Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Týrání zvířat

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Týrání zvířat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 22:09 Muž MrHu [300] Re: Hany
Zkoušela jsi nějak kontaktovat nějakou vyšší moc?:-) Třeba zástupce ředitele, nebo přímo ředitele? Jestli s tím nic nechce dělat třídní, tak jsou asi jediná možnost, jak se pohnout z místa...Odnesením ryb domů by sis koledovala o průšvih...Třeba by pomohlo vytisknout stránky z místního atlasu a odvolat se na to, aby viděli, že jsou ty podmínky vytvořený ve škole nevhodný(když o akvaristice nemaj přehled).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 22:09 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: invalida
poznámka by ani tak nevadila, kdyby pak stejně nekoupili novou rybu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 22:07 S Muž invalida [3881] Re: HaDaS
Trojku z chování bych si v tomhle případě nes domů s hrdostí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 22:00 HaDaS Re: Hany
Hany, a co můj návrh a nabídka na spolupráci, které jsem ti napsal při tvém prvním dotazu.
Zkusila jsi to touto cestou? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 21:58 HaDaS Re: Zoidik
Zoidik napsal: ... Pokud se nedohodnete, tak bych tu rybu zabavil a odnesl dom.
Já bych to taky tak udělal, ale je nutné domyslet, co by mohlo podle školního řádu následovat. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 21:55 HaDaS Re: zordix
Dvě závojnatky, jo? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 21:46 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Hany
A o ty ryby se musí starat "starosta" třídy? Snad není problém se ve třídě dohodnout, kdo se bude starat, nebo ano? Pokud se nedohodnete, tak bych tu rybu zabavil a odnesl dom.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 21:35 Muž zordix [37] Re: Hany
Do toho vlevo bych přilil vodu. Pokud je voda dobře filtrovaná a spolužáci nechávají ryby napokoji, pak v pořádku. Koule vpravo je ale hrozné vězení bez jediné "dekorace". Já bych takhle svou rybu žít nenechal. Jak často v tom mění vodu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2012 18:21 Žena petulinakk [2016] Re: Hany
Pokud to není dočasné a mají takto být dlouhodobě tak ano, je.
Proč tě zbavili tvé funkce?
Mluvila jsi o tomhle s někým ze školy, a s rodiči?
Pokud ano a není snaha to řešit tak se obávám že tohle je začarovaný kruh, rybky zase za čas uhynou, ale rozhodně předčasně, aspon bude záminka koupit zase nové... moc ráda bych ti dala nějakou spásnou radu, ale žádná mě nenapadá :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2012 16:27 Muž MichalK [16] Re: Hany
To je mi moc líto :(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2012 16:06 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: Hany
Takže si do třídy zase koupily bojovnice a závojnatky... ale už mě vyhodily z místa starosty... na mém profilu uvidíte v jak malém akvárku jsou ... ! Bojovnice je v nové kouli a ta je hrozně moc malá ! Nechám to načíst a budu to mít ve videích u Epsi 4 !
Tak co na to video říkáte ? :-( Je to týrání :-( ?????

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2011 14:05 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
No tak to je radost mít někoho takovýho ve třídě hmm .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 19:36 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Hany
tak to je super, ze rodice jsou ok.
Veci mimo akvaristiku, outdoor gps.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 19:33 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: hawok
Ty lidi jsou horší a horší... oni mají naštěstí hodný a vzorný rodiče.... A co jste si objednával ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 19:29 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Hany
ono tady fakt zaezi na rodicich, protoze vyhruzky a dutky nic nezmuzou pokud na to rodice kaslou. Jestli jsou ty deti odraz rodicu tak potes. Ono je neucta k cizimu majetku, dokonce k zivotu.
Jakasi Eu a dalsi organizaci stop sexu v televizi, stop nasilnostem atd. Jenze to neni tim, ja videl terminatora jako maly a nejsem hajzl. To je fakt o vychove hlavne. Tresty, zarachy a dalsi veci jsou preztkem. Kdy dite nema vitr z niceho a zadne autority, smeje se policajtum atd. To je pak zle.
Sam jsem zazil nakup na inzerat, kdy jsem vyplazl 3500 za dobirku a prisel mi balik se sutrama, v prvni chvili jsem tam chtel jet a pak jsem schladnul. Nasel si pana jako nejakeho podnikatele pri penezich. Zavolal a shoda jmen, byl to jeho kluk co me podfoukl, vysledek, jeho otec se mi vysmal poznamkou, ze ma chytreho syna a ja jsem blbej a praskl mi s telefonem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 19:22 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: Filip980
Ještě prý 1 naschvál a z naší školy do jiný nápravný či jaký :) A navíc mi ukradly kolo a holkám kradou mobily ( naštěstí jenom 2 kluci to dělaj) tak doufám že je to poučilo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 19:11 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
Tak konečně zvítězila spravedlnost. Ale myslím, že teď si ty ryb víc hlídej, teď po tý dutce nic dělat nebudou ale za takových pár měsíců se otřepou a budou dělat ještě větší naschvály.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 19:07 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: Filip980
S rodičema se to řešilo a kluci mají ředitelskou dutku protože se pak i zjistlio že zabili (pomněrně drahý) piraně !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 18:56 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: hawok
A začalo to u (pro někoho ,,blbých'') ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.12.2011 18:53 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Filip980
jenomze, to u psu a kocek nekounci, to je to. Pak slysime v TV jak vyrosci ze zakladky tyraji ucitele a okradaji duchodce.
V prve rade by se melo neco rict ucitelum aby zakrocili, aspon pozvat rodice, no a pak se zjisti, jestli to rodicum bude sumak. Tak pak nepomuze nic
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 18:25 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
Taky mi je těch závojnatek líto, ale aspoň už mají po trápení. Jinak jako takoví spolužáky, co by vytahovali ryby tak to už je vrchol, tohle jako by chtělo vážně jak tu píšou ostatní natočit a ukázat učitelům a rodičům, vždyť takový chování to není normální. Začne to u takový ryby a až pak potkají někde venku psa nebo kočku samotnou tak taky ji budou mučit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 16:23 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: zordix
Dekuji moc za gratulacen.;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 16:08 Muž zordix [37] Re: Hany
Hany napsala:"Starosta o rybičky"
Pokud ale k novému titulu nepřibyly pravomoce, pak je to Pyrrhovo vítězství.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 15:39 HaDaS Re: Hany
Přidávám se k podpoře a přeji ti ve tvém novém "úřadě" samé úspěchy ohledně osvěty ostatních nezbedných spolužáků. Třeba se k tobě v budoucnu někdo přidá, a nebudeš na to sama. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 15:18 Žena petulinakk [2016] Re: Hany
Rybiček je mi líto, ale bylo to pro ně vysvobození. Ted jen doufej že někdo nedostane "skvělý nápad" a při procházce okolo akvaristiky neodolá aby nekoupil nějakou náhradu...
Ke "starostování" gratuluju :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 15:06 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: MichalK
To je mi líto :-O :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 14:59 Muž MichalK [16] Re: Hany
Já taky držím palce, je dobré, že už to máš alespoň trochu ve svých rukou. My máme na škole něco podobného, z obou stran filozofické fakulty Ostravské univerzity má každá vrátná své "akvárium", je to nádrž tak o objemu tak 15l, bez osvětlení, s pár rostlinkama a štěrkem, bez topení a to bohužel u vrátnice bývá dost zima. V akváriích plavou neonky a ještě nějaké jiné tetry tak po 4 kusech. S tím bohužel opravdu nic neudělám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 14:53 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: deCORF.OBRAEN
Děkuji moc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 14:44 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: Hany
tak držím palce do budúcna, aby sa tým rybkám darilo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 14:29 Žena Hany [22] - Labyrintky
Tak už rybky spinkají v rybím nebíčku sad kluci zabili 2 závojnatky ( drželi je dlouho v ruce) a ta bojovnice zatím žije a tak plánuji že tu dám do toho 4 litrového a bude se mít lépe a ve třídě jsem si vydobila jako "Starosta o rybičky" :-) moc děkuji za podporu ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 21:14 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: petulinakk
Děkuji moc ;-) Já rybky a zvířátka zbožňuji od 2 let (od tý doby co jsem zjistila co jsou zač) a tak mě moc mrzí když vidím že někdo tyhle nevinný živočichy týrají ! PS :Moc děkuji za podporu a doufám že to dopadne dobře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.12.2011 21:05 Žena petulinakk [2016] Re: Hany
Hany, máš můj respekt za to, že jsi rozhodla tohle řešit, navzdory tomu že Ti muselo být předem jasné, že to nebude zrovna jednoduché...
Já měla odjakživa vztah ke zvířatům a nikdy jsem netrhala mouchám křídla, ale i tak mi spousta věcí docvakla až později, a zpětně se mi z toho ježí všechny vlasy na hlavě...
Takže si umím představit jaký musí být Tvůj boj proti spolužákům kteří vztah ke zvířatům nejspíš moc nemají, a víc než rybí utrpení je zajímá jak dosáhnout vyššího levelu na nejnovější pc hře...
Nedokážu Ti poradit víc než už Ti tu radili povolanější, takže můj příspěvek je vlastně OT, ale chtěla jsem jen vyjádřit podporu... prostě držím palce palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 20:36 Muž zordix [37] Re: HaDaS
HaDaS napsal: bez pomoci rodičů; Natáčení videií a jejich umisťování na sociální sítě je proti mému gustu.
Mám s řešením podobných problémů zkušenosti. Do 18 let to prostě MUSÍ řešit rodiče na třídních schůzkách, jakákoliv iniciativa jenom ze strany žáka je na škodu. Dále s rybama nepřicházejte do kontaktu, pokud nejsou vaše! Jenom si tím přitížíte při řešení problému.
Já bych udělal digitální záznamy té činnosti, zdokumentoval špatné podmínky zvířat. (o sociálních sítích jsem přece nepsal). Tyto všechny důkazy poté předložit vedení školy, co největšímu počtu učitelů. Rodiče tam musí být také.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 19:35 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
Jo a to že se trápí je jim u pr°ele. To bych jim teda řekl do očí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 19:34 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: Filip980
Jo ale ty holky co je platily budou proti... no co zkusím to ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 19:02 Muž hardy [45] Re: Filip980
asi delas dobre
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:58 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
Ohledně betty, kdyby se ti fakt nedařilo něco s tím udělat, tak ji radši hoď k těm piraním a zbavíš ji tím trápení. Je to smutný, ale je to taky řešní, proč by se tam měla několik dalších měsíců, než chcípne trápit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:58 Muž Yirka [9126] Re: Hany
Když tu diskusi vidím a dle přispěvatelky tuším reakci učitelů, tak si myslím, že by jim u těch piraní bylo rozhodně lépe. Bylo by to pro ně totiž možná vysvobození.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:57 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: hardy
a jestli je to pro mě tak já jsem psala že bych si je vzala ale holky co ty závojnatky a Betty platili tak jsou proti že jsou to jejich peníze .... oni si poříděj do školy ryby a pak kdo se o to má starat kdyz o ne nemuzu pecovat !!!!! rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:57 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: hardy
To jo no, ale zkouším na ně psát inzerát, jestli by je někdo nechtěl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:56 Muž hardy [45] Re: Filip980
je to skoda co vic na to rict
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:55 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
na gympl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:55 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: Filip980
To je taky možnost :-) a ty chodíš na střední, základku nebo na gympl ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:54 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: hardy
Jestli je ten příspěvek pro mě, taky bych chtěl říct, že bych je rád vzal, ale nemám je kam dát, jedině tak do 15 litrový nádrže, což by kančíkům neprospívalo. Těch mi je tam nejvíce líto, jsou to moje odchované ryby, které jsem tam donesl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:53 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
V té třídě se za den vymění dost tříd a navíc kabinet je od té třídy dost daleko, jinak my tam taky máme pravidlo, že tam můžou chodit jen ti co jsou v kroužku, nebo ti kterým se to dovolilo, ale je to marný, to by jedině musel být chovatelák zavřený na zámek a každý z chovatelů měl klíč. Tím pádem by tam nikdo kdo tam nemá co dělat nemohl lézt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:51 Muž hardy [45] Re: Hany
Porid jsi akvarko domu,rybky ze skoly jsi vem udelas asi nejlip ;-) podle me blbost mit ve skole akva kor kdyz tohle pises co se deje!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:46 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: Filip980
Hele mi máme takoví pravidlo. Ve škole mám přírodovědný kroužek a ten ke zvířetům a akvárku (400) můžem o přestávce jenom my a o hodině už tak je učitel tak nic nemůžou dělat. A jestli tam má někdo kabinet ještě lépe ( může na to dohlížet) ale jestli tam má nědo třídu tak to je broblém :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:43 Muž Filip980 [398] - RostlinyRe: Hany
Máme ho ve třídě biologie, kde je chovatelský koutek, je oddělen od třídy malou ohrádkou, ve které se nachází skříň s akváriem, stůl se želváriem, další skříňí s osmáky a na poličkách jsou a bejvávali křečci a pískomilové. Navíc nijak moc se nedaří všem živočichům. Bejvávali tam dvě želvy, teď už je jenom jedna, dále pískomilové začali chcípat a poslední si ukousal zadní nohu (přičemž už dávno byl už bez druhé zadní nohy) a chcípnul. Potom křečci pochcípali, králík se nějakým zahadným způsobem chtěl dostat ven a udusil se když strčil hlavu někam mezi místa jeho klece (nevím o to podrobnosti) a potom dál jeden křeček zdrhnul a už se nenašel. To je istorie od června 2011. A teď po Vánocích chtějí nakoupit nová zvířata, nevím na co, aby to zase pochcípalo.
A navíc jsem ve škole jediný koho zajímá akvaristika, jiní řeba mají rodiče co mají akvárium ale je to vůbec nezajímá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:37 Žena Hany [22] - LabyrintkyRe: zordix
Já zkusím zejtra něco natočit a šoupnu to sem :)Mám jenom mamku a ta neměla nic tak právě o tom mluvím tady :-) a jenom PS : ta bojovnice má šedou žábru !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 18:36 HaDaS Re: zordix
Zordix : Myslím si, že Hany je dost velká na to, aby si s tím dokázala poradit i bez pomoci rodičů. Maximálně ji mohou poradit, jak má vést "boj". Natáčení videií a jejich umisťování na sociální sítě je proti mému gustu. Jsem pro otevřenou konfrontaci, avšak v rámci slušného chování a respektu k vyučujícím. ;-)
Hany : Doporučuji Ti Hany, aby si se s rodiči o tom poradila.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 15

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 28754x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15731?od=401