Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hornbach

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Hornbach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2018 18:47 R Muž @ afc1886 [3889]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Hornbach Ostrava :-D

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 13:06 R Muž @ afc1886 [3889] Re: muťa
Už jsem ve Vítkovickém hornbachu dlouho nebyl, asi budu muset zajít na obhlídku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 13:05 Muž @ muťa [551] - RostlinyRe: afc1886
Já nevím no. V tom Svinově je ta akvaristika prostě jiná, než ve Vítkovicích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 13:01 R Muž @ afc1886 [3889] Re: muťa
Ano Svinov.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 12:57 Muž @ muťa [551] - RostlinyRe: afc1886
Svinov?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 12:56 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: afc1886
Tyhle se evidentně zhlídly v těch madagaskarácích, které jsem tam před pár dny kupoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 12:41 Muž @ strappy [20]
Panečku,pěkně vyhoblovany
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.09.2017 12:22 R Muž @ afc1886 [3889]
Fotka k příspěvku Určitě všichni znají ty akvária s rostlinkami a v nich pár rybiček. No tak v Ostravě si tam dali pořádného jedlíka.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   31.07.2017 18:06 R Muž @ rak [654] - Raci, krabi, krevetky – Jedinečná příležitost
jedinečná příležitost na úplnou novinku ( i ve světě nesehnatelná).
Jediné místo je HORNBACH Praha Čestlice.
Prodávají tam Sewellia lineolata je to kříženec mezi Corydoras a Ancistrus.
Tato informace je stará cca 1 hod.
Opravdu vysoká odbornost blond prodavačky.
Hned předělávám nádrž a kupuji všechny co tam mají.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2017 18:32 R Muž @ romant [26867] Re: LiborSprysl
Úterý. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 18:22 Muž @ LiborSprysl [8771] Re: Pepan
Pepan napsal: Konkrétně maculaty a urophtalmoidesky se asi dovážejí.
Určitě... zcela...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 18:21 Muž @ LiborSprysl [8771] Re: Banung
Vozej:-) ... ale logicky ne pořád všechno... :-) ... mám dojem, pokud mne paměť neklame ... úterý, nejhůř středa?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 18:17 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: motýlek
Konkrétně maculaty a urophtalmoidesky se asi dovážejí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 18:14 Muž @ motýlek [272] Re: Pepan
je to možné/věřím ;-) ... jen co znám profíky, tak krmí vesměs živou potravou - a když to v šoku převezou do obchodu :-( ... ale statistiku nemám ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 17:37 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: motýlek
Boraras urophtalmoides a B. maculata mi od nákupu v pohodě braly Micro od Dajany. A něco podobného tam určitě v sortimentu budou mít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 17:24 Muž @ motýlek [272] Re: LiborSprysl
to bude asi ten problém - když tam dostanou nějaké mini-razborky - tak to asi nemají čím nakrmit? ... podobně třeba neonky - mají je tam ve velikosti, kdy si určitě ještě umělou potravu nevezmou a živou tam nedávají ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 16:48 Muž @ Banung [17] Re: LiborSprysl
JJ, přesně moje zkušenost. Já byl hnedka den po :-)
ale asi nevozej pravidelně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 16:30 Muž @ LiborSprysl [8771] Re: drvi
Nó ... na Čerňáku záleží na tom, jak je daleko od závozu ... sestupnou tendenci to má, to potvrdím, ale na začátku jsou ryby v pohodě... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2017 11:08 R Žena @ Jája [897] - ŽivorodkyRe: hrochy
V Řepích jsem nakoukla nedávno (jeli jsme okolo, jinak to mám přes celou Prahu) a přišlo mi to tam OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2017 11:01 Muž @ hrochy [29] Re: drvi
V Praze doporučuji i Řepy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2017 22:16 Žena @ drvi [1899] - RostlinyRe: Banung
Kazdej Hornbach je jinej, zalezi na personalu. V Praze treba Cestlice a Chuchle jsou super, Cerny Most je katastrofa. Je to o lidech ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2017 20:06 Muž @ Banung [17] Re: RobertB
Ja mam Hornbachem osázenýy skoro celý AQ. Hlavně ty kytky co jsem kupoval, byly tak velký, že jsem je rovnou řízkoval. Za 500,- jsem osázek půlku 200 l AQ.
Ryby taky OK. Akvárka čistá, rostlinky taktéž. Když srovnám Hornbach s většinou akvaristik, tak vede...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2017 11:50 Muž @ RobertB [2]
Nakupoval jsem mockrat Hornbach Brno a vzdy vse v pohode. I rostlynkam se dari tak i rybkam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2017 10:22 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: motýlek
Pokud jsou prodavači odborníci, určitě dokáží poradit, které ryby nebrat. Já jsem bral z Ostravských Hornbachů ryby několikrát a vždycky byly v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2017 08:52 Muž @ motýlek [272] Re: Banung
no, znám jen Hornbach v Olmiku - nekoupil bych tam ani gupku ;-) ... zdravé a prosperující rybky vypadají opravdu zcela jinak ...
oni ti prodavači třeba mohou být i odborníci - ale kšeft je kšeft :-( ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2017 22:27 Muž @ Taurusek [0]
Cca 3 měsíce zpátky jsem v Hornbachu v Ově - Vítkovivích bral Otíky a Amanovy krevetky a všechno v pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2017 19:46 Muž @ Banung [17] – Barva ryb
Mě Hornbach přijde dobrý. čistá akvária a zdravé ryby. Akorát prodavač nehodlá lovit rybu, dle přání a je línej použít skleněnou výlovku.

Ale nechápu, jak za týden mohly změnit Parmičky červenoploutvé barvu ze standardně šedo/oranžové na černo/červenou. Byly to ty samé ryby.
V druhém Hornbachu byly zbarvené úplně stejně.

To jsem neviděl nikde jinde.

To se tam mají tak dobře? Nebo něco přilévají do vody?
Nechápu

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 07:55 Juras – Hornbach Brno
Hornbach Brno mohu doporučit. Ryby vždy v pořádku.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 23:38 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: moonby
Svinov. Bral jsem tam zářivku do světla a jednu kytku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 23:31 Žena @ moonby [7]
A v kterem?Svinov ci Vitkovice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 23:24 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: NHKG
Byl jsem tam včera a v pohodě.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 23:18 Muž @ NHKG [3083] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Pepan
No nevím, Hornbach Svinov byla dycky tragédie. Byl jsem tam naposled někdy v létě a v nádržích dost mrtvých ryb. Vítkovice jsou na tom mnohem líp.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 23:13 Žena @ petulinakk [1996] Re: Ivoš
Dneska jsem tam byla... pravda, nekupovala jsem ryby. A nechci se jich nijak zastávat, protože nevidím "pozadí". Asi je to jen dobře.
Ale popravdě, na burze je leckdy k vidění i horší podívaná.... jasně, na burze jsou ryby v ještě větším stresu, po ještě více změnách atd... ale pro mě jako potenciálního kupujícího, je to rozdíl?
Na burze taky nevidím "pozadí". Asi je to jen dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   04.02.2017 23:13 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: Ivoš
Ivoš napsal: Kupovat ryby v Hornbachu?
No to snad ne... sad

A proč ne? Kupříkladu Hornbachy v Ostravě najely na desinfekci všech přípravků, které se používají k manipulaci s rybami, personál je na dobré úrovni a ryby jsou většinou vykaranténované. Pokud bych kupoval na burze, tak jedině od známého prodejce, který mi je schopen garantovat kvalitu ryb. Pokud je to od nounejma, riskuji že koupím ryby, které obcestovaly polovinu burz v republice, což se samozřejmě projeví na jejich zdravotním stavu. V Hornbachu jsem kupoval ryby několikrát. Otíky - byli v naprostém pořádku a vykaranténovaní. Rasborky skvrnoocasé - ve dvou várkách 40 kusů, protože tehdy byly po pětikačce. Když jsem je po dvou měsících stěhoval z karantény, byly všechny. Pak jsem kupoval vietnamky - všechny byly v pohodě a kdysi jsem bral velifery a ty mi v pohodě rodily. Tak proč bych ryby, které jsou v pořádku, neměl brát z Hornbachu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 23:01 Muž @ Ivoš [1057] - Cichlidy
Kupovat ryby v Hornbachu?
No to snad ne... sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.02.2017 19:46 Muž @ Pepan [5009] - RostlinyRe: moonby
B. urophtalmoides mají myslím za 7,-Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 18:58 Žena @ moonby [7]
Chtela jsem bud prave tyhle nebo brigitky. Tak to je skvele! Diky moc. Nevis nahodou kolik se pohybuje asi cca cena?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 17:41 R Muž @ afc1886 [3889] Re: moonby
Ostrava svinov -rázborky skvrnoocasé. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 17:33 Žena @ moonby [7]
Myslela jsem minirazborky do krevetkarka.a prave se chystam jet zitra,tak to asi risknu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 13:55 Muž @ muťa [551] - RostlinyRe: moonby
Měli je tam ještě před týdnem, nebo tak nějak. Myslím tím ve Vítkovicích. Pokud vydržíš, tak zítra tam a jedu a mohu se ti podívat...k večeru.
Teď mě napadlo, jaké máš na mysli? Já viděl klinoskvrné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2017 13:40 Žena @ moonby [7]
Nevite nekdo jestli sezenu razborky v Ostrave? Nebyl tam nekdo ted at nejedu zbytecne.diky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 12:35 Muž @ hrochy [29] Re: ctibum
Mám vcelku dobrou zkušenost i s Hornbachem v Řepích. Byl jsem tam párkrát. Obsluha věděla, o čem mluví (takový tichý pán kolem padesátky). Nádrže udržované a bez mrtvol. Je samozřejmě možné, že jsem měl jen štěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 11:09 R Žena @ Jája [897] - ŽivorodkyRe: michaela86
Musím potvrdit, co je psáno o Hornbachu na ČM. Ryby bych tam nekoupila ani náhodou. Pokaždé, když tam přijdu, tak mají mrtvoly v nádržích, a to v dost velkém počtu. Navíc jim tam plavou evidentně nemocné ryby. Péče strašná. Co se týká zboží obecně, tak mám pocit, že nabídka se neustále smrskává a je čím dál tím horší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 10:29 Muž @ Pepan [5009] - Rostliny
S Hormbachem v Ostravě nemám problém. Několikrát jsem v něm nakupoval ryby a nikdy se nepotvrdily katastrofické scénáře. A co se týče rostlin, ano, mají je dražší, ale vzhledem k tomu, že kytky jsou ve špičkové kvalitě a obvykle je v košíčku hodně rostlin, když to rozpočítám na jednotlivé rostliny či stonky, někdy mi to vychází levněji než na burze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2016 10:14 Žena @ drvi [1899] - RostlinyRe: ctibum
Taky Hornbach v Cestlicich neni spatnej, kupuju tam obcas nejakou tu rostlinu a nekolikrat i ryby a uplne bez problemu ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.11.2016 10:05 R Muž @ ctibum [3318] - Snažím se to nezahubit...Re: michaela86
Super ZOO na ČM - tam o tom vědí holky úplný kulový, větší než já... Prodávají tam lidem akvárko s vybavením a k tomu rovnou doporučujou a prodávají i rybičky a když jsem se jich ptal, jestli by mi nedali pár plovatek, který jim tam lezou po desítkách mezi kytkama, tak mi je nacenily jako neritiny, asi 30,- za kus (to už i v PetCentru mi je několikrát zadara nalovily, do kelímku i s nějakou desinfekcí...). Takže bych ani moc nevěřil jejich péči o ryby...
Mnohem lepší je ve Štěrboholích, tam tomu alespoň jedna tak nějak rozuměla. A Hornbach na ČM bych momentálně neriskoval. Nesrovnatelně lepší a s větším výběrem je v Chuchli, ale to není úplně poblíž...

Raději bych popojel někam na ověřený místo, buď ZOO Bráník, nebo ten Hornbach v Chuchli, nebo do Mělníka... Nebo jestli někdo poradí něco jiného...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 09:43 michaela86 - Snažím se to nezahubit...Re: Deathbull
V Hornbachu na Čerňáku plánuju koupit rybky, ale výběr mi přijde nic moc. Kousek vedle Makra je nějaký -super zoo- kde mají velký výběr všeho možného. Ještě jsem tam tedy nebyla, nevíš náhodou o tom něco nebo něco poblíž co je kvalitnější? díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 09:24 Muž @ Deathbull [1907] - Cichlidy
Hmm Černý Most pořád tragédie, kytky dobrý, technika dobrý, mražený krmení špatný a ryby katastrofa. Ale bylo i hůře, viděl jsem tam nějaké nové tváře tak uvidíme. Třeba dostalo české vedení pojeb za akva sekci a musí to dát dohromady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.11.2016 23:39 Žena @ Belisana [467] - gavúnci, labyrintkyRe: Wanderer
Do brněnského Hornbachu chodím poslední rok častěji a "hodila jsem řeč" s více prodavači v akvaristice a bylo vidět, že tomu rozumí, co vím, tak mají akvária i doma. Rostlinky jsou drahé, protože je vozí z Německa od Dennerle, ve Sklorexu mají to samé. Aspoň jsou kvalitní. Když potřebuji více kytek, tak je objednávám v DA-HO, nějaké pro doplnění jsem ale několikrát kupovala právě v tom Hornbachu a spokojenost. Rybky jsem tam brala 3x a taky to bylo v pořádku. Akvária mají udržovaná a mrtvolky jsem tam nikdy neviděla. Když jsem tam ale šla poprvé, tak jen s velkou nedůvěrou :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2016 23:01 Muž @ Wanderer [893] - Skaláry - nejkrásnější ryby.
Je fakt, že mnou kupované ryby tam měli jen týden.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 21 22

Zpět na obsah sekce Obchody Přidat příspěvek • Zobrazeno 38979x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/3620-hornbach-