Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Hradec Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 19:31 Žena stetinka [270] Re: Stistko
jsem napnutá jak kšandy :-D Je to srovnatelný s loňskou Lysou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 19:17 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Stistko
Je to přesně tak. Jinak se dá návštěva v ALDISu spojit kromě ENVI domu (obří akvárium) i s návštěvou "nedaleké" ZOO ve Dvoře Králové, kde je také velmi zajímavá akva expozice.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 18:48 Stistko
Byli jsme tam dnes :-) Výstava pěkná, i když jak jsme dorazili ráno, tak rybky byly ještě trochu vystreslé (prý je dávaly do nádrží včera). Byli jsme tam prvně, tak jsme očekávali něco trošku většího (to možná zklamalo naše očekávání), ale jinak příjemná atmosféra i příjemní lidé :-) Dnes (a předpokládám i zítra) tam byl prodej ryb, rostlin a dalšího akvaristického zboží (přivezl jsem si česnekové vločky pro rybky).

Když už jsme v tom Hradci byli, tak jsme se zastavili ještě v tom Obřím akváriu - doporučuji - moc pěkné a využije se alespoň část dne :-)

Užijte to!

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 21:00 Muž avast [49] Re: Kuca
Na papíře co tu mám je psáno: "Bližší informace: 604 353 785, 736 633 171 ; mailto:jo.chme@centrum.cz, v mailto:hulman@seznam.cz"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 20:12 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kuca
na pozvance je tel cislo....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 20:11 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Nemáte kontakt na pořadatele???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 15:36 Muž RSvorcik [0] – Rak mexický zakrslý
Nemá někdo na prodej "Rak mexický zakrslý" pojedu na výstavu asi v sobotu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 13:32 Muž AlQuds [161] – jake to tam je/bude?
Zvazuji, ze si v nedeli do Hradce zajedu a docela by me zajimalo, co muzu cekat. Poradne informace o akci jsem bohuzel nikde nenasel. Loni jsem se byl podivat na vystave v Lyse nad Labem, kde se mi libila expozice i nabidka firmy Tropica. Bude i v Hradci? Pokud nekdo mate blizsi informace, docela bych uvital, kdybyste uroven a akvaristickou nabidku mohli porovnat (alespon v hrubych rysech) treba prave s lonskou vystavou v Lyse nebo s burzou v Uvalech. A i trochu konkretnejsi dotaz: bude v Hradci nekdo prodavat rybky do miniakvarii (napr. boraras brigittae, galaxky apod.)?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.02.2011 13:10 Muž souky [592] - RostlinyRe: Moucha
70 a 30 (blablablablablablablablablablablablablabla)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 12:42 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – organizatori
hjustne malickost, nikde jsem nenasel za kolik je vstupny
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 00:32 jurek Re: DrBolíto
Budou Red a Black Crystal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 00:10 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: jurek
Budou nějaké krevetky v nabídce? vzal bych zase 10ks Red Crystal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 23:16 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Mrakoplash
Tak, tak, v sobotu. Aby se z toho člověk mohl v neděli vydadat... spim
Dneska jsem i rezervoval stolování v patřičném gastronomickém zařízení pro partu cichlidářů.
Devátá to jistí! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 16:33 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mrakoplash
S otevřením dveří:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 12:00 Mrakoplash Re: LiborSprysl
Takže v sobotu nashledanou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 11:38 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mrakoplash
Slušná společnost jezdí v sobotu, pokud nemá nějakou výraznou omluvenku:-) jako někteří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 06:09 Mrakoplash Re: mlynář
Sobota či neděle ? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 12:04 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Mrakoplash
To víš, že jo. Bude tam spousta lidí z cichlid klubu, z ČLA, přijede zájezd ze Žďáru a s nima myslím i někdo z Brna, spousta plzeňáků, zastoupení budou mít i Krkonoše, Úvaly a Děčín, atd...atd..... Pro sychr si namaž panty... smich
Na viděnou! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 12:02 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Kuca
Jak napsal Jirka. Pan Kučera je mívá poměrně často a i kdyby náhodou ne, dají se u něj objednat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 11:24 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mrakoplash
Já tedy ano, tedy jestli tě uspokojí:-), pokud někdo bude chtít P.salvatoris, tak se může ozvat...:-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 22:45 jurek Re: Kuca
Tak chovatele P.sp.Nanay jsem ve svém okolí nenašel,ale údajně by je mohl mít pan Kučera z Vivária.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 21:11 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Zdravím,
Nemá někdo možnost dovézt v sobotu do HK mladé Altoprologus compresiceps gold head????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 14:08 Mrakoplash – Re:
Chystá se někdo z těch známejch lidiček do HK ? Abych přijel zase na pokec :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 20:06 jurek Re: Kuca
Snad budem mít něco v prodeji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 18:33 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Já pojedu určitě.
Nemá někdo odchov nějakých pěkných cichlid z Jižní ameriky???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2011 12:58 Muž mlynář [473] - Cichlidy – Výstava akvarijních rybek v Hradci Králové - ALDIS 2011
Fotka k příspěvku .....................................................
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 14:15 jurek Re: Mrakoplash
A letos bude navíc i expozice miniakvárií.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2011 06:12 Mrakoplash
Rád bych upozornil na každoroční připravovanou výstavu v Hradci Králové.

akvatera-rk.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 16:24 jurek Re: tucapa
V termínu 11.-15.9. je výstava V Rychnově.
V Aldisu se skutečně jedná o burzu,ale stojí za to ji navštívit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 14:52 R Muž romant [27987] Re: tucapa
To bude burza.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 14:50 Muž tucapa [1]
lidi,je pravda že to bude tet v aldisu 19.9.2010......?????

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 14:28 Mrakoplash Re: Marcus_kaktus
Ryby a rostliny by na prodej být měly. Jediné co už tam nebude, jsou prodejci z druhé místnosti. (p.Koblasa, p.Sýkora, p.Suchánek - bývají jen na první víkend)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 13:08 Marcus_kaktus
Ahoj chci se vás zeptat zda má cenu dneska jet na výstavu kolem 3 hodiny zda tam jeste bude něco k vidění zda se tam prodávaj krevetky a rostlinky i dneska díky moc napište pls.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 11:35 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Laduschka
Ta krevetka se jmenuje Caridina sp. „Cardinal“ (Caridina sp. white spot red bee), v hornbachu jsem jí viděl za 140kč/Kus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 09:04 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Dotaz
Byly tam i ke koupi nějací raci? A jestli si někdo vzpomene na někoho z nich . Děkuji za informaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.02.2010 01:45 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
pokračování předchozího příspěvku:

Ale musím také rejpnout do vlastních řad :-D

Romy se ráno dostavil v 7:50 s tím, že se v osm vyjíždí...
Nejen, že nedostal ani kafe, ale v 8:15 před něj na stůl přistála plná krabice bižuterie se slovy: "Hledej náušnici s rybama, já nemůžu najít gel na vlasy".... a v 9:30 jsem ho vyhnala se slovy: "Zdržuješ, nestíháme" :-D

A po cestě zpátky Zikouš tankoval. Při odjezdu nás varoval, že se nikdy nemůže strefit k oknu pokladny a strachoval se,zda může platit kartou.
Kartou by se platit dalo, ovšem za předpokladu, že by ji Zikouš podal paní do okénka...
Jenže místo toho s ní drcnul o horní okraj okna , načež karta vyletěla obloukem z auta neznámo kam.Ziky se vrhnul ze dveří, ve snaze ji polapit, ovšem podcenil mezeru mezi budkou a dveřmi od auta...

Tímto se Mentální sekce omlouvá hrdinné paní pokladní za mořskou nemoc, způsobenou rozhoupáním a následnými otřesy pokladní budky a zároveň vyslovuje obdiv nad silou vyvinutou při stabilizaci její osoby ve visu na platebním terminálu.
Poté, co se budka vrátila zpátky do základů a Ziky pochopil, že se z auta musí vyplazit,zjistil, že karta není...Až důkladné prozkoumání a prošátrání velké louže přímo pod autem přineslo kýžený úspěch. Mokrou a dokonale špinavou kartu otřel do džín a vítězně ji podal do okénka.Karta samozřejmě nefungovala....

Děkujeme neznámé ženě za trpělivost,usušení a očištění Zikyho vzpurné platbení karty rukávem služebního oděvu smich a slibujeme, že příště navštívíme Hradec s plnou nádrží.

Další historky už bych raději neuváděla, protože na jednu Mentální sekci toho bylo až až.
Těším se na Rychnov....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.02.2010 01:08 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
Hradec byl výbornej, jako tradičně jsme po cestě zabloudili...
Ovšem díky Mrakoušovi jsme dobře zaparkovali - doporučuji pro příště parkování na parkovišti u OBI naproti Aldisu.

Mentální sekce se opět předvedla - hlavně Isamík, který předvedl scénu tříletého děcka a pištěl na mě:" Mami, mami, já chci ty vzorečkýý granulí od SAKu a jesli mi je nedáš, tak se začnu válet po zemíííí..."
Granulky dostal, protože člověk od SAKu věděl, že by k tomu došlo...

Bohužel se vedle SAKU nacházel prodejce s kompresory, nad kterými v proudu vzduchu rotovaly pingpongové míčky...
Jménem Mentální sekce se omlouváme za přelézání, podlézaní a demolici pultu,ztracené pinčesáky, rozehnané klienty a podupání nohou.
Polehčují okolností pro nás budiž to, že jsme ho tam nenechali...

Potkali jsme spoustu kamarádů, dostali jsme od Laduschky(moc děkujeme) kýbl narvanej kytkama, které jsme chytře vyndavali metr od prodejce kytek, který nás logicky vyhodil za reklamní panel, abychom neprovokovali. Kytky nádherný, moc děkujeme.

Isamík celkově perlil, protože když zjistil, že vzadu prodává jeden prodejce pistie velikosti nehtu na palci za 20!!! Kč kus, tvrdil, že to si koupí jen blbec a tuhle hlášku pronesl přesně v momentě, kdy vedle něj tahal Dr. Bolíto pytlík s - pistiíí smich Jauvajs...

Luciferda se zamilovala do krásného cypřišku z čehož nebyl Mrakouš vůbec nadšen a nechtěl ho. Bohužel se však ke stromku přiblížil s Mentální sekcí v momentě, kdy ho prodavačka zalévala a než se stihnul vzpamatovat, měl ho zabalenej a v ruce... Prodavačka si asi nevšimla, že jsme mu ucpali pusu a držíme ho , takže zuřivé protestování typu:"Já ten zelenej hajzl nechcíííí" vyznělo jako nadšené vzdychání...

Děkujeme Zdendovi za skvělé šatnářské služby, Romymu za fotky, které se tu co nevidět objeví a trpělivosti paní u pokladny, což byla další historka...

Romy se svou nepřehlédnutelnou mohutnou figurou se pokaždé, když šel na cígo a opouštěl výstavní sál, zastavil u pokladny, podíval se z výšky na asi čtyřicetikilovou paní, nadmul hruď, zvětšil objem figury o třetinu a zařval:" Já jdu ven, tak abyste si mně pamatovala"
Po pár cigaretách se už paní reflexivně přikrčila pokaždé, když ho zahlédla na pět metrů a volala: "Já si vás pamatuju"
Za způsobené škody na psychice se jménem Mentální sekce omlouváme:-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 00:48 Žena Danila [4489] - Sumci
Výstava byla fajn, pro mně osobně bylo největším přínosem setkání s kamarády a známými, které nevídám moc často, tudíž jsem většinu času prokecala.
Akvárka pěkný, ovšem kompozice ze zkamenělého dřeva neměly chybu, nad těmi jsme slintali všichni.
Co se týče vystavených ryb, čekala bych větší rozmanitost - šlo mi o sumce, kteří byli výrazně méně zastoupeni než v minulých letech.
Krevetek málo, ale zato luxusních.
Co se týče krmiva techniky, akvárek a příslušenství,bylo z čeho vybírat.
Oceňuju moc práci a úsilí na přípravě a realizaci, ale s těma umírajícíma bettama je to čím dál tím stejný... :-( tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:40 Žena Laduschka [120] Re: Kristýna
dík za jména, já jsem se to snažila zapamatovat, a jediný, co jsem si z tý cedulky zapamatovala je, že tam ta krevetka byla 20x :-D holt dokonalá paměť :-D mno, spíš by byl zájem o ty minineonky, ale abych pravdu řekla, tak jsem si nějakých nápisu o prodejnosti po výstavě nevšimla, ale to bylo asi mentálním zdržováním :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 20:50 R Muž Mrakoplash [1776] Re: RAP
Roman má pamatováka ;-) oboje p.Chmelař

Tady je pár fotek ode mne
www.akvatera-rk.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 20:05 Muž Roman [100] - CichlidyRe: RAP
Ty uaru myslím p.Chmelař a manguense taky i s ocelátama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 19:50 RAP
Kdo tam dával ty cichlidy (P.managuensis, Uara atd.)?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 18:58 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Laduschka
neco z toho, respektive vse (miniakvária) by bylo na prodej. Bylo tam i tel číslo ;-)
Ceny nevím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 18:29 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Laduschka
Myslím, že na tom s těma krevetkama ta cedulka nebyla. Ani na žádným tom miniakva co byly uprostřed. :-)
Na dvou fotkách z těch svých jsem našla název těch krevetek, zajímají-li tě :-) - Caridina sp. yellow cheek red bee NEBO Caridina sp., Red yellow nose "Towuti Lake Celebes". Jsou to opsané nápisy ze dvou akvárií.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 18:20 Žena Laduschka [120]
tyjo, nebudou náhodou po výstavě prodejný ty minineonky modrý, co byly kdesi vzadu v normoš akvech nebo ty úžasný červený krevetky s bílýma tečkama (název týhle barevný variace si fakt už nepamatuju..) z toho prvního nanoakvárka vpravo, naproti prodejnímu pultu s rybkama..? no, wono jestli jo, tak to asi stejně bude šílená pálka,co..? coze jinak ještě jednou dík všem pořadatelům, bylo to fajn :) a taky mentálním darebům :-D ale ty odjížděli moc brzo :-| :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 17:33 vozuch
Tak jsem přijel....byla to nádhera povedlo se mi prodat nějaké ryby...a nějaké zase nakoupit....velice spokojen...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.02.2010 17:18 Muž včelař [44] – fotečky z Hadce Králové
Taky prispěji svoji troškou do mlýna. :-D vcelar.rajce.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 15:19 Muž isamik [180]
Spokojenost, jako kazdy rok X-). Mentalni sekce opet jela :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 08:41 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: vozuch
Na velké části jedné stěny byly regály s akvárii a v nich ryby na prodej. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 22:35 vozuch Re: Kristýna
Velice pěkné fotografie!!! Byl tam nějaký prodavač ryb?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] ...... 11

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 30513x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5581-vystava-akvarijnich-ryb-hradec-kralove?od=251