Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Instalace tapety za akvárium

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 14 Žádná další stránka   1  
Instalace tapety za akvárium
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2006 00:28 Dolfik – Přilepení tapety
Chojky všem nadšeným akvaristům! Chtěl bych poradit jak nebo čím přilepit tapetu zakoupenou v akva obchodě ke stěně akvária. Díky za odpovědi. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2006 09:58 Andy01 – lepenka
Ahojky Vesnach...Já jsem si taky nedávno koupila tapetu a dlouho vymýšlela jak ji přidělat na akvarko...Nakonec jsem ji přilepila lepenkou. Takže v tomhle nejseš sama ;-) Myslím že je hodně akvaristů, kteří mají tapetu přilepenou lepenkou...Já jsem jedna z nich...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2006 09:52 Muž [] – taky volej
Hlavne tim olejem moc nesetri, jo a taky je lepsi to delat ve dvou, jeden drzi tapetu a druhy postupne vytlacuje boblinky, delal sem to sam a stalo to hodne nervu ne . ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2006 09:21 ocelatus – tapeta
potri tapetu jedlým olejom z tejh strany, ktorú chceš vidieť a prilož ju takto zvonku na zadnú stenu akvária a hrany olep priesvitnou lepiacou páskou, men sa to osvedčilo a drží to. nenadávaj si tolko ved nikto mudry z oblohy nespadol, každý sa učí veľa zdaru prajem. :-) :-) :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2006 17:41 Žena Vesnach [56] – mlask
Jste zlaticka moji, jo tak dekuju, jdu na vec! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2006 17:28 procha – haha
Naolejuje - li tě Julie nebo nenaolejuje - li tě Julie. Alespoň si to myslí. smich coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2006 17:24 Muž Horác [3942] – olej!
Ano! Naolejovat!!! Neb nenaolejuješ-li tapetu, naolejuje Julie Tebe ... :o))) ... Hergot !!! Je to vůbec správně ? :o)
Sem to opravoval asi desetkrát ... :o)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2006 17:24 procha – nápodobně
Taky jsem si říkala to samé, když jsem ji přinesla domů a asi půl hodiny se snažila najít kde odlepím ochrannou fólii. Nakonec mi nezbylo nic jiného, než ji přilepit izolepou. Ale je to v pohodě. Nic není vidět. Ještě jsem tu kdysi četla, že se má namazat olejem a postupně vytlačovat a uhlazovat povrch. Ať se daří. palec potlesk :) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2006 17:17 Muž mirlun [48] - Rostliny – olej!
potřete tapetu nebo sklo rostlinným olejem a pečlivě přilepujte ke sklu(z vnějšku), pak přilepte třeba izolepou po obvodu, podle uvážení. mám tohle už měsíc a žádné bublinky, tapeta je krááásně vidět. popis je na tomhle webu v návodu na nové akva.
(já jsem to tam přidal-převzal odjinud). hodně zdaru! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2006 17:14 paulinn – :)
udělala jsem to tak, že jsem tu tapetu pritiskla na navlhčený akva zezadu a po stranách přilepila lepící páskou :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2006 17:10 Žena Vesnach [56] – přilepení tapety
koupili jsme dneska tapetu na pozadi, rulicka papiru s obrazkem...ja blahove myslela, ze tapeta je samolepici, ale bohuzel neni. Jak tedy nejlepe na zadni cast akvarka ten ztuzeny papir prilepit? Tak aby to rano nebylo odchlipnuty ci uplne spadly?
Ja vim, jsem blba, odpustit mi, kuju
tone

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 13 ...... [14]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 27949x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3719?od=651