Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k malým cichlidkám?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Jaké ryby k malým cichlidkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 19:45 Maq Re: FishWoman
FishWoman napsala: Ramirezky jsou nejznámější cichlidky a docela dost lidí je chová
Dost lidí je zkouší chovat, protože jsou pěkné a relativně malé. Pro chovatele je to dobrý kšeft, protože jdou na odbyt a rychle umírají (i v dobrých podmínkách jsou docela krátkověké).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 19:41 Muž dudak [1885] Re: FishWoman
ramky po párech, apistogramy můžou bejt po párech nebo 1+2 či +3 samice, v závislosti na velikosti nádrže. Když to akvárium není úplně malé, tak se agresivita vůči jiným rybám projeví víceméně jen v době tření a to odháněním od snůšky, případně potěru. Více agresivní mohou být k rybám stejného rodu, případně i k jiným malým cichlidám. Lepší je k nim pořídit ryby co se zdržují v horní polovině nádrže. Doporučují se drobnoústky, sekernatky, menší tetry. A nejvíc agresivní jsou v rámci jednoho druhu, nejhorší je pustit do nádrže 2 samce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 19:35 Žena FishWoman [7] - Amerika
Razborek bude 15ks a neonek asi 10ks (neonky prej moc hejno nedrží ale pár se jich tam potulovat může). Ramirezky jsou nejznámější cichlidky a docela dost lidí je chová a moje teta co pracovala v akvaristice mi je od začátku doporučuje palec Ale ještě to promyslím, takže když se píše že jsou teritoriální, tak je to spíš v době tření a je to jenom takový zastrašování od teritoria. A je lepší mít ve 112 jenom 1 samce a k němu 2 samičky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 19:34 Maq Re: FishWoman
Ramirezky jsem nikdy neměl, ale podobné Apistogrammy znám dobře. Tyhle malé cichlidy se třou skoro pořád, a pak je v akváriu docela mela. K tomu mají dost vysoké nároky na čistotu.
Takže, ač nijak nehoruji pro "biotopní" akvária, dal bych buď cichlidky a tetry NEBO čichavce a rasbory.
Ale rád se nechám poučit, zajímá mě to, protože sám se na Apistogrammy chystám, až se mně zaběhne akvárium. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 19:14 R Muž romant [27987] Re: FishWoman
Naprosto nic si neudělají, jenom bych volil jiný, méně náročný druh těch cichlidek, třeba kakadu a požádal bych o konečný počty těch teter a razborek, protože si myslím, že se bude ještě více líbit, když tam bude jenom jedno, ale řádně početný to hejno. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2016 19:09 Žena FishWoman [7] - Amerika
Dobrý večer,
zajmalo by mě, jestli by byla pro mojí budoucí rybí osádku vhodná kombinace cichlidky ramirezové a čichavce perleťového (oba v párech). O ramirézkách se píše že jsou teritoriální tak aby čichavcům neublížili. Budou tam ještě neonky a razborky, ale o ty se nebojím. AQ je 112l, dlouhé 80cm. Plánuji spíše nízké rostliny, ale úkryty tam 100% budou. Líbí se mi AQ kde jsou hejna malých rybek, ale chtěla bych tam i nějaké větší stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2015 19:02 Luciolita Re:
Děkuji moc za oba názory. palec Taky se mi to zdálo divné, proto jsem to sem raději napsala a zeptala se. A aspoň vím, že příště budu shánět jinde :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2015 17:27 Muž Xpe [132] - Loricariidae
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Teda podle mně taky kravina, jedině, že by jsi měla dva samce a jeden bude se schovávat před tím druhým, jeto hlavně když je malé akvárko. Můj samec tam jezdí všude nemá důvod aby byl vyplašený z neonek určitě ne a krunýřovci na něj kašlou jako on na ně. Ano, samička je docela málo zbarvená, jen když má ale mladé jde barva krasně do žluta a tmavší pruh přes tělo se dost zvýrazní, tak pruh přes oko. Já na tyhle cichlidky nedám dopustit, mně se zkrátka líbí. Posuď sama podle fotek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2015 13:42 Muž roy [18] Re: Luciolita
Tak to ti poradili podla mna hlupost. Samozrejme zalezi jake podmienky su vytvorene v akvarku, ake je celkove osadenstvo. Ale u mna je samec vidiet cely den. premava sa po celom akva, obcas zalezie medzi korene, ale ked ich presnori a nic pod zub nenajde, tak ide dalej :-D A ked prejdem okolo akvarka samec je hned na prednom skle a caka ci nieco nedostane pod zub.To ci je samicka skareda zalezi od vkusu cloveka. Ta moja je posledne mesiace stale krasne vyfarbena, kedze sa stale trie a odchovava mlade :) Podla mna ti to povedali iba preto aby nemuseli objednavat par kuskov od dodavatela. A radsej ti odporucia co mozu objednat vo vacsom pocte, lebo sa to viac predava.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2015 13:07 Luciolita – Cichlidky
Tak jsme se byli v akvaristice přeptat na objednání cichlidek kakadu a bylo nám řečeno, že by nám je nedoporučili, že samičky nejsou hezké a krásný sameček nám prý stejně zaleze a skoro ho neuvidíme. :-O Váš názor?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2015 21:12 Muž Xpe [132] - Loricariidae
Já to mám podobně jako Roy, kakadu trochu proženou neonky červené ale nevidím žádný úmysl zobnout jen ukázat kdo je tu pánem. Asi jeto taky o velikosti nádrže, mám obsah čistý 110l.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2015 10:17 Luciolita Re:
Také jsem právě četla různé reakce, jestli neonky k cichlidkám ano nebo ne, tak jsme začli zvažovat i ty tetry. Napuštěné akvárko teprve čeká, takže máme stále ještě čas rozmýšlet :) Teď jsme v akvaristice viděli parmičku nádhernou diamantovou, která byla opravdu krásná, už jsme to chtěli celé překopat, ale pak jsme se dočetla, že beťák by to asi odnesl... :-( :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 23:13 Muž roy [18] – Re: Rap
Mam kakadu spolu s neonkami modrymi a uplne v pohode. Samec uz ma cca 8cm a jedine ze ich odhana, ale nikdy ani naznak ze by si chcel pochutit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 19:26 R Muž romant [27987] Re: RAP
Cca před rokem jsem tuto kombinaci navrhoval a majitel nádrže posléze realizoval, nemám informace o nějaké redukci kakaďákem, ale možná mě to bylo jenom taktně zamlčeno. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 19:18 RAP Re: romant
Neonky modré jsou přeci jen menšího vzrůstu a samec kakadu dorůstá až 10cm. Spíš bych doporučil rybicky.net/atlasryb/tetra_neonova , jsou robusnější a řekl bych i odolnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 18:49 R Muž romant [27987] Re: Luciolita
Proč by nemělo? ;-) Hejno rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva a nebo třeba rybicky.net/atlasryb/neonka_modra a jestli si dobře pamatuju, tak jsme ještě navrhovali rybicky.net/atlasryb/lorikarie_kopinata. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 17:49 Luciolita Re: romant
Díky moc :-) Přítel by k tomu teda chtěl nejradši ještě jednoho beťáka, ale to si myslím, že už nebude fungovat...Nebo se pletu? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 17:45 R Muž romant [27987] Re: Luciolita
Neviděl bych v tom problém, když bude rozčleněný dno, bohatě osázená nádrž rostlinama, výkonná a hlavně účinná filtrace a ryby tam nepůjdou ne dříve než 2 měsíce po založení a řádném záběhu(tedy ty cichlidky), tak to bude v richtiku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2015 17:16 Luciolita
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte zda by se snesli v jednom 112l akvárku cichlidky kakadu s cichlidkami Borelliho a k tomu hejno nějaké tetry a pancéřníčci.
Děkuji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2014 23:05 Muž Mexxx [7] - Amerika
Dobře, díky za odpověď. Ještě se zeptám co nějaké lorikárie? Jsou klidnější nebo taky aktivně "atakují" výtěry?
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2014 21:03 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Mexxx
určitě ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2014 20:55 Muž Mexxx [7] - Amerika
Taky mě napadl, ale nevím zda nepadne jako krmení pro Baenschky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2014 20:42 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Mexxx
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2014 20:41 Muž Mexxx [7] - Amerika
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo neporadil nějaký druh krunýřovce k trpasličím cichlidkám, který by nedrancoval jejich výtěry? Mám akva 126l kde plánuji cichlidky Baenschi, ale zatím mám zkušenost jen s klasickým ancistrusem, který cichlidkám výtěry vždycky zničil, nedokázaly je ubránit. Jiné krunýřovce jsem nikdy nechoval. Napadá mě tak krunýřovec jednopruhý, ale to si moc nejsem jistý zda by jej samec Baenschi nesežral. Díky za odpověď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.03.2014 06:40 R Muž romant [27987] Re: cudlis19
Rozhodně doporučím nejdříve takzvaně nabrousit ostruhy na méně náročných rybkách než dovedou bejt cichlidky. To píši pod tíhou včerejšího dotazu ve vlákně úhyn ryb, kde se ukazuje, že toho studia a sbírání zkušeností je ti třeba jako soli. Udělej prezentaci předmětnýho akvária, uveď co nejvíce údajů a zapracuj na stabilizaci nádrže. Jistě se objeví nějaké komentáře, co a jak zlepšit a bude se vidět, kam se to posune. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2014 22:27 cudlis19 – cichlidky
ahoj, chci se zeptat jestli by jste mi neporadili co se hodí k cichlidkám, uvažuji o neonkách ale chtěl bych více druhů ryb, mám akvárium 80 litrů, chtěl bych znát počet cichlidek a i ostaních ryb. Děkuji za odpoveď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 12:28 lemura – Cichlidka kakadu
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, v mém akváriu (100×35×40) mám momentálně 5 akar hnědých (jsou ještě malé, čekám až se vybere pár a nechám si jen ten), dále 5 pancéřníčků panda, jednoho ancíka a pár akarek zelených. Rád bych přikoupil ještě páreček cichlidek kakadu, ale mám strach, zda se do nich sameček akarky zelené nepusti, přece jen už je v akváriu "mazák". Má někdo zkušenosti s chovem těchto rybiček pohromadě?
Děkuji za odpověď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 00:52 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: baletka
Ve 200l mam Fantomy cerne rozprsknute po akvarku a to jeste tim stylem, ze nejsilnejsi samci si hlidaji urcity prostor a narusitele vyhaneji. Muzes sice videt par rybek pohromade, rivalitu samcu s typickym napinanim ploutvi a plavanim vedle sebe, obcas se sklapenim se az do vodorovna a rychle od sebe (spatne se to foti, jsou to dost rychle akce), ale jinak kdyz se citi bezpecne, staci jim ze ostatni nekde okolo jsou. Nejake velke spolecne plavani se moc nedeje, jen kdyz se neciti bezpecne, treba pri vetsim zasahu v akvarku, ale to neni nic hezkeho, je videt jak jsou v takovy moment zmateni.

Nejvetsi legrace je, kdyz Ramkam kradou zradlo, to se nekdy fakt bavim. Oni si to Fantomove umi sami zvednout ze dna, nebo sebrat z mechu, ale casteji vyckavaji kolem Ramky, az to zvedne, a beda jak to vyplivne. Bleskovym pohybem ji to pri prvni prilezitosti seberou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2013 00:21 Žena baletka [624] Re: grunda
Já myslím, že při té velikosti bych jich tam mohla mít tak 10, max 15 a to už by byl risk. Půjdu raději do menších teter. Nebo kouknu na ty drobnoústky. Ale stále ještě zvažuji posledních pár kousků do 480l. Už jsem byla skoro rozhodnutá pro velké hejno modrých neonek, ale ony, jak jsou tam ve střední a horní vrstvě samy, se nechtějí houfovat. Dělaly to zpočátku, teď už zdomácněly a tak plavou všude. Možná kdybych to prokombinovala s jedním z fantomů, trochu by se hejnka navzájem proháněla, což? Ale to už jsem OT.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 23:13 JoKa Re: baletka
Já chtěl napsat klauni, ale komedianti jsou také výstižní...
Protože když jich je vela, tak jsou prostě úžasní. Počkej, co ti předvedou, až půjdeš krmit. Kdo je má, ví co myslím... ;-)
Kombinace s cichlidkami bych se nebál, ty budou mít práce dost sami se sebou. Akorát to chce to hejno a ne 6 kousků...
Zrovna dneska jsem byl v akvaristice a beckfordovi se na mě smáli. Ta purpurová je hezčí ale... ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 23:01 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: baletka
i 30 stačí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 22:52 Žena baletka [624] Re: grunda
Já tam mám komiky Ramky :-) Pořádné hejno fantomů tam asi nedám, přece jen, ten počet ryb je hraniční. Tedy předpokládám, že pořádným hejnem myslíš počet od 20-30 nahoru ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 22:51 Žena baletka [624] Re: Designer
Ty moje Ramky si tak nějak všímají samy sebe. Jsou tam tři druhy cichlidek - Ramky, Borellky a Agassizi. Vycházejí spolu bezvadně a ani pancíci na dně, ani neonky je nevyvádějí z míry. Spíš neonky jsou z nich sem tam trošičku zrychlené, i v tom menším prostoru a počtu drží hejnko mnohem lépe, než hejno ve velkém akváriu. Děkuji za postřehy!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 22:50 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: baletka
černý fantom je naprosto úžasný, a když jich je pořádné hejno, tak už není třeba mít v akva nic jiného, jsou to komedianti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 22:48 Žena baletka [624] Re: Urtman
Fantom vede? Pročpak? Je to zajímavá ryba? U mě vedou zatím asi měděné :-) Nechce se mi odchýlit se od teter. Drobnoústky jsem ale naživo ještě neviděla, tak se zkusím někde porozhlédnout. Na výběr a případnou změnu mám času kolik chci. Děkuji za rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 17:02 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: baletka
Mam v akvariu jen Ramky a Cerne fantomy. Obcas nejaka Ramka po Fantomovi vyjede, ale nic se nedeje. Fantomove kradou Ramkam zradlo, ktere padne na dno, ale protoze ho neradi sbiraji, vyckavaji co Ramka zvedne, obcas vypivne... a uz si to zpet vzit nestihne. Ramky na ne startuji, ale je to spis vesele.

Horsi situace je rano, kdyz se ted v 7h rozsveci osvetleni a pred tim je tma. Ramky jsou cile velice rychle, ale Fantomum probrani se trva cele minuty. Muze se rozsvecet jakkoli, Ramky vzdycky oziji driv. A tak tam Fantomove visi u dna, nehybou se, Ramky si uz zacinaji delat poradek, pricemz jak by Fantom u Ramky normalne dlouho nestal, je ji primo u cumaku a Ramce se to ne vzdycky libi. Takze uz jsem videl i Fantoma, ktery poskocil tak, ze skoncil zaboreny v mechu. Zatim je to bez nejakych nasledku, ale tohle mi prijde jako piha na krase toho souziti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 16:39 JoKa Re: baletka
Já souhlasím jak s Grundou, tak s JanG. Nebudeš mi věřit, ale psal jsem včera večer sáhodlouhou radu a když jsem to dopsal, tak mi spadlo připojení. Po navázání spojení vzkaz zmizel, tak jsem šel spát...
Ale psal jsem něco ve smyslu: když by ses chtěla odchylít od teter, tak jako zajímavou alternativu bych doporučil rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_pruhovana 6ks (chvíli jsem je měl a nehejnují se tak pěkně jako třeba neonky, ale také to vypadá víc než dobře a když by ještě něco menšího, ale za to o to větší hejno, tak rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_purpurova 10ks, ty se ale asi budou hůř shánět, dlouho jsem je nikde neviděl...
Jinak samozřejmě fantom vede... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2013 11:33 Žena baletka [624] Re: JanG
Dekuji za podrobnou radu. Pancernicci tam uz jsou, nadrz s nimi fungujr docela dlouho a ryby se zdaji spolu vychazet. Cichlidky se rusit nenechaji, klukum pancikum obcas ustedri vychovny klovanec, ale nezda se mi, ze by se to melo nejak dramaticky resit. Jde jen o vymenu hejnka neonek za... neco. Mrknu na ty drobnoustky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.12.2013 10:09 JanG – Drobnoústky - Nannostomus
K malým cichlidkám (Apistogramma a spol.) by som skúsil drobnoústky (hejno). Napr
rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_pruhovana
rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_trpaslici
rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_purpurova
rybicky.net/atlasryb/drobnoustka_tripruha

Výhodou je, že drobnoústky sa zdržujú prevážne v horných častiach nádrže, takže cichlidkám ostane dolná časť. Majú tiež podobné nároky na kvalitu vody.

Osobne by som pancierníčky k cichlidkám nedával. Pohybujú sa po dne, sú veľmi aktívne a možu cichlidky rušiť.

Z tých tetier čo tu boli vymenované chovám len tetru žhavú. Sú to hádherné rybky, ale niesom is istý, či sa k cichlidkám hodia. Zdržujú sa prevážne v dolných častiach nádrže, držia sa v jednom húfe a vyhľadávajú miesta husto zarastené rastlinami.

Čo som tak pred časom prehľadával internet ohľadne chovu malých cichlíd, tak k nim výslovne doporučujú nejaký druh malých tetier, ktoré slúžia ako indikátor nebezpečia. Teda rybičky, ktoré si bezstarostne plávu v nádrži a pri náznaku nebezpečia sa zhlukujú do húfov (napr ako reakcia na pohyb okolo nádrže).

Doporučujem prečítať toto:
forums.tfhmagazine.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2013 23:16 Žena baletka [624] Re: grunda
Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2013 23:03 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: baletka
za mne ohnivá, žhavá, červený fantom i měděná bez problémů, amapanskou neznám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2013 22:49 Žena baletka [624] Re: baletka
Nikdo žádný názor??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2013 22:48 Žena baletka [624]
Také prosím o konzultaci. Jde o akva Zátoka cichlidek v mých prezentacích. Mám tam s cichlidkami hejnko neonek modrých. Ty stejné jsem dala také do velkého akvária a hejno ve velkém akva chci ještě zvětšit. Také si říkám, že mít stejné rybky ve dvou akva... prostě uvažuji, co bych dala místo nich, kdyby šly ke kámoškám do 480l. Napadají mě: tetry žhavé, tetry ohnivé, tetry měděné... napadá někoho ještě něco jiného? Děkuji :-)
edit: ještě amapanská, Sweglesova... Případně ocením radu, pokud se některý z těchto druhů do mé nádrže z nějakého důvodu nehodí.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2013 07:15 jake98
to samozřejmě ano Romant už mi několikrát taky dobře poradil :-) tak já uvidim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 22:34 Žena baletka [624] Re: jake98
Mě by třeba pancíci k cichlidkám napadli, možná i do té 54, ale pokud by mi Romant poradil je vynechat, dala bych na jeho radu. Zatím se mi to vždy vyplatilo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 19:06 jake98
a panceřníčky k cichlidkám taky ne ? :-) tak já uvidim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 19:03 R Muž romant [27987] Re: jake98
Za mě ne, jenom ty cichlidky. Bez nich hejno teter ohnivých a partu pancéřníčků, prosím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 19:01 jake98
jenom ani třeba nějaký tetry ? a něco na dno ? jsem rád za každou radu ale chtěl bych to trošku víc živější :-D tak já uvidim ryby tam pudou určo až po vánocích :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 18:56 R Muž romant [27987] Re: jake98
Nechal bych to akvo pro 1 kluka a 2-3 holky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2013 18:37 jake98
bejvalý akva 54 litrů :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 12 13

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 10288x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3270-jake-ryby-k-malym-cichlidkam?od=101