Není to nic vzácného, ale jsem rád, že mi na severním okně pistia prosperuje a kvete (kvetou všechny).


V Bažině mi opět rozkvetl Limnobium laevigatum, ale tentokrát je to květ opačného pohlaví než minule 

Dávám k dobru kvítek neznámé rostlinky,kterou jsem si donesla z lesního rybníčku, plaval jí tam vytržený chumel na hladině.
Tak Amazonikus úspěšně pokračuje i pod vodou, sice budou jen popata, ale taky dobrý. Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 86305x