Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit rostlinky

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny  

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Kde koupit rostlinky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2017 18:54 Žena @ 774441469 [-1] - ŽivorodkyRe: afc1886
Děkuji. Hned si nějaké objednám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2017 15:56 R Muž @ afc1886 [2025] Re: baruska
Proč na email? Koukni se tady
www.aqua-daho.cz
www.rostlinna-akvaria.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2017 15:50 Žena @ 774441469 [-1] - Živorodky – kupovat rostliny
mohu se zeptat na jakých stránkách si můžu objednat rostliny? aby byli pěkné? prosím odpoved zaslat na můj email děkuji.
baravidlakova@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.10.2017 13:03 Muž @ Jifi [602] Re: Rorys
Některé zverimexy berou rostliny od Rataje - dá se objednat, co chceš, a nemusíš pak platit dopravu. Přiobjednají ti vybrané kytky k celé objednávce.
Osobně jsem je takto kupoval a má to výhodu, že jsou v bezvadném stavu. Prodavač ve zverimexu mně zavolal, jak zásilka dorazila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2017 11:16 R Muž @ ctibum [1628] - Snažím se to nezahubit...Re: Rorys
Jak píše vaaclav, tady seženeš hromady rostlin za minimální náklady. A jestli trváš na obchodě, tak zkus Hornbach...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.10.2017 11:09 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: Rorys
Měl jsi přijít na sraz tam je rostlin dost a zadarmo další je rybicky.net/akce/2187 Jinak se podívej do inzerátů jsou tam k mání rostliny. rybicky.net/inzeraty/prebytky/rostliny :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2017 10:39 Muž @ Rorys [0] – Kde v praze?
Ahoj, jsou tu vazne uzitecne tipy pro zacinajici akvaria ohledne rostlin, diky za ne. Vite o nejakem proverenem miste kde idealne v Praze nakupovat rostliny krome Zoo Branik? Diky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.10.2017 22:30 Muž @ zervan [952] - baví ma skúšať náročnejšie rastlinyRe: Januk17
Predvčerom som tam objednal tovar a poslal platbu (z rovnakej banky, takže by mali mať úhradu hneď), tovar však poslali až včera a dnes som ho popoludní už mal v Zásielkovni v susednom meste, takže paráda. Kúpil som 2 druhy rastliny Songrow (www.rostlinna-akvaria.cz/…) - konkrétne Ammannia sp. Bonsai a Pogostemon helferi. Obe boli v tak hojnom množstve, že som v pohode nasadil do 3 akvárií (do každého trochu, len či sa chytí - ak áno, sa rozrastú) a kľudne by som sa vedel aj s niekym podeliť :) Boli vo výbornom stave, pekné a zjavne čerstvé. Som spokojný. Okrem toho som nakúpil aj kopu iného tovaru. Hoci mám svoje obľúbené obchody (pre krmivo, testy a iné veci), kde sa rád zastavím aj osobne, nižšia cena je presvedčivý argument a keď ani za dopravu platiť nemusím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2017 09:51 Muž @ Januk17 [0] - drobné alebo male cichidky kakadu , ramizerova , agasiova a ine. – www.rostlinna-akvaria.cz
Tento eshop rostlinna-akavria.cz je my podla ostanych na lepsi vyber oproti aqua-daho hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.10.2017 18:08 Muž @ zervan [952] - baví ma skúšať náročnejšie rastlinyRe: Januk17
Veď pri každej rastlinke je aj orientačná cena v eurách. V košíku síce nie, ale tu platí. čo sa píše v obchodných podmienkach (www.aqua-daho.cz/…):
Doprava na Slovensko- zaslání přepravní společností PPL vždy v pondělí,úterý a středu, zásilka by měla být u Vás do 24 hodin. Platba dobírkou v EUR přímo řidiči přepravní firmy přepočtem dle aktuálního kurzu. Cena přepravného se odvíjí od hmotnosti zásilky a velikosti zásilky (až 2 kartony zboží do celkové hmotnosti 20 kg 199,- Kč bez DPH, .... většina zásilek je do 15 kg).

Inak odporúčam pozrieť aj www.rostlinna-akvaria.cz/… - prv to nebolo, ale teraz posielajú na SK aj zadarmo cez Zásielkovňu.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2017 17:43 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: Januk17
V České republice rádi uspokojíme i jednotlivé objednávky maloodběratelů - akvaristů.
S toho jsem pochopil že jednotlivcům mimo Česko neposílají. Do akvaristiky v tvém okolí by to asi šlo ale musel by jsi se s nimi domluvit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2017 17:36 Muž @ Januk17 [0] - drobné alebo male cichidky kakadu , ramizerova , agasiova a ine. – www.aqua-daho.cz
Potrebujem sa poradit ci tento eshop www.aqua-daho.cz sa da odoslat aj to slovenska uz som si tam nejake rastliny vybral ale ma to jeden hacik ze nema menu na euro len Kč. :-(
celkom za objednavku ktoru so pri vybere rastlin je 729 kč

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2017 19:34 Muž @ Pepan [4276] - RostlinyRe: Maq
Taky mám dobré zkušenosti. Přece si nebudu kazit jméno tím že bych doporučil šmejda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2017 19:05 Muž @ Maq [2012] Re: zervan
To mě překvapuje. Já jsem narazil na docela jiný přístup. (Mám od nich mj. tu toninu.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2017 18:02 Muž @ zervan [952] - baví ma skúšať náročnejšie rastlinyRe: Pepan
Pepan napsal: www.akvarijnirostliny.eu
Znám osobně a doporučuji.

Už sa polepšili? Ja som tam objednával v auguste 2015 nejaké exotickejšie rastliny (sa mi ani nechcelo veriť, že ich naozaj dodajú). Došlo mi potvrdenie objednávky, inak nič. Po mesiaci som písal - bez odpovede, po pol roku opäť - zase bez odpovede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.09.2017 18:49 Muž @ Pepan [4276] - RostlinyRe: Januk17
www.akvarijnirostliny.eu
Znám osobně a doporučuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.09.2017 18:12 Muž @ NHKG [2411] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Januk17
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2017 18:01 Muž @ Januk17 [0] - drobné alebo male cichidky kakadu , ramizerova , agasiova a ine. – rastliny
Kde mozem zohnat rastliny okrem akvariumruziska. inej webstranky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2017 16:18 Muž @ LeRi [98] Re: vaaclav
Já u něj byl jednou ;-) má zajímavé ceny,ty s ním máš zkušenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.09.2017 16:09 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: LeRi
Proč nakupovat u překupníků a také posílá co zrovna má. Jeho databáze rostlin je plná ukradených fotek a dost lidí si na něj stěžuje, to je ale i u těch profesionálních pěstitelů celkem normální hlavně v zimním období. :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2017 15:56 Muž @ LeRi [98] – Re: Maq
m.facebook.com/… Prodává jen přes FB posílá i na Slovensko a ne jenom rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2017 15:48 Muž @ Maq [2012] Re: Januk17
U Růžičky už neberu. Ani se nezeptá a pošle něco jiného, co má zrovna na skladě. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2017 14:30 Muž @ Januk17 [0] - drobné alebo male cichidky kakadu , ramizerova , agasiova a ine. – rastliny
Ja som na posledy rastliny kupoval u dodavateľskú CZ. www.akvariumruzicka-sk.eu aj Ked založil akavrko tak som u neho som kupoval ma ceny lacnejšie. Ci je dobra a predaj rastliny aké mate vy skucenosti dodavatelom.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2017 11:03 Muž @ Mártykoopirak [1] - RostlinyRe: vaaclav
Po tom už jsem koukal, mno ale většina uživatelů byla naposledy přihlášena v roce 2014 což je mi celkem nahouby :( nicméně jsem zkusil někomu napsat, děkuji za radu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2017 10:51 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: Mártykoopirak
rybicky.net/atlasrostlin/hydrilla_verticillata
Dole je napsáno Roste v nádrži: když klikneš na zobrazit vše ukáže ti v kterých nádržích roste. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2017 10:44 Muž @ Mártykoopirak [1] - Rostliny – Hydrilla verticillata - Přeslenice vodní
Zdravím všechny,
prosím vás, nevíte někdo kdepak bych mohl sehnat tuto rostlinku? Vím že existují dostupné alternativy jak Egeria Densa, ale měl bych jí rád v akváriu. Děkuji za odpovědi. :)
rybicky.net/atlasrostlin/hydrilla_verticillata#

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2017 08:18 zekon - Rostliny – Polsko
Ahoj,
zaktivním znovu toto téma. Prošel jsem polské allegro a nestačil se divit. Ty ceny za akvaristiku jsou neskutečné.
Výběr a cena rostlin mě zaujala nejvíc, jenže jsem nenašel nikoho kdo by to do ČR poslal. Má s tím někdo zkušenosti? Nakupujete tam někdo a máte tip na prodejce? Jako invitro od pěstitele za 25Kč .......

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2016 06:36 Muž @ TomR [0] - Amazonie
Zdavím přátelé,

potřeboval bych pomoci - sháním Limnobium laevigatum pokud možno v Brně a blízkém okolí. Kamenné obchody zatím bez "přísunu" a celkem na to chvátám (chtěl bych v dubnu vystavovat akvárium).
Pokud by někdo věděl o hezkých rostlinkách k prodeji (nebo je vlastní a byl by ochoten se podělit - na ceně se určitě domluvíme), byl bych velice rád ...

díky

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2016 14:37 Muž @ Filip91 [1]
zdravím Vás, není to někdo z Pardubic a okolí kdo by se podělil s kouskem Eleocharis pusilla?

Chtěl bych jí vyzkoušet v akváriu a nechce se mě kupovat v předražených akvaristikách.

Starší reakce

Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 20:50 Muž @ fido16 [563] Re: vaaclav
No spíš mi šlo o dobrý výběr a kvalita zabalení. I tak všem díky za informace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 19:37 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: fido16
Pokud ti nevadí přirážka a rostliny si trochu více zacestují což je na kvalitě znát tak nakupuj u překupníka. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 19:18 Muž @ fido16 [563]
Rostlinná akvária jsem se taky díval ale když jsou rostliny z akva daho tak je to asi jedno. Na habeo mrknu. Díky. Ještě nějaké?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 18:57 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: afc1886
Blíží se zima a většina našich pěstitelů kupuje rostliny protože u nás v tomhle období moc nic neroste ale poptávka je vždy největší. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 18:49 R Muž @ afc1886 [2025] Re: Maq
Tak už mi je jasné,proč jsem s oběma spokojen. :-D Ale rostlinná akvária mají také rostliny,které pochází od Holandské pěstírny Songrow.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.10.2016 18:31 Muž @ Maq [2012] Re: afc1886
... přičemž rostlinna-akvaria.cz odebírají rostliny od Aqua-Daho... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.10.2016 18:12 R Muž @ afc1886 [2025] Re: fido16
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 18:08 Žena @ Wendy2 [399] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: fido16
objednávala jsem na Habeo.cz a naprostá spokojenost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 18:06 Muž @ fido16 [563]
Čauky budu v nejbližší době objednávat rostliny a chci se zeptat. Kde objednáváte. Objednával jsem vždy z akva-daho ale poslední dobou tam mají malý výběr a ne to co bych chtěl. Poté jsem objednával od rataje. Jde mi spíš aby byli rostliny dobře zabaleny od Aqua-daho byli vždy perfektně zabaleny. Předem děkuji za tipy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 14:27 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: MirekSazava
Dost často to tam někdo prodával mají asi i eshop ale nemůžu si vzpomenout. Teď jsem tam byl ale koukal jsem po něčem jiném takže nevím jestli to ještě funguje. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 14:18 Muž @ MirekSazava [24] Re: vaaclav
Na Pankrác??? No popravdě se tam chystám už skoro rok, takže další duvod už tam konečně vyrazit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 14:16 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: MirekSazava
Asi bych zašel na burzu. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2016 13:38 Muž @ MirekSazava [24] – Bucephalandra
Ahoj, není v Praze nějaký prodejce těchto krásných rostlin? Je jich tolik druhů, že se přes net špatně něco vybírá hmm

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.08.2016 15:54 karel
Rostlinky jsem koupil v aqua-daho 100%sponojenost.Krásné,velké,pořádný kořeny.Osobně jsem je zakoupil ve Vikýřovicích,příjemný lidi,doporučuji všem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2016 23:35 Muž @ prasan [2479] Re: Horác
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2016 20:55 Muž @ Horác [3580]
A teď z jiného soudku ... Syngonanthus sp. 'Belem' ... Znáte to někdo? Víte o někom, kdo to má v nabídce? Strašně se mi to líbí ... ale v Čechách jako kdyby to bylo tabu nebo co :o) ... ani čárku (myslím česky) jsem nenašel ... foto: www.google.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2016 19:58 R Muž @ vaaclav [6697] - EchinodoryRe: prasan
Když si přečteš zdejší diskusi ať už je to Daho nebo Rataj najdeš tam lidi co jsou i nejsou spokojení. Měl si prostě smůlu to se občas stane. Hodně záleží také kdy rostliny objednáš. Paradoxně se nejvíce kupují v zimě kdy je jejich kvalita nejhorší. :-) Já jsem byl přímo ve sklenících u zmíněných firem a opravdu to pěstují všichni podobně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2016 16:47 Muž @ Pepan [4276] - RostlinyRe: romant
S ohledem na nenasycenost trhu se o konkurenci nedalo hovořit. Každý z nich měl odbyt na celou svou produkci, přes to všechno byl na trhu akvarijních rostlin zoufalý nedostatek. Tím oba pány nechci pomlouvat, protože navzdory nulovému tlaku trhu produkovali perfektní kytky.
P.S. Ten svůj vzkaz nemaž, protože ta zmínka s odkazem na staré články se musí tesat do kamene. palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.08.2016 16:29 R Muž @ romant [25390] Re: Pepan
Konkurenci měl, byl to pan Gabriel, otec dnešní paní Hořánkový. ;-) Kdo má zájem, nechť si ve starších ročnících AT vyhledá jejich články, ještě dnes v mnohém aktuální. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2016 11:27 Muž @ prasan [2479] Re: ondra
Možno konečne vyhodil toho darebáka na výstupe.
Už aj keby dávali 5 grátis ,tak vďaka mojej skúsenosti tam nenakúpim.Hold u mna Rataj skončil.
Krásny obal ešte neurobil krásne rastlinky.Aj keď to z AquaDaho chodieva v novinách,sú rastlinky omnoho - omnoho kvalitatívne lepšie ako od Rataja.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 13

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny Přidat příspěvek • Zobrazeno 15722x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/579-kde-koupit-rostlinky