Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquatera Olomouc

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 17 Přejít na další stránku   1  
Aquatera Olomouc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 19:52 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
Ok, já od něj právě taky rád beru, má takové ty rarity a novinky. Abych si na ten Olmik nachystal pár tisíc, tam by se dalo utrácet do nekonečna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 19:30 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: matlala
Já v Kroměříži sháněl spíše T.chuna - čichavce medové. Čichavce čokoládové jsem už jednou od Clarkiiho koupil... jenže protože mi řekl, že jim nesvědčí dusičnany a popsal mi, jak se projevují, tak jsem jim vyměnil po třech dnech v zaběhlém akva polovinu vody. Čichavci stáhly ocásky, tak jsem jim vyměnil další den zas polovinu a zas polovinu... až mi kromě jednoho všichni pomřeli.... toho jsem zachránil, že jsem začal dávat vodu ne půl napůl z vodovodu a z reverzní osmozy, ale jen ze třístovky... A až když jsem si koupil testy, tak jsem zjistil, že voda z vodovodu obsahuje podstatně víc dusičnanů než voda v akvárkách... a že jsem je vlastně výměnami vody zabil... Taky zkušenost. No a teď bych chtěl od Clarkiiho další čichavce medové k tomu, co mi zůstal. Věřím, že už je dokážu udržet. Poučení pro všechny - je dobré přečíst si rozbor od VHS, ale lepší je si některé hodnoty raději sám přeměřit.
No a čichavce medové sháním přírodní variantu. Snad je dostanu od tomchamika, uvidíme, jestli se mu bude chtít je poslat. A možná by měl i ty čokoládové... nechám se překvapit, jak to bude.... A Clarkiimu už jsem psal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 16:19 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
tos byl ty, co je sháněl u nsá, že jo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 16:07 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Já na něj mail mám... chtěl jsem přijet do Ostravy, ale z pracovních důvodů nebudu moct dojet. No, co už, mrzí mne to, ale práce je práce a ta má přednost. Ale zkusím mu napsat a uvidím. V Olomouci budu, i kdybych měl přijít pěšky, to si nenechám ujít... ale kdyby byl Clarkii a měl čokoládky, byl bych moc rád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 13:38 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Napište mu, ještě se nepřihlásil, kdysi říkal, že by i přijel.(nevím zda 6.10. nejsou nějaké burzy v zahraničí kde jezdí ) Jak nejlépe dostat predejce na burzu je když mu napíše zákazník a když jich je víc tím lépe :-)
mailto:aquareptil2000@yahoo.de
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 13:23 Muž matlala [798] - RostlinyRe: malyLibor
jeje, to já taky budu rád, k nám nechce jezdit, jsme moc malí
jinak potvrzuju účast ještě s pár lidma od nás ze spolku, asi vypravíme 2 auta spolu se známíma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2012 13:17 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Rozumím tomu tedy dobře, že v Olomouci bude prodávat i Clarkii? Já se totiž v neděli nedostanu do Ostravy, tak bych byl moooc rád, kdyby byl v Olmiku.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2012 14:02 Muž bahno71 [287] - Rostliny
plně souhlasím s xenotoca potlesk ,bylo by to vážně lepší už jen pro to že člověk tam nemusí být hned v 8 ráno,ale když je domluvené tak může pospat třeba po odpol(konkr. já) a ví že tu atu rybku nebo rostlinu bude mít odloženou ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2012 06:46 Muž xenotoca [34] - Živorodky
Navíc je tu možnost domluvit se s konkrétním chovatelem o němž se ví co chová nebo pěstuje dopředu aby mi na burzu dovezl to co budu potřebovat, co by třeba normálně nebral s tím že by to neprodal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2012 06:27 Muž xenotoca [34] - Živorodky
Souhlasím s Johanem,je dobré mít seznam prodejců se sortimentem co prodávají, někteří akvaristé se specializují na určitou oblast, já třeba na živorodky, další na tetry, jiný na rostliny. Přitáhne to akvaristy i z větší dálky,kteří jedou za účelem získat něco co shání delší dobu do svých akvárií. Je jasné že to co shání nemusí sehnat ,neboť platí kdo dřív přijede ten dřív kupuje a prodejce má třeba omezené množství žádaného sortimentu. Je tu však naděje že to tam budou mít a není to jen sázka co když to tam třeba budou mít. tone tone
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:58 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Kusma
A vědět jestli ten či onen nabízí kytky, ryby, techniku apod. není určitě špatné a na aktualizace náročné.
A mě to rozhodně hodně nabudí. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:47 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: GAGAL
myslím, že není potřeba tam dávat co přesně budou nabízet...
stačilo by jen třeba jména lidí nebo firem (aspoň orientačně)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:32 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Kusma
Neuvažujeme o tom, prodejci pak nemají čas na aktualizace. Pokud něco sháníte kontakt Vám rád zašlu (pokud budu vědět). některé www.stránky a kontakty na prodejce dávám na Facebook. Nyní je přihlášeno cca 50 prodejců (aqua a tera dohromady)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 20:10 Muž Kusma [411] - RostlinyRe: GAGAL
zdravím, bude na stránkách burzy uvedený seznam prodejců?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 18:03 Muž Jiri_99 [425] Re: GAGAL
Děkuji mnohokrát. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 17:55 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Jiri_99
Mohli by je mít tito chovatelé, ale napište ,že se jedná o burzu Olomouc :-) Ať to neveznou do Ostravy.
mailto:aquareptil2000@yahoo.de
mailto:tetraodon@tiscali.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 17:03 Muž Jiri_99 [425]
Ahoj, nebude mít někdo 6.10.2012 na burze drápatky malé nebo čolky?
Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:29 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Zoidik
:-) To nemusí být zrovna rybičky, takový "nanoš" s krevetkami taky nevypadá zle.Nebo naopak pořádná "pětistovka" s terči. To se líbí i neakvaristickým manželkám i přítelkyním :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:24 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: GAGAL
Tak to je už lepší termín :-) Budu s tím počítat a snad přesvědčím i moji neakvaristickou přítelkyni aby tam jela se mnou, snad si rybičky trochu oblíbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:20 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Johan
To je odpověď tak to má být :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:16 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Zoidik
Tak co 1.12.2012 to je další termín :-)Tam už to vyjít musí!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:13 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: GAGAL
Uvažoval jsem, že bych se stavil, ale 6.10 je pro mě bohužel zcela neakceptovatelný den :-( Proč to jen nemohlo být o týden dřív nebo později sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 13:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Uvidíme,prodejci nás podpořili již teď je jich +30 (akva tera dohromady) a to nejdou zdaleka všichni :-) Reklamu taky plánujem :-) V podstatě to teď záleží kolik Vás zákazníků přijde, zda se i u Vás v Olmiku burza chytne. ahoj

PS: Podle mne akvaristi nevymizeli. Jen se změnila doba a mladí již nevyhledávají informace v knihách nebo časopisech, popř. v kroužcích. Ale právě na netu.Vidím to i u nás na burze kolik mladých lidí si u mne něco kupuje. Taky těch holek co se tomu věnuje :-) (a pěkných :-)) To kdysi tak nebývalo, u nás se říkalo ,že každý akvarista je "vyřazený havíř"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 12:37 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: xenotoca
bohuI teď je v Olomouci spousty akvaristů, ale leč né množitelů ryb. ;-) Bohužel většina z nich je pasivních a tak ani akvasrazy v Olomouci moc dlouho nevydržely.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 12:25 Muž xenotoca [34] - Živorodky
To je dobrá zpráva že v Olomouci bude akvarijní burza. Vzpomínám rád v minulosti ne Exotu Olomouc na Floře na ty báječné výstavý ryb, tehdy bylo v Olomouci plno akvaristů v dnešní době jich je jen hrstka a další nepřibývají Chtělo by to propagaci mezi mládeží, žel v dnešní době jsou více lákavé počítače. Přeji pořadatelům ať se burza vydaří a nedopadne krachem jak minule ve Skrbeni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 09:24 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Přírodní akvária
Olomoucké burzy se bude účastnit i fa. Přírodní akvária, která doveze tento sortiment:

1) ADA (Aqua Design Amano)

- vyživné substráty (Aqua Soil Amazonia 3L, 9L, Aqua Soil Amazonia Powder
3L, 9L, Aqua Soil Africana 3L, 9L

- kapalná hnojiva (Brighty K, Green Brighty Step 1, Green Brighty Step 2,
Green Brighty Step 3)

- dekorace (kameny Seiryu Stone, Manten Rock, kořeny - ADA Iron Wood)

- literatura

2) EHEIM

- Vnitřní, vnější filtrace

3) EASYLIFE

- kapalná hnojiva (EasyLife Carbo, EaysyLife Kalium, EasyLife Ferro,
EasyLife Profito)

4) RYBY

- neonka obecná, tetra žhava, tetra krvavá, neonka černá, skalár mix, tetra
červená

5) AKVÁRIA

- klasická, akvária OPTIWHITE - z extra čirého skla

6) ROSTLINY

Kobercové, stonkové - Hemianthus Callitrichoides "Cuba", Ludwigia Brewipes,
Heteranthera zosterifolia, Rotala walichi, Limnophila sessiflora, Anubias
bateri var. nana a další.

7) CO2 systémy - měnitelné CO2 bomby vč. příslušenství, co2 difuzory, zp.
ventily, počítadla bublin, hadičky

8) OSVĚTLENÍ

- závěsné osvětlení, osvětlení nad mini akvária

9) POTRŘEBY PRO AQUASCAPING

- pinzety, nůžky, hladítka

10) TETRA

- krmivo značky Tetra

www.prirodni-akvaria.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2012 22:36 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: GAGAL
Fotka k příspěvku Vlavní vstup na burzu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2012 22:35 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: GAGAL
Fotka k příspěvku Další sál
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2012 22:34 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvku Pár fotek sálů burzy. Více foto včetně příjezdové cesty naleznete na facebooku nebo na stránkách burzy (dodáme časem)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2012 20:51 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Cardi
Děkujem za podporu, zatím zvládáme , ale v budoucnu možná nějakého spojence potřebovat budeme. Písněte mi kontakt na Vás na sz nebo mailto:info@aquateraolomouc.cz
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.07.2012 20:25 Cardi – Pomoc
Zdravím pořadatele akce,
jsem akvaristka z Olomouce, která na takovouto událost ve svém blízkém okolí čeká už dlouho dobu, a proto bych ráda nabídla pomoc s přípravou, pokud by bylo potřeba. Jako studentka jsem o víkendu bez závazků.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2012 11:07 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: matlala
V pohodě termíny pošlu přes vzkazy. V tom máte obrovskou výhodu ,že si akci můžete libovolně plánovat.Tak jsi mi to říkal i do telefonu :-) Co vím já tak na té naší škole probíhají i bleší trhy a ty jsou taky v sobotu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2012 22:30 Muž malyLibor [5371] - Asie
Já věřím, že se domluvíte a že budu moct do Olomouce i do Kroměříe, protože to mám nejblíž. Jsem už jak ti Brňáci, ti taky nikam nejedou, že je všude daleko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2012 21:11 Muž matlala [798] - RostlinyRe: GAGAL
No tak termíny řešíme spíš těsně před dalšíma trhama, nejlepší bude tohle ale řešit přes vzkazy. Plánujeme zase ale Prosinec, je to ideální termín. Jen je na naší vzájemné domluvě kdo bude mít 1. a kdo 2. sobotu.
Mimochodem, pokud škola dovolí, dojedu se podívat.

EDIT: my nejsme omezeni na tom, zda je volný prostor, děláme to ve třídách, které si pronajímáme pouze my.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2012 20:06 Muž bahno71 [287] - Rostliny
paráda už se těším,prakticky to budu mět za humnama potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2012 00:08 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
To není o tom ,že by se organizátoři nedokázali domluvit. Je do toho zapletený ještě pronajímatel :-) a pokud jiný termín není, protože se jednu sobotu pořádá ples, druhou výstava koček tak zkrátka musíte buď vynechat nebo vzít tu třetí i když víte ,že je jiná burza. V podstatě u akvy se hlídají jen 4 burzy na Moravě. To tera to jsou cestovatelé :-) To je burza v Německu, Polsku ,Rakousku ti cestují po celé Evropě a to se uhlídat a naplánovat nedá.Proto je někdy prodejců víc někdy méně, někteří jsou schopni se rozdělit atd atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 23:21 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: ondra
Ondro já jsem někomu z Vás volal jaké plánujete termíny. Byl mi řečen jeden termín a další nebyl odsouhlasen, nebo dotyčný nevěděl ... (tedy nevím jak dlouho dopředu plánujete) Napiš mi termíny na celý rok 2013 já ti je taky klidně napíši a nějak to dopadne :-) Na polytechnické škole se taky nějaké akce pořádají tak taky nemůžeme mít každý termín který bychom chtěli. Ostrava je v neděli tam bychom se krýt neměli. Samozřejmě jsem sledoval i Brno a Bratislavu. Je nesmysl začínat akci a s někým se "krýt"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 21:32 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ondra
V Ostravě jsou teď burzy v neděli, jestli se nepletu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 21:00 Muž ondra [168] - Živorodky
Zapomněl jsem popřát hodně úspěchů do Olomouce, určitě se zúčastním. Ale ten prosinec bude určitě problém. Tři soboty a čtyři burzy, to se asi nedá.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 20:55 Muž malyLibor [5371] - Asie
Důležité je se dohodnout. Kolikrát jsem se já rozhodoval, jestli jet do Ostravy nebo do Brna. A vždycky jsem litoval, že se pořadatelé nedokázali domluvit. Paradox je, že třeba do HK to není o moc dál, ale tam by mne prostě nějak ani nenapadlo jet, to jsou Čechy... to spíš jsem pokukoval po Bratislavě, ale tam mi to rozmluvili, že tam jsou samí rakušáci a ceny tím pádem taky rakouské... I když o ceny nejde. Na burze je dnes už pomalu jediná šance, že člověk koupí zajímavé rybky. Obzvlášť u Clarkiiho moc rád okukuju a někdy i nakupuju :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 19:48 R Muž romant [27987]
S tou či onou konkurencí se velmi dobře bojuje tím, že se spolu dokážeme dohodnout a o tom bych řekl že je i tento případ. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 19:46 Žena darka [520] Re: malyLibor
Přesně tak, takže se pak nelze divit, pokud se budou termíny překrývat hmm
Holt kdo dřív příjde....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 19:39 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: darka
Těžko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 19:35 Žena darka [520] Re: malyLibor
Jenže pokud neuvedou termíny, tak jak může Gagal vědět, kdy bude další burza v Kroměříži? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 18:59 Muž malyLibor [5371] - Asie
Jestli jsem to dobře pochopil, tak Olomouc a Ostrava se bít nebudou. Brňáci stejně nejezdí nikam, takže jedině vychytat aby se to nekrylo s váma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 16:19 Muž ondra [168] - ŽivorodkyRe: malyLibor
v tom kalendáři na prosinec není nic a přitom je tak nějak jasné, že bude Ostrava i Brno i Kroměříž a najít volný termín je problém. Určitě není rozumné řešení to napsat do kalendáře a na ostatní se vykašlat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 16:02 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ondra
Obávám se, že to nemáte napsané v termínovce. Jako první když jsem se o této akci dozvěděl jsem koukal na termíny Brna, Ostravy a Kroměříže a s ničím to nekolidovalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 15:50 Muž ondra [168] - Živorodky
Obávám se, že v tom prosinci máme Kroměříž. Když už děláte něco tak blízko, tak by byla slunost dát vědět, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 11:59 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Jem rád, že se nápad burzy líbí. Co se týká termínu tak nemáme zájem krýt se s jinou akcí bohužel někdy to nelze realizovat.( S Ostravou se krýt ani nemůžeme rozdělit se zatím nedokážeme :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2012 11:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Taky jsem zvědavý. Já přijdu určitě. Minimálně nakouknout, ale jak se znám, tak už teď začnu šetřit. Jen doufám, že se to nekryje se známými termíny Brněnské, Ostravské a Kroměřížské burzy, to by mne mrzelo.... Tak jsem koukal a nekryje. Super. Jsem moc rád, že se někdo odvážil do takové akce pustit a že dokázal vybrat termín, který se s žádnou moravskou burzou nekryje. palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [17] 18

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 19253x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17985-aquatera-olomouc?od=801