Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hornbach

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 15 Přejít na další stránku   1  
Hornbach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2012 11:17 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: hr
Takže je problém v tom, že nejsou chovatelé, ale prodejci? Sou i horší věci. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2012 11:04 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: hr
běžná cena v prodejní velikosti těchto ryb je taj 50-60 kč a to dokonce u špičkového chovatele po rodičích WF. A v běžné akvaristice stojej kolik?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.11.2012 10:37 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: hr
V Olomouckém hornbachu se občas zastavím a z cen rostlin, ryb, a techniky se mi točí hlava. Nezdá se mi, že by měli ryby, oproti ostatním obchodům, nějak drahé. A co se rostlin týče? Ano, obyčejná stonkovka stojí třeba 90 Kč (u Daha třeba 30 kč), ale v košíčku jí je také 3x více a větších. A oproti jednomu zverimexu v ostravském globusu, kde měli mateční echinodory za více jak 500 Kč a některé Aponogetony za více jak 1100 to je ještě zlaté. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 19:56 Muž Poweres [59] - ŽivorodkyRe: mastcz
Souhlasim ,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 14:38 Muž malyLibor [5371] - Asie
Já mám zkušenosti se dvěma obchody Hornbach - brněnským a olomouckým. A zkušenosti jsou to absolutně rozdílné. V Brně neochotný personál, nemocné ryby, ubohý výběr čehokoliv (přiznám se, že naposledy jsem byl v květnu), kdežto v Olomouci příjemní prodavači, velký výběr ryb i rostlinek, dostatečný výběr techniky (i když třeba mně osobně chybí podle mne celkem kvalitní a velmi levný Atman) a super výběr dekorací. Ve spojení se sedmidenní otevírací dobou bych řekl, že se nemají za co stydět. Co se týká rybek - jednou mi přes noc uhynuly všechny SAE, co jsem si tam koupil, ale vina byla zřejmě spíš na mojí straně. Další SAE, jakož i B.uropthalmoides (které tedy zásadně prodávají jako B.brigittae) žijí a daří se jim. Je fakt, že ryby u mne vždy prochází karanténou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 14:22 Muž Jiri_99 [425] Re: malyLibor
Bohužel s vámi musím souhlasit. Chodím si k nim pro cvrčky, takže jsem tam každou chvilku a za poslední rok se celková kvalita obchůdku dost zhoršila.. :-(
Což je velká škoda..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 11:09 Muž fido16 [631] Re: Teena
Nj Hornbach jednou jsem tam pořídil krunýřovce a do 4 dnů měli všichni krupici tu jsem naštěstí vyléčil bez úhynu ale z Hornbachu už ryby nekupuji. Rostlinek mají na výběr hrozně moc a to je velké plus sice drahší ale krásné. Sem tam se v akci objeví i nějaká ta technika. Výběr kořenů má u mě taky velké plus. Takže ja do hornbachu jezdím rád na okoukutí co je nového. Ale ryby určitě ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2012 11:00 Žena Teena [2] Re: Sid
mě právě napadla ta vyšší teplota, měla jsem 28°C (snažila jsem se doléčit krupičku), mečovky mám pár dní a jsou z daleko chladnějšího akva, které bylo bez topítka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 10:52 Muž mastcz [10] - Rostliny – Rostlinky v Hradci Králové
Hornbach v Hradci Králové minulý týden potěšil, začali brát kytky od nějakého nového dodavatele a mají tam pár nových modelů mimo standardní Dennerle sortiment. Dennerle rostliny jsou tu vždy ve velice dobré kondici, čisté a bez řas, i v nádržích mají vždy pořádek. Hornbachovské Dennerle jsou v HK asi nejlepší rostlinky, které se dají ve městě pořídit. Cenově jsou samozřejmě nejdražší v širokém okolí, Aqua-Daho nebo Rataj mají ceny poloviční.

Nádrže s rybama mají vizuálně tady v pořádku a čisté, uhynulá rybka je tu opravdu výjimkou. Co jsem od známého prodavače vyzvěděl - že vodu si chytají dešťovou, takže nečepují místní vodovodní minerálky :-) Na druhou stranu přiznal, že některé ryby na sklad neberou, protože je nestihnou prodat a dlouhou životnost v obchodě nemají - hold je to obchod, ne odchovna.
Co se týká prodavačů, celkově velmi slušné znalosti díky systému firemních školení, rozhodně to nejsou úplní amatéři nebo mystifikátoři - pokud není vyčkolený v daném oboru, raději to přizná, než aby mlžil.

Já tam chodím rád a často okukovat, co je nového, už si mě pamatují :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.11.2012 10:42 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Johan
Je mi lito, ale musim s tebou souhlasit. Tento obchod je posledni rok uplne spatny. Ja se tam se zdravyma rybkama nepotkal, ani nepamatuju. A rady pana prodavace? Opravdove perly. Proti plostenkem mi do kevetkarka poradil univerzalni prostredek hubici vsechny bezobratle i rasy... Kdyz jsem mu zopakoval, ze to je do krevetarka, kde mam i sneky tak mi rekl, ze sneky nikdo v akvarku nechce.. Kdyz jsem po nem chtel No planaria, rekl mi, ze se nic takoveho uz nevyrabi a ze vsichni delaji univerzalni a sirokospektralni leky. Pri posledni navsteve asi pred mesicem mi tvrdil, ze se nedela mrazeny virnik a doporucil mi cyklop. Pro pludek kardinalky vietnamske. Ach jo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 09:40 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: jmalyska
Bohužel se mi zdá, že to s těmito obchody jde pomalu z kopce. V SuperZoo už není takovej výběr ryb jak býval. Ale naštěstí mají už trošku víc kytke než kdysi. Markantní to je v AkvaTeraExo, kde při každé mojí návštěvě sem viděl nemocé celé nádrže - hlavně krupička. A né sem tam nějaká tečka, ale viditelně napadané všechny ryby v nádrži (a né v jedné). :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 09:17 Muž jmalyska [167] – Hornbach OSTRAVA-OLOMOUC
Sem tam jezdím nakupovat jiné věci do Hornbachu a vždy se koukám na akvaristiku. Kdysi (8let zpět) mi rybičky z ostravkého Svinova umíraly, rostlinky nerostly (nehojil jsem). Dnes občas kupuji z Hornbachu ve Svinově, na Rudné i v Olomouci a dodržuji alespoň základníé 5ti denní karanténu rybiček, kdy jim naservíruji eSHa Exit a eSHA 2000 v lehce větším množství a vždy je vyléčím a nikdy žádná neumřela. Rostlinky před vsazením taktéž nechám chvilku odstát v karanténě, zastřihnu kořeny, vhodně odeberu listy (odnožím) či zakrátím (řízkuji). V karanténě hnojím zázračnými vodičkami, bublám CO2, svítím 14hod denně, teplota 24°c, pH kolem 7, v akvárku pH7.4, teplota 25°C, svítím 12hod denně. A rostou :) hop

Spokojenost s obchodem AkvaTeraExo - Olomouc Čechovy sady poblíž zimního stadionu. Tady umí pán docela HODNĚ poradit a hlavně je ukecanej a návštěva obchodu není na 5min :) Ale jsou to rady k nezaplacení.
Také se dá někdy dobře nakoupit v SuperZoo v NC Haná, kousek od AquaParku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2012 00:23 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Teena
Mečovky skáčou běžně... a dokáží se "trefit" naprosto přesně i do docela malé mezery.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 23:50 Žena Teena [2]
To já ancistruska a 6 moll, ancistrus umřel po týdnu, 2 molly chvilku po něm... pak jsem léčila krupičku, včera mi z akva vyskočilo několik mečovek, 2 jsme zachránili, ostatní ne...je možné, že by to bylo teplotou(28°C), nebo "skáčou" běžně:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 23:48 Muž rriki [818] - CichlidyRe: muťa
S Hornbachama je to tak,že od února si Horbachy rozdělili Petra Aqua a Tomi Písek
jedny mají ryby lepší a jiní horší.Kdo má jaký, ale přesně nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 22:24 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
Já kupoval v ostravě Neritiny, a po několika měsicich jsou všechny ok :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.11.2012 20:24 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Teena
Není Hornbach jako Hornbach.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 19:24 Žena Teena [2] Re: Danny3231
A proč s tím proboha něco neudělá? On se o ty ryby stará, ne? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 19:16 Žena Teena [2]
Pardon, už si jsem si všimla příspěvků výše, jsem tady nová a moc se ještě neorientuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 19:15 Žena Teena [2] – Hornbach
Ahoj, prosím, jaké máte zkušenosti z rybkami z Hornbachu nyní? Já si tam pár rybek koupila(Praha-Černý Most), dvě bílé molly a ancistrus do týdne umřeli, nevím proč...děkuji. tone tone
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   13.07.2012 08:00 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím – Hornbach Olomouc
Tak jsem byl včera v olomouckém Hornbachu shánět diamantovou folii do krytu na zářivky do nového krytu co bude na novém akvárku. A tak jsem zabrousil i mezi rybičky se podívat. No, byl jsem tam s tatikem, tak začal, to je pěkná ryba a ta taky... tak jsem začal já, ta chce 400 litrů a hejníčko 4-6 kousků, tahle 800 litrů páč dorůstá víc jak metru.... Pak se zastavil u gibouška. Že je pěknej.... Říkám že je, ale že chce tak 400 litrů vody. Tak se kouknul na cedulku a prstem ukázal na číslo, které udává potřebnou litráž.... 125l.... Říkám blbost, tahle rybka doroste klidně do 30cm i víc (jak teď koukám do atlasu, tak jsem se hodně seknul).

Co tím chci říct? Pak se má člověk kua fix divit, že lidi maj skaláry v 80litrech, gibíky ve 120 a sumečky žraůpčí v 250. Ale hlavně, že obchodníci mají tržby. A vo vo vo tom to jeeee!!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 20:39 mafi
Kupovala jsem v Hornbachu rybky několikrát a vždy bez problému,ale možná jsem měla štěstí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 20:31 Muž MichalK [16] Re: Jurdas
No ja mam s hornbachem na rudne taky dobrou zkusenost :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 19:49 Muž Jurdas [37] Re: muťa
Díky za názor.Já když jsem tam tenkrát byl, tak zrovna čistil akvárka a celkem si s tím hrál,Mrtvé rybky jsem tam neviděl žádné.Ovšem nádržky byly hodně přerybněné.Někde tuším,že zde na foru jsem četl,že ten pán kdysi dělal u rybek vZOO.a že se tomu dost věnuje.Jinak výběr rybek měli dost velký.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 19:34 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Jurdas
Ryby jsem tam nekupoval - zatím. Ale vím, že je tam prodavač, který se v tom vyzná a slušně se tam o to stará. Jednou mi i nabízel, že pokud bych nějaké rybky, tak je objedná a nebude je dávat do těch nádrží, ale nechá asi bokem, nebo přesně nevím kde. Ty nádrže jsou udržované, tak snad... Ve Svinově, bych do toho nešel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2012 19:29 Muž Jurdas [37] Re: muťa
Zdravím.Měl bych dotaz jestli a jaké máte zkušenosti s Hornbachem na rudné.Dost jsem slyšel na Hornbach nadávat,sice ne na ten na rudné.Jednou jsem tam byl a zdálo se mi to tam dobré.Ovšem to bylo krátce po jeho otevření.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 15:55 mirek – Hornbach olomouc
Jsem z olomouce a chodivam se do hornbachu podivat jen tak a je pravda ze tam majou cisto vse zodpovijou a majou vse krasne ciste. ale ceny majou podstatne vetsi nez jinde, radsi chodivam do akvateraexo nebo jak je tesco. jsou tam ochotni lidi a da se s nema i pokecat a ryby tam majou na dohode kdyz sem tam byl ja tak sem si vybral ryby a pak jsme se dohodli na cene, proste super. muzu jen doporucit,
hornbach me zarazi jen cenama ale jinak ma velky vyber. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.12.2011 00:30 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: HaDaS
Na čerňáku jsem koukal an ceny právě Eheim filtrů mimo akci. Celé filtry hodně drahé, náplně tak normál.

Výhoda Hornbachu je ale spíše v tom, že tam člověk levně koupí vše kromě právě Eheim sortimentu. Především tam mají VELMI zajímavé ceny na KOMPLETNÍ sortiment od Dennerle a ještě občas akci navíc. Skvěle se tam dají nakoupit různé dekorace, včetně hodně levných kořenů. Mají akce na sety pro začátečníky...mají občas akce na sety Juwel, člověk tam sežene spoustu kravin jako obyč. houby k bublifukům, škrtidla, hadice, podložky pod akva...to také všude nemají.

Velká škoda je že moc nevedou Atmana a JBL, ale to se zřejmě mění..od JBL již mají alespoň většinu krmiv..a ta jsou vynikající.

Pokud Praha...určitě doporučuji větší Hornbach Řepy, tamní akvaristické sekci nesahá ubohý koutek na Černém Mostě ani po kotníky a mají tam toho podstatně více.

Ale jak už několikrát jak v tomto, tak v jiných tématech o Hornbachu opakuji.

NIKDY TAM PROBOHA NEKUPUJTE NIC ŽIVÉHO, HLAVNĚ NE RYBY!!!

Ne jen že ceny jsou vzhledem ke kvalitě naprosto otřesné, ale riziko nemoci a úhynu Vám za to nestojí. Jediné plus...občas tam mají skutečný špek, který jinde neseženete, nebo špatně určená a směšně levná Lka, že se to vyplatí risknout .)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 00:19 hawkey
Olomoucký Hornbach je velmi slušný. Obsluha ochotná, evidentně akvaristi, poradí vysvětlí, rybky vypadají dobře, dokonce mi poradili, kde sehnat ryby co tam neměli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 22:12 Muž sefca [3]
Mimo rostlin a ryb tam nakoupíš v pohodě.Ceny nebyly špatný,co sem se tak díval.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 21:41 jogr
Já plánuji koupit příslušenství tam,, ale jak to tady čtu tak začínám pochybovat,, :-( rozzureny :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 21:38 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: tomikku
V současné době mají lepší osvětlení a kytky se jim tolik neřasí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 21:35 Muž tomikku [1] – Hornbach OV Rudná
co se týká hornbachu v OV na Rudné tak z pohledu zákazníka můžu doporučit, kupoval jsem tam mé 4 galaxinky, prodavač určitě věděl o čem mluví, sám je akvarista vypadá že je seznámen s trhem, a nesnaží se prodat za každou cenu a cokoli. Dokáže poradit i případně navrhnout jinou alternativu. Prostě se mi přístup prodavače hoodně líbil. Pravda kytičky měl takové chuděry zařasené a mnoho jich tam neměl. Ale kdo ví jak tam funguje zásobování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:48 HaDaS Re: honzaprouza77
Ne. Z tvého příspěvku jsem to opravdu nepochopil. Protože jsem tam nebyl, tak se ptám na ceny té techniky. Pokud říkáš, že je technika dobrá, tak předpokládám, že srovnáváš cenovou výhodnost, protože srovnávat dva totožné výrobky prodávány na dvou místech, je trochu od věci. Ne? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:43 Muž honzaprouza77 [18]
mluvím všeobecně o jakékoli technice, krmení a chemii v hornbachu můj set jsem udal jako příklad a to ostatní také...To nechápeš takovou.......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:41 HaDaS Re: honzaprouza77
Aha, pochopil jsem to tak, že pořád mluvíš o tom tvém setu. :-)
Edit : Docela by mne zajímaly ty ceny mimo akci. Pro Eheim atd ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:39 Muž sefca [3]
Ceny ryb byly normálka.Gupka 13,Zebřičky 15 atd..Já už měsíc nemůžu v Přerově sehnat Jávský mech tak sem zajel do Olomouca.Toto sem ovšem nečekal.Dal bych tak max. 50-70,-kč za kus,ale 170,-to teda ne.V Přerově bývá k mání za 20-30,-kč,ale poslední dobou není vůbec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:33 Muž honzaprouza77 [18]
fakt, coze na ceny rostlin jsem nekoukal, ale jestli si dobre pamatju, tak ryby nemají tak drahý (taky ani nemůžou za mrtvolky)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.12.2011 20:30 Muž sefca [3]
Tak dnes jsem málem dostal infarkt.Jávský mech-kulička o průměru cca 4 cm v plastové kuličce za krásných 170,-korun.To je teda mazec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:27 Muž honzaprouza77 [18]
joooo na tom nemají ONI co zkazit, když si am koupíte krmení od tetry, tak je jako všude jinde, když filtr EHEIM tak je to samí jako v akvaristice... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:06 HaDaS Re: honzaprouza77
... technika a chemie jsou good. Opravdu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 19:52 Muž honzaprouza77 [18]
ceny-jak na co jsou výborné. Já mám akva set od tetry s krytem, filtrem a topítkem od terty za 990 Kč (54l akva) což mi přijde dobré. technika a chemie jsou good. ryby-to radši pomlčim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 19:49 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danny3231
V Hornbachu mívají občas akce, kdy sundají ceny vybraného zboží i o 50%. Kamarád tak koupil výkonný filtr doslova za hubičku. Tyhle akce si menší zverimexy nemohou dovolit. A s těmi cenami v porovnání se zverimexy i beze slev bych to tak dramaticky neviděl. Díky velkým odběrům má Hornbach nižší nákupku, takže i při té jejich marži to s cenami jde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 19:37 Žena petulinakk [2016] Re: Danny3231
Tak to je hodně vzácné jednání palec
Jinak neumím posoudit ceny většiny techniky, ale já tam koupila nanocube 30l od Dennerle (jen akvarium samotné, ne celý set) za 699 což je levnější než jsem našla kdekoliv na internetu (nebo jen neumím hledat :-) )
U ostatního fakt nevím...
Mrtvé ryby jsem tam viděla zrovna dneska.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 19:30 Muž snehulda007 [850] Re: MajkaK
Tak to vše zůstalo při starém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 17:48 Muž Danny3231 [1]
Schanel jsem uz driv cerpadlo atman a nejakou filtracni hmotu , ptal jsem se pana co tam obsluhoval zavedl me mezi regaly a rekl mi at jedu kamkoliv jinam do zverimexu ze tady to je predrazeny a rybicky nemocny. Podekoval jsem a odesel.. Aspon nekdo tam je uprimnej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 16:42 Žena MajkaK [50] - Raci, krabi, krevetkyRe: snehulda007
Na Čerňáku mají hlavně ryby v šíleným stavu. Nevím, jak teď, ale v létě jsem tam byla a to, co jsem viděla, mi stačilo. Polovina ryb s krupičkou, prodavač vám nabízí razboru klínoskvrnnou s tím, že je to skvrnoocasá... Už nikdy víc...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 16:27 Muž snehulda007 [850] Re: honzaprouza77
Na čerňáku mají taky docela pěkný kytky ale 130 kaček za cryptocorinu? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 15:29 Muž honzaprouza77 [18]
měse docela líbil nový hornbach plzen, ale taky tam byli mrtvolky, ale rostliny pěkné a ryby(jak které) taky kam se hrabou ňáké akvaristiky (např: Petcentrum Palladium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 13:40 Muž snehulda007 [850] Re: Deathbull
Byl jsem tam s malým synem,takže jsem to nechtěl nějak hrotit, jinak bych se do něj taky pustil, ale když jsem procházel kolem tak jsem jen tak mimochodem utrousil: to by mě zajímalo jak je tam chceš naskládat a šel jsem pryč. Ten pán si pak odnášel jen pár raněných neonek.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [15] ...... 24

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 43121x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3620-hornbach-?od=701