Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit rostlinky

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Nákup a přeprava rostlin 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Kde koupit rostlinky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2012 18:01 Žena Kytka [2146] Re: usine
Králíky už nemám, škoda, byly dobrý :-P. Víš, jak jsem na tom s pokojovkama, tak akvarijní vypadaj podobně, jak se mi něco líbí, tak to chci, i kdybych kvůli tomu měla pořizovat další akvárko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2012 17:34 R Muž vaclav [14593] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Kytka
Ty si zařizuješ soukromé květinářství, nebo ty kytky místo do akvárií dáváš králíkům. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.07.2012 17:16 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Kytka
Jojo, štítky tam samozřejmě jsou, košíčky taky :-) Jsem teď tak jukala do faktury a není tam jedna rostlinka, kterou jsem objednávala. Ale jsou tam 2 kousky jako pozornost podniku, tak snad jedna z nich bude ona. Nenene, nepůjdu to prohledávat, budu se napínat až do večera (ale asi mi z toho hrábne :-D ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2012 17:02 Žena Kytka [2146] Re: ivaha
Tiše závidím a těším se na fotky ;-). Baleno v košíčkách nebo jen tak? A jsou u toho taky ty cedulky s názvama?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.07.2012 16:53 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Kytka
Ahoj Kytko,
rostlinky dnes dorazily potlesk V krabici jsou v igelitovým pytli každá jednotlivě v mokrých novinách a ještě kolem jsou nastrkaný další mokrý noviny. Zatím jsem zkusmo vybalila jen jednu pro letmou kontrolu a zase zabalený uložila do sklepa. Večer, až dám prcka spát se na to vrhnu, teď ještě 2-3 hoďky musím vydržet, uáá - nemůžu se dočkat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2012 08:08 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Žabka
Před časem jsem tady u nějaký nádrže viděla fotku, bohužel, už nevím, čí to bylo. Ale bylo z fotky poznat, že je to balený dobře. Nejpozději pozítří uvidím na vlastní oči :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2012 08:06 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: darka
No tak tím líp :-)
Jestli se mi někdy ještě poštěstí (resp. mi bude doma povoleno) nějaký další akvárko, tak p.Sýkoru vyzkouším :-)
Já se právě včera na jeho nabídku dívala a všechny druhy, který jsem chtěla, tam nemá. Takže pokud je schopen dodat i jiný rostliny, není problém si to od něj předem zjistit, bezva :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.07.2012 07:39 Žena Žabka [387] Re: ivaha
V Aquadaho balia fakt poctivo, podľa mňa nebudeš mať najmenší problém ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.07.2012 00:53 Žena darka [520] Re: ivaha
Fytosel mohu za sebe taky vřele doporučit palec
Komunikace prvotřídní, majitel je ochotný sehnat i kýtí, které nemá "papírově" v nabídce potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.07.2012 22:30 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: LiborSprysl
Jojo, tak nějak :-D
Teda, ale máte pamatováka palec , jsem to psala před pár dny někde úplně jinde.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2012 21:22 Muž LiborSprysl [9015] Re: ivaha
Nenechte se odhánět od internetu a budete vědět hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2012 13:32 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: LiborSprysl
Uááá, to jsem vůbec netušila stydim
Děkuju Vám, Libore, za tip! Poznamenám si to pro příště palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   01.07.2012 06:24 Muž LiborSprysl [9015] Re: ivaha
smich Jen poznámka - neberu nikomu kšefty. Ovšem moc se mi líbí, když kytky putují přes celou republiku a na Šumavě máte docela dost dost dobrého kytkyře - Jirku Sýkoru a jeho Fytosel... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2012 22:43 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Kytka
Jo, určitě Ti dám vědět. Taky jsem zvědavá, zatím jsem rostliny kupovala jen v akvaristice, přes net ještě ne. Ale ta paní, co mi od nich volala, tak říkala, že je to balený pořádně ve vlhku a i to nějakej ten den vydrží v tý krabici, až mi to dojde. Když to dám třeba do sklepa, tak že nemusim spěchat.
Já totiž ještě nemám sichr, že budu mít do středy akvárko (byla jsem u sousedů ve sklenářství a soused je zrovna teď marod, tak snad to zvládne). Pro jistotu jsem zaběhla včera i do akvaristiky, ale příští týden budou mít dovolenou, takže tam mi to taky teď neslepí. A ještě ty svátky jsou zrovna jako na potvoru. Čili v nejhorší variantě krabici buď uskladním ve sklepě nebo ty košíčky s kytkama nastrkám do kbelíků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2012 18:21 Žena Kytka [2146] Re: ivaha
Až dorazí, napiš, jak jsi dopadla, zajímá mě, jak to posílají - balení, přežití rostlinek a tak :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 14:23 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostliny – AquaDaho
Tak rostlinky jsem objednala, asi 10 minut po odeslání objednávky mi telefonovali. Zatím jsem spokojená a můžu se těšit na příští týden, až dorazí. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 11:38 Žena Kytka [2146] Re: jamajcan
na rybičkách je to blíž :-P
ale já radši knížku, abych se nemusela furt překlikávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:56 jamajcan Re: Kytka
Stačí,když si v dalším okně rozklikneš našeho oblíbeného GOOGLA a jsi bez starostí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:47 Žena Kytka [2146] Re: jamajcan
Díky, asi to v létě zkusím, mám sice dodavatele kousek od Prahy, jezdím přímo k němu do pěstírny, ale taky nemá všechno co bych chtěla. Jen mě mrzí, že mají stránky skoro bez obrázků, kytky zatím moc neznám, tak to budu muset číst s atlasem v ruce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:41 jamajcan Re: Kytka
Ahoj Kytko :-) Nakupuju u nich a zkušenosti nejlepší.Protože sídlí kousek od Opavy,tak dovoz až domů vždycky zdarma,kvalita kytek vynikající,sortiment přepestrý,množství rostlin objednaných jako jeden kus takový,že z něj uděláš min.dva,tři trsy.Jediná věc,která trošku vázne,je malinko nepružná komunikace z jejich strany.Ale rozhodně bych nákup v tomto obchodě s čistým svědomím doporučil. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:34 Žena Kytka [2146] Re: jamajcan
jamajcan napsal: akvarijnirostliny.eu
ahoj, můžu se zeptat, jestli máš s tímto obchodem zkušenosti a případně jaké?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:12 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Ten reklamovanej pásek je z 12 litrovýho s beťákem. Tohle bude úplně nový akvárko, ještě nevim, jak to nasvítim (ale asi znova zkusím LED).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 10:00 yenya Re: ivaha
Až kytky nakoupíš, tak napiš jak ti to půjde pod LED osvětlením, až ti to vyreklamují ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:59 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: ivaha
Zoidik, jamajcan - objednám u AD, jejich ceny jsou přesvědčivej argument a podařilo se mi tam z původního hooodně širokýho nástřelu druhů vybrat dostatečný množství rostlinek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:46 yenya Re: ivaha
Tak to bych ti mohl nabídnout jenom tu sagittarii, jinak nic. Ale ty kytky jak jsem psal, vždy v pohodě a kvalita super. Zaseknul se mi PC a než jsem ho "rozťukal" tone , tak jsem stačil smazat celý příspěvek, místo editace hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:37 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: yenya
Budu brát asi babelku, zakucelku (inclinata a peruensis), kosokvět, stolístek vodní, trojlušku bahenní (zkusím jí, přinejhorším jí dám do květináče, ale vyzkoušet jí chci), šípatkovec odnožující ("Isthmicus"), pupečník bílý, šípatku širokolistou a nějakej echinodorus, ale ještě nevim, kterej.
Uvidím, co půjde, kdyžtak něco nastrkám do jinýho akvárka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   29.06.2012 09:36 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: ivaha
Rozdíl v kvalitě není. AD i Rataj si pěstují sami. Osobně bych se přikláněl k AD.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:32 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: jamajcan
Jdu na to juknout, díky za tip!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:31 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Tomas Enderson
Díky, takže beru AD, ten cenovej rozdíl mi v pohodě pokryje náklady na poštovný ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:30 jamajcan Re: ivaha
Zkuste se podívat na tento e-shop.Nakupuju u nich a jsem více než spokojený.Ceny bezkonkurenční,kvalita vynikající a ten sortiment který nabízejí,hned tak někde nenajdete :) akvarijnirostliny.eu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:25 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: ivaha
Dle mých zkušeností mezi těmito firmami není velký rozdíl. Já jsem několikrát objednával jak o Rataje tak od AD ale kvůli ceně jsem zůstal u AD. Kvalita super a cena víc než příznivá. ano

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 09:21 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostliny – objednávka rostlin
Zdravím, chystám se objednávat větší počet rostlin. U nás v akvaristice berou rostliny jen z AQUADAHO, takže doposud jsem kupovala jen tyhle. Co by mě zajímalo, je rozdíl mezi AD a Ratajem. Rostliny od Rataje jsou dražší než z AD - jsou teda i kvalitnější nebo je to jedno?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 23:22 Žena Danila [4489] - SumciRe: petulinakk
ZOO Braník už nějakou dobu od Dennerle rostliny objednává:-),pokud napíšete, není to problém.
Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 20:21 Muž lukasleibelt [84] Re: Zoidik
o tom jsem neslyšel potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 18:15 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím – Prodejna GEMA
AHoj. Slyšel jsem o jisté prodejně vodních rostlin, která se jmenuje GEMA. Měla by byt v olomouci, nebo olomouckém kraji. říká to něco někomu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2012 19:16 Žena petulinakk [2016] Re: Sid
Sid napsal: Dennerle nabízel tuhle rostlinku v meristémové kultuře. Dejte pak vědět, v jaké formě ji dostanete vy. Díky. :-)

Mohu potvrdit, rostlinka byla v meristémové kultuře :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:27 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Pepan
Tak jak se sto vezme. Když ta fotka je tištěná tak by to dost lidí nenapadlo, ale když je digitální a vlastně si na ní šáhnout nemohou, tak je jim to jedno.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.02.2012 18:25 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: petulinakk
Kradlo se a bude se krást pořád. Akorát když se jedná o peníze, tak je to odsouzeníhodné zatímco čórka něčí fotografie pro spoustu lidí vlastně krádež není, protože duševní vlastnictví neuznávají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.02.2012 18:21 Žena petulinakk [2016]
Není zdaleka sám kdo krade fotky s copyrightem.

např.
aukro.cz/…
aukro.cz/…

tady už je copyright ořízlý, ale taky je to fotka odsud
aukro.cz/…
atd..

je i možné, že fotky jsou skutečně inzerujích, kteří ji dali i na ty weby, ale to bude asi menší procento případů :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:09 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: vaclav
Tak to bych jich tipoval asi tak o 3 víc.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:07 Usine Re: Tomas Enderson
Já jsem tam našel jen dvě svoje. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:05 Muž navik [908] - SumciRe: vaclav
Zase Tě může těšit, že pokud tam je nějaká fotka od Tebe, "vyhradil" si na ni práva, jak dole uvádí... :-D .
edit, Yirka byl rychlejší..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:04 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: vaclav
Tak jsem si říkal, že dost fotek je mi povědomích. No a jak jsi napsal tenhle příspěvek tak je mi jasné, že jsou tvoje. Takovíhle obchodníci si zaslouží jedinné rozzureny . Vydělávat na cizích fotkách to by se nemělo.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:03 Muž Yirka [9123] Re: vaclav
Jj, a zvlášť když si tam pak dá "všechna práva vyhrazena". ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 17:54 Usine Re: matuldova
Fascinují mě na takovýhle pěstitelé, tento se zabývá rostlinami patnáct let a za tu dobu si nepořídí vlastní fotky. Jak je u nás dobrým zvykem prostě je ukradne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 15:14 matuldova
Já se mockrát spálila v krámě a pak jsem našla tyhle stránky a od pána jsem si koupila několik rostlinek, se kterejma jsme naprosto spokojený hop
www.akvarostliny.webnode.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 15:04 Muž frantisek [0] - ŽivorodkyRe: petulinakk
tak tohle znám, jen se nesmíš nechat odradit a musíš jít pořád zanim. minule sem si kupoval riby a pán předemnou zdrhnul dozadu, tak sem si tam pro něj došel, tak jednou je to obchodník a já kupec, tak mi musí pomoct. navíc uš kdyš mi to šel chitat, tak sem myslel že mu jednu fláknu, měl štěstí že měl max 180cm a brejle, jinak bich se neudržel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 11:52 Muž kotas [6] - Amerika
Nejlepší jsou burzy :) a taky aqua-daho :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 09:38 Žena petulinakk [2016] Re: Yirka
Poděkovat je alespon pro mne standard, vždycky... taky pracuju ve službách, a vím jak to zahřeje, kyž naší snahu zákazník ocení.
Je pravda že i když to byla moje první osobní zkušenost s oběma obchody, už ted jsem se přidala k zástupu "doporučovatelů" :-) a v budoucnu určitě vím kam se obrátím až budu něco shánět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 08:21 Muž Yirka [9123] Re: petulinakk
OT - není nic snadnějšího než jim za poděkovat za vstřícnost a ochotu. Věř, že tím žes je zde uvedla, jsi jim udělala lepší službu než ten případný malý byznys.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 21135x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/579-kde-koupit-rostlinky?od=451