Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava akvarijních ryb Hradec Králové

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Výstava akvarijních ryb Hradec Králové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 11:08 Muž Shrimpman [36] – Výstava akvarijních ryb Hradec Králové
Začíná za týden, první víkend bude i nějaká burza nebo prodej, má cenu tam jet? Není nějaká fotogalerie z minulého ročníku?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 08:37 jurek Re: odikcz
Jestli budou k mání přímo testy od Rataje nevím,Rataj jako takový tam prodávat nebude,ale testy od jiných značek,jak psal Mrakoplash,určitě seženeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 14:09 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mrakoplash
Je na tom snad lépěji...ale myslím, že hopká ještě stále jako já...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 14:04 R Muž Mrakoplash [1776] Re: LiborSprysl
Nevíš jestli už je Jirka v pořádku ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 13:57 Muž LiborSprysl [9015] Re: Mrakoplash
Sýkorovci mívají dost také od Ratajovců ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 13:56 R Muž Mrakoplash [1776] Re: odikcz
Od Rataje budou minimálně kytky. testy si myslím bude mít k dispozici Aquar.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 13:54 R Muž romant [27987] Re: odikcz
Sortiment Rataje tam bude. Ideál je se dostavit toho 11.2 a 12.2. to bude nejvíce i ostatních prodejců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 13:49 Muž odikcz [114] Re: Mrakoplash
koukám, že na tom ofi letáčku je dole logo Rataj - budou k sehnání testy na vodu od Rataje? případně nějaký další věci ze sortimentu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.01.2012 07:42 Muž LukšaNM [309] Re: jurek
Tak takový výběr by mi stačil, teprv s nimi začínám, takže nesháním žádné extra exo... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 07:39 jurek Re: Mrakoplash
Víc informací nemám ;-) ,ale krevetky budou,ovšem jen omezený výběr,Red cherry,C.cant.Black crystal.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 06:54 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Lucasxx
Nějaké krevety tam byly každý rok, ale moc velký výběr zřejmě nebude.
(zkus poslat vzkaz rybicky.net/profil/2207 bude mít patrně víc informací)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.01.2012 06:18 Muž LukšaNM [309]
Já vím, píše se jasně ryby, ale nebudou zde třeba i krevetky? :-) Přijel bych se docela podívat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 06:03 R Muž Mrakoplash [1776] Re: romant
Tady je oficiální letáček :-)
akvatera-rk.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 21:08 R Muž romant [27987] – Tak už se to blíží
Fotka k příspěvku Tak už se pomalu blíží již tradiční výstava akvarijních ryb v Hradci králové, která otevírá celou výstavní sezónu v české kotlině. Tak se stavte. ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 07:02 R Muž romant [27987] Re: jogr
Jelikož je to burza a výstava s prodejem, tak se dají zakoupit i ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 07:01 jogr Re: romant
Děkuji a rybky???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:53 jurek Re: Johan
Rostliny jsou od Rataje,přes víkend se prodávají ještě ve vedlejší místnosti,asi tři prodejci včetně Jirky Sýkory.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:49 R Muž romant [27987] Re: Johan
Většinou 2-3 stabilní prodejci s normálním sortimentem(Valisnerky, Echináče, Kryptokoryny, Microsoria a nějaký ty stonkovky)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:44 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: romant
Kdo tam všechno mívá kytky? Asi tam není mnoho akvarijních rostlin, že?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:35 R Muž romant [27987] Re: jogr
Ten odkaz jsem Ti poslal na burzu a v tom únoru je to výstava společně s prodejem. Jestli bude burza i v lednu nevím, až budu vědět, dám kdyžtak odkaz do akcí.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:32 jogr Re: romant
Buhužel AQ dostanu až na vánoce takže spíš až ten únor a je to tedy i burza???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:30 R Muž romant [27987] Re: jogr
Jestli chceš nakupovat dříve než v únoru příštího roku, tak třeba příští týden.
rybicky.net/akce/746
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:18 Muž Poweres [59] - ŽivorodkyRe: jogr
Muzes i nakoupit,..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 21:11 jogr – Zdravím,
Dobrý den,
Tato výstava je jenom výstava nebo se zde mohu něco i zzakoupit?
Dík palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 23:07 R Muž romant [27987] – Dobrá úroveň
Dnešní Aldis měl z pohledu akvaristy velmi slušnou úroveň. Hodně dobrej výběr rostlin. Echinodory, Kryptokoryny, Valisnerky, Microsoria to všechno po několika druzích, dále standartní výběr stonovek, rychlerostoucích rostlin taky slušná spousta. Řasokoule, Bolbitis. Šneci piskořky, heleny, ampulárky. Z ryb taky dobrá nabídka Skaláry(i Alty), spusta živorodek, Mečovky, Platy, Paví oka na všemožný způsoby, Akary hnědý, zelený, Čichavci perleťový, zlatý, Tetry červenohlavý,Konžský, Neonky, Kardinálky, Ancistrusy v klasice i zlatý. Prostě se dalo vybírat i hodinu po otevření. palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 08:54 Muž LiborSprysl [9015] Re: Moucha
Oni ti "perfekcionisté", jsou zrovna v případě výstav tak trochu na škodu. Svými dokonale se tvářícími názory působí kontraproduktivně pro ostatní, třeba začínající akvaristy (a že jich tam v sobotu bylo), kteří takové jemnůstky jako vy ani nepostřehnou. Proto by bylo určitě lepší své náměty adresovat přímo pořadatelům, než lkát nad tím, jak by to mohlo být jinak bez znalosti souvislostí. Nevím z jakých "zkušeností z botanicky" jste vycházel, ale pořadatelé hradečtí zatím ještě finančně nezahučeli a doufám že tomu nebude ani letos:-). Zatímco se v Hradci přetřásalo, že ekonomická situace ohrožuje pražskou výstavu a to o něčem také svědčí...Takže raději kytky "bez původu", nikdo není dokonalý, ale v rámci možností je hradecká výstava určitě dobrým startem do sezony,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 08:21 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: jurek
ano v nekterych vecech jsem asi moc velky perfekcionista, byl jsem zklaman protoze jsem cekal neco jinyho... ano omlouvam se ze jsem nezminil i klady a zameril se hlavne na kritiku, jenz nebyla myslena ve zlem....
u tech rostlin jsem vychazel ze zkusenosti z botanicky, kdy si vystavovatel prezentacni nadrze zajistoval kompletni obsah, takze presne vedel (teda aspon by mel vedet) co v tom akva prezentuje....
par rostlin se mi libilo, ale nektere nemuzeme za boha urcit a jako urceni neberu "nejaky kultivar echynodoru", z duvodu prostoru se specializuju na mala akvarka se sloupcem vody max 25cm, takze stale hledam vhodne rostliny...

toho Nema jsem asi nepochopil... mozna mi chybela cedulka "doma to nezkousejte"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 23:53 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: jurek
Srandovní Nemo nezaujal jen děti, ale i spoustu dospělcích co jsem koukal když jsem čekal na místo, abych si ho mohl také natočit. palec Určitě příští výstavu na něj nezapomeňte!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   14.02.2011 23:24 jurek Re: Moucha
Nepochopil jsem, kterých pár akvárek Vás dostalo...
Co se týká kvality vystavených rybek je jen věcí vystavujícího chovatele,ale s těmi pavími oky máte pravdu.
Neonky do miníčka se dala jen z důvodu jeho obsazení,to samé u pavích oček,ale musím s Vámi opět souhlasit,jejich presentace by měla být důsledná.Na druhou stranu tam takové byly také,což jste nějakým nedopatřením opomenul zmínit.
Ovšem Vaše poznámka o parodii na mořské akva je tak trochu mimo mísu.Nikdo netvrdí že to bude fungovat a ani nemůže.Šlo o to zaujmout hlavně malé návštěvníky,kteří měli nemalou radost,že vidí živého Nema,a to se myslím zdařilo.Nápad a odvaha našeho kolegy ze spolku s touto presentací je z mého pohledu více než chválihodná.
Co se týká popisek rostlin na akvária,tak k tomu mohu říci asi jen toto:rostliny přicházejí ve středu a dopředu není známo,co vše za rostliny přijde,sázejí se až do pozdních nočních hodin a zbytek i po následující den,takže není v silách pořadatele,aby za jeden a půl dne nechal zpracovat a vytisknout ke každé nádrži vlastní popisku s vystavenými rostlinami.
Doufám že jsem Vás tímto vysvětlením nějak nepopudil a na hradeckou výstavu nezanevřete.
J.Němec,Akva-tera Rychnov n.K.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 16:48 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: miro03
Tak nějak se mi zadařilo ráno u snídaně, že už to tam je. hop

ceskycichlidklub.eu/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 14:03 Muž miro03 [27] - CichlidyRe: mlynář
Dík Honzo za reportáž,zase si nesklamal. Som zvedavý na skaláre na cichlid portále? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 12:38 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Mrakoplash
ale kdyz tam prijde zacatecnik tak pak ziskava pokroucenou predstavu, a pak je slozitejsi mu vysvetlit ze to je spatne (pokud si to ovsem da vysvetlit)....

no treba od p. Rataje jsem cekal vic a kdyz tam byla inzerovana ukazka miniakvarek, tak jsem si myslel, ze tam bude i nabidka vhodnejch kytek....

jo klaun vypadal dobre... ale zajimalo by me jak dlouho by to morsky minicko fungovalo, pripadne kolik prace by dalo ho udrzet....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 12:17 Mrakoplash Re: Moucha
Výběr kytek je závislej na dodavateli a na tom co jsou ochotný pořadatelé zaplatit.
(ty dražší kytky se většinou špatně prodávají)

Co se týče kvality ryb, tak tam si můžeš udělat obrázek o chovateli který ryby poskytnul.

Ten klaun v mini byl super :-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 09:19 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: StrNd4
ja mluvil o vystavnich akvariich....
Pomahal jsem pri realizaci vystavy v prazsky botanicky zahrade Na slupi.... pekne jsme si makli.

Jinak prodejce Sirius mel tu desnou vystavu o patro vis nez ma prodejnu.... v jednom obchodnim centru kousek od Povodi Labe s.p.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2011 03:05 Muž StrNd4 [15] - CichlidyRe: Moucha
Jen se zeptam zucastnil jste se nekdy napr. akvaburzy jako prodejce??? Opravdu to nejde vystavovat ryby na prodej ve velkych akvarii...Treba ja na burzy jako prodejce dojizdel 150 km protoze tady u nas nic takoveho neni a reknu vam neni to vubec nic jednoducheho...Pripravit ryby na cestu pak nejaka akvaria s sebou a nedovedu si predstavit ze bych sebou tahal treba nejakou 150...Daval jsem ryby do 60 l akvarek a muselo to na tech pet hodin stacit...Ale samozrejme beru vystavovat nejake mrzaky asi neni moc dobre...Jestli sem Vas timhle nejak urazil tak se predem omlouvam....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:50 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Nemá někdo kontakt na sklenáře??,který dnes na výstavě prodával levná akvária
Seděla u toho slečna a měla tam a si čtyři nádrže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.02.2011 21:48 Muž mlynář [473] - Cichlidy
Jak jsem slíbil, tak jsem vykonal. Zde je reportáž z výstavy.
akvacz.eu/… ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 21:44 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: Moucha
Moucha napsal jeste by nebylo od veci k nadrzim pripsat jakyma rostlinama je to osazeny....
Aby nedošlo k omylu. To byla výstava ryb, nikoliv rostlin či společenských nádrží. Takže stejně, jako to dělají akvaristé v Rychnově, dno a rostliny v takovýchto akváriích slouží jen a pouze jako dekorace k rybám a nikoliv, jak se někteří lidé domnívají, jako představa vystavovatelů o zařízené společenské nádrži.
Ano, něco jiného by bylo, kdyby akce byla případně deklarována jako "Výstava okrasných tropických nádrží", pak bych hudral také..... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.02.2011 20:50 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: stetinka
me "dostalo" par akvarek.... vubec jsem nechapal jedince ktery na vystavu da gupku s vadou patere.... nemluve o tom ze i ostatni rybky v tom akva nebyli zrovna v nej kondici....

pak dat neonky do minicka.... a ta parodie na morsky miniakva s jedinym klaunem a sasankou, vybaveny rychlofiltrem.....

a uz uplne me vytacel stanek prodejce Sirius.... ty skleneky koule a plivatka co tam prodavaly... des... ale mely i pekne velkej vyber korenu a peknej vyber hnedovek.... na tuhle firmu mam pifku od my minuly navstevy HK... kdy jsem se nechal zlakat na jejich "vystavu" - no des... zaraseny, zasinicovany... neudrzovany des a bes... bych se stydel ukazovat takovy akva na verejnosti, natoz abych za to chtel prachy!!!

co se tyce vyberu kytek... tak lepsi sortiment sezenu na prazsky burze....

asi jsem moc narocnej....

p.s.: jeste by nebylo od veci k nadrzim pripsat jakyma rostlinama je to osazeny....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 18:27 Žena stetinka [270]
pár amatérských fotek je tady: stetinka1.rajce.idnes.cz/…
jinak musím říci, že nás dost zklamala nabídka rostlin. Sice tři prodejní místa, ale k dostání jen naprosto běžné druhy, jaké si například vyměňujeme na srazech, snad tím, že jsme byli až dnes. Ale vždyť ta výstava ještě pár dní má trvat! Škoda. Z ryb chyběly jakékoli razbory a razborky, ale zase velký výběř Duhovek, hodně afriky, jen jedni terči, Prodával jen jeden stánek s klasickými druhy, jako v běžné akvaristice, jen třeba i pár starších jedinců (velké makrakanty, platydorasové,..)
Celkově pěkné, ale na to že jsme tam jeli z Prahy to zas taková sláva nebyla. Občerstvení třeba taky chudé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.02.2011 12:21 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Kratičké video:
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.02.2011 08:55 jurek Re: mahy
Altumy jsou za 500,-Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 08:54 jurek Re: rak
Cheraxe vystavuje kolega z rychnovského spolku,na prodej není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2011 06:34 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetky – Re: Clanek
Nevíte někdo kdo tam vystavuje toho Cheraxe destruktora?Popřípadě jestli je na prodej?Nebo jestli je tam někdo ( firma) nemá v prodeji.Viděl jsem fotky na Akvarista .cz,moc by mi to pomohlo .Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 23:09 Muž mahy [0] - CichlidyRe: Kuca
jj byly ;-) myslím že byly za 550,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 22:49 Stistko Re: Kuca
Altumy tam byly, ale teď si za boha nevzpomenu kolik :-) Volcomek si bude pamatovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 22:43 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Byly v nabídce i Altumy???
Případně za kolik??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 22:41 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: stetinka
Není to srovnatelké. Je to akce úplně jiného typu, než byla v Lysé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:41 Clanek
Obrazova reportaz se objevila... www.akvarista.cz/… potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 19:32 Stistko Re: stetinka
Tož to nemůžu posoudit, protože jsem tam nebyl :-( Ale řekl bych, že v Lysé (podle vyprávění) to bylo mnohem větší :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 11

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 30513x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5581-vystava-akvarijnich-ryb-hradec-kralove?od=201