Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Hradec Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.02.2010 21:02 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky
Odkaz na fotky z Hradce, některé fotky se povedli více, některé méně :-)

kvilak.rajce.idnes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:52 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: vozuch
Já jsem tam ano jeden druh naviděl X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:46 vozuch
Hoj prosím Vás nezahlídli jste v na té výstavě jestli tam prodávají rybku:RAZBORA GALAXY neboli DANIO MARGARITUS a zda-li si někdo nepamatuje cenu.....a jestli by mi mohl někdo říct jaké rybky tam ještě prodávají...děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:23 Vája Re: Hrysca
70 Kč, Dítě do 15 let 30 Kč :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:19 Hrysca
Ahoj zítra jedu na tu výstavu netušíte jak se tam cennově pohybuje vstup??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 16:18 R Muž Mrakoplash [1776] Re: DrBolíto
já jsem rozhodně spokojen :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 16:17 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky
Fotka k příspěvku Výstavu mám též za sebou, přikládám foto vítězné Betty splendens :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 15:36 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Poslušně hlásím, že výstavu mám za sebou. Řekl bych, že je to stejné jako loni, jen se mě zdálo méně prodejců, ale ti obvyklí tam byly. Mě osobně se to líbilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 22:39 jurek Re: DrBolíto
Cenu šneků nevím,M.galaxy jsem v nabídce neviděl,ale nestačil jsem si to pořádně prohlídnout.
Khanh samozřejmě prodávat nebude,toto není burza.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 14:27 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: jurek
Já bych měl taky zájem o dva kusy, pokud jde o Anentome Helena. Kolik za kus?
Edit: Nebudou náhodou k mání Microrasbora Galaxy?
A Ještě dotaz bude tam prodávat Khanh?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 07:42 jurek Re: provakater
Jarda Ch. se vší pravděpodobností nepřijede,jezdí jen do Úval.
Ty dva šneci šnekožrouti budou,tak se o ně přihlas ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 07:59 Mrakoplash Re: provokater
Pravda pravdoucí, pan Chalupek má nádherný krevetky a nejen krevetky. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 07:47 provokater Re: jurek
Vytáhněte z nory - teda z Třeboně :-) - Jardu Chalupka, neviděl jsem moc hezčích krevet:-). Ale jedu zítra k Plačkům, tam se množí v kanclu docela slušně, doufám že furt, mám něco nabrat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 21:25 jurek Re: boruberry
S Red Crystal je to blbý,na prodej je nikdo nenabídl a mé zásoby jsou vyčerpané :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 20:24 Žena Laduschka [120] Re: boruberry
mno, já slyšela něco hooodně jinýho, ale když myslí.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 20:10 Žena Danila [4489] - SumciRe: boruberry
a A takhle vznikají pomluvy....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 20:01 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky
Dneska mi řekl pan Macenauer, proč ho nechtějí v Hradci na výstavě :-D

Prý že když se otevřelo, tak se všichni nahrnuli k jeho prodejním rybám a nikdo se nešel dívat na ryby vystavované, protože on měl nové, zajímavé, neokoukané ryby z importu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 19:24 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetky
Já tam taky 1000% budu. Konečně .... Crystal Redky bych si taky rád pořídil =)

Nechce tam někdo dovýzt 5ks Caridina cantonesis var. Bumblebee?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 12:09 jurek Re: DrBolíto
Zatím nevím o nikom,kdo by dal Crystalky do prodeje,ale uvidíme ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2010 11:40 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Já samo taky jedu, už se nemohu dočkat a půl Ledna mě bylo špatně, že asi letos nebude neb sem to v akcích nenašel.

Neví někdo zda tam budou k prodeji crystal red krevetky?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 16:30 Žena Danila [4489] - Sumci – Na Hradeeec
A už je tu zase výstava akvarijních ryb v Hradci...
Rok od roku lepší a lepší, takže vyberte kasičky a pojeďte.
Odkaz: rybicky.net/akce/444

A jak to bylo před dvěma roky se dočtete zde:
rybicky.net/rady/clanek/155
smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2009 11:49 Žena Laduschka [120] Re: Mrakoplash
no, woni tam všichni tak kolem kmitali, že jsem je nestihla zachytit :-D a o pár minut dýl a o pár metrů dál prasklo akva, ale to jsem fakt neměla nervy na to to zachytit foťákem ne :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2009 11:43 Mrakoplash Re: Laduschka
Koukám že akorát pan Ešpandr loví ty svoje potvory. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 22:20 Žena Laduschka [120]
Fotka k příspěvku tak hradec prostě dokonalej! krásný rybky a hlavně v pohodě lidi v okolí palec to jsem se zase akvaristicky vyžila! omlouvám se Jirkovi, kterýmu jsem tam při nakupování mraženýho žrádla způsobila zmatek - holt p. Hák se musí poslouchat! :-D jinak cestou zpátky jsem se stavila na čůčo v hornbachu a s vitalitou v aldisu vystavovaných ryb se tam ty vcíplotiny nedaly vůbec srovnat, jde to tam nějak s kopce, fakt hrůza!měli tam sice založený nanocube, ale takovou vrstvu sinice po celym dně a všech rostlinkách jsem snad ještě nikdy neviděla a dvě krevetky, co jsem v tom bordelu našla se ani nehejbaly, těžko říct, třeba už to měly za sebou... no mazec! no nic, jemný odbočení, každopádně na příští HK či na už vlastně letošní Rychnov se už zase těšim! X-)

Jinak jen tak pro zajímavost foto z konce výstavy :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2009 07:52 Vosounek Re: Tóna
No hele v nadpisu je VÝSATVA AKVARIJNCH RYBEK...tak si tak myslím Tóno že málo rostlin znamená že sou pak ryby líp vidět.... Až to bude výstava holandských akvárek (pojedu tam taky potlesk ) Budou tam kytky a málo ryb mi tak jako něco našeptává. hop potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2009 23:53 Tóna Re: PentueR
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ano, nechci hanit výstavu jako takovó ,ale přec by si zasloužila větší prostor a samozřejmě se dalo sehnat něco lacinějc než v našich ZOO-prodejnách smich .Ale za těch 70,- jsem čekal prostě VÍc hmm .Jinak děkuji všem kdo se snaží tuto nádhernou část přírody ukázat všem kdo o ní stojí,DÍK potlesk
Jo a jen se mi zdálo ,ale většina takto zařízených nádrží má na našem webu míň než 70% a průpovídku CHCE TO VÍC ROSTLIN ne
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2009 20:27 Kuba Re: arnošt
Fotka k příspěvku No já tam byl už v pondělí a situace byla úplně stejná, zřejmě to všichni o prvním víkendu už vybrali :-D Jinak výstava byla pěkná, myslim že povedenější než loni, za 70kč to určitě stálo! Klidně bych příště uvítal větší výstavní plochu, asi jako všichni ostatní ;). Myslim že vystavovat by bylo co.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2009 20:13 Muž arnošt [37] - Rostliny
tak jsem byl dneska taky v Aldisu a moc se mi tam líbilo. celkem hezky připravené nádrže, pěkné exempláře rybek a spousta zajímavého z techniky i dalších věcí. jediné co mě zklamalo, tak bylo to, že už tam nebyl skoro žádný výběr rostlinek. čekal jsem, že si pořídím, nějakou raritku nebo něco co se nedá uplně moc sehnat, ale bohužel. každopádně jsem byl moc spokojen a rostlinky pojedu sehnat někam na burzu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2009 14:48 Vosounek
Mě Aldis příemně překvapil, je třeba si uvědomit že akva výstava je náročná na místo techniku atd... Je to místo k okouknutí ryb, setkání s přáteli nčerpání inspirace atd.... koupíte hafo věcí žrádlo atd... Mrknete jak dlaá ryby někdo jinej poučíte se. Já třeba po návratu z Aldisu překopal KOMPLET všechna Akvárka takže pro mne úspěch. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 23:29 Muž PentueR [256] Re: Tóna
Burza je burza, tohle je výstava. Tam máš hlavně na co koukat a ne jen nakupovat ;)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 22:25 Tóna
Fotka k příspěvku No já tam byl včera a za těch 70Kč toho bylo fakt málo sice žádný houfy lidí ,ale čekal jsem něco většího to burza v Úvalech za 20 je lepší. :-(
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 21:31 Žena Laduschka [120]
teď jsem zaslechla zprávu, že v neděli nebudou už prodejci v HK?! coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 20:31 R Muž Mrakoplash [1776] Re: bolek
To se nedá srovnávat ;-)
Na přípravu výstavy v HK byl tuším týden, je to daný tím že to jsou pronajmuté prostory. Každý den navíc stojí hromadu peněz.
Rychnov má svoje prostory a příprava trvá delší dobu. Není proč spěchat. Nervozita nastává když se večer před výstavou objeví prasklé akvárium, nebo jiná podobná katastrofa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 20:28 Muž bolek [5] Re: Mrakoplash
Dneska tam byla jenom jedna mistnost a le myslim si že Rychnov je lepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 18:50 Žena Danila [4489] - SumciRe: frmol
Co se mejch dojmů týče, bylo to za všechny prachy. :-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 18:39 R Muž Mrakoplash [1776] Re: frmol
Někomu to za to nestojí a někdo by zaplatil klidně i víc.
Všechno je to o lidech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 18:16 Muž frmol [14] Re: arnošt
za 70Kc to nestoji...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 16:59 R Muž Mrakoplash [1776] Re: bolek
nevím sice jak to vypadá teď, ale v sobotu to byly dva sály v jednom výstavní nádrže a pár prodejců a ve druhém sále jen prodejci. Teď jsou tam pravděpodobně "jen" lidi u prodeje ryb. Stejně jako když doznívá Rychnovská výstava. Nevím to ale jistě, je to jen můj odhad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 15:59 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: bolek
a co se ti tam přesně nelíbilo - málo vystavených nádrží, málo rostlin na prodej nebo ??? teprve se tam chystám, tak jestli to má vůbec cenu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 15:50 Muž bolek [5] Re: Mrakoplash
Mě nejde tak ani o prodejce ale o velikost výstavní plochy.Myslím si že prodejci tam byli stejní jako víkendu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 15:47 Mrakoplash Re: bolek
Tak ono je to už téměř konec, prodejci a většina lidí tam byla první víkend a to je trochu jiné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2009 15:37 Muž bolek [5]
Dnes jsem byl na výstavě v Aldisu myslím si že za 70Kč to nestojí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 22:16 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Laduschka
tak to jo - já jen, že jsem už na pár veletrhách byl(ne teda akvaristických) a v neděli odpolko už se většinou balí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 22:14 Žena Laduschka [120] Re: arnošt
proč ne? to bude klíííd tam :-D navíc tam mám domluvenej pokec tak to prostě musim,no :-D a už se těšim :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 21:57 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: Laduschka
poslední den odpoledne už bych tam asi ani nechodil ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 21:23 Žena Laduschka [120]
heh, a kdo dorazí v neděli odpoledne? :-D to tam budu single jen s obchodníkama,ne? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 22:58 rob Re: Landushka
mraženy krmení na vystavě je od agua mastru,jináč vystava je jako jináč super potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 14:47 Muž TomášB [12]
zrovna sme tady a je to super,pisu z pdacka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 14:41 Muž Roman [100] - Cichlidy
Tak jo, akce dobrá, opět a zase se sešla ta správná banda pošuků palec A někdo chválil oceláty, no abych pravdu řekl, tak škaredý oceláty jsem na tyhle výstavě za posledních asi 6let neviděl. Tak kdo nechce dostat z toho křeč do oka, tak ať raději mrkne někam do atlasu, kde jsou spíše ty hezké ryby. ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 14:02 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Joecz
p. Chmelař

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 11

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 30513x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5581-vystava-akvarijnich-ryb-hradec-kralove?od=301