Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Profily

 

Profil » Johan » Poslané fotky k atlasům   Vytisknout tuto stránku  Nápověda 

 
Atlas ryb

Netopýrník dlouhoploutvý

09.05.2012
 

Tetra slepá

20.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Tlamovec africký

03.11.2010
 

Fantom černý

02.11.2010
 

Rájovec červenohřbetý

01.11.2010
 

Cichlidka Agassizova

01.11.2010
 

Cichlidka Alžbětina

01.11.2010
 

Cichlidka třípruhá

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Rájovec cejlonský

01.11.2010
 

Karas stříbřitý

01.11.2010
 

Cichlida žlutoocasá

01.11.2010
 

Panchax příčnopásý

01.11.2010
 

Perleťovka červenopřilbá

01.11.2010
 

Tetra ozdobná

01.11.2010
 

Tetra královská

01.11.2010
 

Anténovec mramorovaný

01.11.2010
 

Akara zlatá

01.11.2010
 

Gavúnek Herberaxelrodův

01.11.2010
 

Gavúnek nádherný

01.11.2010
 

Kančík šikmopruhý

01.11.2010
 

Akarka Nannacara aureocephalus

01.11.2010
 

Akarka Nannacara aureocephalus

01.11.2010
 

Gavúnek Parkinsonův

01.11.2010
 

Gavúnek nádherný

01.11.2010
 

Krunýřovec ekvádorský

01.11.2010
 

Halančík Gardnerův

01.11.2010
 

Sturisoma černorypá

01.11.2010
 

Karas obecný

01.11.2010
 

Bojovnice bělolemá

01.11.2010
 

Pancéřníček Sterbův

01.11.2010
 

Cichlidka Agassizova

01.11.2010
 

Cichlidka Nijssenova

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Cichlidka třípruhá

01.11.2010
 

Cichlidka Nijssenova

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Pancéřníček kropenatý

01.11.2010
 

Cichlidka Agassizova

01.11.2010
 

Rájovec cejlonský

01.11.2010
 

Cichlidka třípruhá

01.11.2010
 

Parmička žraločí

01.11.2010
 

Tlamovec černoploutvý

01.11.2010
 

Vrubozubec paví

01.11.2010
 

Bojovnice bělolemá

01.11.2010
 

Gavúnek Boesemanův

01.11.2010
 

Tlamovec černoploutvý

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Pancéřníček Sterbův

01.11.2010
 

Vrubozubec paví

01.11.2010
 

Tlamovec černoploutvý

01.11.2010
 

Pancéřníček skvrnitý

01.11.2010
 

Sekavka pákistánská

01.11.2010
 

Karas stříbřitý

01.11.2010
 

Štikovec pruhovaný zlatý

01.11.2010
 

Tetra krvavá

01.11.2010
 

Dánio leopardí

01.11.2010
 

Štikovec pruhovaný zlatý

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Tetra ozdobná

01.11.2010
 

Karas zlatý

01.11.2010
 

Krunýřovec ekvádorský

01.11.2010
 

Krunýřovec vláknoocasý

01.11.2010
 

Cichlidka Nijssenova

01.11.2010
 

Tetra Sweglesova

01.11.2010
 

Hrouzek obecný

01.11.2010
 

Gavúnek lososový

01.11.2010
 

Bojovnice bělolemá

01.11.2010
 

Parmička žraločí

01.11.2010
 

Dánio leopardí

01.11.2010
 

Pancéřníček panda

01.11.2010
 

Halančík Gardnerův

01.11.2010
 

Bojovnice bělolemá

01.11.2010
 

Dánio leopardí

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Cichlidka pestrá

01.11.2010
 

Cichlidka Nijssenova

01.11.2010
 

Tlamovec Aulonocara stuartgranti

01.11.2010
 

Cichlida žlutoocasá

01.11.2010
 

Pancéřníček Sterbův

01.11.2010
 

Fantom černý

01.11.2010
 

Cichlida žlutoocasá

01.11.2010
 

Cichlida žlutoocasá

01.11.2010
 

Hrouzek obecný

01.11.2010
 

Neonka černá

01.11.2010
 

Heterandrie trpasličí

01.11.2010
 

Halančík Gardnerův

01.11.2010
 

Dánio malabarské

01.11.2010
 

Gavúnek nádherný

01.11.2010
 

Krunýřovec ekvádorský

01.11.2010
 

Krunýřovec ekvádorský

01.11.2010
 

Rájovec dlouhoploutvý

01.11.2010
 

Tlamovec Melanochromis cyaneorhabdos

01.11.2010
 

Rájovec dlouhoploutvý

01.11.2010
 

Pancéřníček kropenatý

01.11.2010
 

Cichlidka Agassizova

01.11.2010
 

Cichlidka třípruhá

01.11.2010
 

Štíhlotělka stříkavá

01.11.2010
 

Panchax příčnopásý

01.11.2010
 

Heterandrie trpasličí

01.11.2010
 

Bojovnice pestrá

01.11.2010
 

Pancéřníček panda

01.11.2010
 

Karas zlatý

01.11.2010
 

Parmička žraločí

01.11.2010
 

Gavúnek lososový

01.11.2010
 

Sturisoma černorypá

01.11.2010
 

Cichlidka Nijssenova

01.11.2010
 

Cichlidka Alžbětina

01.11.2010
 

Halančík dvoupásý

01.11.2010
 

Halančík dvoupásý

01.11.2010
 

Halančík dvoupásý

01.11.2010
 

Halančík pestrý Hjerresenův

01.11.2010
 

Halančík pestrý

01.11.2010
 

Halančík pestrý

01.11.2010
 

Krunýřovec sp. (obyčejný)

01.11.2010
 

Tlamovec Aulonocara stuartgranti

01.11.2010
 

Halančík modrý

01.11.2010
 

Halančík Gardnerův

01.11.2010
 

Parmička žraločí

01.11.2010
 

Krunýřovec sp. (obyčejný)

01.11.2010
 

Gavúnek třípruhý

01.11.2010
 

Gavúnek třípruhý

01.11.2010
 

Gavúnek třípruhý

01.11.2010
 

Kančík šikmopruhý

01.11.2010
 

Tetra diamantová

01.11.2010
 

Kančík šikmopruhý

01.11.2010
 

Tetra paraguayská

01.11.2010
 

Drobnoústka trpasličí

01.11.2010
 

Drobnoústka trpasličí

01.11.2010
 

Sekavec příčnopásý

01.11.2010
 

Sekavec příčnopásý

01.11.2010
 

Polozobánka duhová

01.11.2010
 

Polozobánka duhová

01.11.2010
 

Sekavec příčnopásý

01.11.2010
 

Jeleček duhový

01.11.2010
 

Sekavec příčnopásý

01.11.2010
 

Jeleček duhový

01.11.2010
 

Jeleček duhový

01.11.2010
 

Polozobánka duhová

01.11.2010
 

Tetra císařská

01.11.2010
 

Neonka červená

01.11.2010
 

Neonka červená

01.11.2010
 

Kančík motagujský

01.11.2010
 

Kančík motagujský

01.11.2010
 

Kančík motagujský

01.11.2010
 

Krunýřovec pardálí

01.11.2010
 

Tlamovec modrožlutý

01.11.2010
 

Tlamovec modrožlutý

01.11.2010
 

Tetra červenoskvrnná

01.11.2010
 

Gavúnek Bleherův

01.11.2010
 

Gavúnek Bleherův

01.11.2010
 

Gavúnek Bleherův

01.11.2010
 

Tetra ozdobná

31.10.2010
 

Neonka červená

31.10.2010
 

Tetra královská

31.10.2010
 

Dánio leopardí

31.10.2010
 

Rájovec červenohřbetý

31.10.2010
 

Rájovec dlouhoploutvý

31.10.2010
 

Štikovec pruhovaný zlatý

31.10.2010
 

Halančík pestrý Hjerresenův

31.10.2010
 

Halančík pestrý

31.10.2010
 

Halančík pestrý

31.10.2010
 

Krunýřovec běloskvrnný

31.10.2010
 

Tetra císařská

31.10.2010
 

Tlamovec Melanochromis cyaneorhabdos

31.10.2010
 

Tlamovec Melanochromis cyaneorhabdos

31.10.2010
 

Jeleček duhový

31.10.2010
 

Pestřenec žlutohlavý

31.10.2010
 

Pestřenec žlutohlavý

31.10.2010
 

Tlamovec Melanochromis cyaneorhabdos

31.10.2010
 

Tlamovec Labidochromis hongi

31.10.2010
 

Tetra diamantová

31.10.2010
 

Kančík motagujský

31.10.2010
 

Fantom černý

31.10.2010
 

Cichlida žlutoocasá

31.10.2010
 

Rájovec dlouhoploutvý

31.10.2010
 

Pancéřníček kropenatý

31.10.2010
 

Neonka červená

31.10.2010
 

Kančík motagujský

31.10.2010
 

Tlamovec Melanochromis cyaneorhabdos

31.10.2010
 

Cichlidka Agassizova

31.10.2010
 

Tlamovec modrožlutý

31.10.2010
 

Cichlidka Agassizova

31.10.2010
 

Afrotetra konžská

30.10.2010
 

Afrotetra konžská

30.10.2010
 

Afrotetra konžská

30.10.2010
 

Afrotetra konžská

30.10.2010
 

Parmička příčnopruhá

30.10.2010
 

Parmička pruhoocasá

30.10.2010
 

Piraňa rostlinožravá

30.10.2010
 

Živorodka Wingeova

30.10.2010
 

Živorodka Wingeova

30.10.2010
 

Bichir šedý

30.10.2010
 

Skalára vysoká

30.10.2010
 

Bichir šedý

30.10.2010
 

Tlamovec černožlutý

30.10.2010
 

Tlamovec černožlutý

30.10.2010
 

Tlamovec černožlutý

30.10.2010
 

Trnucha Orbignyho

30.10.2010
 

Trnucha Orbignyho

30.10.2010
 

Trnucha Orbignyho

30.10.2010
 

Pestřenec žlutohlavý

30.10.2010
 

Krunýřovec pardálí

30.10.2010
 

Parmička vláknoploutvá

14.10.2010
 

Parmička vláknoploutvá

14.10.2010
 

Parmička pruhoocasá

14.10.2010
 

Parmička purpurová

14.10.2010
 

Parmička pruhoocasá

14.10.2010
 

Peřovec očkatý

14.10.2010
 

Peřovec očkatý

14.10.2010
 

Lorikárie kopinatá

14.10.2010
 

Parmička vláknoploutvá

14.10.2010
 

Parmička nádherná

14.10.2010
 

Parmička pruhoocasá

14.10.2010
 

Peřovec očkatý

14.10.2010
 

Peřovec tečkovaný

14.10.2010
 

Peřovec tečkovaný

14.10.2010
 

Peřovec andělský

14.10.2010
 

Krunýřovec panamský

14.10.2010
 

Sturisoma černorypá

14.10.2010
 

Sturisoma černorypá

14.10.2010
 

Lorikárie kopinatá

14.10.2010
 

Peřovec Schoutedenův

14.10.2010
 

Mečovka mexická červená

14.10.2010
 

Mečovka mexická červená

14.10.2010
 

Plata horská

14.10.2010
 

Plata horská

14.10.2010
 

Plata horská

14.10.2010
 

Plata horská

14.10.2010
 

Plata mečíkatá

14.10.2010
 

Plata mečíkatá

14.10.2010
 

Plata mečíkatá

14.10.2010
 

Plata mečíkatá

14.10.2010
 

Plata mečíkatá

14.10.2010
 

Plata horská

14.10.2010
 

Plata horská

14.10.2010
 

Mečovka Birchmannova

14.10.2010
 

Peřovec Schoutedenův

14.10.2010
 

Peřovec velkoploutvý

14.10.2010
 

Peřovec velkoploutvý

14.10.2010
 

Tetra křivopruhá

14.10.2010
 

Čichavec modrý

14.10.2010
 

Čichavec perleťový

14.10.2010
 

Plata Couchova

14.10.2010
 

Plata Couchova

14.10.2010
 

Plata Couchova

14.10.2010
 

Plata Couchova

14.10.2010
 

Mečovka Birchmannova

14.10.2010
 

Parmička duhová

02.01.2010
 

Živorodka Wingeova

02.01.2010
 

Živorodka Wingeova

02.01.2010
 

Razbora černopruhá

02.01.2010
 

Bojovnice prostá

02.01.2010
 

Parmička černopruhá

25.12.2009
 

Přísavka thajská

25.12.2009
 

Živorodka Wingeova

25.12.2009
 

Kardinálka čínská

25.12.2009
 

Razbora černopruhá

24.12.2009
 

Krunýřovec L260

17.11.2009
 

Krunýřovec Hemiancistrus subviridis

17.11.2009
 

Krunýřovec Hemiancistrus subviridis

17.11.2009
 

Panak albivermis

17.11.2009
 

Panak běloskvrnný

17.11.2009
 

Pekoltie tapajóská

17.11.2009
 

Krunýřovka L444

17.11.2009
 

Krunýřovec leopardí

17.11.2009
 

Pekoltie tapajóská

17.11.2009
 

Panak sp. L090

17.11.2009
 

Pekoltie guyanská

17.11.2009
 

Panak sp. L090

17.11.2009
 

Krunýřovec leopardí

17.11.2009
 

Pekoltie sp. L134

17.11.2009
 

Krunýřovec L106

17.11.2009
 

Krunýřovec "Modrý fantom"

17.11.2009
 

Krunýřovec L066

17.11.2009
 

Krunýřovec L066

17.11.2009
 

Krunýřovka L444

17.11.2009
 

Krunýřovec síťovaný

17.11.2009
 

Krunýřovec L031

17.11.2009
 

Pekoltie tapajóská

17.11.2009
 

Krunýřovec různozubý

17.11.2009
 

Krunýřovec L025

17.11.2009
 

Panak apuerský

17.11.2009
 

Krunýřovec brazilský

17.11.2009
 

Krunýřovec Haroldův

17.11.2009
 

Krunýřovec L002

17.11.2009
 

Krunýřovec L106

17.11.2009
 

Panak sp. L397

17.11.2009
 

Krunýřovec tečkovaný

17.11.2009
 

Krunýřovec L048

17.11.2009
 

Pekoltie essequibská

17.11.2009
 

Krunýřovec L047

17.11.2009
 

Litoxus orinocký

17.11.2009
 

Litoxus orinocký

17.11.2009
 

Tetra sp. Junior

11.10.2009
 

Tetra sp. Junior

11.10.2009
 

Trnucha Orbignyho

27.09.2009
 

Trnucha Orbignyho

27.09.2009
 

Trnucha Orbignyho

27.09.2009
 

Akarka Nannacara aureocephalus

24.09.2009
 

Bojovnice prostá

24.09.2009
 

Bojovnice prostá

24.09.2009
 

Bojovnice prostá

24.09.2009
 

Bojovnice prostá

24.09.2009
 

Bojovnice prostá

24.09.2009
 

Parmička žlutoploutvá

24.09.2009
 

Cichlidka Agassizova

19.09.2009
 

Cichlidka Agassizova

19.09.2009
 

Tetra krvavá

19.09.2009
 

Tetra citrónová

19.09.2009
 

Tetra měděná

19.09.2009
 

Cichlidka Marlierova

19.09.2009
 

Cichlidka Marlierova

19.09.2009
 

Cichlidka Marlierova

19.09.2009
 

Cichlidka Marlierova

19.09.2009
 

Bojovnice jednoskvrnná

19.09.2009
 

Bojovnice jednoskvrnná

19.09.2009
 

Sekavec úhořovitý

19.09.2009
 

Kančík nikaragujský

19.09.2009
 

Halančík oranžový

19.09.2009
 

Čtverzubec zelený

19.09.2009
 

Cichlidka Nijssenova

19.09.2009
 

Tlamovec hlavatý

19.09.2009
 

Fantom černý

19.09.2009
 

Cichlidka Ramirezova

19.09.2009
 

Tetra ozdobná

19.09.2009
 

Tetra Sweglesova

19.09.2009
 

Tetra červená

19.09.2009
 

Tetra citrónová

19.09.2009
 

Anténovec pruhovaný

19.09.2009
 

Tetra neonová

19.09.2009
 

Štíhlotělka stříkavá

19.09.2009
 

Štíhlotělka stříkavá

19.09.2009
 

Tetra Bleherova

19.09.2009
 

Pancéřníček malý

19.09.2009
 

Drobnoústka Beckfordova

19.09.2009
 

Tetra červenoploutvá

19.09.2009
 

Mečovka mexická

19.09.2009
 

Afrotetra konžská

19.09.2009
 

Gavúnek madagaskarský

19.09.2009
 

Pestřenec příčnopruhý

19.09.2009
 

Parmička Denisonova

19.09.2009
 

Parmička Denisonova

19.09.2009
 

Cichlidka Apistogramma hongsloi

19.09.2009
 

Cichlidka třípruhá

19.09.2009
 

Cichlidka Nijssenova

19.09.2009
 

Cichlidka Nijssenova

19.09.2009
 

Cichlidka Nijssenova

19.09.2009
 

Panchax příčnopásý

19.09.2009
 

Panchax prstencový

19.09.2009
 

Panchax prstencový

19.09.2009
 

Halančík oranžový

19.09.2009
 

Polozobánka duhová

19.09.2009
 

Rájovec červenohřbetý

19.09.2009
 

Rájovec červenohřbetý

19.09.2009
 

Skalára vysoká

19.09.2009
 

Pancéřníček Weitzmanův

19.09.2009
 

Parmička černopruhá

19.09.2009
 

Piraňa rostlinožravá

19.09.2009
 

Parmička černopruhá

19.09.2009
 

Piraňa rostlinožravá

19.09.2009
 

Koníček mořský

08.03.2009
 

Kardinálka čínská

02.03.2009
 

Kardinálka čínská

02.03.2009
 

Razbora klínoskvrnná

17.02.2009
 

Razbora Hengelova

17.02.2009
 

Karas obecný

12.01.2009
 

Karas obecný

12.01.2009
 

Polozobánka malajská

07.10.2008
 

Pancéřníček Robinin

19.09.2008
 

Pancéřníček široký

19.09.2008
 

Pancéřníček žlutý

19.09.2008
 

Pancéřníček černopruhý

19.09.2008
 

Pancéřníček leopardí

19.09.2008
 

Halančík Gardnerův

18.09.2008
 

Pomec azurový

17.09.2008
 

Klaun očkatý

17.09.2008
 

Halančík dvoupásý

17.09.2008
 

Pancéřníček vousatý

16.09.2008
 

Pancéřníček smaragdový

16.09.2008
 

Neonka černá

16.09.2008
 

Tetra císařská

16.09.2008
 

Drobnoústka Beckfordova

16.09.2008
 

Krunýřovec ekvádorský

16.09.2008
 

Tetra Sweglesova

16.09.2008
 

Fantom černý

16.09.2008
 

Krunýřovec ekvádorský

16.09.2008
 

Skalára vysoká

16.09.2008
 

Pancéřníček obloukopruhý

16.09.2008
 

Palorikárie ekvádorská

16.09.2008
 

Palorikárie ekvádorská

16.09.2008
 

Tetra krvavá

16.09.2008
 

Skalára vysoká

16.09.2008
 

Skalára vysoká

16.09.2008
 

Pancéřníček obloukopruhý

16.09.2008
 

Tetra císařská

16.09.2008
 

Palorikárie ekvádorská

16.09.2008
 

Pancéřníček vousatý

16.09.2008
 

Tetra Bleherova

16.09.2008
 

Kančík Eliotův

16.09.2008
 

Kančík šikmopruhý

16.09.2008
 

Pancéřníček zelenavý

16.09.2008
 

Pancéřníček podobný

16.09.2008
 

Pancéřníček podobný

16.09.2008
 

Pancéřníček panda

16.09.2008
 

Pancéřníček Schwartzův

16.09.2008
 

Pancéřníček Sterbův

16.09.2008
 

Cichlidka pestrá

16.09.2008
 

Cichlidka mramorovaná

16.09.2008
 

Cichlidka kakadu

16.09.2008
 

Cichlidka kakadu

16.09.2008
 

Heterandrie trpasličí

16.09.2008
 

Říčanka jednoskvrnná kropenatá

16.09.2008
 

Tlamovec Aulonocara sp. Rubin Red

16.09.2008
 

Tlamovec Aulonocara sp. Rubin Red

16.09.2008
 

Tlamovec černožlutý

16.09.2008
 

Bichir zdobený

16.09.2008
 

Panchax příčnopásý

16.09.2008
 

Halančík Guentherův

16.09.2008
 

Panchax prstencový

16.09.2008
 

Duhovka diamantová

16.09.2008
 

Duhovka diamantová

16.09.2008
 

Sekavka nádherná

16.09.2008
 

Parmička čtyřpruhá

16.09.2008
 

Parmička z Oděsy

16.09.2008
 

Gavúnek Parkinsonův

16.09.2008
 

Pestřenec příčnopruhý

16.09.2008
 

Tlamovec Haplochromis burtonii

16.09.2008
 

Pancéřníček zelený

16.09.2008
 

Parmička polopruhá

16.09.2008
 

Parmička polopruhá

16.09.2008
 

Palorikárie ekvádorská

16.09.2008
 

Štíhlotělka stříkavá

16.09.2008
 

Palorikárie ekvádorská

16.09.2008
 

Tetra paraguayská

16.09.2008
 

Pancéřníček skvrnitý albín

16.09.2008
 

Pancéřníček drobný

16.09.2008
 

Pancéřníček obloukopruhý

16.09.2008
 

Pancéřníček kolumbijský

16.09.2008
 

Pancéřníček černopruhý

16.09.2008
 

Pancéřníček skvrnitý

16.09.2008
 

Pancéřníček zelený

16.09.2008
 

Pancéřníček Schwartzův

16.09.2008
 

Lorikárie kopinatá

16.09.2008
 

Tetra krvavá

16.09.2008
 

Lorikárie kopinatá

16.09.2008
 

Halančík oranžový

16.09.2008
 

Pancéřníček Schwartzův

16.09.2008
 

Pancéřníček zelenavý

12.07.2008
 

Tetra žhavá

14.02.2008
 
Atlas rostlin

Cryptocoryne wendtii

12.12.2013
 

Cryptocoryne wendtii

12.12.2013
 

Cryptocoryne walkeri

10.12.2013
 

Cryptocoryne walkeri

10.12.2013
 

Cryptocoryne walkeri

10.12.2013
 

Cryptocoryne x willisii

05.12.2013
 

Echinodorus uruguayensis

13.11.2013
 

Hydrilla verticillata

13.01.2013
 

Eriocaulon setaceum

03.12.2012
 

Tonina fluviatilis

03.12.2012
 

Juncus repens

20.01.2012
 

Pogostemon erectus

13.01.2012
 

Helanthium bolivianum 'Latifolius'

03.01.2012
 

Cryptocoryne wendtii

03.01.2012
 

Cryptocoryne x willisii

03.01.2012
 

Cryptocoryne cordata var. siamensis

03.01.2012
 

Barclaya longifolia

03.01.2012
 

Lagenandra meeboldii

28.11.2011
 

Hygrophila angustifolia

25.11.2011
 

Hygrophila angustifolia

25.11.2011
 

Azolla filiculoides

17.08.2011
 

Wolffia arrhiza

25.07.2011
 

Schoenoplectus tabernaemontani

16.04.2011
 

Hygrophila difformis

05.02.2011
 

Cryptocoryne ciliata var.ciliata

05.02.2011
 

Stratiotes aloides

16.01.2011
 

Sagittaria subulata

08.01.2011
 

Proserpinaca palustris

08.01.2011
 

Najas guadalupensis

08.01.2011
 

Hottonia palustris

08.01.2011
 

Cladophora aegagropila

08.01.2011
 

Elodea canadensis

08.01.2011
 

Lemna trisulca

22.12.2010
 

Potamogeton gayi

22.12.2010
 

Cryptocoryne x willisii

22.12.2010
 

Stratiotes aloides

05.12.2010
 

Hottonia palustris

19.11.2010
 

Hottonia palustris

19.11.2010
 

Alternanthera 'Colorata'

19.11.2010
 

Microsorum pteropus

19.11.2010
 

Hemigraphis repanda

19.11.2010
 

Hemigraphis repanda

19.11.2010
 

Anubias gigantea

19.11.2010
 

Anubias gigantea

19.11.2010
 

Hydrocotyle sibthorpioides

19.11.2010
 

Ceratopteris thalictroides

19.11.2010
 

Spirodela polyrhiza

13.10.2010
 

Potamogeton alpinus

07.09.2010
 

Potamogeton alpinus

07.09.2010
 

Potamogeton praelongus

07.09.2010
 

Spirodela polyrhiza

07.09.2010
 

Sagittaria sagittifolia

07.09.2010
 

Marsilea strigosa

07.09.2010
 

Ranunculus flammula

05.09.2010
 

Potamogeton obtusifolius

05.09.2010
 

Potamogeton obtusifolius

05.09.2010
 

Hydrocotyle vulgaris

05.09.2010
 

Sagittaria latifolia

05.09.2010
 

Montia fontana

05.09.2010
 

Montia fontana

05.09.2010
 

Peplis portula

02.09.2010
 

Limosella aquatica

02.09.2010
 

Butomus umbellatus

02.09.2010
 

Sparganium erectum

02.09.2010
 

Sparganium emersum

02.09.2010
 

Thelypteris palustris

02.09.2010
 

Utricularia vulgaris

02.09.2010
 

Nuphar luteum

02.09.2010
 

Nymphaea candida

02.09.2010
 

Potamogeton lucens

02.09.2010
 

Nymphaea candida

02.09.2010
 

Typha laxmannii

02.09.2010
 

Carex pseudocyperus

02.09.2010
 

Eleocharis palustris

02.09.2010
 

Ranunculus sceleratus

02.09.2010
 

Potamogeton pectinatus

01.09.2010
 

Potamogeton pectinatus

01.09.2010
 

Potamogeton lucens

01.09.2010
 

Sparganium natans

01.09.2010
 

Potamogeton berchtoldii

31.08.2010
 

Potamogeton berchtoldii

31.08.2010
 

Salvinia molesta

31.08.2010
 

Potamogeton gayi

31.08.2010
 

Potamogeton gayi

31.08.2010
 

Bolbitis heudelotii

28.05.2010
 

Cryptocoryne spiralis

28.05.2010
 

Microsorum pteropus 'Windelov'

28.05.2010
 

Didiplis diandra

28.05.2010
 

Cryptocoryne wendtii 'Tropica'

28.05.2010
 

Vallisneria americana var. biwaensis

28.05.2010
 

Vallisneria americana var. biwaensis

28.05.2010
 

Limnobium laevigatum

28.05.2010
 

Hygrophila polysperma

28.05.2010
 

Utricularia aurea

28.05.2010
 

Utricularia aurea

28.05.2010
 

Limnophila sessiliflora

28.05.2010
 

Hygrophila costata

28.05.2010
 

Limnophila aquatica

28.05.2010
 

Limnophila aquatica

28.05.2010
 

Rotala rotundifolia

28.05.2010
 

Didiplis diandra

28.05.2010
 

Didiplis diandra

28.05.2010
 

Didiplis diandra

28.05.2010
 

Vallisneria nana

28.05.2010
 

Vallisneria nana

28.05.2010
 

Limnophila aromatica

28.05.2010
 

Limnophila aromatica

28.05.2010
 

Cryptocoryne cordata var. siamensis

28.05.2010
 

Proserpinaca palustris

26.05.2010
 

Cryptocoryne parva

22.05.2010
 

Cryptocoryne x willisii

20.05.2010
 

Myosotis palustris

27.04.2010
 

Myosotis palustris

27.04.2010
 

Oenanthe aquatica

26.04.2010
 

Oenanthe aquatica

26.04.2010
 

Hottonia palustris

20.04.2010
 

Bacopa caroliniana

18.04.2010
 

Micranthemum umbrosum

18.04.2010
 

Staurogyne repens

18.04.2010
 

Nesaea crassicaulis

18.04.2010
 

Rotala rotundifolia

31.03.2010
 

Cryptocoryne pontederiifolia

31.03.2010
 

Cryptocoryne pontederiifolia

31.03.2010
 

Cryptocoryne wendtii 'Tropica'

31.03.2010
 

Hygrophila costata

31.03.2010
 

Najas guadalupensis

31.03.2010
 

Najas guadalupensis

31.03.2010
 

Utricularia gibba

16.03.2010
 

Microsorum pteropus 'Narrow'

04.03.2010
 

Hydrocotyle sibthorpioides

03.03.2010
 

Ceratophyllum demersum

14.02.2010
 

Cryptocoryne affinis

14.02.2010
 

Staurogyne repens

05.02.2010
 

Rotala rotundifolia

05.02.2010
 

Sagittaria subulata

05.02.2010
 

Sagittaria subulata

05.02.2010
 

Utricularia gibba

05.02.2010
 

Salvinia natans

30.01.2010
 

Salvinia molesta

30.01.2010
 

Eleocharis acicularis

29.01.2010
 

Eleocharis acicularis

29.01.2010
 

Lilaeopsis brasiliensis

29.01.2010
 

Lilaeopsis mauritiana

29.01.2010
 

Ceratopteris cornuta

29.01.2010
 

Eleocharis parvula

08.01.2010
 

Eleocharis parvula

08.01.2010
 

Eleocharis parvula

08.01.2010
 

Egeria najas

08.01.2010
 

Azolla filiculoides

01.12.2009
 

Acorus gramineus 'Pusillus'

29.11.2009
 

Ceratopteris pteridoides

29.11.2009
 

Cryptocoryne cordata var. siamensis

29.11.2009
 

Micranthemum micranthemoides

15.09.2009
 

Najas marina

14.09.2009
 

Najas indica

14.09.2009
 

Pogostemon helferi

14.09.2009
 

Pogostemon helferi

14.09.2009
 

Pogostemon helferi

14.09.2009
 

Micranthemum micranthemoides

14.09.2009
 

Microsorum pteropus

14.09.2009
 

Eleocharis acicularis

11.09.2009
 

Eleocharis acicularis

11.09.2009
 

Marsilea strigosa

11.09.2009
 

Hydrocharis morsus-ranae

10.09.2009
 

Hydrocharis morsus-ranae

10.09.2009
 

Potamogeton nodosus

09.09.2009
 

Potamogeton nodosus

09.09.2009
 

Potamogeton nodosus

09.09.2009
 

Potamogeton nodosus

09.09.2009
 

Nuphar luteum

09.09.2009
 

Sagittaria sagittifolia

09.09.2009
 

Potamogeton natans

14.07.2009
 

Calla palustris

14.07.2009
 

Typha latifolia

14.07.2009
 

Typha angustifolia

14.07.2009
 

Nymphaea alba

14.07.2009
 

Nymphaea alba

14.07.2009
 

Cryptocoryne crispatula var. balansae

14.06.2009
 

Cryptocoryne crispatula var. tonkinensis

14.06.2009
 

Potamogeton crispus

09.06.2009
 

Potamogeton crispus

09.06.2009
 

Pilularia globulifera

09.06.2009
 

Ceratophyllum submersum

09.06.2009
 

Persicaria amphibia

09.06.2009
 

Ceratophyllum submersum

05.06.2009
 

Ceratophyllum submersum

05.06.2009
 

Hydrocharis morsus-ranae

27.05.2009
 

Lilaeopsis novae-zelandiae

20.05.2009
 

Limnobium spongia

20.05.2009
 

Sagittaria subulata

18.05.2009
 

Spiranthes odorata

09.05.2009
 

Cryptocoryne wendtii 'Tropica'

09.05.2009
 

Hygrophila difformis

09.05.2009
 

Hygrophila angustifolia

09.05.2009
 

Hygrophila corymbosa 'Minima'

09.05.2009
 

Myosotis palustris

20.04.2009
 

Elodea canadensis

11.04.2009
 

Elodea canadensis

11.04.2009
 

Galium palustre

11.04.2009
 

Pistia stratiotes

10.02.2009
 

Pistia stratiotes

10.02.2009
 

Galium palustre

23.01.2009
 

Galium palustre

23.01.2009
 

Utricularia australis

21.11.2008
 

Limnophila sessiliflora

17.11.2008
 

Myriophyllum spicatum

09.11.2008
 

Potamogeton crispus

09.11.2008
 

Spirodela polyrhiza

06.11.2008
 

Spirodela polyrhiza

06.11.2008
 

Typha latifolia

27.10.2008
 

Typha angustifolia

27.10.2008
 

Lycopus europaeus

22.10.2008
 

Lycopus europaeus

22.10.2008
 

Lycopus europaeus

22.10.2008
 

Lycopus europaeus

22.10.2008
 

Lycopus europaeus

22.10.2008
 

Chara vulgaris

20.10.2008
 

Chara vulgaris

20.10.2008
 

Chara vulgaris

20.10.2008
 

Littorella uniflora

20.10.2008
 

Littorella uniflora

20.10.2008
 

Elodea nuttallii

20.10.2008
 

Elodea nuttallii

20.10.2008
 

Marsilea quadrifolia

20.10.2008
 

Marsilea quadrifolia

20.10.2008
 

Hydrocotyle vulgaris

20.10.2008
 

Hydrocotyle vulgaris

20.10.2008
 

Pilularia globulifera

20.10.2008
 

Pilularia globulifera

20.10.2008
 

Pilularia globulifera

20.10.2008
 

Marsilea strigosa

20.10.2008
 

Elodea nuttallii

29.09.2008
 

Trapa natans

17.09.2008
 

Trapa natans

17.09.2008
 

Egeria densa

16.09.2008
 

Egeria najas

16.09.2008
 

Egeria najas

16.09.2008
 

Sagittaria sagittifolia

08.08.2008
 

Sagittaria sagittifolia

08.08.2008
 

Sagittaria sagittifolia

08.08.2008
 

Alisma lanceolatum

08.08.2008
 

Salvinia natans

08.08.2008
 

Salvinia natans

08.08.2008
 

Salvinia natans

08.08.2008
 

Lysimachia nummularia

08.07.2008
 

Lysimachia nummularia 'Aurea'

08.07.2008
 

Persicaria amphibia

03.06.2008
 

Nuphar luteum

24.05.2008
 

Nuphar luteum

24.05.2008
 

Hippuris vulgaris

23.05.2008
 

Hippuris vulgaris

23.05.2008
 

Hippuris vulgaris

23.05.2008
 

Cryptocoryne parva

18.05.2008
 

Lemna trisulca

18.05.2008
 

Ceratopteris pteridoides

18.05.2008
 

Microsorum pteropus

18.05.2008
 

Caltha palustris 'Alba'

17.05.2008
 

Hottonia palustris

17.05.2008
 

Caltha palustris 'Alba'

17.05.2008
 

Hydrocharis morsus-ranae

16.05.2008
 

Myriophyllum spicatum

16.05.2008
 

Hydrocharis morsus-ranae

16.05.2008
 

Samolus valerandi

16.05.2008
 

Equisetum fluviatile

15.05.2008
 

Iris pseudacorus

13.05.2008
 

Iris sibirica

13.05.2008
 

Hottonia palustris

13.05.2008
 

Utricularia australis

13.05.2008
 

Stratiotes aloides

07.05.2008
 

Menyanthes trifoliata

06.05.2008
 

Menyanthes trifoliata

06.05.2008
 

Elodea nuttallii

05.05.2008
 

Calla palustris

05.05.2008
 

Calla palustris

05.05.2008
 

Wolffia arrhiza

01.05.2008
 

Nymphoides peltata

01.05.2008
 

Hippuris vulgaris

01.05.2008
 

Nymphoides peltata

01.05.2008
 

Salvinia molesta

29.04.2008
 

Aglaonema 'Silbergwen'

23.04.2008
 

Hottonia palustris

20.04.2008
 

Caltha palustris

20.04.2008
 

Hottonia palustris

20.04.2008
 

Wolffia arrhiza

24.03.2008
 

Ceratopteris pteridoides

24.03.2008
 

Azolla filiculoides

26.02.2008
 

Salvinia natans

11.02.2008
 

Lemna minor

11.02.2008
 

Lemna trisulca

10.02.2008
 
Atlas ostatních

Bahenka pruhovaná

19.08.2012
 

Rak floridský

20.05.2012
 

Rak floridský

20.05.2012
 

Surmovka vražedná

06.02.2011
 

Měchýřovka východní

31.10.2010
 

Rak mramorový

30.10.2010
 

Měchýřovka východní

09.09.2010
 

Blátivka americká

31.03.2010
 

Blátivka americká

13.03.2010
 

Levotočka bažinná

07.02.2010
 

Levotočka bažinná

07.02.2010
 

Krevetka kantonská var. Crystal Red

02.02.2010
 

Drápatečka malá

31.01.2010
 

Drápatečka malá

31.01.2010
 

Piskořka věžovitá

29.01.2010
 

Levatka ostrá

08.01.2010
 

Okružák kanadský

08.01.2010
 

Okružák kanadský

08.01.2010
 

Mšice leknínová

04.01.2010
 

Škeble asijská

12.12.2009
 

Rak mexický zakrslý

19.09.2009
 

Plovatka toulavá

09.09.2009
 

Plovatka toulavá

09.09.2009
 

Plovatka bahenní

09.09.2009
 

Levatka ostrá

22.06.2009
 

Okružák kanadský

15.06.2009
 

Nezmar podélník

12.06.2009
 

Nezmar podélník

12.06.2009
 

Nezmar štíhlý

12.06.2009
 

Buchanka obecná

10.06.2009
 

Blátivka americká

10.06.2009
 

Krevetka červená var. Red cherry

13.04.2009
 

Rak mexický zakrslý

17.02.2009
 

Krevetka japonská

16.02.2009
 

Krevetka japonská

16.02.2009
 

Buchanka obecná

17.01.2009
 

Plovatka toulavá

08.01.2009
 

Krevetka červená

07.01.2009
 

Plovatka bahenní

10.11.2008
 

Plovatka bahenní

05.11.2008
 

Ampulárka okružákovitá

16.09.2008
 

Kamomil říční

24.08.2008
 

Rak říční

14.05.2008
 

Plovatka bahenní

06.05.2008
 

Plovatka bahenní

06.05.2008
 

Krevetka červená

03.05.2008
 

Kružník čínský

01.05.2008
 

Kružník čínský

01.05.2008
 

Praménka rakouská

01.05.2008
 

Praménka rakouská

01.05.2008
 

Člunice jezerní

20.04.2008
 

Člunka pravohrotá

20.04.2008
 

Plovatka malá

20.04.2008
 

Plovatka toulavá

20.04.2008
 

Plovatka toulavá

20.04.2008
 

Blátivka americká

11.04.2008
 

Blátivka americká

11.04.2008
 

Terčovník vroubený

24.03.2008
 

Terčovník vroubený

24.03.2008
 

Bahenka živorodá

24.03.2008
 

Okružák ploský

19.03.2008
 

Blešivec hřebenatý

18.03.2008
 

Beruška vodní

18.03.2008
 

Beruška vodní

18.03.2008
 

Hrotnatka obecná

18.03.2008
 

Bahenka živorodá

17.03.2008
 

Okružák ploský

17.03.2008
 

Krevetka červená var. Red cherry

14.02.2008
 
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/profil/4018&akce=fotek