Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Koupě akvária

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 10 Žádná další stránka   1  
Koupě akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2007 09:50 dvin
další věc je že ta podložka izoluje teplo, takže kořeny rostlin nejsou v tolik odlišné teplotě od vody nahoře, což má prý na rostliny docela dobrý vliv
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2007 08:24 RAP
A je problém tu podložku tam dát? Já osobně bych to neriskoval! ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2007 06:36 Štěpán
Myslíš si, že po zatížení 500 kilama může dvoucentimetrová DŘEVOTŘÍSKA zůstat "dokonale rovná"? Nevíš, jak ti zareaguje podlaha (záleží samozřejmě na typu podlahy), takže i po pečlivém vyrovnání a podložení skříně se ti deformace podlahy přenese přes tu dřevotřísku na dno. Sklo je sice pružné taky, ale PROČ HO ZBYTEČNĚ NAMÁHAT?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2007 06:20 Tonda – Zekia
Ahoj, já mám jiný problém. Nedávno jsem koupil od f. ZEKIA akva komplet (akvárko, skříňka, kryt...) a zjistil jsem, že tato f. dodává tento komplet bez podložky pod akvárium. Chtěl jsem se zeptat, jestli je nutnost, mít pod 400 lit. akváriem podložku, když stojí na dokonale rovné ploše. Ještě bych chtěl dodat, že akvárium je z 10mm skla. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 22:40 Muž AmorFati [37] - Amerika
Jinak co se týče Fardy, tak i já se přidávám... I moje akva mělo zhruba týdenní zpoždění.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:51 Muž georged [44] - Živorodky – To Štěpán
Ano zekia vyrábí akvária "na hranici" ze skla tenčího, ale není problém si ho u nich nechat vyrobit z tlustčího a stále to vyjde lacinějc(nebo eventuelně stejně) jako u ostatních. Nebo si kup rovnou větší akva "po tloušťkovém skoku X-) " a uděláš sobě i rybám ještě větší radost :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:32 Štěpán
Seznam pravděpodobně není kompletní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:31 Štěpán
Další třeba:

www.akvariafarda.cz
www.zekia.cz/…
www.sklorex-akvarium.cz/…
www.akvaria-teraria.eu/…

Na Fardu jsou stížnosti co se týká včasnosti dodání, Zekia vyrábí akvária na hranici změny tloušťky skla ze skla tenčího, Sklorex je šíleně drahý, Vontor zase na stránkách vůbec nemá tloušťky skel...

Těžko vybrat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:24 Muž Horác [3942]
Nedávno se něco podobného řešilo zde: www.akvarista.cz/…=
(nebo je Praha už moc daleko?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:20 Muž georged [44] - Živorodky
www.zekia.eu Mají velmi dobrý ceny a to i s dopravou. Přes celou republiku mne stála doprava celého kompletu jen 400 Kč, což se vyplatí i pokud by jsi koupil samotné akva.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:17 R Muž Silent [5949]
Rozměry vypadají impozantně za nějaký čas se ale i tohle akvárium bude zdát malý. ¨To mi věř! Zkus adresu www.akvarium-pavlica.cz nebo www.sklorex-akvarium.cz. Obě firmy vyrábí komplety,takže tím vyřešíš i osvětlení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:15 Muž isamik [180]
Nekde tady Stepan uvadel vyrobce akvarii, je dobre je obepsat, jeden mail a clovek hned vi na cem je. Jinak ja objednaval od fardy a porad tu neni, slibovali ve ut, pak ct (minuly tyden) a porad nic, opet tam budu muset zavolat.

Az ti stepan bude nabizet vybojky, treba ten link na vyrobce da :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:12 jonathane
www.cichlid-zidek.com jsou z HK a jsou to profici palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:09 Muž Horác [3942]
Nač troškařit? k53.pbase.com/… smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2007 20:06 Žena Wampi [54] – Kde objednat akvárium?
Zdravím všechny a prosím o radu kde nejlépe objednat akvárium 50 výška, 60 šířka a 200 délka... Jsem kousek od Kolína to prosím berte v potaz. No a ještě kolik a jakou délku zářivek do odpovídajícího krytu tj. 200 x 60 cm. Popř. kdo by věděl odkaz na výrobu krytu pro úplný trubce. Díky. ( pokud se vám rozměry nezdají tak mi prosím také klidně do toho kecejte, dokud je čas )

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2007 07:24 Soda
Najdeš i inzeráty, kde nabízejí kompletně vybavené akvárium(kryt, stojan, filtr topení) za 4000Kč! Tak nevim jak ty, ale já bych řek že to je předražený!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2007 12:16 Štěpán
Tak akvárium je možná o stovku předražené, kryt si člověk může vyrobit přibližně za třetinu ceny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2007 11:23 redmaus – Koupě akvária
Je cena 670 Kč za akvárium s rozměry d60 x v40 x š35 cm s osvětlovacím krytem za 1 574 Kč odpovídající?
Celý koplet tedy akva + kryt za 2244 Kč.
Děkuji za radu. hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 9 ...... [10]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 14193x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2212-koupe-akvaria-?od=451