Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde sehnat tyto ryby?

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Kde sehnat tyto ryby?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2018 12:55 Muž @ Jarry [444] Re: dudak
Díky za tip, zkusím se ho zeptat - ale nechystá se na nějaké stěhování (jestli se bavíme o stejném Michalovi :-))?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2018 12:40 Muž @ dudak [1341] Re: Jarry
Myslím že Michal (carpus) je měl a treli se mu, ale jestli má odchovy nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2018 12:26 Muž @ Jarry [444] – Biotodoma cupido
Neznáte někoho, kdo chová Biotodoma cupido? Uměl bych sehnat odchytové, ale do toho se mi moc nechce, raději bych "domácí" odchov.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2018 11:54 Muž @ rriki [813] - CichlidyRe: Kovy.exe
Franta Kopáček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2018 08:49 Muž @ Kovy.exe [0] Re: rriki
Jsem tam každou naděli a nevšim jsem si tedy. Jaký stůl nevíte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.05.2018 22:04 Muž @ rriki [813] - CichlidyRe: Kovy.exe
Na burze jsou normálně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2018 16:33 Muž @ Pepan [4875] - RostlinyRe: Kovy.exe
Kovy.exe napsal: Zdravím, nemohu nikde sehnat párek Akarek Zelených. Nečekal bych, že to bude v hl. městě takový problem. Něvíte prosím o někom kdo má? Děkuji
A nebo tady:
www.ifauna.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.05.2018 15:02 R Muž @ vaaclav [7808] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Kovy.exe
Zavolej do vivária Mělník www.vivarium.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.05.2018 15:00 R Muž @ ctibum [2747] - Snažím se to nezahubit...Re: Kovy.exe
Zkoušel jsi se domluvit s nejakým prodejcem, aby ti je někde objednal? Hornbach, ZOO Braník, Profiplants, nebo klidně PetCenter nebo SuperZOO. Dodavatele mají a když si je vyzvedneš hned jak přijdou, tzn. nebudou v jejich nádržích, tak se vyhneš i riziku. Někdo tu někde někdy psal, že takhle objednává v PetCentru, vyzvedává v den doručení a nemá problém...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2018 14:18 Muž @ Kovy.exe [0] – Akary
Zdravím, nemohu nikde sehnat párek Akarek Zelených. Nečekal bych, že to bude v hl. městě takový problem. Něvíte prosím o někom kdo má? Děkuji
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2018 18:59 Muž @ Mailand 77 [0] – parmičky
Zdravím všechny akvaristy.Neporadil by mě někdo kde bych pořídil různé druhy parmiček ve Zlínském kraji?Teď mám spíš na mysli purpurovou nebo albíny(gold).Už opravdu nevím kde na netu hledat.Děkuji za každou dobrou radu palec

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2018 21:07 Žena @ Wendy2 [421] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: Marek
Zajeď si do Sklorexu, tam je mají ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2018 20:58 Marek - Tak nějak od všeho trochu :)Re: DavFM
Děkuji všem za rady. O Hornbachu vím, jenže tam mívají predevším sekernatky černopruhé, ale to je už takový detail. Každopádně se je pokusím sehnat, díky! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2018 20:41 Muž @ DavFM [781] - Corydoras&ApistogrammaRe: Marek
A nebo zkus Hornbach, tam sekernatky občas mívají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.02.2018 20:33 Muž @ NHKG [2850] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Marek
Glaser je asi největší velkoobchod se sladkovodními rybami na světě. Je v Německu, ale maloodběratelům napřímo neprodává. Spousta méně běžných ryb co se prodává u nás je právě od nich. Berou od nich i ty nejlepší akvaristiky u nás (Vivarium Mělník, Sklorex Brno, Zoo Bráník, ...).
Napsal jsem ti 2 možné způsoby, jak ty ryby dostat k tobě. Pokud ty ryby fakt chceš, tak si je seženeš. Já teď občas jezdím do Polska, dříve jsem bral ryby od Aquamastru.

www.aquariumglaser.de/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2018 20:32 Muž @ DavFM [781] - Corydoras&ApistogrammaRe: Marek
Glaser, NSR, kousek od Frankfurtu nad Mohanem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2018 20:24 Marek - Corydoras&ApistogrammaRe: NHKG
Škoda, ale každopádně děkuji ;)
A to Glasro to je to v Polsku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2018 20:04 Muž @ NHKG [2850] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Marek
V Ostravě je asi neseženeš. Ale mají je u Glasra, takže sehnat jdou.

Můžeš se domluvit v Polsku na jejich objednání, z Ostravy cca 45 minut autem: www.facebook.com/…

Případně je objednat zde, ale cena za dopravu je vysoká a komunikace celkem tragická: www.aquamaster.cz

Možná i některý z prodejců na burze umí zajistit ryby od Glasra, ale já o takovém nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.02.2018 19:55 Marek - Jihoamerické Cichlidy a eLka – Sekernatky
Ahoj, rád bych do svého akvária přidal nejlépe sekernatky mramorové, ale nedaří se mi je sehnat. Neznáte někoho nejlépe v Ostravě? díky :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2018 22:06 Muž @ NHKG [2850] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Jarry
Já od nich bral 2x, vždy kurýrem ČD. Všechny ryby přežily, stav super.
Akorát mají některé druhy špatně určené, nepoznají samičku od samečka a velikost jak kdy, někdy je na hraně uváděného.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2018 21:59 Muž @ Jarry [444] Re: NHKG
Určitě, já jsem tam nedávno byl zrovna mimo jiné pro ty sekernatky. Pár jich padlo, ale s tím jsem tak trochu počítal - doporučuji vzít nějakou rezervu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2018 20:23 Muž @ NHKG [2850] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Jarry
Akorát u Aquarium doporučuju osobní odběr a pořádně si zkontrolovat, že to je ten správný druh.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.01.2018 20:19 Muž @ Jarry [444] Re: krabs
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2018 19:02 Muž @ Driv3r [220] Re: krabs
Před par měsíci jsem je tuším vyděl v braniku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2018 16:45 Muž @ krabs [0]
dobry den, sháním sekernatky drobné(carnegiella marthae), a nedaří se mi nikde na ně narazit. Chtel bych proto poprosit zda tu někdo neví kde bych je mohl sehnat, ideálně v okolí prahy. děkuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2018 12:42 Muž @ kmara [10] - Cichlidy
Neví někdo kde sehnat Razbory Espeho? Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2018 10:12 Muž @ slava [0] - Živorodky – Pancéřníček Sterbův
Je tu nějaký chovatel, který odchovává pancéřníčky Sterbovi a prodává je? Případně máte někdo kontakt na nějakého většího chovatele z okolí Pardubic nebo i dále?
Díky :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2017 00:10 Muž @ markusallen [0] - Rostliny
Zdravím, nemá prosím někdo na prodej tento druh pavího očka???? Je to zřejmě Cobra , ale musí mít černý hřbet. Vezmu jak samce, tak i originál samice. Nemůžu je už dlouho sehnat.
Díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2017 20:29 Muž @ Kubaa [704] – Pedocypris
Pedocypris ? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2017 20:28 Muž @ Mitroz [57] Re: Karel
Ahoj. 2x jsem je kupoval ve Vivariu Mělník. Ale zavolal bych předem jestli jsou zrovna "skladem", vždy jsem bral posledních pár kousků.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2017 18:40 Muž @ Pepan [4875] - RostlinyRe: afc1886
afc1886 napsal: Ostravský hornbach se v tom vyzná stejně jako ten v Praze. :-D
Před pár roky, když ještě stály pětikačku, je prodávali jako B. maculata.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2017 18:21 R Muž @ ctibum [2747] - Snažím se to nezahubit...Re: Karel
Jen doplním, že je v Hornbachu sice mají, ale prodávají je jako Bornejské. Tedy alespoň v Praze...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2017 17:54 Muž @ Pepan [4875] - RostlinyRe: Karel
V Ostravě je mají v obou prodejnách Hornbach. Zkusil bych tedy Hornbachy v Praze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2017 17:18 Karel - Rostliny – Razborky
Zdravím. Mohl by mi prosím někdo poradit, kde nebo u kterého chovatele by se dali sehnat
razborky skvrnoocasé. Vím, že nejspíš na burze v Praze, ale jejikož z bloudění po Praze mám husí kůži a taky jsem trochu dříve narozený, tak hledám touto cestou. PS. nejlépe sředočeský kraj. Děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.12.2017 14:34 Muž @ JirkaSkalnik [7] - AmerikaRe: Jarry
Už jsem je našel v zooholdingu, mají osobní odběr v Praze a když se mi nebude líbít dá se prý vyměnit. Jinak děkuju za snahu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.12.2017 09:46 Muž @ Jarry [444] Re: JirkaSkalnik
Na tom aquarium.cz jich pár v nabídce mají, je to eshop, ale s osobním odběrem ve Velkých Přílepech. Příští týden tam mám jet pro ryby, tak pak napíšu, jak to proběhlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 08:20 Muž @ Pepan [4875] - RostlinyRe: Januk17
A co takhle se domluvit s pár kamarády a udělat si na tu burzu takový malý zájezd? Pokud se s nimi podělíš o náklady, nevyjde to autem zase tak draho a nabídka ryb je na burze skutečně velká. Mimochodem, ti štěrbáci tam byli zase a fakt hezcí. Prodával je člověk, který měl v nabídce těch Corydorasů asi sedm druhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2017 08:01 Muž @ Januk17 [53] - drobne cichlidkyRe: DavFM
problém dopravou na slovensko je ďaleko okrem jeho nemá nikto pancierničeky dáka . :-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2017 20:02 Muž @ JirkaSkalnik [7] - Amerika
Dobrý den hledám obchod (Kladno-Mělník-Praha) kde bych mohl sehnat flowerhorna. Přes e-shop si ho kupovat nechci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2017 09:03 Muž @ Januk17 [53] - drobne cichlidkyRe: Libor
To máš pravdu ďaleko na CZ máte veľký výber rybičky palec
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 19:15 Muž @ Libor [3] Re: Januk17
Pancéřníček Sterbův byl k dostání i na minulé burze v Ostravě, možná bude i pozítří. Ale na Spiš je to pořád trochu daleko. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 14:11 Muž @ DavFM [781] - Corydoras&ApistogrammaRe: Januk17
Adolfoi nevím kdo má, ale hodně podobný je duplicareus. Tomáš Truc z Tábora má jak ty duplíky, tak i štěrbáky.
zvirata.bazos.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 13:13 Muž @ Januk17 [53] - drobne cichlidky – Ryby pancernicky
Môžem sa spytovať kde a či máju niekde tieto pancernicky sterbuv a adolfuv či dostatí u predajniach akvaristike alebo na eshope a ci je dostat na u zemi slovenska.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 12:28 Muž @ Jarry [444] Re: Jarry
Tak dneska (když už jsem nad nima chtěl zlomit hůl) funguje komunikace s aquarium.cz (Petra-aqua) na jedničku, mám objednáno na 19.12. Agassizii rio Tefe-blue 1+3 a 10 sekernatek drobných, tak doufám, že to klapne:-) Mají těch cichlidek opravdu hodně druhů a i za slušné peníze, Glaser jsem koukal, že má 4 druhy agassizek (když nepočítám red atd.), z toho 3x wild, na což si netroufám a něměcký odchovy jsou skoro za 500 ryba, to už mi přijde dost, ty Tefe blue jsou za polovinu - samozřejmě je otázka, jak budou vypadat, to se budu muset nechat překvapit:-) Ale aspoň to otestuju, mají toho opravdu hodně v nabídce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 10:39 Muž @ DavFM [781] - Corydoras&ApistogrammaRe: Jarry
Včera jsem s p.Kudrnou (Aquamaster) mluvil a říkal, že teď jezdí ku Glaserovi každý týden coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:43 Muž @ Jarry [444] Re: NHKG
Aquamastera mám koukám v rozumné dojezdové vzdálenosti, to se bude hodit i do budoucna. Já už jsem na ně kdysi narazil, ale nějak mi to teď při shánění vypadlo z hlavy:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:42 Muž @ ttony [0] – Iriatherina Werneri
Přeji hezký předvánoční čas

Sháním samice Iriatherina Werneri, bohužel z importů jsou málo kdy k dostání (asi nejsou vzhledově tak atraktivní jako samci a tak se moc nedováží) a tak zkouším touto cestou štěstí zda nemá někdo třeba z vlastního odchovu, nebo by nevěděl o nějakém chovateli...
Budu vděčný i za jednu :-)
Na výměnu mohu nabídnout takřka cokoli z mé presentace, nebo i rád odkoupím.
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:38 Muž @ Jarry [444] Re: NHKG
Díky, mrknu na to - teď se mi shodou okolností povedlo po 2 týdnech dovolat do Petra-aqua a paní se divila, že ten jejich eshop pro veřejnost nefunguje a slíbila nápravu + že se mi někdo ozve, takže možná to s nima nakonec dopadne, ale ještě se neraduju:-) Mají tam aktuálně Tefe-blue, navíc za rozumné peníze + mají i sekernatky drobné, které bych k nim chtěl, takže bych to měl vše najednou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2017 09:30 Muž @ NHKG [2850] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Jarry
Glaser je má. Můžeš se domluvit ve Vivariu Mělník nebo v Aquamastru. Ale počítej s tím, že to bude trvat tak 2 měsíce. Aquamaster snad bude mít příští rok nějakou dopravu, kurýr ČD bohužel skončil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2017 09:16 Muž @ Jarry [444] – Agassizii
Nevíte prosím, kde by se dala sehnat nějaká zajímavá přírodní forma Apistogramma agassizii (Tefe, Alenquer atd.) - nejlépe ústecký kraj, případně Praha a okolí směrem na sever? Měl jsem vyhlídnuté u Petra-aqua, ale bohužel mám dojem, že ten jejich e-shop pro veřejnost už nefunguje, zkoušel jsem tam volat různé dny v různých časech a nic, na e-mail také žádná odpověď (ani na dotaz přímo do Petra-aqua, zda jejich eshop pro veřejnost funguje) a tenhle týden už ani neaktualizavali nabídku. Ještě jsem našel něco na gigaexotic, ale jsem mimo jejich trasy - i když možná by to nějak domluvit šlo.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 42

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby Přidat příspěvek • Zobrazeno 64311x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/13512-kde-sehnat-tyto-ryby