Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Křížení ryb

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 10 Žádná další stránka   1  
Křížení ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2006 10:01 Roman – no toto?
Nejde.Ale pokud si tazatel sežene vyšlechtěnou formu pavího očka s dolním mečíkem tak snad bude i částečná spokojenost. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2006 09:52 Žena Vesnach [56] – blek
I nad ramec se vzdycky najde nekdo, kdo odpovi, ikdyz nevi neb se jen domniva.
Dokonce se i nad ramec pre..kuprikladu jak to dopadlo s tim tunakem dodneska neni svetu jasno!

:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2006 09:46 blek – mutanti
Tohle fórum je určeno pro začínající akvaristy. Řešit tady otázky genetického inženýrství je trochu nad jeho rámec. :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2006 09:39 Žena Vesnach [56] – ..
Nejde, protoze s mecem na pava nemuzes!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2006 23:19 Muž [] – Křížení
O tom jsem ještě neslyšel. Myslím, že to pujde dost těžko, pokud vůbec (Viděl bych to na specializovanou laboratoř, jak už poznamenal(a) Woolin). Někdy se ale dají křížit podobné druhy. Slyšel jsem o hybridech mečovek a plat. Také některé cichlidy jsou toho schopné (Saica x nigrofasciatus, nigrofasciatus x severum apod.). Každopádně nechápu, čeho bys tím dosáhla. Gupky se prodávají ve spoustě forem. (i spodní mečík)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2006 22:08 Woolin – krizeni
Leda tak v laboratori by se z toho dal vytvorit nejakej mutant geneticky... ale jinka ne.. a proc bys to chtela delat? slechteni pavich ok ti nestaci? ptas se stejne jkao kdybys se zeptala, jestli muzes krizit krunyrovce s pancernickem.. proste blbost.. slechti gupky.. i to je dobra zabava ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2006 21:41 Micus – ne
myslím, že ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2006 14:28 iva – křížení
Dají se zkřížit mečovky a paví očka?díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2006 22:05 max – betta+čichavec
Čichavec byla samice,betta samec..když nevěříte,tak si nevěřte....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2006 16:17 Killer – kříženci
Já tomu taky nevěřim,a on měl jako smace od čeho a samici od toho druhýho?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2006 08:24 Jana – kříženci
Tak tomu nevěřím....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2006 23:03 max – betta+čichavec
Ja taky neřikam že přežily(možná kdyby se o ně víc staral),ale vylíhly se,takže jdou zkřížit.Foto bohužel nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2006 14:13 Killer – to Betty
já sem totiž oboje nějakej měl,oboje se množilo občas,ale nikdy nepřežili mladý,jen 2 ks od bojovnic.Tak by mě zajímalo jak poznali že to je kříženec betty a čichavce,jestli si náhodou někdo nevymýšlí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2006 10:59 Betty – Čichavec
Tentokrát souhlasim s Killerem ;-) .To si nedokážu představit,jak se tře betta a čichavec.:-))) A jak by vypadalo potomstvo?! :-O ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2006 21:02 Brumla – mutanti
ja chcu taky videt ty mutanty :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2006 20:17 Killer – křížení
nevěřim,viděl jsem lecos se křížit,ale tohle snad ani nejde...přidej fotky,jestli je to pravda,tak bych ty bastardy rád viděl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2006 18:25 max – čichavec a betta
Mě se to sice nestalo,ale kámošovi jo.Nvím jak se to mohlo stat(oba sme na to koukaly jak puci).Občas se prostě něco takovýho stane...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2006 17:07 B.L. – Různé druhy
Jsou to sice labiryntky,ale připadá mě to divný.Dyť druh se tře se stejným druhem,proč by se měla třít s jiným druhem ryby?To by to za chvíli vypadalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2006 16:55 B.L. – Křížení
Čichavec a betta?Odkud to máš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2006 16:30 max – čichavci
Ja teda nevim,ale kdy se můžou vytřít čichavec a betta,tak proč by nemohly dva čichavci různého druhu????
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2006 16:23 B.L. – Pro Adama
Oni se třou,nikoli páří,v tom je trochu rozdíl.Kdyby se pářili tak by to bylo vnitřní oplození.Nemůže se ti podařit vytřít dva odlišné druhy čichavců.Kup si čichavce stejného druhu a rozmnožuj si je,to bude nejlepší..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2006 19:51 Lucie – cichavce
Proc,chces je sparit X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2006 17:01 adam – dva čichavci
Může se spářit čichavec modrý a čichavec zakrslý. :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 9 ...... [10]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 7141x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1159-krizeni-ryb?od=451