webu nevychází bůh ví jak dlouho.
Web akvarista a eshop jsou oddělené stránky. Aktivita na webu je v režii akvaristů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 16:22 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Morty
Akvarista.cz nemá vlastní prodejnu a nemysli si že to že je krmivo pár měsíců před koncem životnosti může být je jejich chyba, běžně tohle posílají i dodavatelské firmy. Minulý týden jsem se o tom bavil v Zoo Braník a majitelka si stěžovala že všechny dodávky musí kontrolovat, protože jsou schopni poslat i prošlé zboží. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 15:49 Muž Kubaa [718] Re: Morty
On je ten eshop, zdá se, v úpadku. Velkou část sortimentu mají trvale vyprodanou. A nové články na webu nevychází bůh ví jak dlouho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2018 15:20 Morty – Téměř prošlé krmivo
Nedávno jsem (naposledy) nakoupil na e-shopu Akvarista.cz.
Krmení Hikari s expiraci ani ne do dvou měsíců, krmení od Tetry s expirací do třech měsíců......
Rozhodně nedoporučuji kupovat krmení, nebo cokoli, co má dobu expirace. Patrně do balíčku dají to, co se jim nepodařilo prodat na krámě - velké zklamání:(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.02.2018 07:42 Muž LukšaNM [309] Re: Cyklohentán
U mě zatím maximální spokojenost, zkoušel jsem i rostliny a v pohodě. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 23:07 AceVentura
I u mě maximální spokojenost, do druhého dne zboží doma, ceny fajn, přehledné stránky, kytky přišly v dobrém stavu, veškerá komunikace bez problému. Nejsem pouze spokojený s výrobkem aqua nova, externí filtr, ale to už není až tak jejich problém, je to prostě čínskej šmejd a oni jsou prodejci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 19:46 Muž Driv3r [236] Re: Kubaa
Já od nich taky bral osmózu a přišla bez 6pojistek na hadice a kohoutků.po tel oznámení. hned odeslali nový kohoutek a pojistky.nakupuji tam často a vše ostatní bez problémů a vad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 19:36 Muž PetrO [752]
Také jsem tam už několikrát nakupoval.
Zatím vždy k maximální spokojenosti.
Také mě vždy poměrně rychle zodpověděli dotaz (i ten sebeblbější) k určitému druhu zboží.
Musel jsem i měnit topítko, které jsem předimenzoval a nesedělo mě ani délkově a bohužel jsem to zjistil až po uplynutí čtrnáctidenní lhůty. Vyšli mi maximálně vstříc.
U někoho tady na fóru jsem četl nějaké né moc pozitivní zkušenosti, ale já neměl nikdy problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 16:43 Muž Kubaa [718] Re: Jarry
Návod poslali mailem, ten zbytek jsem neřešil, dohromady to koupím za třicet korun při návštěvě kamenného krámu, kam jdu tak jako tak, zatímco řešit další zásilku s poštou či jiným přepravcem je o nervy - kdybych to měl pro někoho udělat za peníze, o míň než stovku si neřeknu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.02.2018 16:31 Muž Jarry [1433] Re: Kubaa
Stačilo se ozvat a věřím, že by byla zjednána náprava. Měl jsem u osmózy aušus díl k napojení na vodu (nebyl tam vyříznutý jeden závit), stačil jeden e-mail a nový díl byl do 2 dnů doma. Marketing je jedna věc, tam určitě mohou být pochybnosti, ale co se obchodu jako takového týká, nakupuji tam poměrně často a vždy bylo vše v naprostém pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2018 07:31 Muž UndeR [80] Re: Maq
Souhlasím, na těch článcích je vidět, že jsou dost silně orientované na propagaci nabízených produktů. Ale nabídka obchodu je opravdu široká a ceny jsou ve srovnání s jinými e-shopy často nižší. Objednával jsem tam už mnohokrát a vždy v pohodě... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2018 21:38 Muž Kubaa [718] Re: Cyklohentán
Já jsem tam nakopil zatím dvakrát. První nákup v pohodě, druhý byl osmoza bez navodu + chyběla i nějaká drobná bižuterie (jedna modrá pojistka, teflonová páska). Za to tam byl navíc jeden díl pro připojení na sprchu. Možná nějaký pomatený brigádník...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 10 11

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 17630x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/420-eshop--?od=51