Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Hradec Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 14:02 Joecz
nevšiml jste si někdo, kdo vystavoval ty B. macrostoma?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 13:29 R Muž Mrakoplash [1776] Re: mrst
My jsme věděli do čeho jdem, přeci jen to je podobný jako v loňským roce. Ono se to moc vzhledem k prostorám pozměnit nedá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 13:17 Muž mrst [5]
tak sleduji vši spokojenost, já osobně podle reakcí na netu.... jsem očekával trochu víc ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 21:26 Matty – pestřenec
pár pestřenců stojí 40 kč a jeden 20 a krevetky 70 a jian bylo to suprakorád jsem myslel že tam budou mít knížky . ;-) ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 21:01 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Výstava supr, utratil jsem roční rozpočet rodinysmich a podařilo se my i navázat krátký mimozemský kontakt, ale než jsem dojel domu, tak jsem samozřejmě půlku jmen pozapomněl.sad
Tak třeba v Rychnově se budu opět seznamovat, teď v telce běží 50x a stále poprvé taky si tak připadám.smichsmich
Pár fotek k dobru.
photografie.kvalitne.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 18:32 Muž isamik [180]
Akvaria sem nefotil, jelikoz to spousta lidi udela daleko lip jak ja.
isamik.rajce.idnes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 18:30 Žena glumča [424] - Labyrintky
Otevřeno tam mají od 9h,vstupné je 70kč.vystavené rybky jsou fakt krásné:-)to je něco jiného,než v obchodech nebo na obrázku.prodávají terčovce i krevetky,dost velký výběr ryb.rostliny prodávají aqua-daho,rataj a ještě pár..jen mi přijde,že výběr rostlin je dost omezenej.. :-O a doufala jsem,že výstava bude ještě trošku větší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 18:24 V Re: isamik
Mě to trošku zklamalo. Bylo tam ovšem pár nádherných kousků: spousta tlamovců, peřovci, terči, gibík... Ale ty sumečci žraločí vypadali oba dost žalostně (oči)...

Hlavní úspěch je, že už vím kam pro Dario dario. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 17:34 Muž včelař [44] Re: Laduschka
Mražený žrádlo prodávali ale co to bylo za značku těžko říct fakt nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 17:33 Muž včelař [44] Re: gonza
Pestřenece tam měli vystavený, ale jestli prodavali to jsem si nevšimnul. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 17:23 Žena Laduschka [120]
hehe, koukám, že až tam příští neděli pojedu, tak to tam budu mít asi tak sama pro sebe :-D nevíte aspoň, jestli tam neprodávaj letos mražený žrádlo aqua master? to by mi udělali radost, nějak to nemůžu sehnat.. :( jinak ostatním přeju příjemný pokoukáníčko X-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 16:58 Muž isamik [180]
Hradec opet nezklamal :-). At zije mentalni sekce X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 14:44 Stepanicus – L-sumci
Nevíte někdo zda tam prodávájí L-sumce? Případně jaké? Dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 14:40 Muž gonza [3] - Cichlidy
nevite jestli tam je na prodej Pestřenec červený a kolik asi stojí??? díky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 14:18 Muž včelař [44] – fotky
Tak jsem taky doma, pár lidiček jsem tam potkal a pokecal super, něco koupil a nafotil foto.tiscali.cz/… poustupě to tam nacpu všechno potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 12:19 Muž PentueR [256]
Tož jsem zpět. Zahlédl jsem tam neurotickou (nebo jakou to) sekci rybicek (alespoň podle veselí to vypadalo), asi i pár tváří jsem zahlédl, ale nemám paměť na obličeje, tak jsem se k nim raději nehlásil ;) Bylo to pěkné, jen mě mrzelo že jsem si nic nekoupil...ale stejně bych to neměl kam dát ;)

Co jsem nafotil najdete tady (neupravováno, jen zmenšena velikost):
uloz.to/…
nebo
rapidshare.com/…

balík asi 40MB

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 14:14 Muž včelař [44] – Prodej
Minulý týden jsem mluvil s pořadateli ryby budou, kytky od Rataje bude prodávat pořadatel, já doufám že koupím krevertky už mám zajetý akvo, nebo nemáte někdo na přebytek :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 12:14 Žena Danila [4489] - Sumci
Se těším, doufám, že letos dáme zase obří akvo v Hradci. ŠKoda, že nepojede Václav,by to bylo jak loni:-)Se děsně těšíím. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 12:04 Mrakoplash Re: V
Ryby na prodej budou, ale jaký to netuším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 11:51 V
Vím, že je to výstava a ne burza. Ale přesto: myslíte, že tam bude šance pořídit párek Dario dario? Na čumendu tam zavítám určitě, ale tohle by byl příjemný bonus.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2009 11:12 Muž včelař [44] RE: Vééna
Fotky z lonska letošní budou v sobotu na večer, mě se to líbí ale někdo může mít jiný názor, lidítam bývá dost. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2009 23:40 Muž isamik [180] Re: Vééna
Myslim, ze uz to bylo hozeno do placu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2009 23:33 Vééna
Zdravím,
hodte někdo z vás, kdo jste už výstavu navštívil nějaké info o průběhu, vstupném, množství a typu exemplářů, o tom, co vše se tam dá sehnat a podobně. Fotky by taky nebyly na škodu ;-) ...
Chystám se tam o víkendu, tak at vím, do čeho jedu. Určitě nebudu sám, koho info z výstavy bude zajímat ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2009 13:52 Mrakoplash Re: DrBolíto
To bude záležet na hodně věcech, ale pražáky takhle brzy ráno nečekej. :-D
Já nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2009 13:38 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Dotaz, v kolik tam bude ta silná eskadra (Mrakoplash, Danila atd.)? Já tam budu tak kolem 9:00 v sobotu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 17:30 R Muž Mrakoplash [1776] Re: mrst
Další fotky jsou tady mrakoplashovazviratka.ic.cz/… a nebo v jednom z čísel Akvária ( klub.akva.sk )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 17:27 jurek Re: mrst
Mrkněte na fotky,na které dal odkaz kolega kon.
Jinak akvárií tam bude dost,počet nevím,ale je toho plný sál ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 17:23 jurek Re: kon
Rataj svoje akvária mít nebude,ale stánek ano.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 17:04 Muž kon [9] Re: mrst
tady je pár fotek z HK od chicko pro představu: rybicky.net/nadrz.php…
Akorát jsem slyšel že Rataj tam letos akvária dělat nebude a ani vlastní stánek.Tak nevím co je na tom pravdy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 16:57 Muž mrst [5] Re: jurek
Co to znaméná osázena a kolik? Dík za info. Potřebuji inspiraci. ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 15:52 jurek Re: mrst
Přímo holandská akvária tam nebudou,jinak samozřejmě akvária budou zařízena a osázena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2009 13:53 Muž mrst [5] – budou k vidění i zařízená(holandská) akvária
Nevíte zda se tam uvidí i něco z výstavních akvárek? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 15:24 jurek Re: Matty
Stačí se jen trochu podívat hmm rybicky.net/akce/305
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 15:10 Matty – čus
V kolik začíná ta výstava?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 11:24 Mrakoplash Re: V
Proč cestu popisovat když existují mapy ;-)
Helena Rindová - Pěstírna akvarijních rostlin a ryb
5. května 335
551 02 Jaroměř-Josefov

Telefon: +420 491 814 776
Mobil: +420 606 363 673
Popis:
Pěstování a prodej akvarijních ryb a rostlin.
50°20'42.038"N, 15°55'21.198"E
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 11:00 V Re: Gerrik
Z HK to máš kousíček do Jaroměře: www.pestirna-jaromer.webgarden.cz. Ve čtvrtek jsem si od nich přivezl víc jak 30 sazeniček a spokojenost. Příjemná, vstřícná a znalá obsluha, dobré ceny.

Rostlinky jsou trochu menší než z AQUA-DAHO (v HK např. akvaristika u velkého Tesca na hradubické) nebo Dennerle (Hornbach), ale všechny jsou pěstovaný submerzně, takže odpadá problém s adaptací emerzně pěstovaných rostlinek.

Jenom se to trochu špatně hledá. Když přijedeš do Jaroměře od HK, tak na prvním kruháči jedeš rovně a na druhém zahneš doprava. Po pár metrech pak jsou koleje a kousíček za nimi je po levé straně ta pěstírna. Musíš dobře koukat, protože na vratech mají jenom dost nenápadnou ceduli. Zaparkovat se dá rovnou u vrat. Vlezeš do nich, projdeš mezi rodinným domkem a garáží dozadu a pak už uvidíš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 10:38 jurek Re: Gerrik
Kytky se zajisté prodávají,o kolik jsou levnější nevím,ale Vám se tam zřejmě chodit nevyplatí,je to především výstava,tudíž se jdete podívat na vystavené ryby a jestli si tam něco koupíte z přidruženého prodeje je jen Vaše věc.
Pokud chcete koupit rostliny levněji než v krámě,přijďte na burzu,to je o něčem jiném.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2009 10:07 Muž Gerrik [5]
Určitě tam prodávají i kytky, že? O kolik jsou ty kytky levnější než v krámech? Když k tomu připočítám vstupné :-O Vyplatí se to vůbec?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2009 17:10 R Muž Mrakoplash [1776]
Fotka k příspěvku Vážení přátelé,
tak, jako v minulých letech, i na letošní výstavě akvarijních ryb v Hradci Králové se uskuteční 1. kolo Mezinárodního mistrovství v chovu rybek Betta splendens. V příloze posílám propozice soutěže (které se v podstatě neliší od propozic z minulých let).
Soutěžní rybky nebudou letos vystavovány po celou dobu výstavy, ale jen pouze první dva dny, to je v sobotu a neděli 14. a 15.2.2009.
Změnou oproti minulým letům je i to, že nejlepší český chovatel získá roční předplatné časopisu Akvárium-terárium jako sponzorskou cenu od p. Lonského, vydavatele tohoto časopisu.
Na závěr této zprávy si Vás i Vaše přátele dovoluji pozvat na tuto výstavu.
S pozdravem
Vladimír Hulman

propozice ke stažení: mrakoplashovazviratka.ic.cz/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 13:00 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: jurek
Dík za odpověď, ptám se, abych pak nebyl překvapen že je vstupné tř. 200kč.

EDIT: A samozřejmostí to není, jsou výstavy kde se neplatí protože to zastřešují firmy které tam presentují a prodávají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 08:57 jurek Re: DrBolíto
Samozřejmě že se vstupné platí nebo Vy také jezdíte např.autobusem zadarmo :-O ?
Dospělí jsou tuším 70,-Kč,děti a důchodci mají slevu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 02:14 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Platí se nějaké vstupné a v jaké výši?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 19:12 jurek Re: Mrakoplash
Betty budou vystavovány pouze první víkend a pak se vrátí majitelům,či půjdou na prodej,jestli jsem teda dával větší pozor než Mrak smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 18:06 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
S bettama to letos bude trochu jinak (spis trochu uplne), ale jak to bude si netroufam popisovat (nedaval sem moc pozor) tak se k tomu snad vyjadri nekdo povolanejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 18:00 Žena Danila [4489] - SumciRe: Mrakoplash
Jo, jo, to mi loni pěkně hnulo s tlakem:-)

Ale moc mě potěšilo, když jsem se na vánoční burze v Úvalech potkala s organizátory z Hradce a nejen, že mi nerozbili hubu, ale pohovořili jsme a myslím, že z jejich strany je obrovská spousta dobré vůle a snahy.

Co se týče těch bett, to bylo zlé, ale je fakt, že od té doby jsem měla možnost víc nahlédnout do toho, jak náročný a nevděčný je organizování takových akcí a jak snadný je pak kritizovat a radit.

Takže co se mně týče, do Hradce se chystám zas a mám za to, že to bude lepší něž loni, protože loni tu organizátoři dostali takovou sodu, že pokud to není spolek totálních masochistů, bude se na co těšit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2009 17:52 R Muž Mrakoplash [1776]
Rok utekl jako voda, něco se změnilo, něco zůstalo při starém. Před námi je další výstava akvarijních rybek v Hradci Králové. rybicky.net/akce/305
Nechme se překvapit jak se s tím po loňském roce, pořadatelé poperou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2008 21:27 skala
Dnes som zverejnil aj clanok, aj fotky - www.sozo.sk/…
Ak mate zaujem, precitajte. Pripadne pozrite fotky :-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2008 19:45 Muž Horác [3942]
www.akvarista.cz/… Tady to taky celkem slušně proprali :o) (viz komentáře k článku)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2008 19:27 Kamekh Re: Danila
Jen pro upřesnění, ty betty byly v ošetřování prodejce rybek, nikoli pořadatelů. Já jsem si jejich neblahého stavu všiml již PRVNÍ SOBOTU a zeptal se na to. Prodejce mi řekl, že budou rychle prodány a zotaví se. Další dny jsem na výstavě nebyl, takže jsem dále nic nevěděl. Ale je smutnou pravdou, že speciálně se samečky bojovnic je takto zacházeno běžně. Tudle jsem byl v akvaristice a bylo tam myslím sedm samečků, kteří byli ve dvoudecových skleničkách. Přirozeně, že 2 z nich už nežili. Nechápu, proč prostě nejsou po jednom v normálních nádržích s rybkami. Dle všeho přeci nejsou agresivní vůči jiným druhům... rybky a rostlinky miluju a tohle mě vždycky zarmoutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2008 19:06 Muž SAA [9] re: redmaus
Nemyslíš, že je to dost odvážné tvrzení? Mám osobní zkušenosti s nákupem halančíků na dražbách, pořádaných na závěru výstav. Mohu konstatovat, že ryby většinou dovezu domů živé a v dobré kondici (minule jely autobusem 5h ve 35 stupních). Záleží na pořadatelích a v neposlední řadě na počasí- halančíkářské výstavy v Praze bývají ve skleníku, tzn. je tam vedro a je třeba tam nanosit ventilátory, aby ryby vůbec výstavu přežily. Rybky se pak bez problémů třou (právě mi dorůstají Simpsonichthys alternatus, potomci výstavních kusů), ale nežijí dlouho, jednak kvůli stresu z přeprav, ale hlavně proto, že výstavní ryba musí být plně vzrostlá, tedy už vlastně starší.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 11

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 30513x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5581-vystava-akvarijnich-ryb-hradec-kralove?od=351