Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ampulárka argentinská - Pomacea bridgesi

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Přejít na předchozí stránku 16 Žádná další stránka   1  
Ampulárka argentinská - Pomacea bridgesi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2006 09:43 JoMr Re: Anonym
Mě se množí jako diví, stačí mít několik dospělých jedinců. Pokud budeš chtít, mohu je dodat, nebo i malé na krmení různé velikosti popřípadě nakladená vajíčka na vylíhnutí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2006 15:18 KSR Re: Anonym
Myslím,že jsem někde četla,že Ampularky se líhnou podle teploty vody.Čím tepleji v akva tím sou na světě rychleji. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2006 08:29 Muž [] – ampulárie
Prosím poraďte. Moje ampulárie mi poprvé nakladli vajíčka na sklo nad hladinou cca 10cm (velikost vajíček cca 2mm plocha cca 1,5*3cm). Jak dlouho trvá než se vylíhnou, nelze je přendat do nějaké porodničky? Mám totiž čtverzubce a pro něj si je chci schovat aby trochu dorostli ale ten je v jiném akva. Bojím se aby mi mladé nesežrali rybky v jejich akva. V tom akva mám štikovce přícnopruhý, tetry, gupky a skaláry. Díky za odpovědi
P.S. Za jakékoli rady ohledně chovu těchto šneků budu taky rád

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 15 ...... [16]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 10951x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5800-ampularie-australis-?od=751