Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Piskořka věžovitá

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Přejít na předchozí stránku 9 Žádná další stránka   1  
Piskořka věžovitá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2007 19:10 Žena sharon [126] Re: Mikifr0sty
To že piskořky nejdou vidět, neznamená, že jich není v akváriu plno :-D, Když se zabydlí, tak se množí sice nenápadně, ale poměrně rychle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2007 17:32 Muž isamik [180] Re: Mikifr0sty
Zkus si precit akvarium c.7 je venovane plzum. www.klub.akva.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2007 17:19 Muž Mikifr0sty [11] - cichlidy, krevetkyRe: Olin KOKON
právě že nechci plné akvárium šneků - proto chci piskořku(y) ( rybicky.net/atlasplzu/piskorka_vezovita ) a ne jiné šneky X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2007 10:36 Olin KOKON Re: V.Malawi
Nejenže je to hermafrodit, ale rozmnožuje se partogeneticky, takže si vystačí sám. Tzn. stačí jeden kus a za pár dní je z něj plné akvárium:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.09.2007 21:39 V.Malawi Re: Mikifr0sty
Stačí pár kousků je to hermafrodit.Až budeš mít cestu na Moravu dám ti je zadarmo.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.09.2007 21:17 Muž Mikifr0sty [11] - cichlidy, krevetky – Kolik piskořek ???
Zajímalo by mě, kolik piskořek mám poptávat (shánět) do mého akvárka ( rybicky.net/nadrz.php… ) ???
Dočetl jsem se, že jsou to vynikající "kypřiči" a čističi a že se množí velice dobře (pokud mají dosti potravy).
Díky za rady - případně nabídněte cenu (Chrudim, Pardubice) ... sad

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 8 ...... [9]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 17941x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9364-piskorka-vezovita?od=401