Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Hradec Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2008 12:02 Žena Rebbie [71] Re: redmaus
No tak by to ale snad bejt nemělo, né? Nesnažíte se nám tím, doufám, říct, že to je prostě běžná a nevyhnutelná praxe? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 22:46 redmaus Re: Danila
Milá Danilo,
jestli to ještě nevíte tak skoro pro všechy ryby co jsou na výstavě mají svůj osud již sečtený. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 13:40 Žena Danila [4489] - SumciRe: jirka
Co? Jakej Rataj? Jakej sponzoring? Sorry, jde mi o betty.

Mrkněte na odkazy , udělejte si obrázek a zbytek je každého věc. To co je napsané níže je čistě můj osobní názor a rozhodnutí. Jde o ryby ne? Když to nikdo nezveřejní,stane se to třeba znovu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 13:34 Ticket Re: Joecz
přesně tak .. prosim te koho zajímá nejaká malá ryba rozzureny rozzureny :-| a navíc tam sou podělaní strachy že by museli zaplatit ty 2000 kč minimálně za zabitýho terčáka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.03.2008 13:34 jirka Re: Danila
tvrdit že akvarijní výstavy jsou o tom že na nich pořadatel vytříská prachy je podle mě pěkná hovadina.při dnešní drahotě a nezájmu dělat něco zadarmo to bez pořádného nadšení nejde vůbec uskutečnit.dá se říct že jsem objel před časem většinu akcí(větších)a udělal jsem si obrázek a vduchu vzpomínal na časy rozkvětu akvaristiky někdy před 20 lety.o to víc si cením každé snahy uskutečnit nějakou veřejnou akci a příjde mi nesmyslné a dětinské vyhlašovat bojkot nějaké výstavy jako celku.měly by se snad kritizovat konkrétní problémy jako právě např.zacházení s rybami(takhle zuboženou betu jsem snad neviděl a taky bych byl nas....)aby se příště neopakovali.další věcí která se stává folklorem je kritika sponzorování těchto akcí ratajem.nejsem jeho příznivec ale to že nikdo jiný nemá zájem sponzorovat takové akce snad není jeho problém ne?nebo má snad někdo zájem?že bychom do toho šli třeba v severních čechách?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 13:29 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Sprachys
Jak sem psal jidne :-D stejne se tam zase za rok pujdu podivat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 13:24 Muž Sprachys [48] Re: Danila
Pokud vim tak kdyz sem reagoval na ten prvni prispevek jeste v posledni vete nebylo "co se tyce rybich akci"... X-) takle je to uz spravne :-) ... stejne se asi budu muset odstehovat pryc :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 12:52 Žena Danila [4489] - SumciRe: Štěpán, Sprachys, oldkiwina
Napsala jsem to tedy polopaticky, aby každý pochopil, že nejde o Hradec a každýho jednotlivýho akvaristu. Monstr akce Hradec tedy. Opraveno.

Pouze co se týče ryb a mluvím za sebe...je to můj osobní názor. Hradec nikomu neberu. smich
Jen ty rybky, ty betty sad sad ...Jedna z nich měla to štěstí, že se mnou odjela domů už v sobotu...
Sprachýsek: Jenže ty bys je umírat nenechal, ne? nesoudím celej Hradec, neboj love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 12:45 oldkiwinka Re: Danila
občané hradce za to myslím nemůžou ne??? Za to můžou pořadatelé. Proto nemá cenu soudit celej hradec ale jen ty lidi co to dělali..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 10:47 Muž Sprachys [48] Re: Danila
jsem z HK... :-( prijde mi smutny kvuli nejakym ignorantskym poradatelum soudit cely hradec... :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 09:32 Joe.cz Re: Ticket
Ale kdyby to byli terčovci, tak si tohle nikdo nedovolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 08:36 Štěpán Re: Danila
Bojkotovat Hradec je takové docela hloupé, bojkotovat se mají konkrétní pořadatelé. Pokud bude příští Hradec organizovat někdo jiný, není důvod tam nejet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 01:47 Žena Danila [4489] - Sumci – Utýrané ryby Hradec Králové - bojkot
Fotka k příspěvku A pak že výstava v Hradci nebyla o penězích?
To jsou akvaristi, znalci a nadšení milovníci ryb?
Div že prý duši nevypustili, aby to bylo všchno super.
Kecy, kecy a kecy. tone
K obrázku píše chovatelka:
Aby jste věděli o čem mluvím, takhle vypadali v poslední den výstavy!!!
Batíkovi se plíseň na hlavičce šířila i přes léky, k tomu mrtvolně kalné vodnaté oči, zkrvavené ploutve, zježené šupiny. Uhynul po dvou dnech. Tyrkysovému navíc chybí "ručička", ale naštěstí se zotavuje.

www.splendenspower.cz/…
stojí za to přečíst do konce

tak tohle udělali na výstavě v hradci z betty ve výstavní kondici
www.splendenspower.cz/…
www.splendenspower.cz/…

Čistě za sebe vyhlašuju bojkot. Hradec pro mě co se rybích akcí týče zmizel z mapy.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 00:31 Ticket Re: Danila
Přesně tak .. Já bych to nahlásil jako týrání zvířat, nebo bych pošpinil jejich jméno .. Ato myslím úplně .. Časopisy, ostatní akvaristické weby, weby chovatelů, prostě jim z toho udělat propadliště dějin, že by jim tam už nikdy nikdo nepřišel. :-| Protože toto je prasárna nadevše, být to moje ryby tak jim tam zavolám. A to co bych jim rekl by si za rámeček nedali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2008 00:10 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
tak tohle udělali na výstavě v hradci z betty ve výstavní kondici
www.splendenspower.cz/…
www.splendenspower.cz/…
Tak tohle tedy rozhodně už účastí nepodpořím, to jsou akvaristi, to by je člověk zabil tone
Ale hubu plnou keců, to by jim šlo tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 23:57 Žena Danila [4489] - SumciRe: Alena.sv
chovatelka ze splendenspower:
Dneska se mi vrátily ryby z výstavy.
Původně nádherné zdravé ryby mají vodnatelnost, krvavý rozpad ploutví, kalné oči...
K tomu ve shnilé vodě! Naposled prý je krmili před dvěma dny.
Tak těmhle hovádkům UŽ NIKDY NIC na výstavu dávat nebudu!!!
To nejsou akvaristi, to jsou vrazi. Kéž by taky shnili ve vlastní špíně!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Čert vem, že mi dva krátkoploutvé označili za crowny. To bylo leda úsměvné. Ale tohle je sposťárna.

Lenka* Evil or Very Mad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 22:57 Muž ghostik [81] Re: Alena.sv
K tomu neni co dodat. Uz jsem psal ze se mi tato akce nelibyla a toto za tim dela jen ohromnou velkou cernout tecku.Uz tam nikdy vice nejedu - jednou za zivot mi to stacilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 22:48 Žena Alena.sv [89]
Výstava se mi líbila,ale možná by vás zajímalo,jak dopadly vystavované ryby,které chtěla majitelka zpět. :-(
www.splendenspower.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2008 09:24 Muž Yirka [9123] Re: sakrbleK
Pane (paní) s těmi reakcemi na firmu Rataj při všech tématech a příležitostech začínáte být trapný a obtěžujete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 21:10 sakrbleK Re: Calibos
Hmm krásné výstavní kousky :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 21:04 sakrbleK Re: Rebbie
Jak pro koho,Páni Ratajové se v případě potřeby "zašijou" zase jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 21:01 Žena Rebbie [71]
Mmmm, sem sice nebyla, ale tak nějak si myslim, že furt lepší né třeba úplně stopro suprová akce než žádná akce a proto už bych to tady ani snad dál nehanila, aby se jako nestalo, že příští rok nebude nic..... By byla škoda, ne? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 09:42 Muž Roman [100] - Cichlidy
No je vidět že se výstava velice líbila a že diskuze je stále horká a plná krásných dojmů :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2008 09:13 Muž calibos [0]
tady mate par fotek co jsem na fotil kdyz jsem tam byl

rybicky.net/akce/154

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 17:20 R Muž Mrakoplash [1776]
I kdyz to letos bylo nejaky chudsi, oproti treba minulemu roku, tak si stejne myslim ze ta akce dopadla dobre. (az na to vyhlaseni cen :-D )
Sem tam bylo neco k videni, ale hlavne tam byla hromada lidicek na pokec.
Pristi rok se pujdu zase podivat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 16:54 Usine Re: Navstevnik
Nevím co jsi čekal, vše je jen o penězích, pokud by tam Rataj nebyl, nebylo by tam skoro nic. Tyto akce jsou pro firmy nezajímavé a většinou i prodělečné. Takže bez sponzora a reklamy to nejde a nepůjde. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 10:12 Navstevnik
Tak sem byl an vystave a reknu vam nic moc, za tech 70 kacek sem teda cekal ze to bude vetsi, dyk tam byly akorat ty rostlinny soutezni akvarka, par bojovnic a ty velky akvarka uprostred s tercovcema plamovcema a pod. Vetsi plochu tam zabirali prodejci, to je teda vystava jak noha. Spis takovy trh prodejcu a bokem ste se mohli podivat na par akvarek a k tomu polovina z nichbyla sponzorovana firmou rataj, no jak uz to tady bylo receno spis takova reklamni akce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 03:03 Muž Sprachys [48] Re: tau
Raku bylo vic nez jeden... plnej kybl plus jeste plny akvarko.... aspon v sobotu a v nedeli ;-) jinak ostatni zvirectvo od ryb pres obojzivelniky, plazy, hmyz a podobnou havet, techniku a krmeni bude na burze 9.3. opet v aldisu ;-) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2008 02:59 Muž Sprachys [48] Re: Kamekh
ja byl hned prvni den v sobotu a ty pani co je prodavala sem se pri odchodu ptal, jestli na ni muzu jit druhy den... ona rekla na vystavu nebo jestli jsem domluvenej s prodejcem, ze si pujdu jen neco koupit.... byl jsem domluvenej na krevetky ve stanku s rybami... tak mi dala razitko, podskrabla to a druhy den v pohode ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 22:45 Muž tau [14] Re: krysikmouse
Jen krevety + jednoho raka tusim...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 22:33 Muž krysikmouse [11]
Já jsem tam nebyl :-( mají tam i jiné zvířectvo než ryby ? například obojživelníky, žebrovníky atd... co se dává do akva ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 22:08 Muž tau [14]
Dnes jsem se zajel do HK taky podivat a bylo to prijemne. je pravda, ze samotna vystava byla spis pro "konickare" nebo pro rodiny s detmi - zadne specialni ryby / kytky. velka vyhoda podobnych akci je setkani se 100% odborniky a moznost s nimi probrat vse (v oblasti rostlin i ryb).
jako nejvetsi negativum vystavy vidim v tom, ze je pojata prilis jednoduse. jako organizator bych se pokusil inspirovat v zahranici, kde napr. neni prilis mnoho ryb, ale jsou pritomny podrobne informace o rybach a msitech, kde ziji. pripravit pruvodni letaky / knizky a udelat z teto akce Udalost. verim, ze by si pak ziskala sirsi verejnost a take verim, ze by nebyl problem sehnat dobrovolniky, kteri by se na priprave podileli (viz. tenhle web, je plny dobrovolniku). myslim, ze dnesni spolecnost napr. hodne laka zjistit co zije v amazonce = udelat akva + pridat video + mapa info atd. nevim jestli to neni az prilis od podlahy, ale mne tohle opravdu chybi. vystava s takovou historii mi prijde az prilis obycejna ve stavu jak je ted - z toho ovsem nevyplyva, ze se neprijedu podivat priste stejne jako loni:)
s tim co jsem napsal vyse je spojena dalsi vytka a to je rozdeleni druhu / velikosti atd. pekne by pusobilo udelat biotopni sekce a treba sekci s ryby do miniakvarii (ty jsem bud prehledl nebo chybely uplne..).
tak tj snad vse...:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2008 20:55 kadernik
Dobrý večer, dnes jsem se na pozvání pana Horáka rozjel na výlet do Hradce. Po přečtení vesměs negativních komentářů jsem si připravil i jiný program. Touto cestou musím poděkovat za vkusnou malou výstavu kde vládla příjemná atmosféra, daly se i nakoupit akvar. pomůcky sice v omezeném množství a spíš pro koníčkáře.Musím ocenit velice profesionální přístup slečny prodavačky u rostlinek a její vědomosti a lidský přístup.Sám vím jak je obtížné organizovat a to cokoliv a také jak je těžké se zavděčit lidem. Doufám že se pořadatelé nenechají odradit a příští ročníky budou ještě příjemnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 20:22 Muž tau [14] Re: Kamekh
Jsem si jisty, ze po dohode budou platit dele... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 20:19 sakrbleK Re: Kamekh
Určitě jednorázově,co by to byl potom za byznys,pouštět calý týden na " výstavu " návštěvníky skoro zadarmo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 20:16 Kamekh – Platnost vstupenek
Zdravičko ! Nevíte, jestli vstupenky platěj na celej tejden, nebo jen jednorázově?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 16:38 Muž Yirka [9123] Re: sakrbleK
Jenom jednu věc. Taky jsem kritický, když se mi něco nelíbí a nebojím se to prezentovat. Na druhou stranu s klidem beru kritiku mých názorů. A proto, i když je tu volný web k diskusi, - myslím, že většina ze spoludiskutujících by uvítala Vaši prezentaci, abychom měli alespoň částečně jasno s kým diskutujeme a co má dotyčný za sebou, když už hovoří tak frekventovaně jako vy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 14:57 langosh Re: Yama
yama napsala: Pokud vam vadi "vysoke" vstupne, nikdo Vas nenuti jit dovnitr
V Aldisu jsem nebyl, takže se k samotné akci nechci moc vyjadřovat, nicméně často bývá problém ne ve výši vstupného, ale spíše v tom, že si člověk často není jistý, co za tu částku dostane a nemůže si moc vybírat. Ono totiž dost často je něco jiného v propagačním letáku a něco jiného nás pak čeká na místě. V tomto je mistr pan Kolín a jeho aquafestivaly v kongresáku - nějak si taky nepamatuji na avizovanou mezinárodní výstavu tématických akvárií....
Roman X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 14:29 Žena yama [25] – dalsi nazor
Co se tyce vystavy, tak jsem ji jeste nenavstivila, jedu tam ted v sobotu. Muzu ale jakozto soutezici v rostlinnych akvarkach rict, ze rostlinky, co jsme dostali byly pekne a v zadnem pripade nevypadaly jako zbytky.
Pan Horanek, ktery ma pestirnu, kterou jsem nekolikrat navstivila ma dva velke skleniky, ktere jsou sice i v zime plne rostlin, ale zdaleka ne tolika druhy jako v lete. Pokud ma pan Rataj dodavky ze Singapuru, pak ma jiste i v zime vyber lepsi. Proc tedy nevzal nejake zajimave druhy i na vystavu nevim, mozna protoze okolo vystavy bylo mnoho a mnoho zarizovani a to aby vse klaplo pro nej bylo v tu chvili dulezitejsi nez objednavat exoticke druhy ze Singapuru. Nemuzu soudit...

Kdyz tady ctu stezujici si prispevky nekterych z Vas, tak nevim co si o tom mam myslet. Pokud vam vadi "vysoke" vstupne, nikdo Vas nenuti jit dovnitr(mimochodem o vikendu jsem navstivila vystavu v Londyne, kde je vstup 14Liber a zase mnoho druhu ryb tam nepotkate, platy tam sice maji vyssi, ale je to cena jako za obed pro dva). Nikdo Vas nenuti se zastavovat u stánků s korbačíky, květinami ani perníčky...nevidím v tom, žádný problém, právě tady stánky možná snížili teoretický vstup 90kč.

Co se týče toho, proč je to v Aldisu, tak je to tam kvůli tradici výstavy akvarijních ryb. Pan Rataj toto místo "nevybral", se soutěží rostlinných akvárií se k této výstavě přidal, což je podle mne rozumnější než si pronajmout na týden tělocvičnu, kde by bylo 14 akvárií.

Určitě se tady najdou aktivní oponenti mých názorů, a nevím jestli budu mít sílu jim znovu vysvětlovat svoje argumenty, důležité ale podle mně jak už bylo řečeno se snažit výstavu zlepšit, resp. kritizovat konstruktivně a ne ji jen pomlouvat a říkat, že všechno by mohlo být lepší (to mlže být vždycky)

Sama se klidně nabídnu a ráda příští ročník podpořím organizaci výstavy a dotažení nedostatků, pokud o to někdo projeví zájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 13:03 Muž Noxx [14] - RostlinyRe: sakrbleK
Pokud jde o výši vstupného, pak z mého pohledu byla přiměřená. Kolik utratíš v hospůdce, kolik tě stojí denně oběd, kolik benzín atd. Dát 70 kaček za výstavu, která je jednou do roku snad není taková hrůza. Tím netvrdím, že cena nemohla být nižší :-| Ale byla zřejmě nastavena na tak nízkou hodnotu, jak se dalo.
Spíše bys měl obdivovat pořadatele, že výstavu vůbec dokázali připravit - osobně jsem žasnul, jak do sálu dostali to velké akvárium vedle Rataje ...
Ano je pravdou, že i mé pocity jsou spíše negativní - ne kritika, ale zklamání. Pojem VÝSTAVA bych chápal trochu jinak, než byl můj pocit z akce. Bohužel žijeme v ČR a vše se řídí otázkou financí. Uspořádat výstavu bez účasti prodejců a sponzorů (Rataj???) je nemožné, pokud nemáte své prostory. Např. pokud se jedná o soutěž v zařizování rostlinných akvárií, tak kdybych nevěděl, že tam bude - nepoznal bych to.
Chyběly jakékoliv informace, průvodce výstavou, info o vystavovatelích, jejich úspěších atd. Stejně tak zapojení pořadatelů, poskytování informací návštěvníkům. Ani nebyli nijak označeni. Tak by se dalo ještě pokračovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:59 Muž Noxx [14] - RostlinyRe: jurek
Ano to je možné, že jsem nálepku přehlédl, v tom případě se omlouvám za výtku. Stejně by mě ale více sedělo, kdyby soutěžní nádrže "držely basu" a bylo možno je jedním pohledem zhodnotit. Ale to je pouze můj subjektivní názor. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:57 sakrbleK Re: jurek
Pane Jurek,mě je ukradená reklama firmy Rataj,která je prezentována jako výstava a přitom to byl pouze slabý prodejní trh.Pouze mne zaráží Vaše lhostejnost a Vás postoj k situaci.Z Vašeho vystupování je jasně vidět,že o prezentaci akvaristiky v HK na veřejnsti vůbec nejde,jde jen o to něco uspořádat,přilákat natěšené zájemce o akvaristiku,šokovat je přemrštěným vstupným,prodejní místa zaplnit jakým koliv prodejcem bez ohledu na sortiment a další nedostatky.
Komplexy rozhodně nemám,a když už nějaké jsou,tak takové,o kterých nemáte ani páru :-) .

A jak to bylo z výherci soutěže?nějaký p.Flegr vyhrál a ani o tom pořádně nevědel?Pěkně se prezentujete,jen co je pravda ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:54 jurek Re: Noxx
Oddělené byly schválně,jednak aby si soutěžící při jejich zřizování mohli alespoň částečně vzájemně nepřekážet a později kvůli např.focení.
Označené ale byly všechny,zelená nálepka tuším v pravém dolním rohu,zřejmě jste si ji pouze nevšiml :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:46 Muž Noxx [14] - RostlinyRe: jurek
Děkuji za pochvalu za konstruktivní názor :-) Ještě bych přidal jeden. Mimo tři oceněné nádrže (pominu faux-pa s hodnocením) jsem v podstatě nepoznal, které nádrže soutěžily. Byly tak nějak rozházeny mezi ostatními a nebylo zřejmé jestli jsou nebo nejsou soutěžní. Přístě, prosím, lépe označit nebo oddělit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:37 jurek Re: Somali
Padlo zde již několik konstruktivních názorů,např.uvedení názvů rostlin na soutěžních akva,tomu říkám přínosná kritika.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:17 Muž tau [14] Re: sakrbleK
Nebyl. Jezdim jen k Horankovi a ten take nema zrovna mini skleniky. Nemuzu mluvit za p. Rataje, rekl jsem jen to, co rekl on (neni lehke v zime sehnat tolik kytek v dobre kvalite).
Ja se tady nehodlam hadat. Je to proste tak, ze v zime to s kytkama slavne neni a jen spatny obchodnik by si vytrhal vse co ma ve skleniku. Pokud vim, tak ted se pripravuji na sezonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 12:02 sakrbleK Re: tau
To snad nemyslíte vážně coze coze Byl jste někdy v Šumperku u Rataje na návštěvě v jeho sklenících? Vidím že určitě ne.Potom by jste nenapsal,že Rataj prodával už jen to,co mu zbylo.Rataj má skleníků několik,přesnějí 4 o kterých vím,možná i víc,a určite dovezl s sebou zanedbatelné množství rostlin z celkového počtu a kapacity skleníků.

planta.aquariana.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 11:51 Muž tau [14]
Rataj mnoho svych zasob na zimu venoval ucastnikum souteze. Tak na prodej zbylo mene. Bohuzel se vystava kona v zime a to je na trhu velmi malo rostlin, natoz v opravdu dobre kondici...
Jedu se kouknout v nedeli, tak jssem zvedav.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 11:24 Žena Somali [98]
Koukám, že se to tu pěkně rozjelo... :) Dovolím si taky jeden komentář:
Výstavy obecně jsou poměrně náročná záležitost. Už pěkných pár let se pohybuju okolo výstav koček, které jsou organizačně snad ještě náročnější, protože tam málokdy stačí uspořádat výstavu v malé tělocvičně. A obzvlášť ve větších městech bývají ceny za pronájem prostor celkem vysoké. Takže aby se taková výstava mohla vůbec uskutečnit, jsou potřeba i ti prodejci. Vystavovatelé koček platí za možnost vystavovat takzvané klecné, ale aby byla jeho výše ještě únosná (v současné době bývá klecné za jednu kočku cca 600 Kč na den), tak se žádná výstava bez prodejců a stánkařů neobejde. To, že se na výstavách začínají objevovat i prodejci, kteří neprodávají zrovna kočkařský sortiment, je fakt, třeba na světové výstavě koček v Bratislavě prodávali i jejich korbáčiky (mimochodem byly vynikající - zblajzla jsem je během jízdy domů... :-D ). Mně osobně to je celkem fuk, přece mě nikdo nenutí, abych si jimi nabízené zboží kupovala. To označování "zlatokopové" mi nepřijde moc vhodné - jako vystavovatel jsem ráda, že mi jejich účast sníží klecné, a jestli si tam narejžují nebo ne, je mi srdečně fuk.
Druhá věc je ovšem úroveň výstavy samotné, pokud nestojí za nic, tak tam prostě příště vystavovatelé ani návštěvníci nepůjdou. A to je věc, o kterou by mělo jít organizátorům především. Vyčítat jim to, že tam někdo prodával perníčky, je trochu mimo mísu, spíš byste jim měli konkrétně sdělit, co se vám tam nelíbilo a co by měli napříště zlepšit. A takových příspěvků jsem tu tedy moc neviděla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2008 11:03 Kamekh – Celkový pohled
Hezký den všem ! Také přispěji svým názorem. Já jsem na výstavě byl a bylo to poprvé, kdy jsem vůbec jakou výstavu navštívil (akvaristickou). V celku jsem byl poměrně spokojen, i když objektivně uznávám, že to mohlo být větší, bohatší na prodej....atd. Nicméně podobné akce se v Královéhradeckém, ani v blízkém Pardubickém kraji téměř vůbec nekonají a tak jsem rád aspoň za tuto akci. Chystám se na něco do Prahy (nějakou burzu, nebo prod. výs), abych mohl srovnávat. Nicméně i tak jsem rád zaplatil vstupné a něco zakoupil, v možná naivním domnění, že výstavu podpořím a příště bude znova a třeba i lepší. Uvidíme. Pokud budete někdo vědět o nějaké dobré akci, rozhodně ji přidejte do příslušné sekce. Díky. ano

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] 11

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 30513x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5581-vystava-akvarijnich-ryb-hradec-kralove?od=401