Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krycí sklo

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 11 Žádná další stránka   1  
Krycí sklo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 19:56 zoo – macrolon
ja mam svy mini akva prikryty macrolonem. pokud nemas moc vyhrevny svetlo, taxe to da skvele pouzit. je to lehky, takze kdyz ti to nahodou spadne.. :-D a svetla to propousti habakuk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.04.2007 19:53 Muž matlala [798] - Rostliny
ne do rohů po celé délce akva rohy to neudrží jednoho dne bys to našel v akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 15:14 scalpel
Díky! Nalepit rantly do rohů akva mě taky napadlo, ale rád se poradím se zkušenějšími akvaristy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.04.2007 14:59 Muž matlala [798] - Rostliny
nalep si zevnitř kousek na hladinu pásky skla a na to to polož
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 14:50 Muž wayn [79] – gumičky
Já mám krycí skla položené na rozříznutých kroužcích z tlakové hadice.
Dnes většinou bývají skla na příčných výstuhách uvnitř nádrže, ty tam nemáš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2007 13:18 scalpel – krycí sklo
Jak mám na akva nasadit krycí sklo, když je na centimetr napresované do výklenku (jen vzadu mám cca 3 cm fóra na techniku)? Samozřejmě existuje varianta bez skla a jeho nepřítomnost suplovat např. plovoucími rostlinkami, ale pro můj klid a klid budoucí osádky bych ho raději měl... Osvětlení bude viset nad akva, kryt kvůli omezenému prostoru nepřipadá v úvahu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 10 ...... [11]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 13338x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4282-kryci-sklo?od=501