Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hornbach

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 21 Přejít na další stránku   1  
Hornbach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2009 08:01 neznamo – axolotl mexicky
plosim vas nevite nekdo jestli v teplicich u cervenyho kostela ve zverimexu prodavaj axolotla mexickeho predem vam moc dekuji a vse co budete vedet mi posilejte na Babu.E@seznam.cz potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2009 02:52 Muž Pete [10] – Hornbach - OVA
Tak sem tam byl znova, teď o víkendu nakoupit specky zářivky do velkého akva a rostlinky do novýho krevetárka. Rostlinek nových milion - super výběr (zrovna je vybalily). Měl jsem je den ve společné a vše ok. Týden před tím, sem to přeci jen risknul a koupil tam i krunýřovce (Otocinclus) a Siamky kůli řasám (nějak se mi to tady začalo rozmáhat, proto i výměna obyč. trubic za specky). Mno a můžu říct, že se všichni těší dobrému zdraví, normálně rostou a žerou (Otíci se Siamkama kosí řasy jako tyfus Somálce). Takže Hornbach NeHornbach, tento risk se mi, co se týče rybek, asi vyplatil. coze X-) ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 18:16 Charlie
Zdravím vHorbachu v ostravě mají velký výběr to je pravda kupoval jsem si tam pár tanganických a párzlatožlutých pestřencu a musím říct mám je už asi rok a jsou čilí a zdraví ale moc se minelíbí ty nemoci v akvariích napřkrupička .......no a co se týče rostlin tak rostlinku bych si tak asi za darmo nevzal za prvé mají propojené všechny čtyři akva s rostlinama a viděl jsem tam taktéž rybky s krupičkou na pokraji uhynutí když to je v jednom akva tak to bude ve všech vždyť to asi všichni znáte a nehledě na to e se to přenáší a rostlinama tahle nemoc takže stačí si domu dovést jednu malou nevinou rostlinku a mužete začít léčit celé akvárium sám sem to zažil a zrovna sranda to není takže radši než si tam něco koupím tak desetkrát zkontrolovat ať nemáte potom doma práci tak se mějte ať se vám daří s pozdravem Charlie palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 17:52 Spinx
Prave som nakupil komplet na akvarko v Hornbachu v Bratislave - Slovensko, dobry vyber vsetkych typov akvarii, len pri 6-stenoch som bol sklamany kvalitou.
Rastlin maju tiez velky vyber a v dobrej kvalite. U nas ho otvorili vcelku nedavno, akvarka s rybickami tam maju v celku dobrom stave, aj ked nie velmi originalnom.
Tak isto tam maju prakticky vsetko na zariadenie sladkovodnych akvarii, videl som tam aj nejake veci na morske tusim.
Rybicky som tam este nekupoval, avsak chystam sa. Potom napisem jak to s nimi dopadlo :-)
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2009 17:41 Muž agent007 [47]
Kdybych chtěl koupit mrtvou rybu, tak jdu na jistotu. Krupičku jsem nezpozoroval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 10:43 smajlik1 – Ova - Mariánky
Tak já nevím, všichni tady vychvalují akvaristiku v Mariánkách, ale já s ní nemám dobré zkušenosti... Když jsem začínala, tak jsem šla tam a pán mi poradil plastové kytky, nacpal mi pikslu krmiva jak pro 4x větší akvárko a většina ryb mi během 5 dnů pochcípala (ty které jsem kupovala jinde byly v pohodě)... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 07:40 Muž filipsi [1295] – Re: Romiš
Vsude to je o lidech. Prima akvaristika se dokaze behem par mesicu k nepoznani, leckdy staci, aby se vymenil v obchode jeden clovek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 01:18 Romiš – Re: Leitlik
Když před pár lety v Olomouci Super ZOO začínalo - SUPER rybky, solidní rostliny.
Dnes - hrůzinec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 01:15 Romiš – Re: vejvar
...velky vyber kytek, co mi skoro dycky doma shnily, nebo tak neco...
To ale nebyla chyba ani Hornbachu ani kytek... :-)
Jak už tu bylo opakovaně uvedeno - rostliny mají od fy. Dennerle. Výběr a kvalita vysoká, stejně jako ceny. :) V Olomouci nejlépe na rostliny ve středu odpoledne - po závozu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2009 00:15 Muž Leitlik [9]
Danuška napsala
Tak já v olomouckým taky hodně kupuji a jsem v celku spokojený. Celkem čistý akva a dost velkej výběr. ;-)A na rady je tam jen jeden schopný člověk,asi víte o kom je řeč. A s tím úhynem ryb ?? To si myslím, že je na lidech co tam pracují, takže nesuďte celý řetězec, ale dejte pohlavek člověku co to obsluhuje a dostává za to plat. Mimojiné je to 100:1 ve srovnání s olomouckým Super ZOO !! rozzureny Ale Super ZOO se tady neřeší a ani by to nemělo cenu. rozzureny
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 23:49 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
tak ja taky pridam svuj nazor na hornbach, sice brnenskej, ale to je jedno.
velky vyber kytek, co mi skoro dycky doma shnily, nebo tak neco,
ale neonky co sem tam koupil prezily ryby z nejmenovane akvarystiky co mam kousek od baraku.
O ryby se tam moc nestaraj, ale rekl bych ze v dusledku toho ocas zapracuje darwin a jejich pedci prezijou jen ti nejsilnejsi jedinci a kdyz ma clovek stesti a koupi je, ...
je to proste risk :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 19:54 Muž agent007 [47] – Re: JzH
Tak to omrkni a dej vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 18:34 Zdenek58 – Re: deathfoe
Jenže tam budou nejspíš ti obchodníci různí, kdežto v Hornbachu je vždycky jen Hornbach ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 18:16 Muž dajos [10]
hornbach je strašný nikdy bych tam rybu nekoupil mrtvolky jsou tam všude..zakalená voda no hnus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 16:43 Muž deathfoe [58] – Re: Zdenek58
No on spíše myslí, nějaký ten Pet shop co je jako jeden z mnoha obchodů umístěn v tom celkovém Tesco komplexu :).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 16:36 Zdenek58 – Re: snake
Od kdy mají v Tescu akvarijní ryby?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 16:21 snake – Re: Janiska
mno ae pořad lepši hornbach než nějake tesco kdeje uhyn na 95%jednou sem si kupil tlamovce a ty mi zazrakem vydrželi a množilise jenže pak stařim uhynuly kupl jsem tam zavojnatky a byla tam krupička vyčistil jsem to a opět jsem kupil vrubozubce a opět krupička takže tesco nedoporučuju ani nahodou a když jdete do hornbachu tak musite se divat na rybky jak natom jsou mese nahoodu podařilo odchovat ryby z hornabahu ae jak řikam lepi hornabch než tesco palec palec :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 15:05 Muž JzH [2] – Re: agent007
Heh, no vida tak to jsem vubec netusil a to bydlim kousek od toho. Nevsiml jsem si nikdy zadne cedule se jmenem, ze ktere by plynulo ze jde o potreby pro akva. Diky za upozorneni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 08:58 0 – Re: samis
Nemáš-li ještě žádný kontakt na nabídku krevetek crystal red , tak tady máš čísla na dva telefony + E-mail , které se v inzerátech loňského roku objevily. Nejprve zkus tento 606773324 , pravděpodobně E-mail: hrivnak.jiri@seznam.cz. A další možnost 721315232 , E-mail:PetrJanousek88@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 08:37 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: samis
Pokud vím, celá středeční dodávka rostlin od Dennerleho do českých Hornbachů pomrzla. Vina byla ovšem na straně dopravce a exrémních mrazů v Německu, které byly asi o 10 stupňů větší než v ČR.
Například v Brněnském Hornbachu byly poškozené rosliny už znovu nabaleny do krabic a čekaly na návrat do německa jako reklamace. Pár jich to ovšem přežilo bez viditelných následků (kryptokoryny apod.)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 08:21 Muž Pete [10] – Re: samis
To co chceš mají v ZOO-Tropic, OVA-Přívoz za 1ks/55,-kč. V úterý sem tam byl pro živou, něco červenobílého tam lezlo... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 21:05 Muž deathfoe [58] – Re: samis
Piskořky tam v Hornbachu v OV mají, ale neprodávají je. Viděl jsem je asi ve dvou nádržích, v těch brakických, teda doufám, že to byly ony :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 16:39 Muž agent007 [47] – Re maťťo
Asi si špatně hledal :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 16:37 Muž samis [5] – Re: maťťo
Byl jsam v Hornbachu dnes ráno. Tlamovci vesele snídali kamaráda, sumečci sklovití tam byli mrtví hned tři. Nepočítal jsem to, ale určitě min. ve třetině akvárek mrtvolka byla. Měli tam jedno akva plné velkých rostlin, všechny s hnědými fleky, prý byly přes noc v autě a zmrzly. No nekoupil jsem nic :-( . Sháním piskořky a krevetky cristal red. Nemáte nějaký tip ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 16:06 Muž agent007 [47] – Re: JzH
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 13:15 Muž JzH [2] – Re: agent007
Ale v u nas v Haji ve Slezsku zadnou akvaristiku nemame. Nebo to jenom nevim? Jako libilo by se mi to :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 13:04 Muž asus [1] - Živorodky
ja sem v hornbachu byl ale žadnou mrtvolku sem tam nevidel. a žadna rybka z hornbachu mi zatial neumrela :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 12:25 Muž ondra [168] - Živorodky
Akvaristiku si vybírám vždy těsně po Novém roce. Tam je krásně vidět, kde se o ryby starají, a kde na to celé vánoce kašlou. Kde na to kašlou o Vánocích tak i během roku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 12:07 Gudmundur – aktualni stav
včera jsem tam byl. ryby jak se pise je to sazka do loterie, ale to asi skoro vsude. technika ok. rostlinky překvapivě velký výběr, akorát větší cena. Mají tam rostlinky od Dennerleho. Momentálně asi nejvíc v Ostravě. Když člověk toho má víc tak je asi lepší si objednat přes net z AquaDaho apod, ale když si chce koupit jen nějaký kousek tak si myslím že stojí za to se tam mrknout.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 16:28 Muž samis [5] – Re: agent007
Díkes, na ty Mariánky je zde adresa: rybicky.net/obchody/326 na mapy.cz to ukáže přímo barák tak zkus mrknout.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 15:57 Muž agent007 [47]
Ještě se chystám navštívit Háj ve Slezsku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 15:52 Muž agent007 [47] – Souhlas s Pete
Jak píše Pete, akvaristika Špalíček, Poruba Hl.třída a centrum Ostravy. Jinak kdo trošku jezdí po MSK tak dobrá akvaristika Příbor (pod letadlem směr Frenštát, před železničním přejezdem hned vpravo) a Nový Jičín (ul.myslím Kostelní a pak u autobusového nádraží v tom baráku s obchodama). V Mariánkách jsem akavristiku nenašel (poraďte kde je) a PET centrum v Galerii (ul. Novinářská).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 00:51 Muž Pete [10] – Hornbach Ova
Byl jsem tam zrovna včera a s politováním můžu jen potvrdit to o čem se tady píše. Ryby jsou tam, ve větší míře,v zuboželém stavu. Nj, pánáčci asi nestíhaj. Ale jinak, akva technika supr. Koupil a vybavil jsem tam komplet akva 250L. Prodavač, co mi zboží předváděl, se nezdal bejt hloupý. O technice měl přehled, nabízel zboží na míru a v potřebných parametrech - nevnucoval nic navíc jako někde. Spíše radil, co mám nejdřív udělat, jak to postupně vybavit abych potom třeba nezjistil, že mám X věcí k provozu zcela zbytečných. Ale to byl jen jeden a myslím si, že je tam sám, pač sem zjistil, že se dá nakoupit jedině když je zrovna v práci. Pak jsou tam ještě další, ale ti vypadaj, že umí jen čumět a taky hýbat ramenama, když se je zeptáte na konkrétni věc. Takže technika O.K , rostliny se dají taky vybrat, no a ryby bych ale neriskoval. Ryby mám ze Špalíčku, rostliny všechny z Přívozu - Amazonia. Navíc v Amazonii se občas prodavají i ryby z dovozu, jaké se jen tak někde nevidí. Je dobré si ale vzít čislo a volat,pač je to všechno rychle pryč a zbydou jen slabší kusy nebo taky nic. Jestli máte někdo nějaký typ na dobrý akva obchůdek, napište, rád se tam podívám. Vím, že byl jeden v Mariánkách, ale tam je to už prý celé předělané na moře - takže nic... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 21:53 Muž samis [5] – Re: agent007
Zdravím Ostraváky,občas tudy projíždím a stavil bych se v nějaké solidní akvaristice. Jaké jsou tedy vaše tipy ? Hornbach to jak čtu nebude :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 21:34 Muž agent007 [47]
Už sem to kdesi o Hornbach Ostrava psal. Tragédie. Ryby krupička, mrtvé ryby v akva nejsou vyjímkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 14:33 Danuška
Mám spoustu ryb z Hornbachu v Olomouci, ještě mi neumřela ani jedna. Možná by tam ale měli prodávat více kvalifikovaní prodavači, až na výjimky mají celkem chabé vědomosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 14:25 Muž Argo [6] - Rostliny
S tím Hornbachem vlastní zkušenost nemám ale vím že někteří píšou že je mají (rybky) v pořádku a některým že uhinuly možná je to taky váma a ne jen hornbachem a taky to určitě může být špatným výběrem určitě se nenechat omámit krásou radši koupit menší a né tak hezké oni vyrostou nebojte se ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 14:25 Muž Argo [6] - Rostliny
S tím Hornbachem vlastní zkušenost nemám ale vím že někteří píšou že je mají (rybky) v pořádku a některým že uhinuly možná je to taky váma a ne jen hornbachem a taky to určitě může být špatným výběrem určitě se nenechat omámit krásou radši koupit menší a né tak hezké oni vyrostou nebojte se ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 13:07 VALDEZ – Re: GAGAL
Čau,můžeš mi přiblížit kde ta akvaristika v těch Mariánkách je?Já jsem z Poruby,tak kdyby jsi mi tu trasu z Poruby popsal,abych věděl kde mám vystoupit a čím jet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 12:17 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: tkrul
Nevím kam chodíte, ale pár akvaristik je na vysoké urovni,jak sortimentem tak obsluhou . Jinak omlouvat neochotu personálu je naivní . Sám bych si nikdy ryby ani techniku nekoupil v takových obchodech kde v nádržích plavou ryby s plísní ( nebo mrtvoly),to není o počtech ryb v nádrži,, ale o přístupu k práci ( a nám zákazníkum),sám jsem ještě nikdy neviděl aby tam byla nějaká karentena u nových ryb,narozdíl od malých akvaristik kde je to docela běžná záležitost.Podle mých zkušeností jedna z nejhorších prodejen je firma Pet ,která provozoje obchody ve velkých nákupních centrech tam opravdu je sázka ( vyhození peněz -předražení)najít zdraveho tvora natož, ochotného a fundovaného prodavače.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 11:36 Žena René [2] – Hornbach HK
Občas zajedu do Hornbachu v HK - a nemám problém - velmi mi vyhovuje ,že si zboží mohu prohlédnout - v malých akvaristikách s pultovým prodejem to je problém. Narazila jsem tam na dva prodavače - jeden byl asi v záuce a věděl prd. Druhý byl zkušený akvarista, který má doma několik velkých akvarií a vždy mi dobře poradil. Ono to je opravdu hlavně o těch zaměstnancích. A kdo se tam požene že jo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 11:31 Muž many [9] – trkul
no mně zase může vytočit,když přijdu do prodejny/klasické akvaristiky/.hned u vstupu je nádrž s terčema,aby upoutali potencionálního zákazníka.Jenže, čtyři terčáci ještě zázrakem žijí,ikdyž je na nich vidět,že toho mají plný kecky/.příčinou je terčák tak 10 cm průměr, zakleslý v anubisu a vlaje naněm závoj z plísně minimálně týden starý.Za pultem prodavačka s chlebíčkem v jedné ruce a s telefonem v ruce druhé.Dtžet obojí ji dělá zjevně problém,to hlavně kvůli nehtům asi dva centimetry dlouhými.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 03:04 ronan707
Dobry napad, ale ted ze svymi zkusenostmi ze strany akvaristiky jsem na tom ne o moc lepe nez nejzkusenejsi prodavac odtamad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 02:40 0 – Re: ronan707
Můžeš si tam podat "přesvědčivou" přihlášku uchazeče o zaměstnání a pak se přičinit o nápravu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 01:08 ronan707 – hb
pardon jedna se drzi(chudinky male). Ja bych tam do toho BACHU vbehl a... a. A jinak, to nejsou jen uhynulé ryby, to jsou také už půl roku neprodejné neonky s krupičkou, prerybnene "slepene skla" to ani neni akvarium, na ryby v hornich nadrzich ani nemyslim, totalne zarasene nadrze bez jakekoli dekorace, nebo alespon dna(dobra v 2-4 andrzich je mozna nejaky rozbity kvetinac nebo koren), popis nouzového zdejšího filtru plastová hadice s hubkou na nádobí přivázanou vlascem a trubice s odstavajicimi kusy lepici pasky, jeden filtr pro zhruba 100 nádrží, prodavač neochotný a protivný jak necky, rybky lacne cekajici na uhyn nejake jine aby se nazraly, atd. tudiz je toho vic
HORNBACH NENI OBCHOD S RYBAMI ALE S NARADIM A DALSIMI CYPOVINAMI.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 00:52 Muž tkrul [1]
Ještě jsem neviděl obchod, kde by bylo vše OK. Hledejme chybu někde jinde. Přímo mě dokáže vytočit, když někdo napíše, že někde mají mrtvoly v nádrži. Jakoby ti dodnes nic nechcíplo. V obchodech je ale trochu jiný poměr. Ty máš např. 20 rybek, mrtvolu raz za čas..., oni mají na prodej cca 500 ks ryb a sere tě, že tam plave 50 mrtvol...(10%), ale tobě nikdo nevyčítá, že ti chcíply 2 ryby (10%)...raz za čas. ...no co čech to názor... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2008 00:17 ronan707 – Hornbach Ova
Musím si taky rejpnout, v malém akváriu asi 20l umístěno asi 5 ancistrusů a u nich jakési podlouhlé bílé ryby(už nevím co to bylo) a jedna z nich tam plavala ALE SPIS JEJI KOSTRA bezvladne se pohupovala ve vode a ancitrusove lacne ohryzavali jeji maso, stred tela mela uplne vyzrany a plesnivy. obratil jsem se na prodavače a ten prý že to vytahovat nebude, on je tu na záskok. a tak plesnivé torzo poplavávalo dále. Od té doby nevkročím do části zaměřené na Akvarijní potřeby. Jinak první rybky bohužel pocházely odtamtud a byly to paví očka, kouil jsem 4 tři uhynuly den na to a 3 se pořád ještě jakž takž drží

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2008 10:26 Muž Gerrik [5]
Anebo zkus inzeráty, já pořidil takhle zánovní 112 vč. krytu se 2 zářivkama, filtr Tetratec Ex 700, 2x topítka, odkalovač, sítka, vzduchovač a to vše za cca 2500,- Kč ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2008 18:44 Muž Sprachys [48]
ja mam set z bachu, zaricky 2x18W celkem dostacujici, filt sice nic moc ale funguje to s nim... akorat to chce chvili, aby se zanesl a nehonil tak moc vodu... je to vnitrni eheim... chemie co k tomu byla je na prd.. akorat se mi to vali v supleti... nejsem pro chemii v akva, pokud to neni opravdu velmi nutne...topitko jager 150W suprovy... po roce sem ale vymenil zarivky za philipsky 860 a 840 tusim (nebo 640 a 620?) fakt ted z hlavy nevim a bylo to hodne znat... jinak u setu bacha na rozmer zarivky.,.. ja mel stesti ze mam dobrej ale nektery se spatne shanej a jsou zbytecne drahy....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2008 18:04 Bexim
a kdybyse tam daly jiné zářivky tak by to bylo lepší?kolikatiwattové zářivky jsou minium pro rostlinné aqa

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [21] ...... 24

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 43121x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3620-hornbach-?od=1001