Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby k neonkám?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Jaké ryby k neonkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 08:08 Muž Yirka [9126] – Re: iblik
Já bych volil nějakou větší rybu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2009 22:11 Žena Hatomi [27] – Re: iblik
Co takhle mrknout sem:http://rybicky.net/rady/hodi-se-k-sobe-tyto-ryby?
Tetra černá by k neonce měla bezproblému jít-stejný původ,stejné podmínky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2009 22:05 Muž iblik [4] - Labyrintky – co k tetrám neonovím
zdarex co by ste mi poradili k 14 neonkám a 2 krunířovcům do 72l kámoš řákal že dobře vypadá neonka černa k nim mamte skošenosti

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 20:33 Muž grizly [145] – Re: Roman
Da si je jako zakusek. Kolegovi vyzral dokonce i vsechny sneky. jsou to pekni previti. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 15:32 Žena Danila [4489] - Sumci
Mám několik druhů peřovců různých velikostí a nikdy mi žádné ryby nesežrali a chovám je s neonkami, pavími oky, endlerkami... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 13:36 Muž TomášB [12]
ano sežere, mě zlikvidoval paví očka, který sou stejně velký jako neony
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 12:58 Vak. – Re: Roman
Podľa toho,čo je to za druh,ak v dospelosti narastie cca. 20cm,tak ich určite zožerie...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 11:56 xfish
sežere postupně všecky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2009 09:43 Roman – Perovec vs neonky
Sezere mi 12 cm velky perovec neonky? Vypada naprosto mirumilovne a jinych ryb si vubec nevsima. Vim ze je aktivni v noci, sezere je tedy ve spanku?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2008 05:35 Muž vojtak [312] - Cichlidy – Re: amirinda and Max
Parek pestrencu bych urcite do 54 l s jinymi rybami neriskoval. Udelaj si teritorium pres cele akva a neonky bud sezerou, nebo vyskacou samy. Ramirezky jsou o dost mirumilovnejsi, a staci jim mensi akva. Jesli tam mas jen 10 neonek a semtam nakyho pancernicka, tak si kup 2 pary.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2008 18:12 Muž Miras [111]
no já mám pestřence s neonkama ve 100l akva a vše je v poho ale ty máš zhruba poloviční tak nevím, spíš nee
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2008 17:12 Toony
cus, casem by to bylo pro pestrence maly. mensi a barevne taky krasna a navic ze stejnyho biotupu jako neonky je cihlidka ramirezova.velikost akva by pro ni bylo dostacujici.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2008 17:10 Max – Pestřenec červený + neonky
Zdravím, mám doma 54 litrů akvárko a mám v něm jen 10 neonek obecných a chtěl bych přidat nějakou větší dominantnější rybu. Uvažoval jsem o párku pestřenců, ale nevím jestli by to klapalo. Co myslíte??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 21:00 Žena Alena.sv [89]
Co se týče pandíků-neřekla bych že jsou choulostiví.Mám je od začátku -od založení akva a mám je dosud.Jsou krásní a nejraději blbnou navečer,to je supr je pozorovat,jak si hrajou. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 20:47 Žena bucliik [99]
pandíci jsou krásní, ale mě přijdou malinko nespolečenští, spíš se mi drží u zadní stěny, ale jsou menší. Zelení jsou extroverti co pořád slídí po sklech.
Hlasuju pro pandy, u mě se žádná náročnost neprojevila, spíš mě přišly dost odolní, protože přežily 3 hodiny cesty z obchodu v rozpáleným autě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 20:35 Matouš - dodatek – Re: Matouš
To akvárko má přesně těch 84 l. Pokud bych tam něco dával tak bych ten počet neonek o něco snížil. ;-) Myslím ale že zůstanu na těch třech (gupky, neonky a pancéřníček) - nechám vyniknout jejich krásu :) . Spíš se rozhoduju jestli si mám pořídit panc. pandu (je prej choulostivej). Zelený a kropenatý sem choval a ty vydržeje fakt hodně. Jinak všem děkuju za návrhy potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 16:23 ondra08 – tetra
dej si tam tetru citronovou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 14:25 R Muž Silent [5949]
Já bych k tomuhle počtu ryb už taky nic nepřidával. Rozhodně ten počet ryb co tam je teď je už hraniční.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2008 14:21 mili512 – Re: Mato00
Ale pancík je taky ryba,má své potřeby,taky vylučuje jako ostatní ryby,takže vodu taky znečistí.A vůbec nezáleží na tom,jestli žije u dna nebo plave po celém akvu. no takže já bych to taky nechala tak,jak píše XMartin. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 14:03 Mato00 – re xmartin
Martin nemyslis ze nemozes porovnavat panciernika ktory ma 3 cm a zije vykucne na dne s neonkami ktore potrebuju viac zivotneho priestoru!Myslim si, ze by si tam mohol este dat parik bojovnic alebo colisie medovej alebo ancistrusa alebo pekne by sa tam hodil par guramy perletovej! ahoj podla mna si tam este nieco mozes dokupit
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2008 13:46 Muž XMartin [20]
MYslim že k 15 neonká 8 pavím očkům a 5 pancíku už nic víc , vždyt máš jenom 80l akva... kazda ryba 3litry .. máš už 28krát 3=´84 už tohle je víc než by mělo ;-) víc už nedávej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.07.2008 12:06 Žena Jiřka [15]
Já mám u neonek ancitruse a závojnatku. Od té závojnatky mě tady sice někdo odrazoval, ale už je tam dost dlouho a žádný konflikt s neonkami nenastal. Jediný problém s ní je, že strašně ožírá rostliny s drobnými lístky.
Pokud jde o výběr dalších ryb, spíš než o neonky bych se bála o ty paví očka. Spousta ryb jim ohlodává ty jejich ocásky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2008 22:03 Matouš – Co k neonkám
Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo neporadil, které rybičky by se hodily k neonkám, gupkám a pancéřníčkům. Mám akvárko kolem 80 l a chci tam mít asi 15 neonek, 8 pavích oček a 5-6 pancéřníčků. Uvažoval sem o nějakým druhu cichlidky, ale odrazuje mě jejich choulostivost. Každopádně bych tam chtěl nějakou trochu větší (asi do 7cm), která se snáší s těma drobnějšíma. Předem děkuju za odpovědi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 18:59 eva – Re: neo
já mam tetry a paví očka spolu a skoro vůbec si sebe nevšímají.vypadají že sou spokojený a že jim bejt u sebe nevadí palec proto bych to určitě skusila ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 00:04 Linux – neonky vs. pavi ocka
Ja bych je k sobe nedaval, neonky potrebuji spise mekkou vodu, kdezto zivorodky spise tvrdou, tedy pavi ocka. Jakmile chces vyhovet jednem, nedela to dobrotu druhejm... Nedaval bych je k sobe...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 19:21 Sari – paví očka+neonky
snesou se úplně v pohodě nemusíš mít obavy ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2006 16:16 kiiki – můžeš
Určitě se snesou ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2006 13:24 neo – to Václav
Já bych jen doplnil že paví očka mají být jeden samec na 3 samice, jinak samička nebude mít chvilku klidu. A nejenom že 2 samci betty na jednu samici je hodně ale samci se medzi sebou perou! Potyčky končí smrtí jednoho nebo i obou soků. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 21:50 Usine – paví očka+neonky
U neonek na pohlaví nezáleží je to hejnová ryba tak aspoň 10ks U pavích oček je to do páru. Jinak na jeden cm ryby jeden až dva litry vody. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 17:10 huhaha – očka
a eětě se chci zeptat kolik jich tak maximalne muzu dat a jake pohlavi jako terba jestli jeden samec neni moc na jednu samicku jako je to treba u betty
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 17:06 Muž [] – asi
teda aspon mne to problemy nedela
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2006 17:06 huhaha – paví očka+neonky
Prosím vás snense se tetra nenová nebo červená s pavími očky hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [13]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 14942x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13517-jake-ryby-k-neonkam?od=601