Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Cichlidka Ramirezova - rozmnožování, odchov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 16 Žádná další stránka   1  
Cichlidka Ramirezova - rozmnožování, odchov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2007 16:59 misanek
tak všechny jikry zase sežrali.... ááách jo.... to už je po pátý....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2007 13:17 Muž Jammes [72] - Afrika
akva nepřikrejvej, jen jim dopřej klid a dočkáš se ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2007 12:59 misanek
jediný čím je můžu rušit je že jim dám krmení... a nebo že chodím kolem nich, protože tohle malý akva je na vytríně, takže kolem toho občas chodím. A nebylo by dobrý něco aby do akva třeba nebylo vidět? jako dát před sklo třeba nějaký papír aby nebylo vidět dovnitř? nebo tak něco? aby nebyli rybky rušené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2007 12:46 Muž Jammes [72] - Afrika – jikry
dopřej jim čas a moc je neruš, v případě pocitu ohrožení potomstva je pár radši sežere sám než aby je napadl někdo jiný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2007 11:30 misanek
Tak se mi včera zase vytřeli na kámen, mají asi 200jiker možná víc (mám je v samostatném akva (20l)). Je to asi po páté, předtím pokaždé jikry snědli sad , tak jsem zvědavej jestli je sní zas. Neměl bych třeba odlovit samici a nechat jen samce? Dám vědět tak za 3 dny jak to dopadlo... ale jestli je zase sežerou... tak... rozzureny tak to bude po pátý....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2007 11:15 Caleb – cichlidky
Ahoj, dozvědel jsem se z literatury i od lidí tady na fóru, že prvních pár výtěrů můžou rybky sežrat, než se to "naučí". Určitě bych je neodlovoval...nechal bych tomu volnej průběh a časem uvidíš ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2007 10:08 misanek – Cichlidka Ramirezova
Tak mam Cichlidky Ramirezovy (2pary) jeden jsem dal do mensi nadrze, aby se vytrel. K memu uzasu se to povedlo, docetl jsem se tady ze o poter se staraji oba rodice, ale nevim jestli ho "nespapali" :( protoze jsem vcera koukal do akva a jikry nikde. Udelali si krasnou jamku v pisku, stridali se pri hlidani a najednou tam neni nic. A to jsem se tady docetl ze se o poter staraji... :( Takze znovu a lepe. Az se zase vytrou, tak je asi zkusim odlovit... nebo si myslite ze jikry nezerou?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2006 15:47 xkymi – NE
Musim vyvratit to,co je napsano prede mnou.Akriflavin bych mozna dal,ale stejne nezabere na 100% kdyz je treba spatny samec tak ty jikry splesnivi stejne.Vzduchovat urcite,ale ne moc s moc vylkyma bublinama.Bublinky by poter pobily a ty by potom zdechly.Vzduchovat s co nejmensimi bublinkami.Dobre to je treba pres lipove drivko,nebo cisty cigaretovy filtr natlaceny do vrsku propisky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2006 10:50 milda – jikry
Ještě bych tam přidal Acriflavin - proti plísním a hodně bych vzduchoval, aby voda nestála.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2006 07:28 Knak – Poděkování
Díky moc, jsem rád že se mám vždy na koho obrátit když potřebuji radu. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2006 16:12 xkymi – Ramirezky
Doufam,ze je jasne,ze voda musi byt stejna v nadrze na odchov,jaka byla v hlavnim akvarku,kde se ryby vytreli.A taky zvedni teplotu o 2 az 3 stupne vic nez kde se ryby treli.Takze treba z 25 zvedni na 27°C. ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2006 15:39 Killer – vajca
no ale musíš si dát bacha na kvalitu vody
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2006 07:25 xkymi – Ramirezky
Kamen bych urcite prendal,ale bez rodicu.Bude to tak lepsi.Rodice by mohli ve stresu sezrat jikry,protoze by si mysleli ze je nejaky predator chces sezrat.

upraveno: 30.03.2006 11:26 GMT
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2006 17:15 knakml – Cichlidka Ramirezova
Ahojky. Mám dotaz. Ve společné nádrži, mezi jinými druhy ryb se mi vytřeli na kámen Ramirezi. Zajímalo by mě, jestli bych mohl kámen s jikrami přemístit do jiné nádrže,samozdřejmě i s rodiči. Nestane se jikrám nic když budou na malí okamžik na vzduchu? Případně jak bych měl zařídit výtěrku? Zatím díky.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 15 ...... [16]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 18266x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11790?od=751