Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké krmivo?

 

NápovědaFórum » Krmení  

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Jaké krmivo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 21:41 jamajcan Re: Plutnarka
Na zem asi ne,ale na dno spolehlivě žerou.A umí se u toho pěkně otáčet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 21:39 Plutnarka – Neonka a gupka
Zdravím, prosím o info chovatele neonek a gupek - žerou i krmivo spadlé na zem? Mám na mysli třeba nitěnky nebo buchanky v mražené a násl. rozmražené podobě. Děkuji ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2014 21:27 Žena nika [0] Re: jamajcan
dik za tip pokukám sa po tom ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.02.2014 10:45 jamajcan Re: nika
Tady je levnější a podle mych zkušeností,srovnatelná alternativa krmivo-pro-ryby.heureka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2014 23:52 Žena nika [0] – treba mi kupit krmivo
ahojte, minule som si s rybkami domov doniesla nejaké rastlinne granulky, mám vločky (majú radsej padajúce krmivo) ale chcela by som ešte čosi na prestriedanie čo povite na SERA Granulate Menu???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2014 20:56 Muž visek [75] - Tetry
zkus file.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.02.2014 20:09 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: krausj
Se zeptej čím je krmil původní majitel. Na živé jde celkem cokoliv, ale zkusil bych třeba mražené patentky nebo tak něco. U mě se teda z ryb stávají největší lovci, když nalovím buchanky venku. To vylezou i jindy schované ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2014 19:13 krausj – Vrubozobec pavi
Zdravím všechny a prosím o rady.Dostal jsem dva už větší Vrbozubce asi před 14ti dny a nechtějí mi moc příjímat potravu.Můžete mi nechdo poradit čím nejlépe krmit? mražené srdce vůbec nechtějí nítěnky jen dobnou a granulky těch si ani nevšimnou.Díky za všechny názory

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2014 09:36 Kindr
Nikdo nemate tip na osvedcene krmeni pro mlade vrbozubce?Ktere by pomihlo k lepsimu vybarveni??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 18:58 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Kindr
A vis ze ani Cichlidy nejsou vsechny stejne? Kdyz budes Tlamovcum z Malawi cpat krmivo pro Tercovce, nebude to uplne ono...

EDIT: Za "uplne" se jiste najde i vhodnejsi slovo :) .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 18:01 Kindr
Dobry den, jakou znacka a druh granulek by ste mi doporucili na vybarveni cichlid?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2014 15:31 mana – cim krmit
Prosim cim mam krmit kerickovce,perovce a tlamovce-jsou spolu.Moc dekuju. tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2014 21:13 Muž Flozik [8] – lyofilizované krmivo
Jaké máte zkušenosti z lyofilizovaným krmením? Zatím krmím vetšinou vločkama plus jednou týdně mražené a teď přemýšlím, čím to rybám zpestřit a taky aby se to dalo uchovat delší dobu :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2013 21:09 Muž Jirkaass [35]
Mám dotaz jedná s emi o to čím krmit kakadu dospělé rybky ( ale i větší potěr) momentálně občas dávám hovězí srdce a dával sme vše možné mražené krmivo. POradl by mi někdo jakým krmivem krmit ? lepší je asi mražené ? jaké ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2013 21:36 JoKa Re: koikapor
Důkaz, že každé akvo i obyvatelé je jiné. Mě se po vipanu můžou utlouct (respektive z vloček ho mají najradši...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2013 21:11 Muž koikapor [163] - divoké živorodky
Dobre skusenosti mam s krmivami dajana, tetra a teraz mam sak, vsetko spokojnost. Jedine co nesadlo bol asi sera vipan, ten ryby vobec nechceli. A dobre sa ukazalo aj mrazne od poliaka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2013 19:35 JoKa – Krmení
Ahoj, já teda jako základní krmivo používám špičkové granule a mražené krmivo. Ale pro změnu, aby nežrali furt to samé, občas krmím i jiným. Z krmiv zde probíraných moje ryby preferují vločky Sera Vipan a ancáci od Dajany Spirulina wafers...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2013 18:15 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: fliperan
Já jsem pro značku SERA moc to chutná všem mým rybkám. potlesk palec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2013 22:53 flipex
Jaké krmivo? Já určitě podporuji Tetra Min a Dajana DAPHNIA :-) Doporučuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2013 09:05 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: LiborSprysl
:-D šmarjá já jsem bl.bá... no každopádně až budu mít (jestli) prcky, tak budu vědět k čemu to je :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.09.2013 05:12 Muž LiborSprysl [9015] Re: Pepenka
Pepenka napsala:...ale rybky jsem neviděla že by zobaly :(

To bude tím, že to co házíte do akvária není krmivo... smich :-P ...nějak jsem myslel, že vaše generace je s internetem více sžitá než my starci... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 08:21 R Muž romant [27987] Re: Pepenka
Mrkni ke Koblasovi, nebo Aquamaster jí má taky, trošku pohledat a pídit se. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 08:10 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: LiborSprysl
Upřesnit prosím co přesně to znamená a kde se to dá koupit.
Já koupila od Hobby Protogen, ovšem bohužel tam není český návod a když to dám do akva, tak se na to první vrhnou šneci, pak krevetky..ale rybky jsem neviděla že by zobaly :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2013 05:16 Muž LiborSprysl [9015] Re: Aforte
lyofilizovaná artemie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 20:42 Muž Aforte [533] - Rostliny
Zdravím,

mám dotaz. Jaké je vhodné krmivo pro nano rybky - galaxy, rabora skvrnoocasá, kardinálka vietnamská? Mám na mysli suché. Mražené nemyslím. Určitě budu chtít hikari micro pellets a dál? Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 14:17 Muž Tomiino [43]
jednou jsem nekde koupil patentky a myslel jsem ze se zbliju to byl hnus tady je to teda kvalita jo? je moznost se s tou firmou domluvit,jestli jezdi do Plzne na odber?nebo to kupujes nekde v obchodech?
..tam je to zas predrzeny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2013 08:50 jamajcan Re: Glad
Černá komáří larva,je jedno z nejhodnotnějších krmiv palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2013 08:49 Muž Yirka [9126] Re: Glad
Proč by to mělo vadit? Naopak, je menší šance, že si, oproti lovení v přírodě, při něčím infikuješ nádrž.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2013 08:47 R Muž romant [27987] Re: Glad
Velmi příkladné. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2013 08:46 Glad
Ještě jeden dotaz, vadí když jako živé krmivo používám komáří larvy z vlastního chovu na balkonu? :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 15:26 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: kofejn
Nevím co budu dělat s litrem a čtvrt krmiva pro krevetky, tři 250ml dózičky vloček (jedna jako prezent od Ratajů), granulky se spirulinou... Snad se to nezkazí, ale dneska bych koupil jednu čtvrtlitrovku a až to spotřebuju tak další. Všude se píše, že po živém rybky rostou rychleji a jelikož velkých ryb mám asi deset a zbytek je potěr a dorost tak chci aby poporostli a mohli jít do světa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 15:13 Muž kofejn [963] Re: MichoCZ
Jsem na tom stejně :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2013 15:06 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: Glad
Jestli můžu doporučit tak pokud nemáš velkochov tak si pro začátek kup nějaké menší balení. Sice to bude dražší, ale jako začátečníkovi se mi doma nahromadilo spousta krmiva, které ani za tři roky nemůžu zkrmit. Míchám do krmení mnohem víc živého nebo mraženého a vločky, granulky a podobně mi doma leží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 14:52 Glad
Děkuji všem za pomoc. Vyzkouším ty JBLka a uvidim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 14:06 Muž kofejn [963] Re: Cosmogagy
Neonky sežerou úplně všechno. Aby se najedli kakaďáci i skaláry, začal jsem krmit mraženou artemií od Koblasy. Neonkám je to jedno, zbaští i centimetrovou artemii ano.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 13:33 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: Deathbull
On je i ten Vipan na úrovni TetraMinu i NovoBelu, mně ho třeba ryby berou naprosto bez problémů všechny. Zato na Tetramin se tváří že jim to moc nejede.
Ono je to jak kde, jak u koho :-)

Jinak k těm granulkám od Hikari i Dennerle taky dávám své doporučení, to jsou špičková krmiva.

Já hodně používám i krmiva Tropical, a nemůžu si vůbec stěžovat.
Pro neonky je super např Tropical Supervit mini gralulat www.akva-tera.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 12:34 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Glad
Z těhle krmiv bych volil mezi JBL a Tetrou, Sera dělá také skvělá krmiva ale zrovna obyčejný Vipan není nic moc...ryby mi to nechtěly žrát, až na živorodky ale ty žerou vše.

Pokud chceš dobré umělé krmivo pro neonky, zkus malé granulky Hikari, nebo mikrogranule od Dennerle. Jedná se v obou případech o skvělé granule, ryby je berou krásně a granule jsou vždy lepší volbou než vločky...to je takový opravdu základ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 12:33 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: Glad
Z těchto je to úplně jedno. Všechny tři jsou kvalitní základní vločková krmiva, tam už pak jde jen o to jak ti vyhovuje cena, co máš líp dostupný a která krabička se ti víc líbí designově ;-)

Ale rozhodně nedoporučuji krmit jenom těmi vločkami. Pestrá strava je základ, tak to doplň ještě třeba vločkami na zvýraznění barev, nějakými granulkami a 2-3 druhy mraženého krmiva. A pravidelně střídat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2013 11:55 Glad
Ahoj, prosím o doporučení, které krmivo zvolit. Mám společenské akvárium , převážně neonky. Z těchto 3 ideálně
www.zoohit.cz/…
www.zoohit.cz/…
www.zoohit.cz/…

Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2013 17:58 Ria – krmivo
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké krmivo je vhodný pro razborky, otíka a krevetky, mohlo byto být například Sera Vipagran, nebo Vipan, nebo tak něco, nebo jim třeba něco menšího, dá se použít artemie (myslím tu od Sery)??? (jestli ano jak?) coze Děkuji!!! ;-) :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 21:20 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: glumča
Jednou jsem je měla, nevím proč, ale nepadaj dolů ke dnu jako červené, rozplynuly se po celém akváriu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 15:43 R Muž romant [27987] Re: glumča
Jasně, je to běžně prodejný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 15:41 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: romant
černý komáří larvy?teď nevím,jestli jsem se s nima jako mraženýma setkala..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 14:46 R Muž romant [27987] Re: Deathbull
Ty máš jinou zkušenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 14:42 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: romant
romant napsal: Patentky a koretry u mě v mraženým provedení taky žádnej problém, ten blivajz je z komárů. ;-)

Errrm? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 12:25 R Muž romant [27987] Re: glumča
Patentky a koretry u mě v mraženým provedení taky žádnej problém, ten blivajz je z komárů. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 12:24 Žena glumča [424] - LabyrintkyRe: LiborSprysl
nojo...ale na buchanky se dá chodit i v zimě...u nás nejsou zimy tak tuhý,takže i led bývá silnej málokdy.To ani sekerku nepotřebuju.
já z mraženejch koreter a patentek břečku nemívám.používám mražené od aquarimexu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 11:53 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
Přesně tak, mám stejnou zkušenost. To radši nějaký ty vločky než ten blivajz co se z toho po rozmražení udělá, tedy z komárů. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 11:49 Muž LiborSprysl [9015] Re: romant
Není, mrazené mi berou ryby blbě...Je to bláto...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 11:48 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
Leda z mrazáku, ale to není vono. :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 12 13

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 14562x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12318?od=201