Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde koupit rostlinky

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Nákup a přeprava rostlin 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Kde koupit rostlinky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2013 18:31 Muž Urgy [3]
Som naštvaný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2013 18:30 Muž Urgy [3]
prirodni-akvaria.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   08.11.2013 18:29 Muž Aforte [533] - Rostliny
Nevím, nevím.. To nepůjde. Kde jsi to kupoval?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2013 18:27 Muž Urgy [3]
Mám otázku,kupoval som rastliny a eleocharis vivipara mi prišla v košíčkoch ale iba odrezky bez koreňov, je to v pohode? Eleocharis sp. mini prišiel normmálne aj s koreňmi, nejako sa mi to nezdá... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   07.11.2013 06:11 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: doktor
Nechci nic říkat, ale to je opravdu jen váš problém. Před nákupem si já vždycky vyberu seznam rostlin, ze kterých pak vybírám. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 21:18 Muž doktor [6] – aqua-daho
Zdravím vespolek. Chtěl bych se podělit s mým nákupem z aqua-daho. Večer jsem objednal, ráno odesláno a druhý den jsem sázel. Došlo vše + dva bonusy. Pěkně zabaleno v hezkém stavu. Nekdy i po více kusech v košíku. no ALE no Je potřeba dávat pozor a pečlivě si vygooglovat vybrané rostliny. Tři z výběru jsou bohužel terarijní, což neikde není udáno. Jedné se už moc nedaří, tak uvidíme jak zbytek.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.11.2013 21:25 Muž dudak [1885] Re: FelidaeS
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2013 19:23 Žena FelidaeS [61] – Elatine hydropiper
Elatine hydropiper ........Sím radu, kde sehnat tuto rostlinku? Viděla jsem fotky a je to super kobercovka. Lepší než Cuba, ta se mi neustále odlepuje ode dna....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 09:09 Muž kofejn [963] Re: dudak
Taky jsem byl pro kytky v Kostelní Lhotě a přidávám se s doporučením palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2013 02:01 Muž dudak [1885] Re: romant
chyba v mem přispevku, nechtěl jsem psat v Jaromeri ale u Hořánků. A souhlasím, paní Hořánková určitě dojem zanechá.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 21:02 R Muž romant [27982] Re: dudak
Oni to nebudou jejich mikrosorka, ale podle mě jsou od Hořánkových, ovšem můžu se plést. Když jsme u toho, tak Hořánkovi taky patří do kategorie neposílají, ale za návštěvu rozhodně stojí, svérázná paní Hořánková zanechá dojem snad v každým návštěvníkovi. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:58 Muž dudak [1885] Re: Aforte
super cena ale za jaké množství, já je nakoupil v Jaroměři za stejnou cenu, ale to byly trsy, že ostatní prodejci by mohli jen tiše závidět. Jaroměř má možná menší výběr, ale slušné ceny a já tam našel vše co jsem potřeboval. (Microsoria prodávají všechny za stejnou cenu) Bohužel neposílají, ale jestli někdy pojedete okolo, doporučuju se stavit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:34 Muž Aforte [533] - Rostliny
Tak to se moc omlouvám. Já myslel, že jo. Neobjednával jsem, tak nevím. Ještě jednou se omlouvám. Jinak na Fytosel jsem zapomněl. Některé rostliny tam mají drahé a některé levné. Třeba ten trs microsorium pteropus "windelow" - super cena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:32 R Muž romant [27982] Re: Aforte
Jaroměř nemá e-shop, tedy o tom alespoň nevím, tam je nutný se stavit osobně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:31 Beda81 Re: Harrytomas
Mozna muzes jeste zkusit mrknout na
fytosel.eu/…

Ale netusim jak je to s mnozstvim, kvalitou atd
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:23 Harrytomas Re: Aforte
Diky, uz na to koukam palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 20:13 Muž Aforte [533] - Rostliny
Jak jsem psal: aqua-daho.cz - jednou jsem objednal a jsem opravdu spokojený!

pestirna-jaromer.webgarden.cz - levné, menší výběr oproti A-D
shop.rataj-spk.cz - kvalita, za kterou se platí
www.aquascape.cz/… - kvalita, za kterou se platí

Projdi si weby a uvidíš. Při větším nákupu doporučím Aqua-Daho, se kterým mám zkušenost. Pěstírna Jaroměř je hodně chválená a vcelku levná. Rataj je taková česká kvalita. Spolupracuje s Dennerle, takže zkušenosti mají. Aquascape - pokud vím mají rostliny od Tropicy(nejlepší pěstírna rostlin vůbec, co vím). :) Určitě bych šel do aquascape, pokud ti nevadí si něco připlatit. :) Pokud chceš něco levnějšího, tak bych volil Aqua-Daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:50 Harrytomas Re: Johan
Dekuji za informace, mohli by jste mi doporucit jinou firmu? V okoli Plzne jsem toho moc nenasel ( mozna spatne hledam, nedostatek casu ), takze me zajima jak to je s Eshopy.
Diky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:29 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetky
Já od pana Skácela mám rostlinek dost a vždy maximální spokojenost. Rostlinky super, ale vždy jsem si radši pro ně zajel. Jak vypadají po zaslání poštou nemohu radit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:16 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Harrytomas
Pokud chcete rostliny, které v ČR nejsou moc obvyklé a za dobrou cenu, tento zdroj je ideální. Ovšem neobjednával bych je v zimě (špatná zkušenost). Ale pokud chcete zakládat akvárium a potřebujete co nejvíce rostlin, asi bych volil jinou firmu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 19:12 Muž Aforte [533] - Rostliny
Já jsem to chtěl zkusit, ale pak jsem to změnil a objednal z aqua-daho. Lepší ceny, více recenzí, více darovaných rostlin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2013 18:59 Harrytomas – Mate nekdo zkusenosti?
Ahoj,
mate někdo zkusenosti s timto obchodem?
akvarijnirostliny.eu
Jsem z Plzne a zajima me jestli někdo zkousel objednávat postou aq v jakem stavu byly rostlinky?
Diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2013 08:47 Muž Toník [396] Re: WARENKOREN
Nic ve zlém, ale já myslel něco zajímavého. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2013 21:20 Muž WARENKOREN [51] Re: Toník
dík za info, můžu nabídnout všechno co mám v akva, teda asi bych nekutal echinodorusy, takže ty nee ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2013 20:50 Muž Toník [396] Re: WARENKOREN
Můžete zkusit Dennerleho ( dennerle.com/… ) nebo Ing. Macenauera, který sem rostliny od Dennerleho dováží ( macenauer.eu/… ).
Případně - co zajímavého můžete za Flamingo nabídnout?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2013 19:53 Muž WARENKOREN [51]
ještě jednou.... nevíte někdo kde sehnat rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_flamingo, případně ji vyměním za něco z mé sbírky rostlin

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2013 22:44 Muž dudak [1885] Re: Designer
Tak to abych se tam taky nekdy stavil :), ale zase nechci vypadat jako ze jdu jen pro kytky, jelikoz zatim nemam co nabidnout. vubec si nedovedu predstavit jak takove setkani probiha. Ale hlavne jsem se chtel zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti s kytkama z Polska (pres allegro) pestovanymi in vitro z meristemovych kultur. Ceny jsou fajn, ale jestli to bude dobre rust v nove zalozenem akvariu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2013 14:34 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: medved
No jo, ale kdyz ani nevime od kud jsi. Zkus nejake setkani v okoli, v Praze mne akvariste vybavili na setkani tak, ze jeste ted valim oci, a doufam ze mi to poroste, abych pak zase ja mohl nejakemu nestastnikovi s malo rostlinami pomoct ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2013 09:12 medved – kytky
brejden, znovuzakládám akva , měl bych zájem o nějaké levné kytky na mailto:buric@lepsi-vino.cz
díky roman
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 23:03 Muž kacercz [36]
Nejlepe se kytky schani tu na rybickach nebo podobnych forech. Za cokoladu, pripadne cenu, na kterou se v krame clovek nedostane. Zakladal jsem akva a na inzerat se shanim kytky se mi behem par dnu ozvalo tolik lidi ze bych mohl osazet rybnik :) Diky vsem, zatim vsecko pekne roste ;)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 19:15 Vrtule Re: romant
Už jsem se pokusila několik lidí kontaktovat, děkuji. Kažopádně jsem ještě objednala demersum na aqua daho, tak uvidíme v jaké kvalitě dorazí odtamtud :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 19:12 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Vrtule
Tohle všechno závisí na podmínkách v kterých roste. To jsou vlastnosti odlišné kus od kusu... Hodně štěstí v hledání. Pokud neuspějete, tak se na podzim ozvěte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 17:46 R Muž romant [27982] Re: Vrtule
Rozklikni si tu kartu v atlasu a po levý straně dole máš "roste v nádrži", tak to rozklikni a máš tam vypsaný akvária lidí, kdo ho má a třeba se s někým domluvíš. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 17:30 Vrtule Re: Johan
Má silnější větve a vypadá lépe než demersum. Cerat. demersum jsem měla objednané na Rataji a nedá se to s předchozí rostlinou submersum, kterou jsem měla, srovnat. To, že lze sehnat odlišné demersum je pro mě překvapení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 15:34 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Jitule
Proč zrovna C. submersum? Vždyť si to jsou hodně podobné kytky. Jinak pochybuju, že tuhle rostlinu budou mít správně určenou. Chce to štěstí a koukat po nich v akvaristikách. Ale né na cedulky, ale na kytky. Občas vidím nějakou tu rostlinku, která jako C. demersum nevypadá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 10:44 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: Jitule
Neni zač
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 10:38 Jitule Re: Annabell
Tak si nejspíš udělám výlet do Opavy :-D. Není ho ani možné objednat, ještě jsem zkusila místní akvaristiku. Ale děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 10:01 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: Vrtule
Myslela jsem v Opavě ale jak tak koukam ty jsi z hodne daleka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 09:55 Vrtule Re: Annabell
Děkuji za reakci. Jaký Globus máš přesně na mysli? Všude je dostupný ceratophyllum demersum, ale submersum ne a ne sehnat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 09:46 Žena Annabell [40] - LabyrintkyRe: Jitule
Ahoj já ji pravidelně vidím v akvaristice v Globusu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2013 09:17 Jitule – ceratophyllum submersum
Ahojky, kde bych prosím mohla sehnat rostlinu ceratophyllum submersum (nikoliv demersum)?
rybicky.net/atlasrostlin/ceratophyllum_submersum
Děkuji :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 21:58 Žena Annabell [40] - Labyrintky
Ahoj chtěla bych se zeptat kde sehnat tuto rostlinu rybicky.net/atlasrostlin/cryptocoryne_flamingo dekuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2013 16:19 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: FJ
www.aquascape.cz nebo - mám ji doma docela dost ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2013 16:12 FJ – bahnička nízká
Kde bych mohl sehnat tuto rostlinku?
rybicky.net/atlasrostlin/eleocharis_pusilla
Jde mi právě o tuto: 2-4 cm vysoká

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 09:01 Muž olivis [32] Re: Jirka
Rataj nemá :-( , prolezl jsem téměř všechny weby a bohužel jsem nikde na ni nenarazil. Poptal jsem i akvaristy, kteří jí úspěšně pěstují a bohužel jsem taky neuspěl. :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 03:13 Jirka
Rataj???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 02:37 Žena Danila [4489] - Sumci
Flamingo má ZOO Braník.Asi tři poslední kusy.Než jsem je stihla dát na net,byly rozebrane coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 21:15 Muž olivis [32] Re: Zoidik
Přesně tak, flamingo aqua-daho nemá, jinak bych jí objednal. Zkoušel jsem, jestli by mí jí neobjenali v akvaristice PEUKER, který berou rostlinky od Dennerle, ale zatím mám smůlu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 14:58 Muž maculak [43] Re: Zoidik
mají normální wendtii ale flamingo jsem nikde nenašel, taky bych do ní šel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 13:42 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: olivis
Co se třeba zkusit domluvit s akvaristama, které má v dosahu a udělat jednu objednávku pro více lidí z Aqua-Daho? Mají ji za 45Kč. Pak jenom třeba sjet do Liberce na sraz.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 15 16

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 21132x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/579-kde-koupit-rostlinky?od=351