Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hornbach

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Hornbach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2013 16:41 Muž Aforte [533] - Rostliny
Zdravím,

dá se zde koupit malý finger wood kořen? Za kolik? Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.09.2013 15:23 amrtin Re: boby
"v malých obchůdcích na Dejvické" - a kde přesně?Já tam vím akorát o akvaristice "Zoo Obchod Carassius" a tam maj všechno v pohodě,chodím tam rád(příjemné prodavačky,ochotný vedoucí a v neposlední řadě skvělej Žako,kterej mě vždycky pozdraví :-D ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 15:20 amrtin Re: boby
Já v Řepích kupoval na jaře čtyři žanérky a všechny doteď žijí(na rozdíl od těch od chovatele) a i když je jedna z nich oranžová forma(viděl jsem to už když jí prodavač lovil,ale nechal jsem to schválně být :-D ),tak se musím vyjádřit k tomuto obchodu docela kladně.Mimochodem,ten červený echáč co mám v akva je taky odtamtud-a co nadělá parády X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 15:15 Muž boby [0] - Raci, krabi, krevetkyRe: Hony
Rozhodně souhlasím. Moje rybky z Hornbachu v Praze Řepích jsou naprosto v pohodě. Rozhodně v lepší kondici než ryby které jsem viděl v malých obchůdcích na Dejvické, když jsem se úpěnlivě snažil na základě pověr Hornbachu vyhnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 23:14 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: leontin
Tak to je skvělá rada. Uvidíme, jak dlouho to bude fungovat palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 23:09 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: malyLibor
Někdy tam určitě zajedu..ale zrovna Liapor koupím u nás, rostlinky jsem objednala na aqua-daho..asi až budu potřebovat doplnit osádku :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.09.2013 23:02 Muž leontin [46] - CichlidyRe: malyLibor
Funguje.Chtěl jsem tertramin 1000ml.Měli ho nějak kolem 350?Sama prodavačka našla na www.zoohit.cz/… .Takže jsem ho měl asi za 225kč.Ja pak kupoval barvy industrol 0,75l podle různých inter.obchodů a scenou jsem se dostal skoro na polovinu. +-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 21:46 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: leontin
Opravdu myslíš, že to tak funguje? Že když přijdu s vytisklou stránkou s levnější nabídkou např. na filtr, že mi ho dají ještě o 10% levněji?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 21:44 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Pepenka
Vyplatí, mají tam široký sortiment pěkných kytek a můžeme zajít na kafe :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.09.2013 19:00 Muž leontin [46] - CichlidyRe: dudak
V hornbachu bez poštovného a o 10% levněji.Stačí donést vytisklou stránku s nej.nabídkou z internetového obchodu(totožné zboží a balení).A to se týká všeho sortimentu,třeba sekaček.V případě pozdějšího servisu nebo reklamace je to mnohem lepší volba než internet.obch.!!!
To mé vřelé doporučení pro všechny spotřebitele.Podobně je tomu v OBI.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 18:09 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: dudak
Díky, u nás mají 50 l pytel za 188 tak jsem chtěla vědět, jestli se mi vyplatí jet až do Olomouce :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.09.2013 17:23 Muž dudak [1885] Re: Pepenka
já kupoval v červnu v Praze tuším 159Kc 50 l pytel zrnitost 1-4mm, o moc levnějc se to nikde sehnat nedá a když jo, zaplatíš zase za poštovné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 15:22 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Pepenka
V Olmiku jsem kupoval za 149,-Kč padesátilitrový pytel. Stačilo mi to na dno do Třístovky, Posledního pokusu a ještě bude možná do 112ky, jestli ji založím dřív, než ji nechtě rozbiju stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 15:20 Muž leontin [46] - CichlidyRe: Pepenka
Jestli ho prodávají,tak díky garanci nejnižší ceny si můžete s pomocí internetu ho pořídit o 10% levněji než nejlepší nabídka na inter.obchodech.Info v hornbachu. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 15:13 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetky
Nevíte někdo jaká je cena Liaporu v Hornbachu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 13:07 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Deathbull
A toho jednoho velmi dobrého prodavače na Čerňáku myslíš pana Chládka (tedy jestli se dobře pamatuju jméno)? Ten ví, o čem mluví, ale docela mě zklamal, když mi pohanil Fluval U2, takže jsem si odnesla krám, který dělal kravál jako traktor a vibroval s celým akvárkem, takže jsem ho druhý den vrátila. Nakonec jsem Fluval U2 koupila přes internet a podle mě je naprosto dokonalý. Pouze mi vadí, že se horní otvor dá málo nasměrovat do strany, chtělo by to o pár stupňů víc. Ale jinak je naprostá bomba. Ale obecně na vnitřní Fluvaly nedám dopustit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.09.2013 12:43 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Jiri_99
Včera jsem zjistil, že i on je akvarista, že se docela vyzná v halančících a že nějaké jednodušší halančíky i sám odchoval... Ale jelikož o halančících vím v podstatě jen to, že jsou to krásné rybky s poměrně neobvyklým způsobem života, tak jsem ani přesně nevěděl, o jakém druhu to mluví... nicméně to bylo zajímavé. A taky mi popovídal dost zajímavostí o bichircích. Jsem rád, že jsem se tam stavil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.09.2013 12:10 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: dudak, Kytka, Burik, Deathbull, petulinakk, Jája
Všechny vaše příspěvky potvrzují, že vždy je to jen a pouze o lidech. Podle toho, co mi říkal prodavač u nás v Hornbachu jsou zásobováni centrálně, takže mají všechny Hornbachy stejný zdroj rybek a rostlin. Co s tím ve kterém Hornbachu provedou je už věc personálu. Jsem rád, že zrovna u nás v Olmiku máme štěstí na dobré lidi a tudíž pěkné akva oddělení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 10:33 R Žena Jája [1426] - Živorodky
V Hornbachu v Řepích jsem nikdy nebyla, ale ten na Černňáku je jedním slovem strašný. Když tam jdu, tak se vždy mrknu i do akvaristiky, ale pokaždé si jen ověřuju, že tam nic do akvárka nekoupím, i kdyby mě mučili. Je to naprostá katastrofa a je to hodle dlouhodobé. Už se ani nepamatuju, kdy jsem tam naposled viděla prodejné ryby v cajku. Rostliny to samé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 09:54 Žena petulinakk [2016]
Přidávám se k názoru, že Hornbach v Řepích je nesrovnatelně lepší než na Černém mostě.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2013 09:45 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Řepy jsou mnohem lepší volba než Černý Most. Jezdím kolem obou. V Řepích bývala ZOO část opravdu veliká, nyní je to zredukované a podstatně, nicméně akva / tera části se toto nedotklo. Je vidět, že tam je více personálu co ví, na čerňáku to ten jeden velmi dobrý prodavač nezachrání...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 09:03 Muž Burik [727] - AquascapingRe: dudak
A v kterém jsi byl?Já to mám blíž do Řep,tak jezdím tam.Jen jednou jsem tam viděl mrtvou rybku.

Ale to se stává i v jiných akvaristikách..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 09:01 Muž dudak [1885] Re: Kytka
Myslel jsem čerňák, v řepích nevím, je to tam lepší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.09.2013 09:00 Žena Kytka [2146] Re: dudak
Ono je v Praze dost velký rozdíl mezi Hornbach ČM a Hornbach Řepy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 08:52 Muž dudak [1885] Re: Burik
v praze bych se bál ryby koupit, když jsem tam byl naposled byla v každém akva nejmíň jedna leklá a v některých dokonce i několik, personálu to bylo tak nějak jedno, ale kytky tam měli pěkný, jinak otíky, krevetky, neritiny, heleny tam mají celkem pravidelně, jen netuším tu kvalitu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 08:51 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Pepenka
Poradím ti, abys nejela zbytečně - stačí požádat někoho od Olomóca, aby se ti v Hornbachu stavil a podíval se, jak jsou na tom s rybkama. Já např. jezdím do Olmiku prakticky každý týden, není pro mne obvykle problém zastavit se v Hornbachu a pak ti napsat vzkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 08:27 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Pepenka
kdykoliv jsem tam přišel,tak měli rybek dost..v Praze teda..ale řekl bych,že to bude podobné všude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 08:26 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: malyLibor
Nooo tak to vidím tak, že si snad nakonec udělám výlet ze Zlína do Hornbachu :-D, chci Otíky i Kardinálky..nevíte někdo jak často jsou zásobovaní? chtěla bych jet nejdřív na burzu do Zlína..a teprve kdybych tam neuspěla bych to zkusila v Hornbachu..jen abych nejela zbytečně, přece jen to není úplně kousíček :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 08:19 Muž Burik [727] - AquascapingRe: seic
Krevetky vídám v Hornbachu už celkem dlouho..mívají tam moloucké a pak CRS,CBS myslím za 80,pak tam mají ještě Japonici
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 05:58 Muž LiborSprysl [9015] Re: seic
Tomi Čakovice
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 05:48 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: LiborSprysl
- ktera? pokud to tedy neni tajne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 05:05 Muž LiborSprysl [9015] Re: seic
seic napsal: - krevetky uz se dostaly do Hornbachu? :-)

A dodává je tam slušná firma... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2013 04:41 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: malyLibor
- krevetky uz se dostaly do Hornbachu? :-)
- jake druhy a za jake ceny tam prodavaji? diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   10.09.2013 23:32 Muž malyLibor [5371] - Asie
Dnes jsem byl po delší době v Hornbachu v Olomouci. Pořád mají pěkný výběr rostlin, ceny jsou jaké jsou. Díval jsem se na v tomto vlákně nedávno zmiňované akvárko s terčovci, mají ho pěkné, hezky upravené, terčovci v něm jsou na prodej, ceny 600 - 1.200,-Kč, neumím odhadnout, jestli je to moc nebo málo, tyhle ryby se mi od malička líbily, ale nikdy jsem je nechoval.
Byl jsem se podívat hlavně na malé rybky ke krevetkám, mají tam klasiku B.uropthalmoides označenou jako B.brigittae za 7,-Kč, pak Galaxky za 79,-Kč a kardinálky vietnamské za 23,-Kč. Každý druh těchto minirybek mají v samostatném akva s krevetkami, všechny v dobré kondici, nejvíc se mi líbily ty kardinálky a razborky skvrnoocasé - vypadaly zdravě, krásně vybarvené, bylo vidět, že jim samostatné akva s krevetkama svědčí.
Jo, ještě mne zaujali otíci. Měli je v akva s B.uropthalmoides a musím říct, že takto pěkně nažrané otíky jsem snad ještě nikde v prodejní nádrži neviděl - pěkně plná bříška, čiperní, to jsem fakt hleděl. Myslím, že i to by byla dobrá koupě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.09.2013 18:06 Žena LorelyTheSecond [8] - úspěšně jsem zlikvidovala spoustu kytek v květináčích, tak je čas na vodní :-)
Byla jsem nedávno v Plzeňském Hornbachu, byla jsem překvapená výběrem pěkných rostlinek, alespoň na pohled... Oproti jiným zverimexům tady v Plzni, kde měli jenom základ často nevhodných rostlin, to byl zlatý důl. Hledala jsem druhy podle internetu, takže nemůžu posoudit kvalitu obsluhy. Nicméně rybky byly moc pěkné, vypadaly (okem laika) zdravě, nikde žádná mrtvolka a to byly zbytky, zrovna dovezli nové... Nevím, jestli bych to přímo doporučila, ale určitě stojí za kouknutí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.09.2013 10:00 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Aforte
Chodim do Hornbachu na Cernak v Praze. S rostlinami je to tam ruzne. Kdyz maji cerstvou dodavku, jsou rostliny nadherne, dost druhu. Ale jak tam clovek prijde pred dodavkou novych, je to katastrofa, odumirajici chudacci. Sam prodavac se mi omlouval, ze maji dostat nove, ze jsem na rostliny prisel v ten nejhorsi okamzik. A ohledne ceny, mozna to neni nejlevnejsi moznost nakupu, ale kdyz neco opravdu chci, nejakou kacku navic neresim a radeji to mam hned. Staci si predstavit, co stoji krabicka cigaret a hned se mi to zda zadarmo :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 21:19 Muž Aforte [533] - Rostliny
Hehe. :) V Aqua-Daho 75,-Kč(s DPH). Krásně velký trs.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 21:18 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Aforte
v Ově za Pogostemon helferi chtějí 160,- no fuj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 21:12 Muž Aforte [533] - Rostliny
Takže rostlinky jen od Dennerle :-D Měli tam krásně rozrostlý microsorum za 120,-Kč myslím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 21:07 Žena Kytka [2146] Re: Aforte
Jo, to je ono, kupovala jsem takhle Mayacu.
Balí tak kytky, které lze dát do substrátu i jako plovoucí stonky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 20:30 Muž Burik [727] - Aquascaping
to je balení,aby se křehká egeria nezlomila při manipulaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 19:57 Muž Aforte [533] - Rostliny
Uzší sáčky, které měly nahoře něco červeného(asi to drželo, aby se sáček neotevřel)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 19:53 Žena Kytka [2146] Re: Aforte
Pokud jsou ty Egerie v takovém úzkém sáčku na výšku s kamínkem dole, tak to je taky Dennerle. Nejmenší balení. Najdeš to na ceníku, který bývá někde u nádrží s kytkama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 19:43 Muž Aforte [533] - Rostliny
Tak dnes jsem navštívil Olomoucký hornbach. Super výběr jak rostlin, tak ryb. Krevetky cherry, caridina japonica a pár dalších. Kardinálky vietnamské po 23,-Kč/kus. Galaxky za 79,-Kč/ks. Velký výběr rostlin. Pokud jsem nic nepřehlídl, tak všechny rostlinky byly Dennerle(šla poznat kvalita). Jen pár egerií bylo v sáčcích - nejspíš od nějakého člověka, který to levně prodal x daroval. Zdravé rybky. Prodavačka se vyznala. Velký stojan jen s věcmi od Dennerle pro nano akvária: komplety - 10,20,30l, světla, odkalovače, teploměry, topení, filtry, síťky.. Velký výběr krmiv i Hikari. Byl jsem nadšen. Vypadalo to tam skvěle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 20:35 Muž Aforte [533] - Rostliny
Co nejdřív zajedu do Olomouce. Budeme tam nakupovat, tak se zkusím podívat do toho Hornbachu co a za kalik tam mají rybky, rostlinky, techniku... :-) Pak dám vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 16:27 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
Šance je. Ale potřebuješ hodně malé krmení na rozkrmení plůdku. Nejraději nějakého nálevníka. A i později to chce velice jemné krmivo. Je docela náročné je odchovat. O to větší radost má člověk z každého prcka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 16:02 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
Fakt jo? No já taky plánuju že dokoupím, a tak mě zajímalo zda je šance to i nějak doma rozmnožit, když mám u nich jen krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 14:02 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
Kdepak. Ony se sice vytírají poměrně často a rády, ale především partička kardinálek čínských se o potěr rychle postará... ty jsou jak žraloci. Ale už jsou to taky starušky, tak je nechávám dožít a další už nepořídím... na rozdíl od těch B.uropthalmides, které určitě z Hornbachu zase nakoupím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 13:56 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
Množíš je?
jinak já si koupil 10 od chovatele a 10 z hornbachu :-D a mam jich tam asi 13..:-D ale težko říct které ubyly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2013 13:54 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Mispulin
Nevím jak rybičky, ale rostlinky se u nich objednat dají, a to jakékoliv, které má Denerle v nabídce, a to i pokud je v Hornbachu běžně nevedou. S rybičkama to teď mají trochu těžší. Zatímco dřív si mohli do jisté míry jednotlivé obchody vybírat, co si objednají, teď jim většinou vše určuje centrála... nebo to tak bylo ještě na jaře, teď už jsem tam delší dobu nebyl. Nicméně pokud mohu srovnat olomoucký Hornbach s brněnským, je to 100 a 1. Je vidět, že v Olmiku se o ten akvakoutek stará parta lidí, která má zájem. palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 24

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 43121x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3620-hornbach-?od=501